Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.11.2013., 07:56   #1
vitacost.com

otvaram novu temu po uzoru na onu iherb.com! Dakle, u pitanju je novootkrivena stranica sa prirodnom kozmetikom i dodatcima prehrani po vrlo povoljnim cijenama.
Postarina je 10$ ali su cijene nesto povoljnije nego na iherbu! postarina moze biti i besplatna ako iskoristite neke kombinacije. Također, popusti za novog kupca i drugi regularni popusti na www.vitacost.com

link za popust: https://www.vitacostrewards.com/jdHhLfR

sretno nam
iva1505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2013., 09:27   #2
Evo baš sam pogledala cijene proizvoda koje inače naručujem sa iherba. Proizvodi koji na iherbu koštaju oko 20$, na Vitacost-u su 5-6$ jeftiniji. U svakom slučaju zanimljiva stranica. Je li netko već naručivao i primio paket? Koliko dugo se čeka? Koliko je sigurno plaćanje Americanom? Molim malo više informacija!
Samantha Jones1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2013., 09:32   #3
ja slazem prvu narudjbu! ima stvari koje su dosta jeftinije ili iste kao na iherbu! uglavnom nista nije skuplje osim postarine isplati se barem iskoristit popust za prvu kupovinu
iva1505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2013., 09:38   #4
Quote:
iva1505 kaže: Pogledaj post
ja slazem prvu narudjbu! ima stvari koje su dosta jeftinije ili iste kao na iherbu! uglavnom nista nije skuplje osim postarine isplati se barem iskoristit popust za prvu kupovinu
Kako plaćaš? Meni se ne da otvarati PayPal jer bi stalno morala prebacivati lovu na njega, a kod Americana ne moram ništa.
Samantha Jones1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2013., 09:56   #5
Na paypal ne moraš prebacivat lovu, vežeš ga uz karticu kojom inače plaćaš i skine ti lovu s te kartice.
Na taj način ne upisuješ broj svoje kartice na random stranice, već samo platiš paypalom.
Osim toga, možeš se i žaliti, tj. otvoriti case ako ne primiš narudžbu i dobiti refund bez da se misliš i moljakaš prodavača.
Rosie-Posie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2013., 09:59   #6
Quote:
Rosie-Posie kaže: Pogledaj post
Na paypal ne moraš prebacivat lovu, vežeš ga uz karticu kojom inače plaćaš i skine ti lovu s te kartice.
Na taj način ne upisuješ broj svoje kartice na random stranice, već samo platiš paypalom.
Osim toga, možeš se i žaliti, tj. otvoriti case ako ne primiš narudžbu i dobiti refund bez da se misliš i moljakaš prodavača.
Hvala puno Rosie!
Samantha Jones1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2013., 11:56   #7
Quote:
Samantha Jones1 kaže: Pogledaj post
Evo baš sam pogledala cijene proizvoda koje inače naručujem sa iherba. Proizvodi koji na iherbu koštaju oko 20$, na Vitacost-u su 5-6$ jeftiniji. U svakom slučaju zanimljiva stranica. Je li netko već naručivao i primio paket? Koliko dugo se čeka? Koliko je sigurno plaćanje Americanom? Molim malo više informacija!
Ja sam napravila prvu narudzbu i sada cekam svoju posiljku. Koliko sam shvatila, oni zaista funkcioniraju poput iherba, i kada sam otkrila stranicu trazila sam komentare po stranim forumima i nisam procitala nista negativno. Javit cu dojmove kad mi stigne posiljka. Ja sam placala Paypalom, tako da nemam iskustva s Americanom, ali Paypal je stvarno jednostavno napraviti, tako da to uopce nije losa opcija.
I da, ovo je moj link https://www.vitacostrewards.com/jeNN7oS
__________________
Ignorance has its virtues; without it there'd be mighty little conversation.
Sheilanaha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2013., 12:06   #8
Ja sam presla skoro skroz sa iherba na vitacost.

Nabijam sama sebi rewardse preko xy mejlova i tako za svaki order imam mukte postarinu (jerbo ovih 10 off taman pokrije postarinu koja je 10 dollara do 4 poundsa - iherb stajl) a na osnovnom racunu skupljam referralse.

Mana je sta na kutiju pisu vrijednost bez koda, a paketu treba oko dva tjedna da dodje, isto ovaj socijalni dhl ko i na iherbu.


Stajaznam, na iherbu mi i tako i tako carinishe svako drugi paket jer sam uzimala malo skuplje suplemente, a u dvi godine koje od tamo narucivah nisam skupila ni dva dolara rewardsa (evidentno me hebe marketing ) a itemi su pak skoro svi znatno jeftiniji. A jos imaju i PayPal.
Ja zadovoljna.
__________________
Luctor et emergo
MorianNoxa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2013., 12:08   #9
Quote:
MorianNoxa kaže: Pogledaj post
Ja sam presla skoro skroz sa iherba na vitacost.

