Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2013., 14:28   #81
:-)>+
DelmatST is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 17:05   #82
http://www.youtube.com/watch?v=zEdbEHjxVdg
zlayo83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 21:57   #83
Nemoj samo kineska slova. Kakav je jebeni smisao tih slova to mi nije jasno? Da li kinezi tetoviraju naša slova?
A ni zmaja ili škorpiona.
__________________
Old school.
Faca5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 02:26   #84
Quote:
BBBrutalac kaže: Pogledaj post
Na debilne upise,kao i njihove autore (ne mislim na zajebanciju) se neću obazirati,pa ću ti samo reći koji savjet. Ona slika koju si naveo kao primjer je sama sebi besmislena,osim ako ne voliš kičaste gluposti. Jednostavno je nespojiv grb u tom obliku sa "ratnikom" iz tog doba,otprilike koliko i viking/indijanac/hobit sa šaharom.
Uzmi par knjiga,npr. Povijest Hrvatskog naroda od Trpimira Macana,u njima ćeš naći puno ljepših i izvornijih motiva od kojih bi mogao nešto iskombinirati,umjesto nekih vitezova u oklopima koji su možda tako izgledali onda kad šahovnica kao takva nije ni postojala.
Meni osobno je ljepše vidjeti istetoviran dio Baščanske ploče,papinskog dokumenta gdje Tomislava po prvi put oslovljava kao "kralja svih Hrvata",Višeslavove krstionice,stare Hrvatske ornamentike,Trpimirove darovnice,pletera,stih Lijepe naše onako kako je tiskano i objavljeno prvi put u novinama,itd.
Ja imam preko leđa,ruke,i noge istetovirano upravo tu tematiku,a za to je definitivno najjači (možda i najskuplji,ali sa razlogom) Zele,ali ako odeš kod Crnog,ili Gandalfa nećeš pogriješiti. Sjedi,pročitaj,vidi,odnesi im par slika,objasni šta hoćeš otprilike,napravit će ti par skica,nadodaj/oduzmi što ti se ne sviđa,i to je to.
Nadam se da sam bio od pomoći.

I ne obaziri se na neke kojima tate i danas na podlaktici imaju istetoviran tenk,zvijezdu petokraku,i JNA.


imas mozda kakvu fotku? vidis meni su Baščanska ploča i glagoljica uvijek bili nes posebno... i dan-danas si hocu nes pametno na glagoljici stavit samo budala nisam nikad spojio ta 2 pojma
__________________
Bad To The Bone
lg_freak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 11:19   #85
Dobro kaže bbbrutalac

Faco, zašto ne škorpiju? Možda je netko u horoskopu škorpion pa zašto ne? Slažem se, ne zmaja
__________________
Ne davaju perme vise. I'm out :W
Capt Midnight is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 12:45   #86
Quote:
Capt Midnight kaže: Pogledaj post
Dobro kaže bbbrutalac

Faco, zašto ne škorpiju? Možda je netko u horoskopu škorpion pa zašto ne? Slažem se, ne zmaja
Zato što su škorpije sveprisutne u tetovažama i dosadno ih je za vidjeti.
Ali ako nekog veseli onda neka si ga stavi, samo neka ne očekuje da će se ljudi tome diviti...

Istinabog ima kvalitetnih tetovaža škorpiona a bome i lošijih poput ove

__________________
Old school.
Faca5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 16:19   #87
Quote:
Faca5 kaže: Pogledaj post
...
A ni zmaja...
zasto ne zmaja??? u cemu je problem...??
__________________
... need a chill pill
Huricanechaser is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 16:52   #88
Quote:
Huricanechaser kaže: Pogledaj post
zasto ne zmaja??? u cemu je problem...??
Ne znam točnu statistiku ali pretpostavljam da je 20-30% svih tetovaža u svijetu sa uzorkom zmaja. Nadasve orginalno.
__________________
Old school.
Faca5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 16:56   #89
..cudno...
.,slicnu temu sam ja prije tu otvorio...
..popljuvali su me mamini sineki koji se boje iglice....
..cudno da ih sada tu nema...

