Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2007., 18:08   #41
Zakon, Pati. Takvo sto i meni treba.
Meni je sve po nekakvim neseserima. Imam ih valjda desetak. Ima i po kutijama, ima u sobi, ima u kuzini.
__________________
Dlanovi se moji zbog tebe znoje, lice k'o u curice mijenja boje...
ljubimteucelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2007., 09:29   #42
vec godinama planiram kupiti neki kofer ili nesto takvo da sve stavim na jedno mjesto, ali nikako da nadjem ono sto bi mi savrseno odgovaralo. za sad je kozmetika po policama- na jednoj lakovi za nokte i kreme za tijelo, na drugoj parfemi, proizvodi za kosu i dezici, na trecoj kreme za lice, kistovi za sminkanje, maske za lice i po ladicama- u jednoj aktualana sminka i pripadajuce potrepstine u drugoj sminka koja ne koristim cesto.
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2007., 13:54   #43
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
Gdje drzite sjenila, rumenila, ruzeve, kistove....?
Imate li kakve posebne nesesere za doma ili vam je to sve po policama i slicno? Kupaona? Soba? Ima li jos itko kozmeticki stol u sobi?
Jel vam nakit (bizuterijski) zajedno sa kozmetikom ili ne?
I gdje se sminkate? Kupaona i umjetno svjetlo ili kod prozora na dnevnom ili nesto trece?
I sve ostalo na tu temu
u veeelikoj vitrini, sve lijepo posloženo, sve na svom mjestu.. nakit je sav u jednoj ladici, nevezano s kozmetikom. šminkam se uvijek na prozoru jer drugačije ne ispadne baš najbolje
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2007., 20:37   #44
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
Gdje drzite sjenila, rumenila, ruzeve, kistove....?
Imate li kakve posebne nesesere za doma ili vam je to sve po policama i slicno? Kupaona? Soba? Ima li jos itko kozmeticki stol u sobi?
Jel vam nakit (bizuterijski) zajedno sa kozmetikom ili ne?
I gdje se sminkate? Kupaona i umjetno svjetlo ili kod prozora na dnevnom ili nesto trece?
I sve ostalo na tu temu
NEMAM NESESERE,drzim sve u kutijama i kosaricama plasticnima.sjenila,maskare,ruzeve,i sl.bronzere i pudere drzim u kupaoni u ormaricu i po policama,sa parfemima.nesto kozmetike je u kupaoni a nesto u ormaricu do kupaone...mazem se u kupaoni,imam obicno svjijetlo i 5 jakoh bas za sminkanje zarulja.
kozmetiku ne mjesam sa nakitom.nakita imam jako jako puno,to drzim u sobi po ladicama i jos po ukrasnim kutijicama...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2007., 20:39   #45
DA,kistovi su u staklenim ko casama na policama u kupaoni.a tam su i kreme za facu.sve kaj koristim u tusu je unutar tusa na policama.dala sam ja i slike vec mojih potrepstina,he he...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 00:01   #46
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post

genijalno.


nego, ja bi tribala kupiti mali neseser za u torbicu, da stane puder u kamenu, olovka, maskara i sjajilo.
gledala san u dma, i ima malih, ali nisu baš nešto, za 50kn.

jel ima di jeftinije? ne daje mi se 50kn, i još za neki ružni neseser.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 00:33   #47
imaš u plodinama jako jeftine i jako lijepe
wondergirl21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 09:47   #48
Šminku držim u kupaonici, u neseserima i kozmetičkim torbicama. Dio mi je iznad umivaonika, dio u otvorenim policama, dio na kotliću... Dosta neorganizirano i razbacano, samo zato kaj već duže tražim ideju kak to estetski i funkcionalno riješiti, ali nikako mi se ne sviđa ovo kaj patientia ima, mislim da bi se sa svim ovim osjećala ko alatničar + nikako se ne uklapa u moju novu kupaonicu, tak da ću još uvijek tražiti rješenje.
Nakit sam koliko-toliko riješila, tako što je u ukrasnim kutijama, doduše neorganiziran baš, ali još uvijek se uspijem snaći.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2007., 01:39   #49
mislim da bi sva kozmetika koju imam stala u zarkocrveni samsonite neseser koji zelim vec godinama
a trenutno je po raznim kozmetickim torbicama.
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2007., 04:58   #50
nakit držim u ukrasnoj većoj kutiji,a šminku,kao i kojekakve kremice,deziće,maske također u svojoj sobi u vitrinicama lijepo poslagane

