Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.08.2017., 00:00   #9041
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
kaj mislis oce mi piling skinut boju?
Skinut ce ti malo boju, ali to je normalno, kao sto su cure rekle, to je isusena koza i nema tu pomoci, ona ce se oljustit cime god ju ti mazala.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 23.08.2017., 08:16   #9042
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
curke treba mi preporuka, pocela mi se koža sad nakon mora onako perutati ko da je ful suha, ne kuzim kak se jer uvijek mackam sa svim i svacim al ajd
namazala se ja kokosovim uljem jer kao super je za suhu kožu bla bla kad ono i dalje suho
nakon toga par puta namazala se i kokosovim uljem i maslacem od afrodite (koji mi je inace vrh za suhu kozu posebno zimi) al i dalje to perutavo...sad nezz sta da kupim, ne zelim bacat pare za bzvz pa reko ako mozda netko zna sta valja...?
osim pilinga, sto su ti cure preporucile, probaj se koncentrirati vise na hidrataciju nego na masne proizvode tipa ulja i maslaca.
znaci neke lagane, mazive, hidratantne formulacije, ove mascobe cesto ostanu na povrsini, a koza je ispod dehidrirana i peruta se.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 23.08.2017., 08:20   #9043
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
osim pilinga, sto su ti cure preporucile, probaj se koncentrirati vise na hidrataciju nego na masne proizvode tipa ulja i maslaca.
znaci neke lagane, mazive, hidratantne formulacije, ove mascobe cesto ostanu na povrsini, a koza je ispod dehidrirana i peruta se.
Ovo si fino objasnila. Uživam u maščobi monoi ulja ali i ja vidim da mi fali hidratacije. Preporuke?
Frecume is offline  
Old 23.08.2017., 08:28   #9044
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
Ovo si fino objasnila. Uživam u maščobi monoi ulja ali i ja vidim da mi fali hidratacije. Preporuke?
ne znam koliko ce to znaciti ostalima, ali znam da tebi hoce
cesto se po nogama natrackam sa kikumasamune, kad ga vec ne koristim za lice.
noge znam namazati i ostatkom esencije iz sheet maske.
uz to moze bilo koji lagani nemasni losion.
trenutno vrtim Alverde Bio Jasmin Bio Sesam i Alverde djecji s kamilicom i shea butterom.

inace su mi noge najkriticnije sto se ljustenja tice, ostatak tijela mi se nikad ne ljusti.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 23.08.2017., 09:00   #9045
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
ne znam koliko ce to znaciti ostalima, ali znam da tebi hoce
cesto se po nogama natrackam sa kikumasamune, kad ga vec ne koristim za lice.
noge znam namazati i ostatkom esencije iz sheet maske.
uz to moze bilo koji lagani nemasni losion.
trenutno vrtim Alverde Bio Jasmin Bio Sesam i Alverde djecji s kamilicom i shea butterom.

inace su mi noge najkriticnije sto se ljustenja tice, ostatak tijela mi se nikad ne ljusti.

Meni potkoljenice
Idem odmah po Kiku, iako mi se čini da bi bilo najbolje nešto s ceramidima
Frecume is offline  
Old 23.08.2017., 09:08   #9046
Ovo za Kiku i ja potpisujem , imam isti problem sa potkoljenicama i pilinzi plus Kiku stvarno pomažu s tim da se ja trackam i više puta dnevno
sobarica is offline  
Old 23.08.2017., 09:18   #9047
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post

Meni potkoljenice
Idem odmah po Kiku, iako mi se čini da bi bilo najbolje nešto s ceramidima
i to bi se dalo isprobati, ali zao mi meishoku trositi za to.
doduse, sad kad imam punu bocu...
Quote:
sobarica kaže: Pogledaj post
Ovo za Kiku i ja potpisujem , imam isti problem sa potkoljenicama i pilinzi plus Kiku stvarno pomažu s tim da se ja trackam i više puta dnevno

i ja se u prolazu vise puta dnevno zalijem s kikuom.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 23.08.2017., 10:35   #9048
Čime izbijeliti prepone? Znam da limun posvjetljava kožu ali se bojim tu da je to preosjetljivo područje za nešto tako agresivno.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 23.08.2017., 12:14   #9049
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post