Nabijam sama sebi rewardse preko xy mejlova i tako za svaki order imam mukte postarinu (jerbo ovih 10 off taman pokrije postarinu koja je 10 dollara do 4 poundsa - iherb stajl) a na osnovnom racunu skupljam referralse.

Mana je sta na kutiju pisu vrijednost bez koda, a paketu treba oko dva tjedna da dodje, isto ovaj socijalni dhl ko i na iherbu.


Stajaznam, na iherbu mi i tako i tako carinishe svako drugi paket jer sam uzimala malo skuplje suplemente, a u dvi godine koje od tamo narucivah nisam skupila ni dva dolara rewardsa (evidentno me hebe marketing ) a itemi su pak skoro svi znatno jeftiniji. A jos imaju i PayPal.
Ja zadovoljna.
I placas istom karticom sa svih tih mailova?
__________________
Ignorance has its virtues; without it there'd be mighty little conversation.
Sheilanaha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2013., 12:10   #10
Placam paypalom iskljucivo.
__________________
Luctor et emergo
MorianNoxa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2013., 13:41   #11
Napunila sam kosaricu do 1,6 kg i nudi mi postarinu od 26$ (to je najjeftinije), ne postoji neka druga opcija? Kako se onda to isplati?
sugarbabe55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2013., 13:50   #12
Quote:
sugarbabe55 kaže: Pogledaj post
Napunila sam kosaricu do 1,6 kg i nudi mi postarinu od 26$ (to je najjeftinije), ne postoji neka druga opcija? Kako se onda to isplati?
Tako je i meni billo!Mozda imaju manju dopustenu tezinu.
Kad maknes nesto iz kosarice,ponudit ce ti se opet ona od 10$
Gigi24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2013., 14:10   #13
Ajde pogledat ćemo malo i tu stranicu. Prva narudžba se isplati sigurno, a dalje ćemo vidjeti.
I moj link za popust: https://www.vitacostrewards.com/jcCv9o3
wavegame is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2013., 14:32   #14
Nadala sam se zaobići ovaj Vitacost, ali našla sam neke zanimljive brendove.
Ako netko želi iskoristiti moj kod za popust od 10$, zahvaljujem.

https://www.vitacostrewards.com/jeNNMlu
Ware is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2013., 14:39   #15
Quote:
MorianNoxa kaže: Pogledaj post
Ja sam presla skoro skroz sa iherba na vitacost.

Nabijam sama sebi rewardse preko xy mejlova i tako za svaki order imam mukte postarinu (jerbo ovih 10 off taman pokrije postarinu koja je 10 dollara do 4 poundsa - iherb stajl) a na osnovnom racunu skupljam referralse.
moze pojasnjenje?? jel se dobije koji dolar ako samo preporucis stranicu nekome ili taj netko mora i napravit narudjbu??
iva1505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2013., 15:16   #16
Ajmeeee!!!! Imaju Steviu od Kala!!!
http://www.vitacost.com/kal-pure-ste...owder-1-3-oz-2
http://www.vitacost.com/kal-pure-stevia-extract-powder
Definitivno naručujem, zalihe odmah!! Svima koji su tražili, evo je

@iva1505: ako sam dobro shvatila, od svakoga tko napravi narudžbu od 30$, dobiješ 10$. Isto tako, tih prvih 10$ popusta vrijedi samo na narudžbe od preko 30$, znači u biti, u svakom slučaju bi trebala dobiti. Ali mislim da svakom drugom kupnjom ne dobiješ ništa. Ne znam da li sam dobro shvatila, pa ako ima netko kome je jasnije, neka objasni i nama

Moj link za popust: https://www.vitacostrewards.com/jcCv9o3

Zadnje uređivanje wavegame : 02.11.2013. at 15:21.
wavegame is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2013., 15:50   #17
ja isto tako mislim, kod prve kupovine dobije svako po 10$ i to je to! imaju bas puno proizvoda od KAL-a



link za popust: https://www.vitacostrewards.com/jdHhLfR
iva1505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2013., 15:59   #18
vi koji ste narucivali jel mozete reci jel pise shipping na paketu ili samo vrijednost paketa??
iva1505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2013., 16:04   #19
Quote:
MorianNoxa kaže: Pogledaj post
Nabijam sama sebi rewardse preko xy mejlova i tako za svaki order imam mukte postarinu (jerbo ovih 10 off taman pokrije postarinu koja je 10 dollara do 4 poundsa - iherb stajl) a na osnovnom racunu skupljam referralse.

Mana je sta na kutiju pisu vrijednost bez koda, a paketu treba oko dva tjedna da dodje, isto ovaj socijalni dhl ko i na iherbu.
Jesi imala ikad problema s carinom zbog tako velikog iznosa? Jer znači najmanji iznos koji možeš platiti je 30$. A na kutiji napišu 40$ ako sam dobro shvatila?
wavegame is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2013., 16:16   #20
ne nego 30 - popust + postarina = 30$ al ne znam sta pise na paketu
iva1505 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:57.