Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2013., 12:27   #3221
Quote:
Samwell Tarly kaže: Pogledaj post
Moš mislit..
On je za ove naše kukarače i ostale odavno kriv, a njegovih ulica i trgova u njihovim uporištima tipa Rijeka i Istra ionako nema.
U ostatku RH to neće ić tako lako.

A UZP je bio dosuđen i Gotovini i Markaču i tamo je Tuđman također bio apostrofiran kao glavni igrač
Tako je. UZP je bio dosudjen i za Oluju pa niti jedan spomenik nije uklonjen, dapace postavljani su cak i mnogi novi spomenici, ulice i trgovi.
Prema tome, nije gotovo dok stvarno nije gotovo. Kad zalbeni sudac kaze da je gotovo, e onda je tek gotovo.
Mislim da bi u zalbenom procesu trebali uzeti nove odvjetnike, siguran sam da bi Misetic bio zagrijan da se primi tog posla.
John_Wayne is offline  
Old 29.05.2013., 12:28   #3222
Quote:
1411 kaže: Pogledaj post
Konobar uvijek dođe s računom. Krivi su i amen. Koliko me sjećanje služi, mislim da smo se mi borili protiv takvih '91 jer su uspostavili nekakvu anomaliju Sao Krajina i inzistirali smo na cjelovitosti granica po onim avnohima, zavnohima...
Nisu krivi i amen.

Tko se borio protiv Hrvata u BiH? Talibani sa jedne,četnici sa druge strane. Borba protiv ta dva zla je civilizacijska obveza.
Humphrey is offline  
Old 29.05.2013., 12:28   #3223
Quote:
William Morgan kaže: Pogledaj post
Sad me zanima reakcija čelnika države. Naime optužena je država kojoj su oni na čelu.
Jedno je sigurno, premijer nece biti tuzan i neraspolozen kao u studenom prosle godine.
dimnjacar is offline  
Old 29.05.2013., 12:30   #3224
Ovo sranje mora past i past će ka šta su Gotovini i Markaču.
__________________
Ne davaju perme vise. I'm out :W
Capt Midnight is offline  
Old 29.05.2013., 12:30   #3225
Kada je pravomoćna?
Rinčica is offline  
Old 29.05.2013., 12:31   #3226
Iskreno dosadni ste sa RH i kako presuda na ovu državu utječe? Ako vas to tješi ovo nije država Hrvata već 13 godina.

Ono što mene zanima kako će ovo utjecati na borbu Hrvata iz BiH? Oni su i dalje suočeni sa istim zlom kao i tada.
Humphrey is offline  
Old 29.05.2013., 12:31   #3227
Strašne stvari poput krađe stoje u presudama.


Zatvorenici jeli nečistim priborom, bilo ih je puno, spavali su na podu.

Berislav Pušić je znao da se krade

Prlić je znao da se krade, I Stojić je znao da se krade.

Jel ovo prekršajni ili kazneni sud za najteže ratne zločine..
sedan is offline  
Old 29.05.2013., 12:32   #3228
Quote:
William Morgan kaže: Pogledaj post
Počelo je . Tako ste pričali i za Gotovinu pa ste na kraju ispali posrani.
Ko smo to mi? Nije da sam se dužan opravdavati zbog nečega, ali slobodno izvoli naći šta sam JA to pisao za Gotovinu pa ispao posran.
__________________
Patriotism is the last refuge of the scoundrel.
anarchello is offline  
Old 29.05.2013., 12:32   #3229
koliko je čvrsta krivica nekoga za određena nedjela zato jer je mogao razumno predvidjeti...naime, čuje se takva konstrukcija u iščitavanju presude.
meni kao laiku to zvuči kao riječi iz procesa protiv nesposobnog vidovnjaka zbog nestručnog korištenja staklene kugle, a ne za konkretnu reakciju odgovorne osobe na konkretno, prethodno počinjeno djelo.
žalac_1 is offline  
Old 29.05.2013., 12:32   #3230
Quote:
Capt Midnight kaže: Pogledaj post
Ovo sranje mora past i past će ka šta su Gotovini i Markaču.
Tocno, ali to isto tako uvelike ovisi o tome kakvog odvjetnika imas. Naime, ne moze svatko srusiti UZP, nije to bas samo tako. Kad gledam onu babu jucer na dnevniku koja brani Praljka, pitam se pa covjece koga si to uzeo. Mislim da je Praljak to malo previse olako shvatio, tamo je stalno recitirao nekakve filozofske citate umjesto da se fokusira na obranu. Petkovica brani Alaburicka koja je sama priznala da prije toga POJMA NIJE IMALA o Herceg Bosni i sto je to uopce, te da je morala "uciti" tijekom procesa. Mislim, ono, sta da kazem...odvjetnik puno znaci. Vjerujem da bi Gotovinina ekipa puno bolji posao obavila.
John_Wayne is offline  
Old 29.05.2013., 12:32   #3231
Quote:
Humphrey kaže: Pogledaj post
Iskreno dosadni ste sa RH i kako presuda na ovu državu utječe? Ako vas to tješi ovo nije država Hrvata već 13 godina.

