Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2010., 13:20   #61
Quote:
gildor kaže: Pogledaj post
priej dva dana sam se ispisao s prava, platio 150 kn, lupili mi zig u index, na svjedodzbu... blalbalbal... ali i dalje se mogu logirat na studomat, prijavit ispit, i tamo mi ka visoko učilište piše PFZ????!!! :O
WTF?
Ma nemoj zaj... Ja kad sam se ispisivala s prava u Mostaru, platila sam 100 KM.
__________________
A kiss is a lovely trick designed by nature, to stop speech when words become superfluous...
Doll House is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 14:03   #62
Zna li netko ista o odjavljivanju iksice btw, to mi je netko spomenuo... zar ju oni ne odjave kad sam obavljao ispis... :S Kao da ne mogu dobit novu dok ne odjavim staru, jel to sve napravljeno ispisom, ili je za ixicu neka druga procedura?
gildor is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 15:42   #63
Quote:
jackall kaže: Pogledaj post
I ostat će ti to, ništa se ne briše. Ja se još mogu ulogirat na studomat a ispisala sam se prije godinu dana. Piše mi bivši faks i da nemam pravo korištenja studomata na visokom učilištu.

Glavno da ti imaš onaj papir na kojem ti piše da su te ispisali. I ponesi si username i password za studomat kad budeš išao na upise jer ćeš koristit taj stari.

ugl,ja sam se takoder ispisala sa faksa(redovni),prije 10 dana,sutra idem na ffzg se upisat.koja je procedura sa tim papirom gdje mi pise da sam ispisana i kome to trebam pokazati. takoder za studomat,te podatke,jel trebam nekome rec da sam ispisana sa starog faksa i da imam to korisnicko ime ili sta?
i na kraju ta iksica,takoder mi na starom faksu nisu nista rekli,jel moram isto na upisu rec da imam vec tu iksicu il kaj'?
zagreb4ever is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 15:54   #64
Ne znam dal to spada ovdje ali ja sam se prošle godine ispisao s jednog faxa i upisao drugi e sad bi ovaj trebao ponavljat e sad dal mogu redovno?
niko i ništa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 16:24   #65
Quote:
zagreb4ever kaže: Pogledaj post
ugl,ja sam se takoder ispisala sa faksa(redovni),prije 10 dana,sutra idem na ffzg se upisat.koja je procedura sa tim papirom gdje mi pise da sam ispisana i kome to trebam pokazati. takoder za studomat,te podatke,jel trebam nekome rec da sam ispisana sa starog faksa i da imam to korisnicko ime ili sta?
i na kraju ta iksica,takoder mi na starom faksu nisu nista rekli,jel moram isto na upisu rec da imam vec tu iksicu il kaj'?
hahahahahah... isto sam se prije 10 dana ispisao, isto sutra idem na ffzg
pa valjda tamo staru svjedodzbu pokazemo di su nam lupili zig o ispisu, i kazes da imas jmbag... a za ixicu fkt ne znam, i to me brine malo, mada ce nas i bez toga lako upisat, samo je pitanje kada ce bit ixica
gildor is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2010., 22:42   #66
ne znam jel ovo spada ovdje..zanima me ako se ispišemo sa nekog faksa na kojem smo bili redovni i bez plaćanja i upišemo drugi faks,jel taj novi moramo plaćati ili opet gledamo kako smo rangirani na listama? i da,ako ga moramo plaćati jel plaćamo samo prvu godinu ili moramo sve godine studiranja,ne znam kako je sad po novom zakonu
asleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2010., 18:06   #67
Quote:
asleep kaže: Pogledaj post
ne znam jel ovo spada ovdje..zanima me ako se ispišemo sa nekog faksa na kojem smo bili redovni i bez plaćanja i upišemo drugi faks,jel taj novi moramo plaćati ili opet gledamo kako smo rangirani na listama? i da,ako ga moramo plaćati jel plaćamo samo prvu godinu ili moramo sve godine studiranja,ne znam kako je sad po novom zakonu
jel netko zna?
asleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2010., 18:08   #68
na fpzg-u se plaća 50 kuna
Barbi:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2010., 10:36   #69
Pričate o nekakvim molbama za ispis, pa me interesira jel već postoji obrazac za molbu koji treba ispuniti, a koji se kupi na faksu ili bih ja trebala pisati nekakvu molbu?

