Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2012., 12:56   #1
Četkice i uređaji za čišćenje lica

Vidim da nema ove teme a vjerujem da i kod nas postoje vlasnici ove spravice koji bi htjeli podijeliti svoja mišljenja i iskustva! Koji model posjedujete? Koliko često ga rabite? S kojim četkicama imate najbolje iskustvo? S kojim preparatima za čišćenje lica?

Imam Mia 2, koristim ga dva do tri puta tjedno sa četkicom za osjetljivu do normalnu kožu, još uvijek u potrazi za savršenim čistačem za lice a trenutno koristim Darphinov Purifying Foam Gel (Clarisonicov plavi gel koji je došao u pakiranju mi je izazvao alergijsku reakciju). Još uvijek dvojim oko učinkovitosti ove sprave pa me jako zanimaju iskustva drugih!

Popis: https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...&postcount=663
__________________
ultravee
ultravee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2012., 13:25   #2
ja imam mia1 i meni dosta isušuje iako imam dehidriranu mješovitu kožu meni je ok jednom do dva puta tjedno. i skužila sam da mi je prije izazivao prištiće sada je ok
__________________
save money for opi :)
mala_zg23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2012., 13:56   #3
Quote:
mala_zg23 kaže: Pogledaj post
ja imam mia1 i meni dosta isušuje iako imam dehidriranu mješovitu kožu meni je ok jednom do dva puta tjedno. i skužila sam da mi je prije izazivao prištiće sada je ok
Koji sapun koristiš?
__________________
ultravee
ultravee is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2012., 08:42   #4
jel neko narucivo s ebaya? ja bi narucila al ne znam koji
padmé_amidala is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2012., 17:03   #5
Quote:
padmé_amidala kaže: Pogledaj post
jel neko narucivo s ebaya? ja bi narucila al ne znam koji
Mislim da ti je Mia sasvim dovoljna, imam Mia 2 i nikada ne koristim drugu brzinu. Ono sto je po mom misljenju bitnije su cetke, pogledaj si na njihovoj stranici kakve sve postoje i odluci na temelju stanja svoje koze.
__________________
ultravee
ultravee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 02:54   #6
Dižem temu, gdje je najbolje kupiti clarisonic?
gyioia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 11:44   #7
Quote:
gyioia kaže: Pogledaj post
Dižem temu, gdje je najbolje kupiti clarisonic?


To i mene zanima:-)
Mariela834 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 13:12   #8
Preko ebaya mislim, znam da je bilo OK ponuda kad sam ja kupovala. Ja sam svoj naručila preko Amazona, ali oni ne šalju u HR. Super stvarčica, ja sam se tako navukla da ne osjećam da mi je lice čisto ako ga ne očistim s Clarisonicom navečer.
Zoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2014., 17:43   #9
Procitala sam na ogledalo online ovaj clanak

http://www.ogledaloonline.hr/prepara...jem-clarisonic

nadam se da cemo ga uskoro moci i kupiti
Mariela834 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2014., 22:03   #10
je li stigao u Muller?
@mid@l@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 22:50   #11
http://www.njuskalo.hr/kozmeticki-ap...oglas-10553185

Cure ja sam ga kupila jucer preko ovog oglasa. Stigao mi je danas. Presretna sam. Znam da je malo veća cijena ali bio je odmah dostupan i koliko sam pratila na ebayu nije baš sa shippingom neka velika razlika u cijeni. Upravo sam ga isprobala i evo moj first impresion review : FENOMENALNI JE! Koža mi je na dodir glatka i stvarno imam osjećaj kao da sam skinula masku sa sebe Možda pretjerujem pošto mi je ovo prvi put da sam ga isprobala, ali oduševljena sam. : cerek:
amarie223 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 23:30   #12
uh kako volim kad se ljudi tek registriraju i nahvale nesto sto je ocito njihovo ja iskreno nikad ne bi kupovala preko njuskala tako nesto i jos za tu lovu, nemas pojma sta dobivas, nemas pravo na povrat iako kazu da imas itd itd. al tko voli nek izvoli.
Little Sophia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 01:02   #13
Little Sophia potpisujem sve napisano

isto tako, clarisonic je već dostupan u odabranim mullerima (u zagrebu na trgu i cco west) pa je definitivno pametnije tamo izviditi situaciju nego kupovati ovako na neviđeno po gotovo istoj cijeni ko u dućanu, ali bez ikakve garancije. uostalom dovoljno je vidjeti i ostale oglase prodavača te donijeti neke zaključke o porijeklu robe.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 14:36   #14
Zna li netko koja je cijena za PLUS u Mülleru?
hvala
medicamed is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 16:58   #15
cijena je gotovo ista ko i kod ovog gore švercera, 1175 kn.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 17:39   #16
Hvala, Miss. Dakle, cijena Mia2 i Plus je ista..?
medicamed is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 18:41   #17
da si snizila cijenu tog fejka za 500kn možda bi se i prodao.
mell256 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 21:18   #18
zar nitko nije kupio od kad je dosao kod nas? iskustva?
__________________
.
nyky is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 21:43   #19
sorry na off-u ali je li itko probao ovu cetku? danima citam odlicne recenzije za njega i u mulleru dodje oko 220kn a za miu sigurno ne mislim/mogu dati tolike pare

Little Sophia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 09:04   #20
Cure, ako ga kupujete, nemojte uzimati četke osim za osjetljivu kožu, to je čisto dovoljno u početku. Mnoge se zeznu i uzmu odmah za dubinsko čišćenje i prečesto koriste.
Ja imam mješovitu, začepljenu kožu, nježna četka itekako odradi svoj posao a ne uzrokuje pucanje kapilara niti isušivanje.
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:03.