Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.08.2017., 21:18   #7421
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Koja su to točno?

Via Tapatalk
govori u ovome videu o njima https://www.youtube.com/watch?v=AXcgPi0TIUM cc 6.40 min., ima jednu od nijansi na usnama.

"Max Factor Color Elixir Honey Lacquer tečni ruž
ima pigment ruža, blistavost sjaja i hranljivost balzama, za usne savršenog izgleda bez kompromisa...."
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 01:37   #7422
Quote:
Yellowrain kaže: Pogledaj post
Može li mi netko preporučiti ruževe za usne s kojima zubi ne izgledaju žuto? Imam dosta žućkaste zube, a na izbjeljivanje ne smijem ni pomisliti Tako da bih bila jako zahvalna kad biste mi preporučili neke s plavim podtonom, ako je to ono što treba. Ne kužim se u te podtonove.
Preferirala bih Golden Rose Velvet Matte i Liquid Matte nijanse, Sephorine tekuće, Colourpop, Kat Von D, ali ako imate nešto s čime zubi bolje izgledaju, slobodno.
Jesu li ti opcija Crest trakice? Nisu skupe niti agresivne prema zubima kao profesionalno izbjeljivanje, a predobre su. Meni su doslovno 4 trakice napravile ogromnu razliku (a trebalo bi ih kao stavljati 20 dana zaredom za potpune rezultate, jednom godišnje). Ja već nakon 4-5 trakica vidim ogromnu promjenu, pogotovo dok su mi zubi isto bili žućkasti. Sada jednom godišnje na 4-5 dana stavim te trakice i zubi su mi skroz bijeli. Pa eto, ne znam zašto ne smiješ izbjeljivati, ali možda bi ti to bila prihvatljiva opcija.
__________________
TBS Webshop TBS Facebook page
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 20:35   #7423
ima možda netko prijedlog za duplić Maybelline Color Sensational Bold Lipstick Berry Bossy 886? po mogućnosti da je cf

maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 21:18   #7424
Quote:
maslelu kaže: Pogledaj post
ima možda netko prijedlog za duplić Maybelline Color Sensational Bold Lipstick Berry Bossy 886? po mogućnosti da je cf
WnW Sugar Plum Fairy?
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 18:05   #7425
Quote:
Anarniel kaže: Pogledaj post
Jesu li ti opcija Crest trakice? Nisu skupe niti agresivne prema zubima kao profesionalno izbjeljivanje, a predobre su. Meni su doslovno 4 trakice napravile ogromnu razliku (a trebalo bi ih kao stavljati 20 dana zaredom za potpune rezultate, jednom godišnje). Ja već nakon 4-5 trakica vidim ogromnu promjenu, pogotovo dok su mi zubi isto bili žućkasti. Sada jednom godišnje na 4-5 dana stavim te trakice i zubi su mi skroz bijeli. Pa eto, ne znam zašto ne smiješ izbjeljivati, ali možda bi ti to bila prihvatljiva opcija.
Od rođenja imam na žućkastim zubima nekoliko ''oznaka'' koje izgledaju kao da mi je netko na recikliranom papiru nacrtao plusić i minus srebrnim markerom. Ko polovi baterije. Dva stomatologa kod kojih sam htjela raditi izbjeljivanje su mi potvrdila da bi mi se njihovim izbjeljivanjem ili trakicama taj kontrast dodatno povećao.
Tak da sam (bila) osuđena na one kistiće kojima sam razmazuješ tekućinu za izbjeljivanje po zubima, ali nisu mi nešto baš pomogle.
Hvala ti svejedno na savjetu
Yellowrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 20:58   #7426
Quote:
Krekushka kaže: Pogledaj post
WnW Sugar Plum Fairy?

hvalaaa poslužit će, zaljubila sam se na prvi pogled
maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 20:18   #7427
Iako sam hvalila na Catrice temi, evo i tu ću: sa novim Ultimate Matt Lipstick ruževima Catrice je potvrdio da mi je najdraži drogerijski brend ružova. Kupila sam 010 nijansu (predivni MLBB hladnog do neutralnog tona), za jesen ću sigurno nositi i tamnije nijanse. Iznmno je baršunast na usnama, srednje postojan, ravnomjerno blijedi i predivno se nanosi. Stavljam na WL i Taupless in Love nijansu. http://www.catrice.eu/hr/usne/ruz-za...stick-010.html

Na meni ovako slično izgleda: https://scontent-amt2-1.cdninstagram...Mw%3D%3D.2 (uživo je manje saturiran)

