Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2016., 17:37   #81
Ma samo nečural bajo moj. Slobodno se pokazuj. Osobna preporuka je da nosis samo baloner kako mozes lakse flashati dobrim zemskama.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2016., 17:49   #82
Quote:
Lord of Terror kaže: Pogledaj post
Ma samo nečural bajo moj. Slobodno se pokazuj. Osobna preporuka je da nosis samo baloner kako mozes lakse flashati dobrim zemskama.
Takvim likovima što su goli ispod svilena ogrtača najgore je oružje metar ili ravnalo u djevojčinim rukama. Manje se boje čak i pištolja!
Digna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2016., 17:55   #83
Nikad ne znas, mozda bi to neke i uzbudilo.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2016., 17:58   #84
Je li neodređena zamjenica neke zamjenjiva osobnom zamjenicom mene?
Digna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2016., 18:12   #85
Pa mislio sam na cike u ogrtacima, ali ako se tako osjecas moze.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2016., 20:35   #86
Sasvim je jasno što sam htjela reći. Tvoja suviše slobodna interpretacija mojih riječi (č. iskrivljavanje dotičnih) začinjena prstovetom projekcije poprilično je loš pokušaj… hm, humora. Nažalost, gotovo potpuno neuspjeli pokušaj! Šteta!
Digna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2016., 21:32   #87
Nista, idem se ubit sad.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2016., 02:37   #88
Kad ovi s filozofije zalutaju na teense to je kriminal
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2016., 00:08   #89
Quote:
Anonimi kaže: Pogledaj post
Kad ovi s filozofije zalutaju na teense to je kriminal
Zar je grijeh ukazati nekome na njegove pogreške u rezoniranju?
Digna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2016., 00:28   #90
digna, vidim da ne volis profane i trivijalne razgovore, pa evo ti jedan vic:
tvoja mama je toliko debela, da kad sjedne na binarno stablo pretrazivanja, pretvori ga u vezanu listu. haha

siguran sam da ces ga skuziti.
Scorpione is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2016., 00:55   #91
Quote:
Digna kaže: Pogledaj post
Zar je grijeh ukazati nekome na njegove pogreške u rezoniranju?
Hmm, a da li je namjerno ucinjena "pogreska" doista pogreska?
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2016., 15:16   #92
Vratimo se na temu!! Golotinja pred nekim?? Meni je to savim OK, od malih nogu idem na nuditicke plaze i gol se osjecam ko i obucen.
BONBONCIC is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2016., 19:27   #93
Osobno nemam srama, no kod mene to funkcionira na principu quid pro quo. Nije moje telo za svacije oci.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2016., 14:08   #94
U Norveskoj na bazenima ima zajednicka svlacionica sa ormaricima i svi se presvlace jedni pokraj drugih goli i obavezno tusiranje gol prije i poslje bazena, tako da je njima golotinja normalna stvar sto se toga tice nema predrasuda....
deklok is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2016., 01:38   #95
Njima je i mentalitet drugačiji, skandinavci su generalno odgajani da im takve stvari nisu čudne, neprirodne i odbojne. Osobno to jako poštujem i sviđa mi se kakva im je kultura. Ima čak i jedan treš norveški film čija premisa je da četrnaestogodišnjakinju na nekom tulumu njen kolega iz škole koji joj se sviđa pikne penisom u nogu i onda ona izgubi sve prijateljice jer joj nitko ne vjeruje. Naravno, to je sve lijepo prikazano na videu. Volim takve filmove, smiješni su mi i zanimljivi.

Što se teme tiče, razmišljam isto kao i Lord. Nemam nikakvog problema s golotinjom, sve dok je pred ljudima koji bi me trebali vidjet golu ili dok nisam jedina.
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2016., 03:24   #96
Hmm, jel netko spomenuo forumski swing party?
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2016., 09:59   #97
Quote:
deklok kaže: Pogledaj post
U Norveskoj na bazenima ima zajednicka svlacionica sa ormaricima i svi se presvlace jedni pokraj drugih goli i obavezno tusiranje gol prije i poslje bazena, tako da je njima golotinja normalna stvar sto se toga tice nema predrasuda....
a sad mi je jasno zakaj mi je norvežanin u njemačkoj prošli tjedan rekel da ima još jedan tuš slobodan i da mogu... ja sam onak rekel, ok, i can wait, no problem
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 16:25   #98
Golotinja..?!

Ma...kada sam bio na nudističkoj svi su buljili u mene..Ne pred ljudima..
__________________
Armija je bila izdana od strane oficira sklonih nacionalizmu.Da je na vrijeme suzbijeno stvaranje stranačkih paravojski,rata ne bi bilo.
Ponsa Ne So is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2016., 15:38   #99
Quote:
Ponsa Ne So kaže: Pogledaj post
Golotinja..?!

Ma...kada sam bio na nudističkoj svi su buljili u mene..Ne pred ljudima..
zato kaj imaš malog očito
__________________
Confluence of sounds
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2016., 18:30   #100
pred frendovima mi nije problem, i muški i ženski, na maturalcu u kabini na kruzeru bila situacija da su dvije frendice došle kad sam bio sam, normalno otvorim vrata u boksama pa se neću onda oblačit, šta sad, a i one su imale kratke hlačice, ali bile su i dvije kojima je smetalo da se njihova cimerica presvlači pred njima nasred te male sobice, a pored ima kupaonu...sto ljudi, sto ćudi

ali full gol bi me bilo sram, nikad nisam trenirao neki sport da bi se tuširao s ekipom pa nemam naviku
__________________
Jebeš potpis na kojem ništa ne piše.
deni-15 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:59.