Evo, vratila sam se s, uskoro, bivšeg fakulteta.
Postupak ispisivanja teče ovako :
1) kupite za 30 kuna obrazac molbe u skriptarnici
2) ispunite molbu tako da samo upišete svoje podatke i na crticu molba za napišete : ispis s fakulteta
3) predate index i molbu u urudžbeni ured
4) sutradan vam vrate sve vaše dokumente

i voila! Ispisani ste!

p.s. ništa se ne plaća

Zadnje uređivanje Countess : 07.09.2010. at 18:44.
straw20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 15:26   #70
Zanima me ako sam se ispisala sa faksa,da li se mogu ponovno upisat na taj faks kroz par godina i dali mi se priznaju predmeti koje sam položila (ostao mi je jedan predmet iz 1.god i 6 iz druge ) i dali moram ponovno na prijemni??
zekipeki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 15:35   #71
Quote:
zekipeki kaže: Pogledaj post
Zanima me ako sam se ispisala sa faksa,da li se mogu ponovno upisat na taj faks kroz par godina i dali mi se priznaju predmeti koje sam položila (ostao mi je jedan predmet iz 1.god i 6 iz druge ) i dali moram ponovno na prijemni??
Ne samo da moraš na prijemni,nego ako se oćeš ponovo upisat,moraš polagat državnu maturu!!! Tako da ti se više isplati zamrznit godinu (za to moraš imat neki opravdan razlog) nego se ispisat pa ponovo upisat! Ali najtočnije informacije će ti dat u studentskoj referadi
__________________
...Viva La Hrvatistan...
Pegula 777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 23:58   #72
Quote:
Pegula 777 kaže: Pogledaj post
Ne samo da moraš na prijemni,nego ako se oćeš ponovo upisat,moraš polagat državnu maturu!!! Tako da ti se više isplati zamrznit godinu (za to moraš imat neki opravdan razlog) nego se ispisat pa ponovo upisat! Ali najtočnije informacije će ti dat u studentskoj referadi
A dal znaš dal mi se priznaju predmeti koje sam položila ili moram baš sve ispočetka??
zekipeki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 15:59   #73
Quote:
zekipeki kaže: Pogledaj post
A dal znaš dal mi se priznaju predmeti koje sam položila ili moram baš sve ispočetka??
Koliko ja znam, to ovisi o profesorima.. Ti pišeš molbu da ti se priznaju položeni predmeti i onda samo o njima ovisi hoće to uvažiti ili ne

Moje pitanje- jel moguće ispisati se sa fakulteta i odmah iduće akademske godine upisati isti, samo drugu studijsku grupu?
asleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 18:06   #74
Ja imam pitanje. Pokusat cu biti sto jednostavnija

Upisala sam prije 2 godine fakultet X. I onda mi se nije svidio i ove godine sam se prebacila na drugi fakultet X2.

No ja se NISAM ispisala s fakulteta X1, vec sam se direktno prebacila na fakultet X2, jer me nisu trazili nikakvu potvrdu za ispis ni nista.

I sad mene zanima, jel se ja MORAM ispisati sa X1? Jer mi na studomatu pod njegovim imenom stoji da nisam upisana u tekucu godinu i da nemogu koristiti njegova prava bla bla bla. Al me zanima da li se MORAM ispisati iz tog fakulteta ili nemoram, mogu ostavit ovak?
*Cupcake* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 20:52   #75
Jel itko zna koliko se plaća ispis sa Ekonomskog fakulteta u Zagrebu? izvanredno sam bila upisala.. Koliko će me doć sve ukupno, znači onaj obrazac molbe u skriptarnici šta se kupi, i sami ispis, jer sam čula da se plaća na ekonomiji oko 150, pa čak i do 200kn ? pliz ako netko zna da napiše..
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2011., 03:33   #76
Je li odma vraćaju papire? Ne moram valjda čekat do sutra
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2011., 20:18   #77
Quote:
Dorée kaže: Pogledaj post
Je li odma vraćaju papire? Ne moram valjda čekat do sutra
Meni su odmah vratili
Demona is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2011., 21:43   #78
ljudi, jel se fakat ispis s faksa plaća?
blekky7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2011., 22:00   #79
Quote:
blekky7 kaže: Pogledaj post
ljudi, jel se fakat ispis s faksa plaća?
Ja sam ga platila 150 ili 200kn, ne sjećam se više točno.
Ali svaki fax vodi svoju politiku što se toga tiče.
Demona is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 17:12   #80
Quote:
Demona kaže: Pogledaj post
Ja sam ga platila 150 ili 200kn, ne sjećam se više točno.
Ali svaki fax vodi svoju politiku što se toga tiče.
ma baš divno...
blekky7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:26.