Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2016., 00:41   #221
Quote:
Pere Motika kaže: Pogledaj post
pozdrav svima, gazim ka 29oj i prije 6 godina mi se desila onda fatalna, "savrsena", jedna koja te skine snogu i bio sam lud za njom preko 5 godina a i danas ne prodje dan da mi proleti mislima. jedno 20 puta.
kako god, otkantala prvo ona mene, pa je kasnije pokazivala znakove da bi htjela nesto ali zbog njenog stava i mog ponosa glava je bila jaca od srca, otkantao sam je te prekinio sve kontakte

sada kad sve premotam unatrag shvacam da vjerojatno nema sanse da se takva vise pojavi, i moja vjera u pravu ljubav polagano ali sigurno kopni.

danas se vidjam s jednom curom koja je super u skoro svakom pogledu, slazemo se odlicno u svemu, ali nema tu prave zaljubljenosti, strasti, fali nesto jelda. ili ne fali?

onda gledam malo parove, sto bracne sto u duzim vezama, i vidim da jako rijetko tu postoji neka velika zaljubljenost, pogotovo nakon vise godina veze.

znam da izmisljam toplu vodu, zaljubljenost i leptirici su prolazni, ljubav je nesto drugo, bitno je medjusobno postovanje i sl pizdarije,

ali moze li to biti dovoljno? nama koji smo jedan put dozivili tu pravu fatalnu ljubav? ocu li se cili zivot pitati jeli moglo biti drugacije, ili nakon nekog vrimena takve misli jednostavno ishlape?


Ja dan danas osjećam uzbuđenje kad se vraćam doma sa posla. I dalje jedva čekam neki školski raspust kad će baka i djed uzeti klince na par dana, pa ćemo biti malo sami..

Ne kažem da je tako bez prestanka, no da..nakon 10 godina i dalje sam Zaljubljena u njega,svog muža.

Istini u oči , svakako nije kao nakon mjesec dana veze -ali mogu ti reći jednu stvar : zaljubljenost preraste u ljubav koja je stabilna i tiha , no uvijek se vraća ako je jednom postojala. Kao bujica ,vodopad koji te iznenadi svakih par desetaka kilometara tihe , mirne rijeke.
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 17:12   #222
znaci u 1% slucajeva preraste u ljubav a u 99% u sranje kakvo sam i ja dozivio.
Pere Motika is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2016., 10:17   #223
Ima jedno predavanje o ljubavi u subotu na IRB-u:

Ljubav = ovisnost?
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2016., 10:53   #224
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Ima jedno predavanje o ljubavi u subotu na IRB-u:

Ljubav = ovisnost?
zar to ne bi bila zaljubljenost
izabela f is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2016., 11:03   #225
Quote:
izabela f kaže: Pogledaj post
zar to ne bi bila zaljubljenost
Ljubav donekle i je konstantna zaljubljenost.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2016., 11:07   #226
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Ljubav donekle i je konstantna zaljubljenost.
da, ali te i ta osjećaj opijenosti i potpune zaluđenosti prođe s vremenom, ne mislim na strast i privlačnost već ono kad na drugoga gledaš isključivo krpz zamagljene naočale..ljubav je ujedno i smirujuća..barem meni..
izabela f is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2016., 08:26   #227
Quote:
izabela f kaže: Pogledaj post
da, ali te i ta osjećaj opijenosti i potpune zaluđenosti prođe s vremenom, ne mislim na strast i privlačnost već ono kad na drugoga gledaš isključivo krpz zamagljene naočale..ljubav je ujedno i smirujuća..barem meni..
Kako ono kazu brak je.....
__________________
Natko Zrncic Pickin Dim
Slavnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2016., 09:18   #228
Quote:
izabela f kaže: Pogledaj post
da, ali te i ta osjećaj opijenosti i potpune zaluđenosti prođe s vremenom, ne mislim na strast i privlačnost već ono kad na drugoga gledaš isključivo krpz zamagljene naočale..ljubav je ujedno i smirujuća..barem meni..
kažu da traje oko 3godine i ako opstane tada prerasta u ljubav gdje osjećamo mir i pripadnost.
zaljubljenost je totalno različita od ljubavi, ništa ne vidiš kako je uistinu, kad prođe uvidiš da partner nije više tako savršen
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2016., 17:01   #229
Quote:
Pere Motika kaže: Pogledaj post
pozdrav svima, gazim ka 29oj i prije 6 godina mi se desila onda fatalna, "savrsena", jedna koja te skine snogu i bio sam lud za njom preko 5 godina a i danas ne prodje dan da mi proleti mislima. jedno 20 puta.
kako god, otkantala prvo ona mene, pa je kasnije pokazivala znakove da bi htjela nesto ali zbog njenog stava i mog ponosa glava je bila jaca od srca, otkantao sam je te prekinio sve kontakte

sada kad sve premotam unatrag shvacam da vjerojatno nema sanse da se takva vise pojavi, i moja vjera u pravu ljubav polagano ali sigurno kopni.

danas se vidjam s jednom curom koja je super u skoro svakom pogledu, slazemo se odlicno u svemu, ali nema tu prave zaljubljenosti, strasti, fali nesto jelda. ili ne fali?

onda gledam malo parove, sto bracne sto u duzim vezama, i vidim da jako rijetko tu postoji neka velika zaljubljenost, pogotovo nakon vise godina veze.

znam da izmisljam toplu vodu, zaljubljenost i leptirici su prolazni, ljubav je nesto drugo, bitno je medjusobno postovanje i sl pizdarije,

ali moze li to biti dovoljno? nama koji smo jedan put dozivili tu pravu fatalnu ljubav? ocu li se cili zivot pitati jeli moglo biti drugacije, ili nakon nekog vrimena takve misli jednostavno ishlape?

jos uvijek volis "fatalnu".
ili nisi na cisto s samim sobom to rjesio u glavi a i s njom zajedno.
vec si dosao u godine kada zaljubljenost nije kao prije, malo zrelije gledamo na zivot itd te samim time i na odnose s dr ljudima i vezama. i neces se nikad tako vise zablebetati na dugo vremena.

i sam sam u slicnoj situaciji ali druga strana mi ne izlazi u susret. znam da je kraj i sve ali ja samo cekam od nje rijec zbogom,tako da mozemo u miru nastaviti s zivotima.
but, drzim se oneve se vraca sve se placa(uvijek).
sretno!

Zadnje uređivanje englishgarden : 19.05.2016. at 17:31.
englishgarden is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger