Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2013., 21:27   #1
deezer aplikacija

trebam jednu informaciju. ova aplikacija je sada u ponudi tcoma-za 1 kunu dva mjseca je besplatno a onda ako želiš se pretplatiš i to je nekih 35 kn/mj.
to razumijem. no mene zanima ova situacija. na internet stranici ove aplikacije stoji da se može registrirati/prijaviti putem face-a ili google-računa8gmail) ako se želi kupiti sadržaj kako će se to obračunati tj. putem kojeg računa ili neke pretplat.računa se onda to obračunava?(recimo za tablet koji je na android-u)
romina@ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2013., 12:48   #2
Što točno misliš pod "kupnja sadržaja"?
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2013., 21:35   #3
Deezer je usluga koja ide preko operatora u svakoj zemlji. Kod nas je to Hrvatski Telekom. Osobno imam tu Dezzer uslugu, ali ne zato što sam kupio od HT-a, već zato što sam besplatno dobio uz obiteljsku tarifu. Kada kupiš iliti se pretplatiš na Deezer, tada nema više nikakve kupnje, sva glazba ti je besplatna za preslušavanje.

Korisna aplikacija, ali mislim da se ne isplati kupiti opciju jer za 35 kuna mjesečno. Možeš kupiti neki od Internet paketa i slušati pjesme i na Youtubeu.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2014., 08:17   #4
pozdrav ja imam pretplatu kod ht-a(plan za zabavu xl) i sa njom sam dobio deezer premium+ koji je aktivan do 2099 godine. Sad mene zanima sto se desava sa deezerom nakon sto mi istekne ugovor sa ht-om i pređem na bonove. Da li mogu i dalje koristiti deezer premium+ ili je to vezano za tu pretplatu?
coolwater is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2014., 08:49   #5
Isključit će ti ga.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 17:24   #6
Ovako,trenutno koristim trial verziju premium+ i svida mi se aplikacija.Sada mene zanima dali je streaming isto besplatan ako si na pretplati?Dobio sam neko upozorenje u aplikaciji da bi bilo dobro imati dobar data plan (ne znam jeli to vezano za skidanje glazbe ili samo za streaming,ili oboje...?) ...Trenutno sam na tomatu (bonove).Hvala
Mr.Bean is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2014., 21:27   #7
Meni je isto ok taj deezer, a i mislim da je reprodukcija pjesama puno kvalitetnija nego da slušaš preko you tuba. Barem mi tako izgleda na prvi pogled.
biceps is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 18:37   #8
Koliko znam,naplacuje se samo mobilni deezer,preko racunala ili laptopa je deezer besplatan.
__________________
Reklame usporavaju učitavanje stranica,troše resurse računala koje se ubrzano zagrijava i usporava,troše internet promet,cijede bateriju mobitela/laptopa,ometaju korisnika u pregledavanju korisnog sadržaja,serviraju na računalo poruke koje ne želite ili su neprimjerne...Najgori su oglasi sa prikrivenim zlonamjernim programima! Vrlo jednostavno blokiraj reklame! - Chrome - Firefox
texans is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2014., 10:29   #9
Citam o mobia tvu i skuzim da imam to free u amisu 3 u 1 budem probao aktivirati danas. I onda dodjem do deezera i max tv to go. Posto sam na tmobile u L tarifi zanima me kako to funkcionira tocno. Vidim da pise za max tv to go da ne treba internet promet jer u paketu imam samo 1gb sto je drekec i premalo. A deezer trosi internet ptomet iako si na tmobile-u ili je isto free?
Ako trosi net onda mi i nema smisla bas.

Kakvo je sucenje toga.da li pjesme brzo i lako pretrazuje?
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2014., 12:11   #10
Deezer troši, maxtv to go ne.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2014., 08:57   #11
Quote:
dubrava kaže: Pogledaj post
Citam o mobia tvu i skuzim da imam to free u amisu 3 u 1 budem probao aktivirati danas. I onda dodjem do deezera i max tv to go. Posto sam na tmobile u L tarifi zanima me kako to funkcionira tocno. Vidim da pise za max tv to go da ne treba internet promet jer u paketu imam samo 1gb sto je drekec i premalo. A deezer trosi internet ptomet iako si na tmobile-u ili je isto free?
Ako trosi net onda mi i nema smisla bas.

