Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2008., 17:18   #81
Quote:
Dance_manijak kaže: Pogledaj post
hvala =)
ja sam u najstarijoj grupi juniora, a rekla nam je tenerica da bi ona nas htjela počet pripremat za takva natjecanja...ako budemo išli javim ti..samo neznam kako...lol
ok,super..drago mi je da si uspješna hm,da..dat ću ti svoj broj..
Dancer_for_life is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 11:42   #82
Quote:
Dancer_for_life kaže: Pogledaj post
ma ti bi znao..nemoj mislit da si sveznajuć,a ne znaš ni o kojem je natjecanju riječ.. u kojem si ti to molim te bio? osim toga ovo na koje ja i moja grupa idemo je esdu. moje trenerice poznaju osnivačicu,a suci nisu iz hrvatske..ponekad promisli nisi ti najpametniji.ja priznajem da možda i ima negdje namještaljki ali ne možeš samo tako suditi o svim plesnim natjecanjima..ko da si ti neki bog..
eto i ja podtvrđujen to šta si rekla, bile su i te iz mog kluba na ESDU i ja sam na nekoj stranici točno vidila koji su sve suci i ima ih iz raznih zemalja
Dance_manijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 11:44   #83
Quote:
Dancer_for_life kaže: Pogledaj post
ok,super..drago mi je da si uspješna hm,da..dat ću ti svoj broj..

ajde dobro..dogovorit ćemo se već nekako...hehe...i slažem se sa svim šta si napisala
Dance_manijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2008., 21:26   #84
Neznalica ostaje neznalica.

Quote:
Dancer_for_life kaže: Pogledaj post
i još nešto svaki ples je ples,ne zato što si ti tako odredio..i možda ne znam sve o plesu,ali mogu reći da hip hop i ulični plesovi sigurno jesu plesovi..ti si očito ljubitelj i učitelj klasičnih plesova i ne znam dal si ogorčen il ljumomoran, al ti tu moraš vodit glavnu riječ..ma da ne bi..i prestani sudit koliko ljudi znaju o plesu..važan je osjećaj dok plešeš a neki tvoji seljački kriteriji..šta ti uopće znači "ozbiljan" ples? da se ne smiješ dok plešeš? nema pravila šta je ozbiljan ples i zato ne dolazi ovdje s tim glupim frazama.. osim toga i ja sam podučavala i znam ljude koji su podučavali puno drugih plesača..upoznala sam razne plesače i prvake koje upoznaš upravo na natjecanjima(i raznim seminarima)..i ne moraš učit ljude kako da ples bude dio njihovog života..ako ga vole i tako se osjećaju,nemaš ih ti šta učit..i sad ti veliki sveznalica,ne da se njemu raspravljat s nama "amaterima"..ovo je forum na koji dolaze ljudi koji vole plesat da podjele svoje osjećaje i ne trebaš im ti solit pamet šta je ispravno a šta nije.. i nemoj me više nervirat svojim izjavama,jer ja ovako mogu zauvijek..
Opet kažem šta se imam raspravljati sa neznalicom,kao drugo nisam ljubitelj OZBILJNIH ili ti klasičnih plesova.
Kao treće da,moram ti soliti pamet,jer sam ja upravo onaj koji je osvajao sa grupom 101 u staroj Jugoslaviji sva prva mjesta u evropi u breaku i hip-hopu,a dalje osnivao sam prvi plesni centar u Hrvatskoj Show - dancea i istrenirao preko 3000 plesaća u Hrvatskoj u zadnjih 15 godina,tako da ovo što ti pišeš pada u vodu.A u Hrvatskim Show dance natjecanjima su samo Hrvatski suci i poneki Slovenac,tako da se ne slažem sa tvojim izjavama i uvredama uopće,ali vjerojatno kako pišeš,tako i plešeš.GROZNO.
Goronja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2008., 21:33   #85
Quote:
Dancer_for_life kaže: Pogledaj post
ma ti bi znao..nemoj mislit da si sveznajuć,a ne znaš ni o kojem je natjecanju riječ.. u kojem si ti to molim te bio? osim toga ovo na koje ja i moja grupa idemo je esdu. moje trenerice poznaju osnivačicu,a suci nisu iz hrvatske..ponekad promisli nisi ti najpametniji.ja priznajem da možda i ima negdje namještaljki ali ne možeš samo tako suditi o svim plesnim natjecanjima..ko da si ti neki bog..
AHA bitno je sada da znamo ko je najpametniji i ko je bog ovdje,SIGURNO TI BOŽE.A pošto si sveznajući ti ovdje vjerojatno ste stvarno mnogo spotova snimali i imali puno uspjeha kao plesaći,pazi kažem "kao".Jer ni jedan se iz Rijeke još nije proslavio,kao ni plesać tako ni grupa.
Goronja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2008., 23:18   #86
E, ja bi htjela krenuti na latino ples. Nemam partnera. Pretstavlja li to problem? Jel netko išao sam na latino plesove?
Ružaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2008., 00:51   #87
Budući da na moju temu je slab odaziv ovdje bum postavila pitanje: Da li netko zna ikoga tko traži partnericu za latin ili standard ili oba dvoje???Znam da je ful teško naći partnera, al ja sam optimist! Ne dam se tek tako
Reno is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2008., 15:29   #88
Quote:
Goronja kaže: Pogledaj post
Opet kažem šta se imam raspravljati sa neznalicom,kao drugo nisam ljubitelj OZBILJNIH ili ti klasičnih plesova.
Kao treće da,moram ti soliti pamet,jer sam ja upravo onaj koji je osvajao sa grupom 101 u staroj Jugoslaviji sva prva mjesta u evropi u breaku i hip-hopu,a dalje osnivao sam prvi plesni centar u Hrvatskoj Show - dancea i istrenirao preko 3000 plesaća u Hrvatskoj u zadnjih 15 godina,tako da ovo što ti pišeš pada u vodu.A u Hrvatskim Show dance natjecanjima su samo Hrvatski suci i poneki Slovenac,tako da se ne slažem sa tvojim izjavama i uvredama uopće,ali vjerojatno kako pišeš,tako i plešeš.GROZNO.