Ono što mene zanima kako će ovo utjecati na borbu Hrvata iz BiH? Oni su i dalje suočeni sa istim zlom kao i tada.
Sud ne misli tako, čak šta više, oni su to zlo
__________________
Tata spalio Đenku!!!
Superhik251 is offline  
Old 29.05.2013., 12:33   #3232
Quote:
Rinčica kaže: Pogledaj post
Kada je pravomoćna?


A tko ce to znat...za godinu-dvije...
John_Wayne is offline  
Old 29.05.2013., 12:33   #3233
u vrijeme dok republika srpska postoji na medjunarodno priznatom drzavnom podrucju bosne i hercegovine - ovakvu presudu mogu izreci samo potpuni bedaci. da je hrvatska imala pretenzije! da je postojao udruzeni zlocinacki poduhvat. svasta, danas ce vesna i zoran pusic otvoriti sampanjac ali nadam se da ce im prisjesti kad presuda padne.
7nationarmy is offline  
Old 29.05.2013., 12:33   #3234
Ništa im nisu našli za presudu pa rade smijuriju..

da krađa..na sudu za ratne zločine oni spominju krađu
sedan is offline  
Old 29.05.2013., 12:33   #3235
Po ovoj presudi ispada ne samo da su agresori već i kompletni idijoti. Pa tko prvo pomaže i naoružava neprijatelja, a tek onda kreće u UZP sa ciljem osvajanja?
Erwin DF Rommel is offline  
Old 29.05.2013., 12:34   #3236
sad će prlića zarezati
__________________
Tata spalio Đenku!!!
Superhik251 is offline  
Old 29.05.2013., 12:34   #3237
Quote:
Humphrey kaže: Pogledaj post
Iskreno dosadni ste sa RH i kako presuda na ovu državu utječe? Ako vas to tješi ovo nije država Hrvata već 13 godina.

Ono što mene zanima kako će ovo utjecati na borbu Hrvata iz BiH? Oni su i dalje suočeni sa istim zlom kao i tada.
Tocno to. Ovo ce jedno 100000 puta pogorsati polozaj Hrvata u BiH. TO je jedino bitno.

Za Milanovica i Josipovica me boli ona stvar. Cak stovise, htio bih da nesto plate.
John_Wayne is offline  
Old 29.05.2013., 12:34   #3238
Quote:
Humphrey kaže: Pogledaj post
Iskreno dosadni ste sa RH i kako presuda na ovu državu utječe? Ako vas to tješi ovo nije država Hrvata već 13 godina.

Ono što mene zanima kako će ovo utjecati na borbu Hrvata iz BiH? Oni su i dalje suočeni sa istim zlom kao i tada.

Koliko sam ja shvatio, UZP je u biti i nastojanje za stvaranje hrvatskog entiteta. Prema tome, moš misliti kako će to utjecati na BH Hrvate.
__________________
....a sad je na redu general Praljak i ostali....
Weteran is offline  
Old 29.05.2013., 12:35   #3239
Evo opet Antonetti suprotno misljenje...
John_Wayne is offline  
Old 29.05.2013., 12:35   #3240
sitnica, jadno, samo 25
__________________
Tata spalio Đenku!!!
Superhik251 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:26.