Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2013., 21:43   #2461
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Taj je dio definitivno snimljen prije, jer je njemu unutra kosa mokra. Meni ono vani izgleda kao neko ćaskanje njega i Nanutice, a da je unutra započeo pravi intervju.
Hm, kako onda njoj nije mokra kosa
Meni je cijeli taj intervju totalno lose napravljen sto se tice svega osim MAA njemu kapa dolje jer je cijeli intervju izvuko inace ne bi bilo uopce gledljivo...
lipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 21:49   #2462
Možda ju je osušila. Ili imala kišobran. Ili njegov sako preko nje. Ali njemu se baš kuži da je mokra.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 21:53   #2463
Osušio joj Mehmet kosu i počešljao je.
__________________
Know any English?No,but I can do Jack Nicholson :-)Tayanc Ayaydin Mustafa Bulut yani Engin Akyürek seni çok ama çok seviyorum EA:"Tabi ki ilk başrol oynadığım “Bir Bulut Olsam” dizisinin bendeki yeri çok ayrıdır." XaviIvančica
Ina84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 22:05   #2464
Quote:
inarak84 kaže: Pogledaj post
Osušio joj Mehmet kosu i počešljao je.
to ona njega garant namjerno izvela van na kišu.. kao da vidi pogled koji se pruža s terase, a kad ono znala je ona da on voli češljati žene pa to namjerno napravila ( a kao ne interesira on nju uopće)
crnokosa2103 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 22:09   #2465
Quote:
inarak84 kaže: Pogledaj post
Osušio joj Mehmet kosu i počešljao je.
Quote:
crnokosa2103 kaže: Pogledaj post
to ona njega garant namjerno izvela van na kišu.. kao da vidi pogled koji se pruža s terase, a kad ono znala je ona da on voli češljati žene pa to namjerno napravila ( a kao ne interesira on nju uopće)
Sve je ona proučila.
I da voli češljati kosu i da voli žene s njegovanim rukama (pa se i razmahala `nako), a valjda mu od Sile ostalo da zna i s malo drskim ženama .
SOHO_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 22:11   #2466
Jest taktika je to al bi mu ja ponuđeni sako uzela čovjek opet trenira pa da i to bolje vidimo.Navikao je on soho na drske žene dvije godine je to imao u blizini.
__________________
Know any English?No,but I can do Jack Nicholson :-)Tayanc Ayaydin Mustafa Bulut yani Engin Akyürek seni çok ama çok seviyorum EA:"Tabi ki ilk başrol oynadığım “Bir Bulut Olsam” dizisinin bendeki yeri çok ayrıdır." XaviIvančica
Ina84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 22:11   #2467
Quote:
SOHO_ kaže: Pogledaj post
Sve je ona proučila.
I da voli češljati kosu i da voli žene s njegovanim rukama (pa se i razmahala `nako), a valjda mu od Sile ostalo da voli i malo drske žene .
kako samo zaboravih na ruke

a tu se prodaje kao totalno hladna, a zna bolje nego mi kako i šta voli
crnokosa2103 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 22:52   #2468


Uploaded with ImageShack.us
Ne znam jel ova bila, ali ovako naš aga surfa
ajozinovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 23:07   #2469
Bila je, bila... cita forum, malo mu steka GT s prevodom, al dobro je
angell_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 23:30   #2470
Quote:
Rollergirl kaže: Pogledaj post
večer,curke!
od prvog dijela intervjua si razmišljam bih li postala ili ne s obzirom da ste nadugo i naširoko sve već analizirale,ali muči me jedna stvar. Brada mu je zaista jaako dugo i izgleda starije,ali meni dobro izgleda i veseljak je i dalje. Ali što se tiče komentara da se je zbucao,baš ne bih rekla da je tako. Možda se je samo razjačao. Ni u Adenaliju nije mršav kao u Sili,a ako trenira MMA, jača mu mišićnu strukturu definitivno.
I ja ne primjećujem da se on udebljao.Već odavno znamo da je u Sili bio u svom (jako) mršavom izdanju, a za Adanali se morao ojačati,nabaciti mišićnu masu. I od tada on meni izgleda jednako,pa trenira MAA,
Na intervju on nosi rolku i deblji sako,sniman je s leđa kada mu se sve ocrtava jer sjedi podbočen prema naprijed.
Na slikama gdje mu se vidi čitav stas on meni ne izgleda ništa drugačije nego prije 2-3 godine. Ta brada i rol-ovratnik su optička varka,zbog njih se na prvu čini da se zbucao.
Meni brada toliko i ne smeta,osim što mi zaklanja pogled na te prelijepe usne
__________________
"Glupost u suštini nije defekt intelekta, nego ljudskosti" D.B.
tagoresky is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2013., 01:13   #2471
Morala sam s vama podijeliti ovu sliku lijepog Mehmeta
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2013., 02:23   #2472
ajme šta mi uradi ovaj bradonja, ni spavati više ne znam otići jer zaboravim na vrijeme.
i kako se uostalom usuđuje tako dobro izgledati s tom bradurinom?
sve mi se čini da bi ovo kolektivno ludilo moglo dobiti službenu dijagnozu
Rollergirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2013., 11:51   #2473
Quote:
tagoresky kaže: Pogledaj post
I ja ne primjećujem da se on udebljao.Već odavno znamo da je u Sili bio u svom (jako) mršavom izdanju, a za Adanali se morao ojačati,nabaciti mišićnu masu. I od tada on meni izgleda jednako,pa trenira MAA,
Na intervju on nosi rolku i deblji sako,sniman je s leđa kada mu se sve ocrtava jer sjedi podbočen prema naprijed.
Na slikama gdje mu se vidi čitav stas on meni ne izgleda ništa drugačije nego prije 2-3 godine. Ta brada i rol-ovratnik su optička varka,zbog njih se na prvu čini da se zbucao.
Meni brada toliko i ne smeta,osim što mi zaklanja pogled na te prelijepe usne
Ne mogu izdržati.
Moram prokomentirati.
Slažem se s ovim mišljenjem. Na slici kad su on i Nanut u vertikali,ne vidi se ni kila viška.Vrrrrrrrrlo je šik, od glave do pete.Imam doma 3 x 1,90 i više i noga u odnosu na tijelo nije veća od 45-46.(i to primijećujemo, bolesnice!).Samo su nogavice hlača uske i to je to. Rekoh outfit je mrak.Ona nažalost pored njega izgleda najblaže rečeno neprimjereno. Što je to na njoj?
Prvo izgleda kao da sam ja to sašila sama u šestom osnovne(kad sam počela šivati),drugo, jeli to šorc ili minica, pa ti filadendroni,neki napuhani rukavi,cipele izgledaju 3 broja veće, ajme (ok, možda sam pretjerala, valjda se tako sad nosi, moda,a ja sam zaostala s tim u 20. stoljeću, izvinjavam se gđici Nanut i njenom modnom mačku).Najte zamerit.
Mislim da ipak ne djeluju tako distancirano jer su na terasi sigurno imali prilike direktno komunicirati a ne preko prevodioca.Meni se čini da se njegova lijeva ruka i njeno desno rame ipak negdje dotiču(na slici).
Sam intervju nazalost ima manu u formi. Izabrali su krivi način.Kako žena može reagirati kad boga tebe ne kuži što čovjek priča. Pomak u fazi, reakcija kasni.I da ti je netko potpuno nesimpatičan, ne znaš kud sa sobom ako ne razumiješ njegovu priču. A pogotovo što mislim da gđica Nanut ipak osjetila malu simpatijicu prema njemu, bez obzira što ima "puno utakmica u nogama" sa svjetskim facama. Ali svi ti Pittovi,Deppovi i sl. mislim ne mogu izazvati kod Balkanki onaj drhtaj kao pogled na ovog ljepotana u crnom.
Ako je istina da novinari čitaju ovaj forum, pa i gđica Nanut, please, kad Vam je prišao, što Vam je prošlo kroz glavu, kad je pružio ruku na pozdrav,kakav je stisak, kakav je dlan,i na kraju pitanje svih pitanja.. ne, da li je zaljubljen, to je njegova stvar, nego kako je biti obavijen njegovim mirisom u tom sakou?!
E, to bih ja voljela iskusiti, meni dovoljno.
Tarum is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2013., 12:42   #2474
Ako joj je ponudio sako trebala ga je prihvatiti.
Ako ne zbog sebe , a ono bar da gledateljke intervjua imaju bolji uvid u stas Mehmet Akifa.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2013., 12:45   #2475
Jao jes lijep
Pa, zar covjek moze biti ovako savrsen u svoj svojoj nesavrsenosti

