Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Azijska kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2017., 20:49   #6901
Budem ga večeras isprobala na tijelu, hoću i ja biti mekana
BellaMare is offline  
Old 22.08.2017., 22:04   #6902
Quote:
Ivie kaže: Pogledaj post
Ja odavno već koristim Kiku za tijelo i stopala.
Ali za kosu mi je big no.

Prvo, sadrži arbutin koji se čudno može ponašati na obojanoj kosi.
Ja sam bakrena i nakon 2 korištenja su mi pramenovi ružno požutili.
Drugo, kosa mi je bila sva naelektrizirana i napuhana. I jedva sam se češljala.
Ali za tijelo je divota.
E, da. I ti si spominjala da si stavila kad je Xena rekla na kosu. Ja sam ga probala samo jednom na kosi i to kad je kosa ionako bila za pranje. Nije mi bilo nešto posebno pa nisam ni testirala dalje.
Dr Jart Premium. Jel ga prodaješ kojim slučajem?
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 22.08.2017., 22:05   #6903
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Javi odmah kakav je i lici li imalo propolisu, na korak sam od klika
ukratko:
ista stvar kao propolis, ali manje hranjiva.
mat hidratacija i ujednacavanje boje tena.
nema onog healthy glowa kao nakon propolisa, ovo je bas za mjesovite i masne, izgleda.
ista konzistencija, cak i miris.
na papiru ovaj serum ima bolji sastav, stovise savrsen, iako sam negdje naletila i na sastav koji nije tako idealan i skroz zelen (na ovom testeru sve pise na korejskom pa ne mogu provjeriti.)

eto.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 22.08.2017., 22:24   #6904
@menni, imam samo dekant bb kreme.
Ali čini mi se da sam je nepravedno optužila. Ima bit da mi se nije slagala s J. One. Imam još malo pa ću je testirati sljedećih dana.
Ivie is offline  
Old 22.08.2017., 22:57   #6905
Inače me korejski makeup ne privlači previše osim eventualno BB krema, ali ovi su mi predivni:



Swatchevi:
https://pbs.twimg.com/media/DHVQ0TMXoAAUJ7x.jpg

Video (od 0:29): https://www.youtube.com/watch?v=TU6K...ature=youtu.be

2,3,8 i 9 Na eBayu 7,84 $
Acid_2 is offline  
Old 23.08.2017., 05:57   #6906
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
ukratko:
ista stvar kao propolis, ali manje hranjiva.
mat hidratacija i ujednacavanje boje tena.
nema onog healthy glowa kao nakon propolisa, ovo je bas za mjesovite i masne, izgleda.
ista konzistencija, cak i miris.
na papiru ovaj serum ima bolji sastav, stovise savrsen, iako sam negdje naletila i na sastav koji nije tako idealan i skroz zelen (na ovom testeru sve pise na korejskom pa ne mogu provjeriti.)

eto.
Jooooj, to zvuci jako dobro, svidja mi se ovo s manje hranjivosti, moze biti super za sva doba osim eventualno zime...... ok, danas cu se igrati "hocu odmah - pricekat cu jos malo".....

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 23.08.2017., 07:57   #6907
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
danas cu se igrati "hocu odmah - pricekat cu jos malo".....

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
Frecume is offline  
Old 23.08.2017., 07:59   #6908
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Jooooj, to zvuci jako dobro, svidja mi se ovo s manje hranjivosti, moze biti super za sva doba osim eventualno zime...... ok, danas cu se igrati "hocu odmah - pricekat cu jos malo".....
ja sam si nekako zabrijala da bi to moglo biti slicno tosowoong propolis ampuli, s obzirom na to kako ju svi opisuju. e sad, jel je... ne znam.
dogovorila sam dekant tosowoonga pa cu uskoro znati jesam li u pravu.
vec sam se pogubila...ti imas tosowoong?

inace, ovo je zbilja dobra stvar, ali nekako sam privrzena propolisu i on mi je kompletniji. iza ovog seruma moram staviti jos par slojeva, iza propolisa mogu jos samo nesto lagano i bok.
zao mi je jedino da nisam ovo otkrila prije ljeta, po onim paklenim vrucinama pasao bi mi manjak hranjivosti u odnosu na propolis.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 23.08.2017., 08:16   #6909
Ja sam nekoliko puta u zadnje vrijeme stavljala Mizon Good Night Wrinkle Care Sleeping Mask i bas sam zadovoljna kako mi je lice ujutro nahranjeno. Mislim da ni s jednom maskom nije ujutro tako nahranjeno.