Mariano Carlini Italia
Jadranka Tošić Srbija
Diana Kuneva Hrvatska
Tonkins Anderson Švedska
Axel Olzinger Austrija
Robin Poell Njemačka
Sonja Piskernig Austrija


eto to su suci sa ovogodišnjeg ESDU...
Dance_manijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2008., 17:40   #89
Quote:
Goronja kaže: Pogledaj post
Opet kažem šta se imam raspravljati sa neznalicom,kao drugo nisam ljubitelj OZBILJNIH ili ti klasičnih plesova.
Kao treće da,moram ti soliti pamet,jer sam ja upravo onaj koji je osvajao sa grupom 101 u staroj Jugoslaviji sva prva mjesta u evropi u breaku i hip-hopu,a dalje osnivao sam prvi plesni centar u Hrvatskoj Show - dancea i istrenirao preko 3000 plesaća u Hrvatskoj u zadnjih 15 godina,tako da ovo što ti pišeš pada u vodu.A u Hrvatskim Show dance natjecanjima su samo Hrvatski suci i poneki Slovenac,tako da se ne slažem sa tvojim izjavama i uvredama uopće,ali vjerojatno kako pišeš,tako i plešeš.GROZNO.
a ja tebi opet kažem da nemaš ti pojma tko je neznalica a tko nije i tko koliko zna..i ja sam govorila o europskim a ne hrvatskim natjecanjima ako ne znaš čitat.. ja vidim da ti ovdje pokušavat iznervirat jude svojim konzervastim mišljenjem al ti to neće upailt..a po načinu na koji ti pišeš,ja se zapitam koliko ti uopće znaš o plesu.. i ti stalno sudiš o drugima a nemaš pojma.. a sa tom svojom izjavom da pišem kao što i plešem me nećeš uvrijedit jer ja znam kako ja plešem a znaju i oni koji su me VIDJELI kako plešem..cijeli forum se ne slaže s tobom(barem većina),o tome šta ti govoriš..pa zašto onda ti misliš da si ti tako pametan a da su svi ovdje glupi..i vidjela sam u tvom prošlom postu koliko si ti plesača "naučio" plesat pa mi ne trebaš to stalno spominjat..osim toga jugoslavija se raspala..i po vremenu u kojem pišeš mogu zaključiti da se više ne baviš plesom..ja tebe ne želim vrijeđat ali u krivu si i to je sve što ja želim reći..ti očito ne znaš šta bi drugo pa vrijeđaš..ti možeš bit dobar plesač,odličan al to ne mora značit da nešto bolje znaš od drugih..sada ima novih prvaka i ne treba živjet na staroj slavi..i to ne znaš kako ja uspijevam u plesnom svijetu jer se ja tako ne hvalim ko ti ako me netko ne pita..
i btw. ti pišeš grozno..
Dancer_for_life is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2008., 17:50   #90
Quote:
Goronja kaže: Pogledaj post
AHA bitno je sada da znamo ko je najpametniji i ko je bog ovdje,SIGURNO TI BOŽE.A pošto si sveznajući ti ovdje vjerojatno ste stvarno mnogo spotova snimali i imali puno uspjeha kao plesaći,pazi kažem "kao".Jer ni jedan se iz Rijeke još nije proslavio,kao ni plesać tako ni grupa.