Tarum
Stajling od gospođice je
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2013., 12:50   #2476
Quote:
tagoresky kaže: Pogledaj post
I ja ne primjećujem da se on udebljao.Već odavno znamo da je u Sili bio u svom (jako) mršavom izdanju, a za Adanali se morao ojačati,nabaciti mišićnu masu. I od tada on meni izgleda jednako,pa trenira MAA,
Na intervju on nosi rolku i deblji sako,sniman je s leđa kada mu se sve ocrtava jer sjedi podbočen prema naprijed.
Na slikama gdje mu se vidi čitav stas on meni ne izgleda ništa drugačije nego prije 2-3 godine. Ta brada i rol-ovratnik su optička varka,zbog njih se na prvu čini da se zbucao.
Meni brada toliko i ne smeta,osim što mi zaklanja pogled na te prelijepe usne
S ovim se u potpunosti slažem. I u Adanali s leđa izgleda jako široko kada se slično obuče. Moram priznati da je meni odmah bilo malčice vruće kad sam ga vidjela s leđa jer sam se odmah sjetila njegovih bicepsića i tricepsića u Adanali. Čuli smo i da trenira MMA tako da nam je sve jasno.
Nadala sam se da će mi brada biti problem jer mu cijelo vrijeme pokušavam naći neku manu, ali ništa od toga Ona mu samo još više naglašava oči.
Mislim da je ovdje ranije bio preveden jedan tekst u kojemu je pisalo da mu je veličina noge 45.
Tincina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2013., 12:56   #2477
[QUOTE=Xavi-8;43659573]Jao jes lijep
Pa, zar covjek moze biti ovako savrsen u svoj svojoj nesavrsenosti

i ja se isto pitam. Dok gledam Silu, Adanali ili ovaj intervju, samo mi jedno pitanje prolazi kroz glavu: "zar je stvarno moguće da on ovakav postoji?". I te oči koje govore više nego tisuću riječi.
Ajme, kako sam zaglibila zbog lica s ekrana.

Kažu da svašta majka rodi,ali svaka čast njegovoj majci što je stvorila ovakvog divnog muškarca
Rollergirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2013., 13:02   #2478
Ja moram priznati da sam nesto malo znala o MMA, kad sam vidjela njegovu profilnu- prva asocijacija mi bili njegovi inicijali i sinoc malo istrazim, i iznenadim se koliko je grub sport (sa vrlo malo ogranicenja)... ocito on se tu 'isprazni' a ovamo dalje bude mala maca

Xavi, bolji ti je prethodni avatar, ja se uvijek obradujem tvom postu, sto zbog sadrzaja, sto zbog slike koja me komira
angell_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2013., 13:04   #2479
Quote:
inarak84 kaže: Pogledaj post
Osušio joj Mehmet kosu i počešljao je.
Vidis lako moguce na to sam zabroravila
Nego nesto si ja kontam, kazete da su vjerovatno prvo bili vani pa su onda usli unutra, ako mene pamcenje sluzi u prvo dijelu su se pozdravili i ona je bila uzasno bahata, u drugom dijelu je Nanutica donekle bila na zemlji iako su joj pitanja bila za amatere(pa cak bi i oni bolje) u trecem dijelu ja ne ocekujem da ce se on sad nama otvoriti, kao prvo zbog njenog nastupa, kao drugo sam je reko da ne prica o tome, kao trece mislim da su to bila pitanja kao i sva ova do sada dosadna, glupa itd....Budemo vidili sutra sta nas ceka, ali ponavljam opet da MAA nije tako dobar sugovornik ovaj intervju bi bio totalno negledljiv....

Edit: Sad vidjeh da Xavi-8 komentira stajling od Nanutice, dragi boze pa jel ima ona ogledalo a tek sto je nasminka alaaaaa nemogu sebi doci, dobro da je se MAA nije uplasio kad ju je vidio

Zadnje uređivanje lipo : 16.02.2013. at 13:15.
lipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2013., 13:18   #2480
Slažem se s vama, meni nekako ispade odbojno to što ga je odbila za kaput, ako ništa pa bar da joj mi zavidimo i da svi vide kakaav je MAA a ne kako ga novine predtavljaju. Šteta, jedva čekam vidjeti njegovu reakciju kad ga odbije.
Pročitala sam post da je netko napisao da je MAA kao stidljiv u interviju. Ne bih se složila s time, meni je nekako pravo opušten, pomiješao je i šalu i sve to lijepo uskladio.
ne zaabroavljam kada je Nanutici rekao Kako mi stoji? i to kroz smijeh i pokretima rukama kroz bradu.
__________________
♥♥ Cagatay Ulusoy ♥♥
Lilača26 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:47.