Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2006., 11:14   #1
Iskon

Ovo je moje (NE)iskustvo s novom uslugom. Ima li i vas među prvih sto pljugera?
lini je:
http://www.geocities.com/kosac1/isku...index.htm#1001 i u lijevom izborniku Iskon.duo.
__________________
Samo je jedna istina, a sve ostale su izvedenice.
http://plesivica.webs.com/
Kosac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2006., 04:49   #2
Trebao si uzet flat.
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2006., 05:30   #3
Btw, koliko je prošlo od potpisivanja ugovora do uključenja?
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2006., 19:36   #4
Sam da napomenem...da ponovno vracanje na t-com stoji tocno jednu kunu.....ak jos traje akcija...a mislim da traje....

mene su isto kontaktirali i ja sam ajde zadovoljan....za sad..al bumo vidjeli na kraju mjeseca..kad ce mi istic.....testna faza...

Od kad su me telefonski kontaktirali i poslali ugovore pa do montiranja je proslo oko mjesec i pol dana...tak nekak...

8.11. mi je monter doso doma to puknut...ja sam radio.....i lik je doso pospajao sve....komp mi nije dirao uopce....sam je kabel iz mrezne puknuo u novi modem..ostavio upute...i to je sve.....ja doso doma...upalio komp...na netu sam konstantno.....cim se komp...upali...imam neku wireless opciju...koja mi je iskljucena po defaultu......a sve ostale postavke si namjestam prek web sucelja.....

Ja sam si za sad uzeo na testiranje....3 mbit i flat...stim da sam na flatu vec otprije......a i ostal bum na flatu ....

Za sad meni sve sljaka...bez greske....da kucnem u drvo..i nadam se da bu ovak i ostalo....

A cijene jesu malo jeftinije..i ak cu ostajat na ovom dsl2+......sam cu si smanjit brzinu...ili na 1 mbit ili na 2mbit...bum jos vidio.....
__________________
“You spend the first years of a child’s life teaching it to walk and talk, then you spend the rest of its life telling it to shut up and sit down”
Dwarfinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2006., 21:09   #5
aj sad reci koliko onda ti ćeš sada plaćati sve

flat od 230 kn plus telefonski razgovori..jel??

ali ja sam vidjela da su tel razgovori 0,19 ili 0,13 kn po minuti ali ima tamo neka fora da se naplaćuje 0.07 kn ili tak nekaj po započetom razgovoru a do toga piše /min


pa kaj je to po min ili po započetom razgovoru
ili su oni nepismeni il sam ja mutava pa krivo vidim


jedino kaj je bolje od t-coma su veće brzine

ja sam imala onih 20 kn kod t-coma a kod iskona 5gb po 55 kn i mene je adsl od 5gb koštao 75 kn plus halo pretplata od 40 kn (skoro uopće ne telefoniram na fixnoj liniji)

dakle telefon i adsl 115 kn i to mi se čini čist ok

e sad voljela bih i flat...ali to mi je onda još 120 kn plus jel tak???

da li bi onda bilo bolej ići kod vodafona i dobit karticu za laptop pa sličnim cijenama...ili je to kod h1 ne sjećam se

ili još malo pričekat predbožićne akcije...sad će svi ionako poludit

samo ne kužim kako iskon skida cijene kad je t-com kupio iskon a u biti si je konkurencija...ili to oni peglaju h1 i optimu

a kaj je s onim vipovim akcijama da je fixni i mobilni po 0,11 kn s onim aparatom???


da a i ovaj maxtv nije loša stvar...hmm
__________________
nije dozvoljeno reklamirati u potpisu
angelina1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2006., 23:30   #6
Do sad sam placao..ovak...net 200kn iskonu+79 kn ili tak nes....ht-u....plus jos pretplata i telefon....ht-u...pa je sve zajedno bilo 450 kn.....tak nes....

A sad bu bilo 239 za net..plus ucinjeni troskovi telefona....
__________________
“You spend the first years of a child’s life teaching it to walk and talk, then you spend the rest of its life telling it to shut up and sit down”
Dwarfinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2006., 02:14   #7
Osijek,Rijeka,Split i Zagreb. Misle,pokrit ćemo 4 velika grada i to je to! Koji jadnici i duše prodane...
Constatinopol is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2006., 17:00   #8
I ima li vas novih korisnika te novotarije? Hoćete je preporučiti ili ne? Kakva je usluga telefona,a kakav internet?
Constatinopol is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2006., 23:34   #9
Quote:
Constatinopol kaže:
I ima li vas novih korisnika te novotarije? Hoćete je preporučiti ili ne? Kakva je usluga telefona,a kakav internet?
Čuj, ako imaš para ko blata i ako ti je kvocijent inteligencije ko u Jajana, uzmi si sve od ISKONA. Ja sam tu zločinačku organizaciju odavno stjerao u tri pičke materine
osamnaestica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2006., 02:06   #10
Tcom preko iskona testira adsl2 koji ce plasirat ekipi u anuse u vidu triple playa za koju godinu.
Sve svima povoljno ali samo od njih (cjelokupna usluga).
Morala bi tu agencija djelovat ?

