Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Trčanje

Trčanje Još samo 500 m...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2008., 19:06   #1
Tenisice za trčanje

Pozdrav svima. Trebao bih pomoć!!
Molim vas za preporuku za tenisice za trčanje po betonu.
Često trčim ali nisam zadovoljan sadašnjim tenisicama. Danas sam gledao u Turbo sportu u Zagrebu i nema neki izbor.

Izgled i boja nisu važni No dobre tenisice jesu!! Koljena i ostali zglobovi.

Hvala.
Ludiburki555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 19:42   #2
po meni su ti najkvalitetnije asics
barca fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 19:55   #3
ma ja ti imam adidas supernova cushion 6, sad je izasao noviji model , sedmica ma to ti je mekano ko da hodas po oblacima...
deicaandreaica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2008., 14:04   #4
nemaš posebnih patika za trčanje po betonu samo gledaj da su platnene i mekane tako da kada trčiš da se udarci amortiziraju na malo, zatim da za trčanje gledaj da nisu ravne nego da su povišene kod prstiju
vidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2009., 17:02   #5
Evo da ne otvaram sad novi topic, malo cu se posluzit tvojim, ako ja dobijem odgovor, dobit ces ga i ti Dakle, mene zanima gdje se isto mogu kupit Asics tenisice, ali meni trebaju za trcanje, preciznije model Asics GEL Kinsei 2...vidim da ima na www.tenisice.hr za narucit iz SLO, ali ja bi to pomogucnosti probao prije nego sto pljunem 1500 kn za njih a to dakle ovdje nemogu, pa me zanima dal' postoji koji ducan u ZG koji ih prodaje? Eto hvala lijepa i izvinjavam se za kradju posta
WrxSTI is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2009., 16:45   #6
Tenisice za trcanje ali za ravne tabane !!

Zanima me koje su najbolje tenisice za trcanje i jogging ali za ravne tabane ??
Debeli_Don_Juan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 20:10   #7
adidas adistar control, supernova control
asics gel foundation 8
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2009., 19:06   #8
opet te tenisice.... hh

dakle stari me zamolio da vas pitam koje tenisice da si uzme za trcanje inace trci rekreativno po makadamu-malo trava.....ako tko zna kod varazdina uz dravu....eto nadam se brzom odgovoru....
minimarko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2009., 15:31   #9
meni je, recimo, jako bitna amortiziranost duzinom cijelog stopala, a buduci da su mi one nad kojima sam slinila (nikeove air max sa zracnim jastucima duz cijelog stopala) bile preskupe, a one s ffc-om bas i nisam nasla, a da su imali brojeva i da su mi ok izgledale, kupila sam adidas microbounce+ (krpene, za toplije vrijeme, 700 i nesto kuna). u beogradu, gdje je izbor tenisica prekrasan i neusporediv sa zagrebom (dok nisam dosla tamo, nisam ni znala da puma radi i tenisice sa zracnim jastucima, a i reebokovi modeli su im sa svojim gelovima i dizajnom prilicno inovativni i udobni, iako meni ne bas prelijepi. al' ono, udjem u reebokov ducan i vidim fakat dosta tenisica za zahtjevna stopala, a mislila sam da je reebok je*eno propao, barem u regiji.).
sto se muskih tice, kod nas su dobre microbounce+ u trgovinama uglavnom preko 900 kn (avenue mall), ali smo nedavno bili u adidas outletu u buzinu i decko si je kupio odlicne microbounce+ koje nisu ni manje kvalitetne, ni ruznije od onih koje se nalaze u adidas ducanima, a platio ih je oko 460 kn. i nije prastari model. mislim da je bilo ostalo jos 2-3 para, i to brojevi 46 ili 48, srebrne.
ako budete gledali nike, pazi na to da su mekane i u prednjem dijelu stopala, odnosno da ima dobar ffc (forefoot cushioning). jednostavno u trgovini treba uzeti tenisicu i rukom opipati unutrasnji prednji dio. opipala sam masu razvikanih shoxica i slicnog, ali kod vecine modela sav naglasak na cushioning stave u podrucje pete, a prednji dio im zna bit' tvrd k'o sam vrag, cak ni nikakve amortizirajuce pjenice, nicega. ono, fak... ne znam tko moze trcat' u tome, valjda oni koji imaju 35 kila. mene bi to, recimo, dokrajcilo jer em sto sam teska, em sto najradije trcim po asfaltu, em sto me inace zafrkavaju tibia i metatarzum. i, samo da napomenem, imala sam od adidaski zuljeve na malim prstima. mana kod adidasa je to sto su mi u usporedbi s nikeom mozda malo presiroke il' mlitavije, ne znam u cemu je stvar (a inace imam sire stopalo ), i sto rade brojeve na 2/3, a bas bi mi pasale za 1/3 vece. a kod nikea (iako sam totalno zaljubljena u njih i udobne su mi k'o bog) to sto mi se relativno brzo (unutar 5-6 mjeseci do godinu dana) poderu na unutrasnjoj strani pete pa to nakon nekog vremena fakat pocne smetati (to mi se desilo na 4 od 6 pari, ali od tih dvoje nepoderanih su jedne nove, a druge nisam koristila za rekreaciju pa to ne racunam).