Odmah se u tubi vidi koliko su baršunasti.
http://theresalwayslipstick.de/wp-co...ceupdate-1.jpg
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 08:50   #7428
moram pohvaliti Llums ruževe. ako netko bude u prilici kupiti koji, obavezno ih probajte. gledala sam recenzije srpskih yt i nedavno prolazila kroz srbiju, a ja naravno uvijek moram stati gdje idem i vidjeti jel mi baš nešto treba kupila sam samo jedan da vidim kakvi su, naziv im je lip loving i moj je br.11. cijena je 330 dinara (nisam baš stručnjak za dinar, ali mislim da je to oko 20ak kn, neka me netko ispravi). postoji i mat varijanta, ali ja sam baš htjela obični (zasitila sam se mat). prekrasna ljubičasta boja kakvu već dugo tražim, jako dugotrajan, hidratantan, na čašama ostaje možda prva dva, tri gutljaja i više ne, ne razlijeva se, po potrebi se bez problema može popravljati u hodu. big like od mene
kimi987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 09:00   #7429
Meni su dobri Hean mat ruževi iz Bipe, oko 30-tak kuna. Od svih mat ruževa u sticku ovi mi se najbolje drže, i zbilja su dugotrajni. Imaju više suhu formulu od Essence mat ruževa, da napravim usporedbu, ali i dalje su mi ugodni za nositi. Golden rose ruževe nisam isprobala pa ne mogu usporediti. Ja imam nijansu Dolce koja je meni nude mauve ljubičasta i još bi si neku boju uzela. Moje tople preporuke.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 19:07   #7430
Ima netko ideju za dupe za bunny matte liquid lipstick od Kylie?


Našla sam jedino u Americi
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 20:25   #7431
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Ima netko ideju za dupe za bunny matte liquid lipstick od Kylie?


Našla sam jedino u Americi

Pogledaj novu essence kolekciju Coast n Chill, ima ruž tekući mat njansa 02 Smooth n groove, swatchaj je pa vidi je li točno što tražiš jer me ovako sa slike baš podsjeća.

Inače taman sam došla pohvaliti nijansu jer je u biti stara satin mauve olovka ali u obliku tekućeg ruža, swatch se brzo osušio (taman dok sam prošetala dućanom), a malo ispiranja s vodom/lagano prolaženje prstima po osušenom swatchu mu ništa nije napravilo, jedva čekam isprobati ga sutra
daisyt is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 22:02   #7432
Quote:
daisyt kaže: Pogledaj post
Pogledaj novu essence kolekciju Coast n Chill, ima ruž tekući mat njansa 02 Smooth n groove, swatchaj je pa vidi je li točno što tražiš jer me ovako sa slike baš podsjeća.

Inače taman sam došla pohvaliti nijansu jer je u biti stara satin mauve olovka ali u obliku tekućeg ruža, swatch se brzo osušio (taman dok sam prošetala dućanom), a malo ispiranja s vodom/lagano prolaženje prstima po osušenom swatchu mu ništa nije napravilo, jedva čekam isprobati ga sutra

Sad i meni to treba, prodano! Jel kolekcija došla samo u Muller ili i dm?
Almalexia is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 22:15   #7433
Quote:
Acid_2 kaže: Pogledaj post

Odmah se u tubi vidi koliko su baršunasti.
http://theresalwayslipstick.de/wp-co...ceupdate-1.jpg
Nisam mogla naći u Dmu taj narančasti. Jesu to novi ruževi? Na kraju sam kupila wet n wild i baš sam sretna.
PrincipessaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 22:36   #7434
Quote:
Principessa19 kaže: Pogledaj post
Nisam mogla naći u Dmu taj narančasti. Jesu to novi ruževi? Na kraju sam kupila wet n wild i baš sam sretna.
Divan je taj wnw, neki dan sam ga imala u rukama, ali dam ga u zadnji čas vrata na policu jer sam skuzila da imam identičnu nijansu od nyxa - hot tamale. Odličan je, lip-butter!
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 23:48   #7435
Quote:
Almalexia kaže: Pogledaj post

Sad i meni to treba, prodano! Jel kolekcija došla samo u Muller ili i dm?
Ja sam danas zalutala u neki kvartovski Mueller u Zagrebu, znači apsolutno sve netaknuto a ja ranjiva nakon napisanog ispita
Ne znam za DM, ali mi je super i druga nijansa samo ne nosim takve 'obične' nude nijanse toliko često.
daisyt is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 23:47   #7436
Quote:
daisyt kaže: Pogledaj post
Pogledaj novu essence kolekciju Coast n Chill, ima ruž tekući mat njansa 02 Smooth n groove, swatchaj je pa vidi je li točno što tražiš jer me ovako sa slike baš podsjeća.
Tnx! Ovak na prvu izgleda ful slično. Budem sutra išla u DM pogledat
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 18:44   #7437
tražim ovaj ruž od Deborah https://shop.lilly.rs/srpski/proizvo...h-velvet-mat-t dali netko zna gdje ga mogu kupiti? u mome DM-u ga više nema! nisam iz Zg....
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 00:17   #7438
Ignorirajte kontekst, iskočila mi na naslovnici Krpica, nego ima li tko prijedlog za što sličniju nijansu ruža za usne na donjoj slici?

Yellowrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 01:04   #7439
colourpop dopey?
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 07:42   #7440
molim prijedlog za ruž najsličniji ovom

može i ne mora biti mat - bitna mi je boja
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:57.