Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2007., 09:16   #61
hvala. joj stvaro ne znam sta da radim. ak saznas jos koju pojedinost od sestricne javi molim te!
__________________
cola je lijek!
snjoxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 12:10   #62
znaš šta ti ja preporučam...odi na pregled, vidi šta će ti reći, bilo koji dermatolg općenito, pa ako ti baš ne ulije povjerenje, prošvrljaj malo po netu pa vidi te tretmane za šta se koriste i kakvi su im rezultati...možeš pokušat na medline-u pa provjeri sve šta ti kažu...
sretno...
ivaiva999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 17:32   #63
moram napisati: bila sam kod ivane nole i grozna mi je bila. kao da je jedva čekala da me spraši jer je paralelno imala još nekoliko pacijenata u drugim sobama, sestre su stalno ulazile i izlazile u/iz prostorije u kojoj smo bile, što me nervira, jedva me pogledala, nabrzinu preporučila gomilu krema koje ona PRODAJE u ordinaciji, a pri svemu je bila pretjerano (umjetno) ljubazna s nekim odbojno umiljatim glasom i osmijehom. bačenih 250 kuna.
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 20:01   #64
Dr. Mirjana Tudorić, na Malešnici! Žena čini čuda!

Sva kozmetika koju sam kupila po njezinoj preporuci mi je savršena.
Tijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 20:38   #65
Smile

Mogu ti preporučiti dr. Maju Ceković, Pod zidom 10, ali ne znam točno koliko ćeš čekati kad se naručiš. Ja sam bila kod nje nekoliko puta, ali bilo je to prije kojih 5-6 god. Sad se stvarno ne mogu sjetiti koliko sam čekala na termin prije nego sam se naručila, ali čini mi se da ne tako dugo.
Prije par godina bila sam i zbog problema s hiperpigmentacijom (pjege) u Centru Skin na Trešnjevci (Nova cesta) kod dr. Sanje Jeleković, oni ti rješavaju mnoge kozmetičke i kozmetološke probleme, no tek sam kasnije shvatila da žena nije uopće dermatolog nego mislim liječnica opće prakse, no bavi se akupunkturom i još svačim...nabavila je mnoge suvremene aparate, tipa IPL (nešto slično laseru) itd...i tako...ugl. dolaze joj žene zbog najrazličitijih problema vezanim za kožu (i otklanjanje dlačica i sl. stvari).
Tiare Flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 23:21   #66
Quote:
znatiželja kaže: Pogledaj post
imam dobru dermatologinju, ali se treba naručiti mjesec dana unaprijed, što ne mogu čekati kada mi je frka.
imate li preporuku za nekog stvarno dobrog?
to mi vonja na gregurić matešu. krajem prošle godine i mene htjela naručiti za mjesec dana - rekoh, no way. i baj d vej, jednom sam bila kod nje, bila je okej, ali nisam imala neke vanzemaljske probleme, dok je jedna moja kolegica s njom imala užasno iskustvo...

elem, odustala od ove i ošla kod lesić na britancu. naručilo me za 5 dana. žena je, kažu mi, "veliki stručnjak" - ma što to značilo, a ja nisam bila nezadovoljna. eto ti.
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 00:47   #67
Quote:
tiare kaže: Pogledaj post
Mogu ti preporučiti dr. Maju Ceković, Pod zidom 10,
hvala, ali bila sam kod nje i ona mi je bila najgora. nije me ni pogledala, a dala višemjesečnu terapiju. nikad više.
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 00:49   #68
Quote:
kokakoka kaže: Pogledaj post
to mi vonja na gregurić matešu. krajem prošle godine i mene htjela naručiti za mjesec dana - rekoh, no way. i baj d vej, jednom sam bila kod nje, bila je okej, ali nisam imala neke vanzemaljske probleme, dok je jedna moja kolegica s njom imala užasno iskustvo...

elem, odustala od ove i ošla kod lesić na britancu. naručilo me za 5 dana. žena je, kažu mi, "veliki stručnjak" - ma što to značilo, a ja nisam bila nezadovoljna. eto ti.
da, to je gregurić mateša. meni je ona bila daleko najbolja i radi neke stvari koje nitko kod koga sam bila ne radi. npr. 'prepipa te cijelu', ne želi da kažeš prvo tuđu dijagnozu dok ona ne procijeni što je... odgovara na svako pitanje i ne žuri se.
kakvo ti je iskustvo imala kolegica?
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 14:03   #69
Quote:
Tijana kaže: Pogledaj post
Dr. Mirjana Tudorić, na Malešnici! Žena čini čuda!