ja nisam ovdje bog,niti to pokušavam bit,ja samo argumentiram i potpuno se ne slažem s tvojim mišljenjem..i ovom izjavom potvrđuješ svoje neznanje..Jesi možda čuo za Ivonu Brnelić?! e pa ona je iz rijeke i plesala je sa Tinom Turner,Justinom Timberlakeom,itd. a moja grupa je osvajala razne medalje na europskim i svjetskim natjecanjima..i ti uopće ne znaš kakve uspjehe tko ima zato šuti..i ne govore medalje koliko je netko dobar plesač..one to dokazuju ali ne idu svi plesači na natjecanja a mogu biti izvrsni.. osim toga ti si kao neki poznati plesač..i daj nauči gramatiku..
Dancer_for_life is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 22:48   #91
Quote:
Ružaa kaže: Pogledaj post
E, ja bi htjela krenuti na latino ples. Nemam partnera. Pretstavlja li to problem? Jel netko išao sam na latino plesove?
nisam sigurna..ja nisam išla na latino,al moja sestra je i nije imala partnera..
Dancer_for_life is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 22:42   #92
Quote:
Ružaa kaže: Pogledaj post
E, ja bi htjela krenuti na latino ples. Nemam partnera. Pretstavlja li to problem? Jel netko išao sam na latino plesove?
Možeš ići sama, al obično je puno više cura nego dečki, s tim da mnoge plesne škole ograničavaju neke grupe samo na parove ili upisuju same cure samo ako se pojave i sami dečki.

