Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2013., 21:32   #2001
Quote:
patatina1 kaže: Pogledaj post
Bok,

trebala bi mi info ako mi netko može preporučiti ginekologa preko HZZO-a na području Vrbana/Prečkog/Jaruna/Srednjaka/Knežija?
naravno po mogućnosti da su ok ginekolozi!!!
thx!
Dr. Suzana Bokić u DZ Prečko
Meni je bila ok samo što se dugo čeka na pregled
ms_4ever is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2013., 17:30   #2002
Smile

Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
imaš popis svih ginekologa na stranicama HZZO-a...

živim i ja na Jarunu i postoje samo 2 ginekologa na tom području--> Suzana Bokić (DZ Prečko) i Marija Hršak (DZ Jarun-Gajevo), nju trenutno netko mijenja....to je sve...ali nijedna ne prima već jako dugo....

od onih u blizini koji primaju --> na srednjacima postoji ordinacija strahimira banovića i na trešnjevci jozo ezgeta....od toga bježi
najbolje i najbliže što prima je zrinka komadina estatiev na malešnici...što i nije toliko daleko...
Mislim neznam cemu takve teske optuzbe tipa bjezite od dr.Strahimira Banovića? Ja sam kod njega vec preko 5 godina i nemam ama bas nista negativno za rec...Prezadovoljna sam s njim, sve lijepo objasni, uputi, napravi sve moguće preglede pa stoga...
crnaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2013., 17:40   #2003
Quote:
crnaa kaže: Pogledaj post
Mislim neznam cemu takve teske optuzbe tipa bjezite od dr.Strahimira Banovića? Ja sam kod njega vec preko 5 godina i nemam ama bas nista negativno za rec...Prezadovoljna sam s njim, sve lijepo objasni, uputi, napravi sve moguće preglede pa stoga...
I registrirala si se na forum samo da bi nam to rekla?
petra_wb is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2013., 13:13   #2004
Cure, je li netko zna do kad popodne radi dr. Zrinka Komadina Estatiev?
__________________
I'm not insane, my husband had me tested.
_lolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2013., 15:45   #2005
Curke molim vas neka mi netko preporuci dobru polikliniku u zagrebu i ginelologa koji zna sto treba sa visokorizicnim HPV-om.. hvala !!
valery89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2013., 18:01   #2006
Zene drage, ocajna sam!

Trazim nekog dobrog /socijalnog/ ginekologa na Kneziji, Srednjacima, Tresnjevci.

izludit cu s ovom ludom babetinom iz Sigeta
Bogomoljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2013., 14:19   #2007
Jel dr franičević mjenjao br tel ovaj na koji sam ranije zvala isključen . Ima netko novi br?
nicolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2013., 14:24   #2008
Quote:
valery89 kaže: Pogledaj post
Curke molim vas neka mi netko preporuci dobru polikliniku u zagrebu i ginelologa koji zna sto treba sa visokorizicnim HPV-om.. hvala !!
Za ovakav problem odi privatno ako si možeš priuštit jer ćeš kod socijalaca dogurat do cin 3 dok se odluče nešto poduzet.
Ja sam išla privatno radi toga u polikliniku harni u dubravi al kod doktorice nataše koja sad ne radi za njih nego u medicinskom centru kuna perić.
Moja prijateljica je išla kod Vesne harni baš s istim problemom i sve je riješeno jednako kao i meni. Tako da ti biraj, harni je jeftinija od ovih.
Sad kad je sve to riješeno idem kod soc
nicolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2013., 08:31   #2009
Quote:
ms_4ever kaže: Pogledaj post
Dr. Beljo prima i dalje
Uspjela sam se prebaciti k njoj