Sva kozmetika koju sam kupila po njezinoj preporuci mi je savršena.

a šta si ti radil kod nje ako se smije znati? jer ima one kamerice i dr aparate s kojima gleda kakva ti je koža? na osnovu čega ti je preporučila kremice?

znam da imam puno pitanja al imam non-stop neka sranjca s kožom pa tražim nekog fakat pouzdanog.

ako može i brojček na pm??

hvala ti unaprijed
Vorivana is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 14:05   #70
Quote:
tiare kaže: Pogledaj post
Prije par godina bila sam i zbog problema s hiperpigmentacijom (pjege) u Centru Skin na Trešnjevci (Nova cesta) kod dr. Sanje Jeleković, oni ti rješavaju mnoge kozmetičke i kozmetološke probleme, .

i ja imam fleke po licu od sunca (melasma) pa me baš znima jesi li se uspjela riješiti i sa čime? ja baš danas bila na šalati i dobila neku izbjeljivačku kremicu, pa će da vidimo..
Vorivana is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 15:33   #71
Definitivno dr. Jadranka Sokol u Domu zdravlja Črnomerec, fenomenalna, stručna ali prije svega predivna i topla osoba.Za svaku preporuku!!!!!
__________________
11.07. došao nam je najveći dar, naš Jan
iva11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 18:33   #72
Quote:
znatiželja kaže: Pogledaj post
hvala, ali bila sam kod nje i ona mi je bila najgora. nije me ni pogledala, a dala višemjesečnu terapiju. nikad više.
preporucam profesora Skerleva, na Salati
camundongo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 23:22   #73
Smile bitka s hiperpigmenatacijom/sunčanim pjegama