Inače ja razmišljam o latinu, nemam partnericu ali imam dosta pun raspored (mogao bih sam petkom i vikendom...).
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2008., 21:35   #93
Stvarno, znači mogu sama? Joj, fala. Odmah se sutra upisujem...na na na na...al ću lijepo tancat.
Ružaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 20:57   #94
Još mi se uvijek nitko nije javio kao sponzor. Kaj fakat tak malo ljudi razmišlja o plesu? Ili jednostavno nitko nije voljan pomoći?
periboea is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 22:49   #95
Quote:
Dancer_for_life kaže: Pogledaj post
ja nisam ovdje bog,niti to pokušavam bit,ja samo argumentiram i potpuno se ne slažem s tvojim mišljenjem..i ovom izjavom potvrđuješ svoje neznanje..Jesi možda čuo za Ivonu Brnelić?! e pa ona je iz rijeke i plesala je sa Tinom Turner,Justinom Timberlakeom,itd. a moja grupa je osvajala razne medalje na europskim i svjetskim natjecanjima..i ti uopće ne znaš kakve uspjehe tko ima zato šuti..i ne govore medalje koliko je netko dobar plesač..one to dokazuju ali ne idu svi plesači na natjecanja a mogu biti izvrsni.. osim toga ti si kao neki poznati plesač..i daj nauči gramatiku..
Ti i dalje po svome pišeš bajke ovdje ljudima,a kao prvo još uvijek plešem,za razliku od tebe,a to što se kurčiš sa svojim izjavama tvoj problem.
Ko mi kaže nemogu se naljutiti.
A to da su svi za tebe,moš si misliti,ti iz provincije,baš.
Šta se tamo uopće može naučiti?Pecat ribe?
Goronja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2008., 23:01   #96
Quote:
Goronja kaže: Pogledaj post
Ti i dalje po svome pišeš bajke ovdje ljudima,a kao prvo još uvijek plešem,za razliku od tebe,a to što se kurčiš sa svojim izjavama tvoj problem.
Ko mi kaže nemogu se naljutiti.
A to da su svi za tebe,moš si misliti,ti iz provincije,baš.
Šta se tamo uopće može naučiti?Pecat ribe?
bez brige i ja još uvijek plešem..ne znaš više šta bi napisao pa počinješ prostačit..to je odlika malog,plitkog čovjeka..i ja ne pričam bajke,ima puno istomišljenika,ne samo na forumu..osim toga ovo je forum i ja mogu pisat šta želim..ja živim u rijeci i ti bi trebao znati da to nije provincija(valjda)..nemaš uopće nikakvog temelja da to govoriš..nemaš pojma..osim toga šta je s ljudima koji ne žive u velikim gradovima?baš si neandertalac..tako pričaš kao
da su ljudi iz manjih gradova manje vrijedni..osim toga ja sam ponosna na naše more..i zato što ga imamo dobri smo samo za pecat ribe..a ti si očito sposoban samo za uvrede..pa vidiš mogu se pecat ribe,plivat,ronit,plovit,..i to je baš super!imamo i odlične plesne grupe iz kojih se može naučit i više nego što ti znaš i misliš da znaš..i što dalje pišeš dokazuješ svoju malu osobnost..pa ti piši..
Dancer_for_life is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 14:11   #97
Pročitao sam par komentara i vidio da se dosta njih prepiralo u vezi jel ples sport ili nije. Ples je sport, a sport je zato jer u njemu morate kontrolirati svaki svoj korak (dobro izgledat (koreografija, stav, izgled(ne brojat korake već izgledati veselo)... ), održat balans, i dr.). Onaj tko misli da je ples sprdačina od sporta onda mu savjetujem nek pogleda ove filmiće i ako može prekopirati svih 10 koreografija, može govorit što god hoće, ali ako nemre nek drži jezik za zubima.

Latinomerički plesovi:
Samba
Cha Cha Cha
Rumba
Paso Doble
Jive

Standardni plesovi:
Engleski Valcer
Quickstep
Tango
Bečki Valcer
Slow Fox

BTW. Što se tiće traženja plesnih partnera, dečkima je puno lakše nać partnericu neg obrnuto, a to je razlog jer dečki misle da je ples automatski balet i to je njima pederski i zato rijetko koji dečko pleše (svaka čast izuzetcima). Partnere je najlakše nać preko oglasa na internet stranicama plesnih centara. Možete podnjeti zahtjev da vam plesni centar traži partnera samo je caka u tome što to možete čekati preko godinu dana. Predlažem ili plesni centri ili moliti dečke po školi.
__________________
Život je kučka,a ja sam njen svodnik.
quietboygonewild is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 15:03   #98
Nikad mi nije bilo jasno, a možda mi se samo krivo čini ili imam predrasude, zašto su žene u prosjeku bolji plesači nego muškarci i treba ima manje vremena da nauče dobro plesati.
Logika mi je ovakva: Muškarci su fizički aktivniji, više se kreću, i češće se bave sportovima, a ako se i ne bave, igraju nogomet, košarku, stalno trčkaraju (zanemarimo ove novije generacije koje većinu vremena provode uz kompjuter i TV)... dok se djevojčice igraju lutkama tj. više provode u mjestu. Dakle, muškarci imaju i razvijeniju muskulaturu, a sport traži i određenu koordinaciju pokreta, dok su nasuprot tome žene "šlampavije", nespretnije itd.
(hint: žene koje pokušavaju igrati nogomet, koji nije bogzna kakva zahtjevna igra, barem ne na početnom nivou.)