Nadam se da to konkurencija shvaca
__________________
Just look them out there all those little figures dissolving in light. Rather like fairy land, except for smell of gasoline and burning flesh.
Hmmm is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2006., 14:35   #11
Quote:
Hmmm kaže:
Tcom preko iskona testira adsl2 koji ce plasirat ekipi u anuse u vidu triple playa
Aha O tome se radi Od početka mi je to bilo sumnjivo,no sad sam miran Thanks Hmmm
Constatinopol is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2006., 01:15   #12
Quote:
angelina1 kaže:
aj sad reci koliko onda ti ćeš sada plaćati sve

flat od 230 kn plus telefonski razgovori..jel??

ali ja sam vidjela da su tel razgovori 0,19 ili 0,13 kn po minuti ali ima tamo neka fora da se naplaćuje 0.07 kn ili tak nekaj po započetom razgovoru a do toga piše /min


pa kaj je to po min ili po započetom razgovoru
ili su oni nepismeni il sam ja mutava pa krivo vidim


jedino kaj je bolje od t-coma su veće brzine

ja sam imala onih 20 kn kod t-coma a kod iskona 5gb po 55 kn i mene je adsl od 5gb koštao 75 kn plus halo pretplata od 40 kn (skoro uopće ne telefoniram na fixnoj liniji)

dakle telefon i adsl 115 kn i to mi se čini čist ok

e sad voljela bih i flat...ali to mi je onda još 120 kn plus jel tak???

da li bi onda bilo bolej ići kod vodafona i dobit karticu za laptop pa sličnim cijenama...ili je to kod h1 ne sjećam se

ili još malo pričekat predbožićne akcije...sad će svi ionako poludit

samo ne kužim kako iskon skida cijene kad je t-com kupio iskon a u biti si je konkurencija...ili to oni peglaju h1 i optimu

a kaj je s onim vipovim akcijama da je fixni i mobilni po 0,11 kn s onim aparatom???


da a i ovaj maxtv nije loša stvar...hmm
"ali ja sam vidjela da su tel razgovori 0,19 ili 0,13 kn po minuti ali ima tamo neka fora da se naplaćuje 0.07 kn"...to nisu monopolisticke cijene,ali one u VIPu od 10lp /min jesu!?
osim ako nije
"pa kaj je to po min ili po započetom razgovoru
ili su oni nepismeni il sam ja mutava pa krivo vidim"
jer ni ja nisam provijeravao.

i maxtv je losa stvar,skup je !
raky_b is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2006., 13:52   #13
da maxtv je skup jer imaju tri programa koji su komercijalni a nešto vrijede, a sve ostalo je moguće gledati preko satelita i bok

a uostalom moguće je i preko satelita to gledati za nekih 55 kn, i to da nisu piratske...plus još 500 drugih programa

a moguće je piratski gledati free..platiš jednom i zauvijek..pa ko voli nek izvoli

a ovo su oni napravili samo da sruše dcm i adriatic kabel..da se ne mogu proširiti, i da im ostanu korisnici

osim toga to je sve samo ljudima koji su u zagradama...mi po kućama se možemo .......

ja sam u dubravi u kući i ne mogu dobiti ni iskonov duo i maxtv ni amish ni niš osim adsl-a koji imam od t-coma a od iskoan promet
__________________
nije dozvoljeno reklamirati u potpisu
angelina1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 16:40   #14
Mi izgleda još nismo potpuno razjasnili:

a) dali se uz iskonov DUO. mora plaćati 60kn pretplate Tcomu?

b) kolika je cijena minute prema fiksnim i mobilnim mrežama?
Constatinopol is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 20:14   #15
Quote:
a) dali se uz iskonov DUO. mora plaćati 60kn pretplate Tcomu?
Ne.

Osobno koristim uslugu, zajeb je kada krepa DSL linija ne radi ni telefon, i onda treba zvati korisničku podršku s mobitela ako se ima novca na računu.
Ementaler is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2006., 05:56   #16
Ja sam uzeo iskon duo, jebeno su neprofesionalni i papkasti, a o adsl2+ da ne pričam, jer je njima najveća brzina 4mbps, što je kurac, a ne ultrabrzi internet kako oni tvrde. I to je vrh ponude firmama. Jadno.
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 09:53   #17
Ajde, molim Vas vi koji imate Iskon.DUO, odite ovdje

http://bwm.carnet.hr/

i izmjerite download, upload i ping, molim Vas i to objavite na forumu.

pozdrav
zpintar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2006., 11:49   #18
Jeli ima u iskona neka ponuda ako postanem korisnik da npr. dobijem prva dva mjeseca flat ili mp3 player kao u T-coma? Ako ne, hoceli imati poslije nove godine?
The Dragon is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2006., 16:41   #19
Quote:
zpintar kaže:
Ajde, molim Vas vi koji imate Iskon.DUO, odite ovdje

http://bwm.carnet.hr/

i izmjerite download, upload i ping, molim Vas i to objavite na forumu.

pozdrav
Vaša trenutna brzina prijenosa podataka iznosi:

1.05 Mb/s

što znači da možete prenositi podatke brzinom od 134.3 kB/s s našeg poslužitelja.

(1 MBIT paket)
Ementaler is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2006., 18:23   #20
Ementaler,koliko plaćaš cijenu minute prema fiksnim,a koliko prema mobilnim mrežama i koja je obračunska jedinica?

Dali sve ide ko podmazano ili je bilo kakvih kvarova na vezi?
Constatinopol is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:58.