U DZ Sesvete umjesto dr. Belužić-Šarac i dr. Srbanić sad je dr. Zlata Srebreniković
za boldanu mogu savjetovati da ju izbjegnete
imam jako lose iskustvo s njom dok je bila specijalizantica na sv duhu
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2013., 20:50   #2010
Cure, da li se koja upisivala u Medikol nedavno pa zna može li se još uvijek upisati preko hzzo-a ili sve ide samo na privat?
Effy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2013., 22:15   #2011
Quote:
mom2be kaže: Pogledaj post
za boldanu mogu savjetovati da ju izbjegnete
imam jako lose iskustvo s njom dok je bila specijalizantica na sv duhu
Dobro je da sam zbrisala na vrijeme
Susjeda mi je rekla da nije bila zadovoljna s Belužić-Šarac pa je išla privatno, ja nisam bila zadovoljna sa Srbanićem, morala sam voditi trudnoću privatno, od tebe čujem da si nezadovoljna s tom Zlatom, kao da se trude staviti što lošijeg doktora
ms_4ever is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 15:19   #2012
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
ne slijedis ti njega nigdje....vezana si za ordinaciju i tvoj dr. je onaj tko radi u toj ordinaciji....jedino ako ti se prijašnji dr. sviđao, onda imas pravo na hzzo-u zahtijevati da te kod njega prebace...isto vrijedi u slučaju da ti se novi dr. koji je došao ne sviđa, imas pravo traziti novog...u ostalim slučajevima, ostajes kod onog tko dođe u tvoju ordinaciju...

Imam upravo isto pitanje.
Dakle meni na ugovoru/prijamnici što god da je to - papir koji sam potpisala kada sam se došla prijaviti na I.B. Mažuranića 90 su mi 2 žiga, jedan od ta dva je od Lukende, a na drugom piše adresa (Dom zdravlja zg zapad..).

Nadam se da je ovo gore točno da sam vezana za ordinaciju. Danas sam probala zvati na broj 01 37 31 765. Je li taj broj? Radno vrijeme? (pretpostavljam neparni jutro,parni popodne?)
blueorhid is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 15:42   #2013
Lukenda sad mijenja dr koja je inače tamo, i ti bi trebala biti upisana kod nje, dakle kad ona dođe, normalno ideš dalje k njoj.
(To što ti ona nije baš nešto, kao ni ta zamjena, sad na stranu.)

Oni rade parnim danima popodne, neparnima ujutro, ali na taj telefon je normalno da se načekaš, sestra je preplavljena uglavnom i ne stigne jednostavno. Uglavnom nije neljubazna.
Kad te naruči, osim ako je Lukenda sasvim suprotan Hršakici koja inače tamo radi, isto si ne planiraj ništa jako blizu termina, tamo nikad nisam čekala manje od sat vremena u čekaonici, a jednom i u kabini nakon toga još skoro toliko, a baš je inzistirala da se odem skinuti iako je bila još jedna u drugoj kabini na redu prije mene.
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 19:28   #2014
Quote:
blueorhid kaže: Pogledaj post
Imam upravo isto pitanje.
Dakle meni na ugovoru/prijamnici što god da je to - papir koji sam potpisala kada sam se došla prijaviti na I.B. Mažuranića 90 su mi 2 žiga, jedan od ta dva je od Lukende, a na drugom piše adresa (Dom zdravlja zg zapad..).

Nadam se da je ovo gore točno da sam vezana za ordinaciju. Danas sam probala zvati na broj 01 37 31 765. Je li taj broj? Radno vrijeme? (pretpostavljam neparni jutro,parni popodne?)
ako si se prijavila na malešnici, ostajes na malesnici....prije sam bila u ordinaciji gdje su se redovito mijenjali ginekolozi i uvijek sam bila vezana uz ordinaciju u koju sam bila upisana, bez obzira na gin...