Inace nekoliko mizon proizvoda koje sam probavala imala sam osjecaj da mi stvaraju probleme na licu pa sam i ovu masku odgadjala posteno testirat.

Sad vec razmisljam da ce mi trebati full size za zimu... da malo ponovim, kakva su iskustva s njom?
rosa_salvaje is offline  
Old 23.08.2017., 08:55   #6910
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
ja sam si nekako zabrijala da bi to moglo biti slicno tosowoong propolis ampuli, s obzirom na to kako ju svi opisuju. e sad, jel je... ne znam.
dogovorila sam dekant tosowoonga pa cu uskoro znati jesam li u pravu.
vec sam se pogubila...ti imas tosowoong?
Imam dekant i kad si napisala opis ovog seruma isto mi je palo na pamet da su možda slični. A ako jesu onda genijalno, jer je ovaj serum čini mi se jeftiniji od tosowoonga

Quote:
rosa_salvaje kaže: Pogledaj post
Ja sam nekoliko puta u zadnje vrijeme stavljala Mizon Good Night Wrinkle Care Sleeping Mask i bas sam zadovoljna kako mi je lice ujutro nahranjeno. Mislim da ni s jednom maskom nije ujutro tako nahranjeno.

Inace nekoliko mizon proizvoda koje sam probavala imala sam osjecaj da mi stvaraju probleme na licu pa sam i ovu masku odgadjala posteno testirat.

Sad vec razmisljam da ce mi trebati full size za zimu... da malo ponovim, kakva su iskustva s njom?
Ja ju obožavam, preporučila sam ju ovdje već milijun puta. Planiram ju naručiti opet za zimu, osim ako me ne obori s nogu sulwhasoo koja je na putu. Ali ako me i obori, mizon je jeftinija a genijalna.
XenaRatnica is offline  
Old 23.08.2017., 08:59   #6911
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Imam defkant i kad si napisala opis ovog seruma isto mi je palo na pamet da su možda slični. A ako jesu onda genijalno, jer je ovaj serum čini mi se jeftiniji od tosowoonga


Ja ju obožavam, preporučila sam ju ovdje već milijun puta. Planiram ju naručiti opet za zimu, osim ako me ne obori s nogu sulwhasoo koja je na putu. Ali ako me i obori, mizon je jeftinija a genijalna.
Ja imam sulwhasoo ali nisam je vec nekih mjesec dva stavljala.... koliko me sjecanje sluzi malo je drugacija. Mozda manje hranjiva, vise radiance... ali kombinirala bi ih.
rosa_salvaje is offline  
Old 23.08.2017., 09:47   #6912
banila zero na iherbu kad se doda poštarina ispadne skoro 100 kuna
XenaRatnica is offline  
Old 23.08.2017., 10:35   #6913
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
banila zero na iherbu kad se doda poštarina ispadne skoro 100 kuna
Vidi imaš li kakav shipping saver koji ti je zanimljiv.
uppsala is offline  
Old 23.08.2017., 11:18   #6914
Quote:
uppsala kaže: Pogledaj post
Vidi imaš li kakav shipping saver koji ti je zanimljiv.
Jesam, spušta cijenu za 3 kune
XenaRatnica is offline  
Old 23.08.2017., 12:31   #6915
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Jesam, spušta cijenu za 3 kune
Woooow, teško je tome odoliti
uppsala is offline  
Old 23.08.2017., 13:53   #6916
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
imas danahana trenutno, onaj link s kojeg smo sve uzele set:
evo
imas i mini set toner+emulzija x 5 komada:
ovdje
ovaj seller inace stalno ima onaj trodijelni set za desetak dolara, a stavlja ga i na bidanje pa prati.

a za propolis - bas cudno...