Quote:
Vorivana kaže: Pogledaj post
i ja imam fleke po licu od sunca (melasma) pa me baš znima jesi li se uspjela riješiti i sa čime? ja baš danas bila na šalati i dobila neku izbjeljivačku kremicu, pa će da vidimo..
Ja imam pjege od djetinjstva - to je kod mene genetski i nasljedno ( u obitelji na strani djeda ima dosta crvenokosih i svi su dosta pjegavi), mama mi je prirodna plavuša i zelenooka i bila je dosta pjegava kad je bila mala, kasnije joj je to za čudo prošlo...Ja sam do 16-te bila plava, kasnije malo potamnila u svijetlo smeđu s nešto crvenih pigmenata u kosi...pjegava oduvijek (naime, glupo mi je bilo kaj me nekoliko doktorica znalo pitat "a od kad vam je to?", "a kad vam je to došlo?" - kaj nikad nisu čuli da su neki ljudi pjegavi?).
Kad sam bila mala si su mi govorili "joj, kak je to slatko"...nisam ti ja bila ono užasno pjegava, u biti imam prilično lijepi ten, finu kožu, ali pjegice su se uvijek vidjele, a na suncu bi naprosto eksplodirale...To me nije smetalo tamo negdje do kasnih dvadesetih kada bi na suncu postajale sve veće i brojnije, a nakon 30. me to nekako počelo jako smetati. Meni nikakve kremice za izbjeljivanje nikada nisu pomogle...Neki su mi savjetovali kreme s AHA kiselinama, ali moja koža ih ne podnosi (jako ju isušuju, a i inače mi je koža fina, tanka i dosta suha)...Prošle jeseni mi je jedna kozmetičarka savjetovala da probam serum-gel za izbjeljivanje pjega dr. Murad - kupila sam (oko 300 kn, u bočici s pumpicom), ali totalni shit: 3 mjeseca mazala i ništa... A sad o onome o čemu si me zapravo pitala: bila sam na odstranjivanju hiperpigmentacija s tim IPL (ja sam mislila da je to laser, ali zapravo nije , to je nešto slabije od lasera koliko sam uspjela shvatiti)...Ovak: doktorica ti uperi taj svjetlosni snop u područje koje se tretira, napravi klik, kao kad te fotograf slika, kužiš, samo puno jače (daju ti zaštitne naočale). To svjetlo djeluje samo na područje na kojem ima pojačano pigmenta, dakle samo na mrlju, pjegu, fleku... Nije me ništa naročito zapeklo i odmah nakon toga mi koža nije bila jako crvena...nakon par sati počnu ti te tretirane pjege tamniti. Ako su bile slabije samo malo potamne i za par dana se to povuče, ostane čista koža, ako su bile tamnije (dakle bilo je više pigmenta/melanina unutra) napravi ti se kao mala krastica koja se sve više suši , idućih dana se polako guli i za nekoliko dana se sasvim zguli i nestane. Inače, taj IPL ti bolje djeluje na tamnijim pjegama - njih lakše ostrani nego one koje su jako svijetle i jedva se vide. I najbolje djeluje na koži koja je jako svjetla, navodno na tamnoputoj koži nema efekta...Meni su sve one najgore pjege otišle i bila sam vrlo zadovoljna. U onoj mjeri nije se nikad više vratilo, ali mi se ovog ljeta nakon samo 15-ak min. sunčanja s jako visokim zaštitnim faktorom na obrazima opet napravilo nešto više pjega. Sranje, poludila sam kad sam vidjela...Neću se smjet uopće sunčat...A i nije mi do sunčanja, ne volim se sunčat, ali užasno sam bijela, sram me je skinut se na plaži (a na solarij ne smijem ni pomislit), pa sam mislila samo 10-15 minuta da dobijem bar malo boje...ali ništa od toga... Eto, ne znam baš koliko ćeš to moći riješiti s kremicama...ako riješiš, ako vidiš da pomaže, molim te javi...S IPL kao što vidiš ipak ima rezultata, a tu na forumu su ljudi objašnjavali da je s jačim laserima još bolje... Lasere ima više dermatoloških ordinacija u ZG.

Tiare Flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 08:24   #74
Kozmeticarka ili dermatolog

vec sam postavila temu al me samo zanima dal mi mozete reci
da bi koristila neku kremu dal da odem kod dermatologa po savjet
ili kozmeticarke, ko je bolji kad su bobuljice u pitanju?
znaci dal dermatolog il kozmeticarka? pitanje kratko....
thanks!
edita23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 09:00   #75
Ja bi prvo išla kod dermatologa da ti ustvrdi etiologiju tvojih bubuljica, pa ćeš vidjeti, ako je uzrok bubiljica "medicinski" tipa neke bakterije,hormonski i sl.onda će ti i prepisati preparate za to. Kozmetičarka ti isto može pomoći npr.redovito čišćenje lica
frayla is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 09:35   #76
Bolje ti je otić kod dermatologa prvo.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 17:20   #77
posjet dermatologu

Može te mi reći kako to izgleda i mogu li doći s puderom?
artemis7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 19:19   #78
Iskreno, ne znam... ja sam uvijek išla bez pudera. Dermatolog ti pogleda lice pod jakim svjetlom i ispod povečala, ništa strašno. Sretno!
MadameD is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 20:23   #79
zasto s puderom nije li poanta tog pregleda da deramtolog vidi sve nesavrsenosti tvoje koze e kako bi postavio diagnozu??
zasto bi od njega nesto skrivala??
misomorka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 22:29   #80
ako vec moras doc s puderom, dodji s puderom, skini ga maramicom za skidanje sminke u wc-u, operi lice vodom i odi na pregled, poslje se opet natafljaj puderom u wc-u i dobro...
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:27.