netko je preporučio Bokicku iz Preckog - ona NE prima nove....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 12:42   #2015
Quote:
Effy kaže: Pogledaj post
Cure, da li se koja upisivala u Medikol nedavno pa zna može li se još uvijek upisati preko hzzo-a ili sve ide samo na privat?
Mislim da ništa od toga. Ja sam još ljetos poslala papire i pitala doktoricu u par navrata. Ona mi isto nije znala ništa konkretno reći, valjda ni njima nisu ništa javili i zapravo je bila vrlo skeptična i dala do znanja da misli da od toga neće ništa biti.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 17:00   #2016
Quote:
blueorhid kaže: Pogledaj post
Imam upravo isto pitanje.
Dakle meni na ugovoru/prijamnici što god da je to - papir koji sam potpisala kada sam se došla prijaviti na I.B. Mažuranića 90 su mi 2 žiga, jedan od ta dva je od Lukende, a na drugom piše adresa (Dom zdravlja zg zapad..).

Nadam se da je ovo gore točno da sam vezana za ordinaciju. Danas sam probala zvati na broj 01 37 31 765. Je li taj broj? Radno vrijeme? (pretpostavljam neparni jutro,parni popodne?)
Vjerojatno si se upisala tijekom 2011.g, jer je od 2012. na Malešnici umjesto Lukende dr. Zrinka Komadina Estatiev. Ona ti radi upravo obrnuto od ovoga što si napisala, parne je popodne a neparne ujutro.
__________________
LadyMo Foto album
LadyMo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2013., 13:29   #2017
jel netko uspio zadnjih dana dobiti ordinaciju dr. komadina estatiev , ja zovem čitavo juto i uopće ne zvoni, samo me izbaci s linije, samo jednom je bilo zauzeto, čudno mi je to, ko da drži otklopljenu slušalicu...jer kolikogod da ima poziva nema šanse da baš čitavo jutro en zvoni telefon
zarezic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2013., 14:21   #2018
Pozdrav...Imam 19 godina i upisala sam fakultet u Zagrebu.Trebala bi ic prvi put kod ginekologa.Međutim,ne znam koji papiri mi trebaju da idem preko hzzo.Inače sam iz Pule i jedva sam uspjela naći ginekologa koji bi me primio.Znam da najprije moram ić podignut neke papire na socijalno,pa me zanima ako mi možete reć gdje to trebam ić?Da li moram to podignut u Puli ili mogu i u Zagrebu?Muči me ta administracija,a nigdje nisam uspjela naći što točno trebam napravit
ivana52 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2013., 14:57   #2019
Quote:
ivana52 kaže: Pogledaj post
Pozdrav...Imam 19 godina i upisala sam fakultet u Zagrebu.Trebala bi ic prvi put kod ginekologa.Međutim,ne znam koji papiri mi trebaju da idem preko hzzo.Inače sam iz Pule i jedva sam uspjela naći ginekologa koji bi me primio.Znam da najprije moram ić podignut neke papire na socijalno,pa me zanima ako mi možete reć gdje to trebam ić?Da li moram to podignut u Puli ili mogu i u Zagrebu?Muči me ta administracija,a nigdje nisam uspjela naći što točno trebam napravit
Trebaš doći u ordinaciju gdje se želiš prijaviti sa zdravstvenom iskaznicom i tamo će ti sestra ispuniti papire koje onda nosiš na HZZO.

To ti je ovo http://www.hzzo-net.hr/dload/tiskanice/2010/IzborDr.pdf

Ispunjava se u tri primjerka, jedan ostaje HZZO-u, jedan tebi, a jedan nosiš izabranom liječniku.
__________________
Luce <3

Zadnje uređivanje Wonder Woman : 29.01.2013. at 15:03.
Wonder Woman is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2013., 15:03   #2020
Quote:
Wonder Woman kaže: Pogledaj post
Trebaš doći u ordinaciju gdje se želiš prijaviti sa zdravstvenom iskaznicom i tamo će ti sestra ispuniti papire koje onda nosiš na HZZO.
Hvala.Meni je sestra kad na telefonu rekla da moram njima doci s nekim papirima od socijalnog,ali je nisam bas shvatila.Mogu li se ti obrasci skinuti negdje na internetu?
ivana52 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:09.