Kakvo je sucenje toga.da li pjesme brzo i lako pretrazuje?
Ne troši ako se sinhroniziraju pjesme ili albumi u memoriju telefona,inače kod slušanja troši


osobno koristim deezer preko iPhonea i zadovoljan sam,pregedan je i postoji bezbroj mogučnosti slaganja vlastitih play listi.
billy walsh is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2015., 00:17   #12
Kako aktivirati naknadno taj deezer, ne da mi preko poruke niti preko weba... help!
__________________
You said you'd change the world, but DEATH still flies east
The blind lead the blind, so we BOMB FOR PEACE
Antonello is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2015., 00:26   #13
Opiši malo bolje u čemu je točno problem.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2015., 00:51   #14
Traze aktiviranje usluge, zatraze broj/email/OIB i pise da ce kontaktirati ali se nista ne dogadja, poruku uopce ne mogu poslati jer pise da ne moze dostaviti (DEEZER na 13636)
__________________
You said you'd change the world, but DEATH still flies east
The blind lead the blind, so we BOMB FOR PEACE
Antonello is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2015., 10:46   #15
Pise mi takodjer da je u statusu obrade ali se nista ne dogadja, pa taj t com je smece...
__________________
You said you'd change the world, but DEATH still flies east
The blind lead the blind, so we BOMB FOR PEACE
Antonello is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2015., 10:56   #16
Quote:
Antonello kaže: Pogledaj post
poruku uopce ne mogu poslati jer pise da ne moze dostaviti (DEEZER na 13636)
Probaj poslati A na 13636 i onda odabrati odgovarajući broj za Deezer.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 19:49   #17
Je li ima netko ideju kako prisiliti Deezer app na Androidu da pjesme za offline slušanje (spremljene na mobitel) sprema na SD karticu a ne na memoriju telefona? Postoji u postavkama aplikacije ali ne funkcionira jer i dalje sprema na memoriju telefona a ne na SD karticu. Govorim o Deezer premium usluzi.
ivan_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 17:02   #18
Već duže vrijeme koristim Deezer i mogu reći da sam oduševljen. Kvaliteta zvuka je odlična (ipak, amater sam po navedenom pitanju pa ne mogu komentirati iz neke pro perspektive, već isključivo iz osobnog iskustva) i izvrsna ponuda glazbe. Mislim da ima neki ugovor s hrvatskim izdavačima pa često glazba bude ranije objavljena na samoj platformi prije službenog objavljivanja albuma (najčešće tjedan dana ranije). Isto tako, iako je u početku za račune koji su bili bez pretplate glazba bila ograničena na 2h mjesečno, sada postoji neograničeno slušanje za sve. Jedina je razlika u kvaliteti zvuka i u tome što nema reklama (iako, iskreno, ja koji sam bez pretplate nisam već dugo vidio bilo kakvu reklamu).
Ima svu diskografiju glazbenika. Često neke starije pjesme ili album trackovi, koje glazbenici nisu objavili na službenim youtube profilima ili su objavljeni od strane drugih korisnika (što mi je nepouzdano) ima na Deezeru.

Super, super, super!
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 08:07   #19
Ja ga koristim nekih pola godine i imam obiteljski paket, tako da svi doma imaju svoj odvojeni profil.

Super stvar mi je što mogu spremiti muziku za offline slušanje, tako da ga svaki dan do posla i nazad imam upaljenog.

Još jedna super stvar koju isto koristim, ako se dogodi da neka pjesma fali možete ju uplodati na Deezer i ona će biti dostupna na vašem account-u na svim uređajima.

Kod Deezer-a mi se ne sviđa njihov Flow (dio na aplikaciji koji vam predlaže glazbu) dosta mi se ponavlja, i mislim da bi mogao biti bolji. I znalo mi se dogoditi da mi pjesma zna preskakati ili je odrezana na jednom djelu, pa onda na mobilnoj aplikaciji treba stisnuti 'repair file' i često puta sve bude u redu nakon tog.

Sve u svemu, za Deezer.

Sent from my ONE A2003 using Tapatalk
krvo23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 23:55   #20
pozdrav, je jos neko ima problema kod pretplate?

HT sam korisnik i htio bi ga placati preko HT racuna za 35 kn/mj, ali jednostavno ne mogu jer mi nakon sto upišem telekom ID i lozinku dode blokada i nema dalje.

ima li ko slicnih iskustva?
sebastianpgptvk is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:40.