Quote:
Ivie kaže: Pogledaj post
Ja odavno već koristim Kiku za tijelo i stopala.
Ali za kosu mi je big no.

Prvo, sadrži arbutin koji se čudno može ponašati na obojanoj kosi.
Ja sam bakrena i nakon 2 korištenja su mi pramenovi ružno požutili.
Drugo, kosa mi je bila sva naelektrizirana i napuhana. I jedva sam se češljala.
Ali za tijelo je divota.
Potpisujem sve za kosu, koma na obojanoj kosi ...

večeras ću ga isprobati na tijelu samostalno ... imam strašno i suhu i perutavu kožu, ne može biti gore nego što je sad ... sumljam
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Old 23.08.2017., 14:41   #6917
dakle, došao mi je Ceramidin
https://img.makeupalley.com/hwthumb/..._1_3240006.JPG
al malo sam zbunjena, piše da je za suhu kožu, a na recenzijama po netu piše da je za sve tipove. a ja sam osjetljivo-dehidrirano-normalna
jel to za mene?

o testerima koje sam dobila reći ću samo jedno: JEBOTE, kolko sam dobila
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline  
Old 23.08.2017., 15:06   #6918
jutros sam vratila propolis effector u rutinu, koža je doibla lijep sjaj ali mi je lice bilo ljepljivo. da li sam ga stavila previše ili premalo vlage ili tako treba biti?

koraci su bili:

nakon umivanja vodom prebrisala sam lice tonikom
kiku
kohaku hada
špricanje hidrolatom smilja
propolis effector
balea aqua serum
krema

fali mi nešto prije kreme hidratantno/hranjivo za suhu do normalnu kožu konzistencije kao mlijeko ili balea aqua serum. imate li kakav prijedlog
ines.a is offline  
Old 23.08.2017., 15:09   #6919
Naručih maloprije:

Prazni case sa spužvom i aplikatorom za BB cushion



I COSRX uzorke AHA Power Liquid za milije, te Galactomyces esencije jer mi hitno treba nova a sastav ove itekako obećaje (u lovu sam na nešto sa niacinamidom jer se on i moja koža jako vole), a nije mi se dalo davati +100 kn na još jedan COSRX proizvod koji mi ne odgovara. Držim fige da ovaj bude dobar.



Inače meni je ovaj oglas iskočio na eBay naslovici jutros:
https://ir.ebaystatic.com/rtm/0/RTMS...cs_876x402.jpg

I link vodi na ovo: https://www.ebay.com/rpp/worlds/promo-cosmetics-w34/?_trksid=${b}&_trkparms=%26clkid%3D698146010899958 0714 kao jel, 10% je sniženo, ima 80ak proizvoda, pa možda nekome dobro dođe
Acid_2 is offline  
Old 23.08.2017., 15:22   #6920
Azijska kozmetika vol. II

Quote:
kaduljica kaže: Pogledaj post
dakle, došao mi je Ceramidin

https://img.makeupalley.com/hwthumb/..._1_3240006.JPG

al malo sam zbunjena, piše da je za suhu kožu, a na recenzijama po netu piše da je za sve tipove. a ja sam osjetljivo-dehidrirano-normalna

jel to za mene?

o testerima koje sam dobila reći ću samo jedno: JEBOTE, kolko sam dobila

Za sve je, ja sam osjetljivo-kombinirana i sjeo mi je, da se tako izrazim, kao budali šamar. Tak da bude i tebi. A ako budeš željela prodati malo - tu sam.
Od kojeg sellera si naručila? Baš dobro za testere

@ines.a - i meni nekad nakon propolisa bude ljepljivo, mislim kad imam više (nego potrebno) koraka.
Frecume is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:22.