No kad se dođe do plesa, velik broj muških ima puno većih problema da bi ga savladali - odjednom postaju medvjedi sa dvije lijeve noge
U čemu je stvar? Fali nam osjećaja za ritam? Nismo opušteni Znam da ja "imam" ritma, i opušten sam, ali ipak kaskam za ženama.
Ili da bi bio dobar plesač trebam biti pederko, metar i šezdeset od 60kg?
morbidangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 15:22   #99
Quote:
morbidangel kaže: Pogledaj post
Nikad mi nije bilo jasno, a možda mi se samo krivo čini ili imam predrasude, zašto su žene u prosjeku bolji plesači nego muškarci i treba ima manje vremena da nauče dobro plesati.
Logika mi je ovakva: Muškarci su fizički aktivniji, više se kreću, i češće se bave sportovima, a ako se i ne bave, igraju nogomet, košarku, stalno trčkaraju (zanemarimo ove novije generacije koje većinu vremena provode uz kompjuter i TV)... dok se djevojčice igraju lutkama tj. više provode u mjestu. Dakle, muškarci imaju i razvijeniju muskulaturu, a sport traži i određenu koordinaciju pokreta, dok su nasuprot tome žene "šlampavije", nespretnije itd.
(hint: žene koje pokušavaju igrati nogomet, koji nije bogzna kakva zahtjevna igra, barem ne na početnom nivou.)

No kad se dođe do plesa, velik broj muških ima puno većih problema da bi ga savladali - odjednom postaju medvjedi sa dvije lijeve noge
U čemu je stvar? Fali nam osjećaja za ritam? Nismo opušteni Znam da ja "imam" ritma, i opušten sam, ali ipak kaskam za ženama.
Ili da bi bio dobar plesač trebam biti pederko, metar i šezdeset od 60kg?
Ovo što si rekao za žene je istina, jer ženama je puno lakše obrnut cijelu koreografiju nego dečkima (znam jer mi je trebalo oko mjesec dana da okrenem oko 8 poketa u koreografiji, a partnerici 10 min.). One su ujedno i fleksibilnije od muških.

A da budeš dobar plesač netrebaš bit mršav, malen ni pederko (pogotovo ne).
Jedan dečko izvrsno pleše, a on je visok oko 185 cm i ima oko 90 kila i ne izvodi nikakve pedeske pokrete.
Trebaš se znat opustit i uživat, pratit ritam i gledat partnericu. Lakše je ako isprobavaš ples malim korakom, neg većim. Npr. za sambu trebaš najprije naučit osnovni korak i kako ga izvodit pravilno i ako to naučiš ostali pokreti su mačiji kašalj (samo postaje malo teže jer moraš ubaciti "bounc", bit malo oštriji itd., ali to nije uopće tako teško).
__________________
Život je kučka,a ja sam njen svodnik.
quietboygonewild is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 12:36   #100
Evo bolji prikaz latinoameričkih plesova, naspram onih ovi su WOW!!!!
Samba
Cha Cha Cha
Rumba
Jive
Paso ostaje isti

BTW. U rumbi je mene fascinirala kako dobro napravi špagu, ono

Dodatak:
Još nikad viđena Salsa. (Bili su 3)
__________________
Život je kučka,a ja sam njen svodnik.

Zadnje uređivanje quietboygonewild : 25.09.2008. at 13:54.
quietboygonewild is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:29.