p.s. sigurno su u maminom narucju
__________________
Otrijeznite se! Bdijte! Protivnik vaš, đavao, kao ričući lav obilazi tražeći koga da proždre.
Schenk is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 17:38   #90
htjela bih tetovazu na prstu, no bojim se da bih kasnije imala problema zbog posla, zna li netko za koje poslove nije primjereno imati tetovazu na ruci
ancica1231 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 18:04   #91
Quote:
ancica1231 kaže: Pogledaj post
htjela bih tetovazu na prstu, no bojim se da bih kasnije imala problema zbog posla, zna li netko za koje poslove nije primjereno imati tetovazu na ruci
u hr opcenito nije dobro imati vidljive tetovaze jer jos nismo toliko tolerantna sredina za tak nes.. iako poznajem par ljudi koji rade u prodaji sa vidljivim tetovazama - frendica jedna na zapescu, frend na podlaktici i nikad im niko nis nije reko
__________________
Bad To The Bone
lg_freak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 18:08   #92
zašto bi im za ime svega itko išta rekao?
nije li im dovoljno kaj to moraju nositi?
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 19:36   #93
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
zašto bi im za ime svega itko išta rekao?
nije li im dovoljno kaj to moraju nositi?
kaj hoces rec? to je njihovo pravo, zelja, kaj ja znam... tebi ak smeta, tvoja stvar...
__________________
Bad To The Bone
lg_freak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 03:59   #94
jesu li one dvije rečenice bile previše složene za razumijevanje?
ili ti to moram narisati na zapešće kako bi bilo razumljivije?
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 05:52   #95
Quote:
Faca5 kaže: Pogledaj post
Ne znam točnu statistiku ali pretpostavljam da je 20-30% svih tetovaža u svijetu sa uzorkom zmaja. Nadasve orginalno.
Inace tek da se zna... za pretopstavku se zna da je mater svih zajeba...
tako i za tetovaze...

naravno da ima masa tetovaza sa uzorkom zmaja... budes li trazio/la originalnu tetovazu bojim se da ces morat pocet od kucanskih aparata ili alata... npr mikrovalnu! onda mos rec da imas originalnu teotvazu ali bojim se i poprilicno glupu...

aj reci mi ijedan motiv koji nije isfuran...
pocevs od kineskih slova, samuraja, boraca, spartanaca, kaciga, vojnika, zmajeva, morskih bica, medvjeda, vukova, sunca, kompasa, satova, pusaka, leptirica, bagudina i cvijeca.... itd itd da ne nabrajam...
ja imam imam 4 tetovaze - a od kojih je jedna eto bas zmaj samo ne obicni zmaj nego biomehanicki zmaj...

greska kad se ljudi idu tetovirat, sta cu tetovirat, ma idem zmaja ili nesto drugo jer mi izgleda cool...wow...

radi se o prici i sto tebi to predstavlja, dakle TEBI a ne DRUGIMA, ne tetovirat se samo da bio kul i da bi se mogao kurcit i govorit kako ovo nitko nema, i da bi drugi govorili vidi sta ima lijep tattoo, nego ako ti to nesto znaci, oznacava period u zivotu ili tvoj zivot uopce, jel oslikava karakter itd itd... ko sta sam reko tetovirat nesto samo zato jer izgleda dobro je pizdraija jer ce ti prije ili kasnije prestat izgledat dobro... uostalom tetovaze nakon odredjenog vrimena treba popravljat da bi i dalje izgledale lijepo....

zmaj se moze izvuc na miljon nacina, sto ce ovisiti o majstoru koji ga radi, te radi toga moze predstavljat miljon razlicitih misljenja...

isto tako jednu od mojih tatooa - konkretno sliku u kojij se nalazi i zmaj nitko nije okarekterizirao kao samo zmaja, nego je svak vidio nesto drugo u njoj... dok su neki uspili procitat sliku i izvuc totalno neku svoju drugu pricu, nekima je bila samo jednostvano odlicna jer jako lijepo i izgleda...

nadalje to nije obicna tetovaza nego cijela slika preko pola ruke i pola ledja. i radilo se na njoj preko 6 mjeseci sve skupa 12 puta session od po 6 sati minimum...al se isplatilo, svakog uboda i svake lipe koju sam potrosio...
uglavnom ukljucuje ogromnog zmaja koji se protize kroz cijelu pricu/sliku/ruku/ledja...

edit:
zapravo je to samo moje misljenje... i smatram da teotvirat zmaja nije upoce glupo samo zato sta nije originalno kako ti kazes...
__________________
... need a chill pill

Zadnje uređivanje Huricanechaser : 24.02.2013. at 06:12.
Huricanechaser is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 09:34   #96
Quote:
Faca5 kaže: Pogledaj post
Zato što su škorpije sveprisutne u tetovažama i dosadno ih je za vidjeti.
Ali ako nekog veseli onda neka si ga stavi, samo neka ne očekuje da će se ljudi tome diviti...

ja sam mislio da se ljudi tetoviraju zbog sebe, a ne zbog drugih...
chavez ding is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 10:09   #97
Quote:
Huricanechaser kaže: Pogledaj post
I
ja imam imam 4 tetovaze - a od kojih je jedna eto bas zmaj samo ne obicni zmaj nego biomehanicki zmaj...
Ti si onda posegnuo za nečim malo orginalnijim

