Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2008., 13:23   #1
Firule, ORL

Vidim da nema ovakve teme, tipa administrativne strane liječenja i sl., a stvarno je potrebno jer svaki odjel ima svoja pravila i "podrazumijeva" se da znaš prije nego izgubiš 5 sati u čekaonici (bez šale).

Treba mi info za Firule ORL, dobila sam uputnicu za pregled. Treba li se naručivati ili se uzima broj pa čeka? Ili i jedno i drugo? Koliko ste čekali? Ako je hitno, onda treba na uputnici pisati tako, jesam li u pravu? Je li tko bio? (Nisam u ST i ne ide mi se samo radi te info)
__________________
ne spavamo
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 19:26   #2
Quote:
lala kaže: Pogledaj post
Vidim da nema ovakve teme, tipa administrativne strane liječenja i sl., a stvarno je potrebno jer svaki odjel ima svoja pravila i "podrazumijeva" se da znaš prije nego izgubiš 5 sati u čekaonici (bez šale).

Treba mi info za Firule ORL, dobila sam uputnicu za pregled. Treba li se naručivati ili se uzima broj pa čeka? Ili i jedno i drugo? Koliko ste čekali? Ako je hitno, onda treba na uputnici pisati tako, jesam li u pravu? Je li tko bio? (Nisam u ST i ne ide mi se samo radi te info)
moraš nabavit broj pa se po broju ulazi, pisalo bi hitno, i pregled ne traje dugo ali ima dosta pacijenata, pa tako lipo nabavi broj itd...
__________________
ljudi koristite caps losk lol
kokolo:-) is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2008., 09:19   #3
moraš se naručiti za pregled, čeka se kojih mjesec dana. kažu ti dođi u devet, onda nakon nekog vremena dobiješ broj, pa čekaš u nedogled. Ja sam čekala 6 sati (još su me bili i poslali u pogrešnu ordinaciju, pa vratili van i čekaj opet). Nakon 6 sati radili su mi biopsiju žlijezda slinovnica (anestezija lokalna, izrezali komad obraza s unutrašnje strane, konci 2 tjedna, itd). Nakon 3 tjedna na nalazu je pisalo: IZ priloženog uzorka ne vidi se žlijezda slinovnica!!!!!!
Za ne vjerovat!!! Zahvat mi je radio maksilofacijalni kirurg i cilj je bio UZETI UZORAK ŽLIJEZDE SLINOVNICE.
Valjda su meni žlijezde slinovnice na tjemenu kad je uspio tako fulat nakon dudogodišnjeg školovanja. Genijalno. Uglavnom pripremi se na dugo čekanje.
viridiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 15:23   #4
Hvala vam!
Inače, imam upalu živca na jednoj strani lica, sad mi se popravilo, nisam par dana osjećala lice, a sad samo ne mogu žvakat-boli kod uha, desni....nadam se da je to znak da ide nabolje, a ne nagore jer mi se ne da čekat
__________________
ne spavamo
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 21:36   #5
Najbolje doc sa uputnicom oko 2 popodne i namolit dotura da te primi.
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:21.