napisi ako ti stari ima kakve slabe tocke pa nek' se jave oni koji su vise upuceni.
inace ne znam kol'ko je pametno u outletima kupovati modele koji su ocigledno od prije 100 godina, odnosno gubi li se tu na kvaliteti materijala s obzirom na to u kakvim su uvjetima mozda stajale. mislim, kad obicnu gumicu drzis u ladici malo duze, i to u normalnim uvjetima, ona se raspuca raspadne na komadice. naravno, tenisice nisu kao obicna gumica, ali svejedno...
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil

Zadnje uređivanje *jezebel* : 10.05.2009. at 15:37.
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2009., 21:38   #10
e hvala ti na postu......

nego pa ima problema sa zglobovima....sad smo uzeli nike...jbg neznam tocno koje su ali mislim ove :: http://insidenikerunning.nike.com/20...egration_tout3


ja sam sebi uzo adidasove adizero adlos. I jedne i druge tenisice su bile oko 850kn.....jeste da je dosta ali nadam se da ce se isplatit ja sam za sad zadovoljan a stari jos nije trco u nikicama.......ali javit cu vam kako je proslo....
minimarko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2009., 10:19   #11
Samo jedna napomena: ako ima problema sa zglobovima onda trčanje baš i nije za njega....više bicikl ili plivanje...
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2009., 11:24   #12
Znam da ih je bilo u office shoes..
__________________
I said I'd write a letter
But I never got the time
sora is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2009., 00:20   #13
tenisice za trčanje

kako se krecu cijene, koje su najbolje, potrebne su me e za trcanje po onako "posljuncenom" i obicnom tlu, da li je potrebno uzeti broj vece?
midsummer is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2009., 02:42   #14
Cijena 200 kn pa naviše. Ovisi koliko si ozbiljan/ozbiljna.
Reebok ima cilu liniju tenisica za trčanje - Premier. Najbolje ju skupe, al nevjerovatno udobne i lagane, pa New Balance su dosta povoljne uloženo - dobiveno, Mizuno isto dosta skupe, ja imam Asics GT 2120. Nekih 620 kuna platio.

Broj veće - ne.
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2009., 12:17   #15
odi u hervis imaš opaka sniženja, ja kupio reebok patike (tenisice ), bile 800kn sad su 350kn...
Bugy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2009., 15:51   #16
asics tenisice

Dal netko zna koliko je 29 cm u ženskom modelu tenisica Asics za trčanje.
I da li se treba uzeti broj veće tenisica za trčanje.

Imam Adidas ženski broj UK10,5 ili USA 12,piše da je to F 45.333 za trčanje.
Ne znam koliko bi to bilo u Asics modelu.
Hvala
korarockcom is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2009., 21:54   #17
ne znam jer asics ne nosim, ali...

...ja, recimo, imam
adidas us 8, eur 40 (25,5 cm), a
nike us 8 i pol, eur 40 (25,5 cm) i kod adidaski, iako su dost' siroke, osjetim da su krace od najkica. al' godinama iznova kupujem samo najkice i imam samo te jedne adidaske tak' da ne znam koje tu odskacu od standarda.

u svakom slucaju je pametno uzeti sigurno pola broja vece, ne kupuj tenisicu koja ti je nakon kratkog isprobavanja "taman". em sto sam nailazila samo na podatke kako to nije preporucljivo (aktivnost ce ti nakon nekog vremena ili biti neugodna i imat ces nabijene prste i bolna stopala ili ces cak riskirati ozljedu.), em sto sam se sama stoput tako zeznula i samo odmogla svojoj ahilovoj tetivi. ne znam bas za cijeli broj vece, pitanje je kol'ko bi se tu zadrzao potreban support, to moras isprobati. bas sam danas kupovala nove najkice i odlucila se za pola broja vece nego inace jer su mi za cijeli broj vece bile tol'ko siroke da mi je bila naglasena overpronacija i stopalo mi uopce nije bilo stabilno, garant bi mi dale support ogromnog opanka buduci da mi nisu bile ok ni kad bih maksimalno stegnula pertle.

mene zanima ima li u zg za kupiti asics gel kinsei (w)?


hvala!
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2009., 20:58   #18
Mislim da takve "egzoticne" modela Asicsa jos dugo u Zagrebu necemo vidjeti.. Nazalost..
OpticaLL is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2009., 15:18   #19
go ahead, burst my bubble.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 18:56   #20
nisam sigurna jel' stariji model, al' gel kinsei sam danas nasla u s.o.s.-u u gajevoj. i to snizene s nekih 1500 na 600-tinjak kn. jedino nema mog broja, al' ce vjerojatno dobivat'. tak'. da se zna ak' netko treba.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:26.