Evo recimo ovaj majstor radi orginalne kreacije iako mogu pretpostaviti da se ne sviđaju baš svakome:

http://www.tattoo-world.ru/index.php/ru

https://www.google.hr/search?client=...M8edtQaMrIDYAw


Quote:
greska kad se ljudi idu tetovirat, sta cu tetovirat, ma idem zmaja ili nesto drugo jer mi izgleda cool...wow...

radi se o prici i sto tebi to predstavlja, dakle TEBI a ne DRUGIMA, ne tetovirat se samo da bio kul i da bi se mogao kurcit i govorit kako ovo nitko nema, i da bi drugi govorili vidi sta ima lijep tattoo, nego ako ti to nesto znaci, oznacava period u zivotu ili tvoj zivot uopce, jel oslikava karakter itd itd... ko sta sam reko tetovirat nesto samo zato jer izgleda dobro je pizdraija jer ce ti prije ili kasnije prestat izgledat dobro... uostalom tetovaze nakon odredjenog vrimena treba popravljat da bi i dalje izgledale lijepo....

zmaj se moze izvuc na miljon nacina, sto ce ovisiti o majstoru koji ga radi, te radi toga moze predstavljat miljon razlicitih misljenja...
...
Bojim se da ti nisi reprezentativan uzorak. Malo ljudi gleda tetovaže kao nešto što simbolizira važne stvari u njihovom životu a mnogi to gledaju kao modni dodatak. Znam jednog tattoo majstora i čuo sam priče sa kakvim nebulozama ljudi dolaze u salon. Ima dosta onih koji žele tetovirati NEŠTO ali ne znaju ŠTO pa onda listaju katalog dok to ne nađu. Da, radilo se o dobro promišljenom odabiru tetovaže.

Nije greška kad si čovjek tetovira nešto što mu je značajno i što će sa ponosom nositi cijeli život.
Ali budimo realni - kolikom broju ljudi zmaj predstavlja nešto u životu, a koliko ga ima tetoviranog zato što im je izgledao cool u trenutku kad su se odlučili tetovirati?
I mnoge će zažaliti generički tribal tramp stamp iznad guzice kroz koju godinu.

Quote:
chavez ding kaže: Pogledaj post
ja sam mislio da se ljudi tetoviraju zbog sebe, a ne zbog drugih...
Aha. Isto kao što se i žene uglavnom šminkaju i sređuju zbog sebe.
Ima ih takvih ali su u manjini. Isto je i sa tetovažama.
__________________
Old school.
Faca5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 12:37   #98
Najvažnije je da tetovaža moćno izgleda. Ništa drugo ne dolazi ni blizu.

A overthinking je tetovaži neprijatelj broj 1. Sve te poruke, značenja, simboli, ljubavi, religije, karakteri, bla bla bla, kurca ne vrijede ako je tetovaža RUŽNA.

Taj tribal tramp stamp npr. Nije fail zato što nema vrlo duboko religijsko značenje , nego zato što je najčešće odvratno ružan. Ružan kao... analni prolaps npr.
DokSpavam is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 15:02   #99
Quote:
Faca5 kaže: Pogledaj post
Ti si onda posegnuo za nečim malo orginalnijim

Evo recimo ovaj majstor radi orginalne kreacije iako mogu pretpostaviti da se ne sviđaju baš svakome:

http://www.tattoo-world.ru/index.php/ru

https://www.google.hr/search?client=...M8edtQaMrIDYAw




Bojim se da ti nisi reprezentativan uzorak. Malo ljudi gleda tetovaže kao nešto što simbolizira važne stvari u njihovom životu a mnogi to gledaju kao modni dodatak. Znam jednog tattoo majstora i čuo sam priče sa kakvim nebulozama ljudi dolaze u salon. Ima dosta onih koji žele tetovirati NEŠTO ali ne znaju ŠTO pa onda listaju katalog dok to ne nađu. Da, radilo se o dobro promišljenom odabiru tetovaže.

Nije greška kad si čovjek tetovira nešto što mu je značajno i što će sa ponosom nositi cijeli život.
Ali budimo realni - kolikom broju ljudi zmaj predstavlja nešto u životu, a koliko ga ima tetoviranog zato što im je izgledao cool u trenutku kad su se odlučili tetovirati?
I mnoge će zažaliti generički tribal tramp stamp iznad guzice kroz koju godinu.
.....
u necemu se potpuno slazem s tobom i imas par dobrih razmisljanja kao ovo sta si naveo za zmajeve.