Meni potkoljenice
Idem odmah po Kiku, iako mi se čini da bi bilo najbolje nešto s ceramidima
Ma Kiku i ima najmanje 2 vrste ceramide plus neke aminokiseline. Tako da....
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 23.08.2017., 12:17   #9050
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Čime izbijeliti prepone? Znam da limun posvjetljava kožu ali se bojim tu da je to preosjetljivo područje za nešto tako agresivno.
A kako se depiliraš?
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 23.08.2017., 13:54   #9051
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
osim pilinga, sto su ti cure preporucile, probaj se koncentrirati vise na hidrataciju nego na masne proizvode tipa ulja i maslaca.
znaci neke lagane, mazive, hidratantne formulacije, ove mascobe cesto ostanu na povrsini, a koza je ispod dehidrirana i peruta se.
a vis ja sam bas bila u zabludi da bi trebala sa tim masnim stvarima probat...tnx na preporuci
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 23.08.2017., 13:56   #9052
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
A kako se depiliraš?
Depilatorom i mislim da mi je od toga i potamnilo. Nije meni što je to osjetljivo nego sam ja smotana pa se bojim da ne zakačim gdje bi mogllo peći
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 23.08.2017., 14:15   #9053
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Depilatorom i mislim da mi je od toga i potamnilo. Nije meni što je to osjetljivo nego sam ja smotana pa se bojim da ne zakačim gdje bi mogllo peći
Možeš mazati s čim hoćeš odnosno s čime god ti cure preporuče, ali dok ne promijenis način depiliranja nema tu puno pomoći nažalost. Meni je tek kad sam s voska prešla na šećer pomoglo donekle, a gotovo u potpunosti se oporavilo nakon prelaska na ipl.
Znaci, barem taj dio pokušaj na šećer umjesto depilatora. Nema druge ako doista to želiš riješiti.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 23.08.2017., 14:40   #9054
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
a vis ja sam bas bila u zabludi da bi trebala sa tim masnim stvarima probat...tnx na preporuci
Joj i meni se ovo dogodilo s Balea badem uljnim losionom.
Nakon korištenja istog na potkoljenicama koža nikada nije bila isušenija, a meni nije bilo jasno zašto.

Kao ima ulje, ful bi trebalo bit njegujuće.
Nikad više.
BBC drama is offline  
Old 23.08.2017., 16:13   #9055
Quote:
BBC drama kaže: Pogledaj post
Joj i meni se ovo dogodilo s Balea badem uljnim losionom.
Nakon korištenja istog na potkoljenicama koža nikada nije bila isušenija, a meni nije bilo jasno zašto.

Kao ima ulje, ful bi trebalo bit njegujuće.
Nikad više.
a vis opet znam cure koji inace imaju suhu kožu i trackaju se non stop sa kokosovim uljem doslovno od glave do pete i to im pomaže...pa ti sad znaj
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 23.08.2017., 17:33   #9056
Ulje mora ići na mokru kožu inače će ju isušiti
Grubač. is offline  
Old 23.08.2017., 17:56   #9057
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
i to bi se dalo isprobati, ali zao mi meishoku trositi za to.
doduse, sad kad imam punu bocu...



i ja se u prolazu vise puta dnevno zalijem s kikuom.
Ja sam Kiku kupila za mamu koja ima sklerodermiju i njoj strašno puno pomaže a ima doslovno skurene dijelove kože koji izgledaju smežurano, crveno i suho i svrbe za poluditi. Ovo joj lijepo drži kožu vlažnom i nahranjenom tako da sam odlučila i ja isprobati , za lice mi nikako ne odgovara ali za tijelo je odlično
sobarica is offline  
Old 23.08.2017., 18:05   #9058
Može objašnjenje što vam je taj Kiku? Ili link?
Orithyia is offline  
Old 23.08.2017., 18:11   #9059
Quote:
Orithyia kaže: Pogledaj post
Može objašnjenje što vam je taj Kiku? Ili link?
izvoli
ima iz iste linije i milk/emulzija, gel, esencija...

ali govorimo o toneru s linka.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 23.08.2017., 18:14   #9060
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
izvoli
ima iz iste linije i milk/emulzija, gel, esencija...

ali govorimo o toneru s linka.
Super, hvala! Našla sam neko mlijeko, ali sam skužila da ne pričate o tome nego nečem drugom.
Orithyia is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:23.