inače imam diorov neseser,ali mi je premali,više je fancy i služi kao ukras
__________________
oka tvoja dva suzama ne daju da teku,noć je prokleta,nedjeljna...
fever is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 18:58   #51
imam u sobi ormaric,s 4 ladice i 2 police s 1 vratascima,bijeli da mi se uklapa u rozu sobu i ogledalo iznad njega.u prvoj ladici imam spangice,gumice,rajfice i slicno za kosu.u drugoj nakit(zlato po origigi kutijcama,bizuteriju u jednoj vecoj sarenoj)u trecoj i cetvrtoj ladici su carape na ovim policama iza vratasca su lakovi za nokte i svasta jos,maramice itd.a gore su mi parfemi,dezodoransi i jedan neseser sa sminkom.i jos jedna kosarica s labelima i sjajilima,i jedna roza kutijica s tri ladice za nakit,ali tu mi zbilja stanu samo nausnice,i vec je guzva..to je to.i na sredini je jedna kosarica patkica u koju odlazem sat i prstenje koje svaki dan nosim.a ostalo je u kupaoni.
i,ja,kao sto je vec netko spomenuo,obozavam prekapati i preslagivati ormaric s kozmetikom
anna_maria is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2007., 01:55   #52
sminku drzim u kozmetickoj torbici, a kreme, losione, ulja, vatu, skidac za lak,..., u ovome





doduse, moja je bijele boje i ljepsa od ove na slici. stoji u ormaricu ispod umivaonika

nakit drzim u bakinim kutijama. jedna je drvena i ima ogledalce koje sam ja bas nedavno razbila. , a druga kutija ima neke vezove po sebi.... drage su mi jako.
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2007., 11:38   #53
u i meni je sve po kutijama
pahuljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2007., 11:47   #54
sminka koju koristim - u nekoj lijepoj bijeloj kutijici u koju mi je bio zapakiran rodendanski poklon... sminka koju ne koristim - u ogromnom neseseru u ormaru.
losioni, kreme, sprejevi itd... u ormaricu kod mene u sobi...imam dosta mjesta pa sam jednu policu u ormaricu iskoristila za to - jer mi je sve pregledno kad ga otvorim. i sve mogu brzo nac.
mousse od čokolade is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2007., 12:51   #55
Preparativu drzim na polici regala koja je inace za alkoholna pica, s vratascima koja se otvaraju prema dolje, ali vratasca su bila strgana i gazdarica je rekla da ih nece popravljati. Iza je ogledalo, pa izgleda kao da imam duplo vise kozmetike Zato vidim za svaku bocicu gdje mi je i ne moram nagadjati
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2007., 13:59   #56
Preparativnu kozmetiku držim u kupaoni na polici i u ormarićima iznad umivaonika kao i u tušu... osim kreme za lice koju držim u hladnjaku... dekorativnu držim u neseseru u mojoj sobici nakit isto držim u sobi u kartonskim rozim Morning Glory kutijama

već duže vrijeme gledam ovaj nesesere... odličan mi je

__________________
♥ See The Beauty In Everything ♥

Zadnje uređivanje -anna- : 23.09.2007. at 14:39.
-anna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2007., 14:44   #57
to mi sestra ima,super je samo je njen modri
pahuljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2007., 14:45   #58
Meni su ti neseseri premali... Vise bi mi odgovara putni kofer od toga
Taisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2007., 15:06   #59
Quote:
pahuljica kaže: Pogledaj post
to mi sestra ima,super je samo je njen modri
A jel znaš možda koliko dođu otprilike?
__________________
♥ See The Beauty In Everything ♥
-anna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2007., 15:07   #60
Quote:
Taisa kaže: Pogledaj post
Meni su ti neseseri premali... Vise bi mi odgovara putni kofer od toga
__________________
♥ See The Beauty In Everything ♥
-anna- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:29.