Medjutim sikaniras ono sta si zapoceo... Ja i dalje smatram da samo zato sta je motiv isfuran i sta ga ima 30 posto ljudi nije razlog da se isti i ne tetovira...
da slika mora bit donekle originalna se u potpunosti slazem, ali motiv ne mora bit to nikako...
Naravno, nekad tetovaze ispadnu sranje...
svi oce da mu tetovaza ispadne sto bolja i sto ljepsa... glupost je uopce pomisljat da neko oce da mu tattoo sranje ispadne...
u masu slucajeva su i ljudi sami krivi sto im je tetovaza sranje zato jer se ili ne pridrzavaju uputa o njegovanju prvih par dana....
ili piju za vrijeme zacijeljivanja itd itd...
i tetovaza nakraju od necega sta je tribalo izgledat dobro ispadne tesko sranje...

nadalje za tribale moram se kositi s tobom jer je to cisto subjektivan dojam, meni su maorski tribali uokolo lijeve podlaktice zakon su mi i meni je to lijepo... :P

ako zelis zaslinit nad tetovazama naravno ovisno o preferencama, baci oko na www.victorportugal.com ... meni osobno najdrazi tattoo artist od svih koje sam imao prilike vidjeti...
pozdrav..
__________________
... need a chill pill
Huricanechaser is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 15:39   #100
Quote:
Huricanechaser kaže: Pogledaj post
u necemu se potpuno slazem s tobom i imas par dobrih razmisljanja kao ovo sta si naveo za zmajeve.

Medjutim sikaniras ono sta si zapoceo... Ja i dalje smatram da samo zato sta je motiv isfuran i sta ga ima 30 posto ljudi nije razlog da se isti i ne tetovira...
da slika mora bit donekle originalna se u potpunosti slazem, ali motiv ne mora bit to nikako...
Naravno, nekad tetovaze ispadnu sranje...
svi oce da mu tetovaza ispadne sto bolja i sto ljepsa... glupost je uopce pomisljat da neko oce da mu tattoo sranje ispadne...
u masu slucajeva su i ljudi sami krivi sto im je tetovaza sranje zato jer se ili ne pridrzavaju uputa o njegovanju prvih par dana....
ili piju za vrijeme zacijeljivanja itd itd...
i tetovaza nakraju od necega sta je tribalo izgledat dobro ispadne tesko sranje...

nadalje za tribale moram se kositi s tobom jer je to cisto subjektivan dojam, meni su maorski tribali uokolo lijeve podlaktice zakon su mi i meni je to lijepo... :P

ako zelis zaslinit nad tetovazama naravno ovisno o preferencama, baci oko na www.victorportugal.com ... meni osobno najdrazi tattoo artist od svih koje sam imao prilike vidjeti...
pozdrav..
Ako netko želi staviti zmaja ili škorpiona na sebe zato što to ima simboliku u njegovom životu, onda to podržavam i tada to neću smatrati bezveznom tetovažom (pod uvjetom da nije nakaradno napravljena).
Ali ako netko stavi zmaja kao modni dodatak jer je sad u modi tetovirati se a zmajevi su mu cool, onda baš i nije napravio neki posao...
Pogotovo ako je odabrao zmaja iz generičkog kataloga tetovaža.
No da nema takvih onda ne bi zarađivali ni oni koji uklanjaju tetovaže

Bio sam na cugi u društvu ne tako davno i sa nama je sjedila jedna cura. Spomenula je da ima par tetovaža. Ja se nasmijem i kažem "nije valjda zmaj". Ona me mrko pogleda i upita što fali zmajevima. Rekoh sve ok ako ti se sviđa, ali što joj predstavlja taj zmaj? Odgovor je naravno bio da joj ništa ne predstavlja nego joj se svidio kad ga je vidjela.
Pitao sam kasnije koja je druga tetovaža u pitanju. Kaže ona škorpion. Da li je ona škorpija po horoskopu? Nije naravno. Eto učinio joj se fora škorpion pa je i njega stavila...

Onaj koji je započeo ovu temu je primjer krivih razloga za tetoviranje. Njemu su tetovaže super, skupio je malo novca i eto on bi nekakva slova stavio. Ili nešto drugo. Da mu predložimo što.

Što se tribala tiče, mislim da znaš na kakve sam tribale mislio.

Vidjeh već uratke tog Victora. Nisu mi njegovi motivi pretjerano po guštu ali čovjek je majstor
Lijepo je kad tetovažu napravi netko tko zna posao (bez obzira na motiv tetovaže). Nažalost hrpu loših uradaka viđam na ljudima oko sebe. Uradaka koji izgledaju kao da ih je dijete crtalo.
Jedna frendica nam je na moru ponosno pokazivala tetovažu na ramenu, to je bilo toliko loše napravljeno da smo znali da je delfin tek nakon što nam je rekla. Ne pretjerujem, svi smo skužili da je delfin tek kad nam je spomenula delfina, do tada smo se pravili pristojni i nitko se nije usudio pitati što joj je to na ramenu
__________________
Old school.
Faca5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:44.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger