Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2010., 17:20   #1
Kako raskrinkati tajne zenske motive

sta vi mislite kako raskrinkati svaku zenu u njenoj namjeri manipuliranja,ja to ono znam ali volim cuti i misljenja eksperata
mladic123 is offline  
Old 17.02.2010., 17:23   #2
baciš grah .
nevanevičicaa is offline  
Old 17.02.2010., 17:24   #3
Quote:
mladic123 kaže: Pogledaj post
sta vi mislite kako raskrinkati svaku zenu u njenoj namjeri manipuliranja,ja to ono znam ali volim cuti i misljenja eksperata
ajde ti to onda meni reci jer ja nemam pojma..
__________________
tata sumo borca!
Sve što imam sam ukra,samo sam vozačku i diplomu kupia.
penzl is offline  
Old 17.02.2010., 17:37   #4
prosvijetli nas oh, ti koji znas kako zene razmisljaju jer vecina i kad misli da si ih prokuzio ipak nije skuzio ...
Nobs is offline  
Old 17.02.2010., 18:52   #5
ti to znaš ???

nemoj se ljutiti, ali na to ću ti se samo nasmijati

ali to je pretpostavljam, zadatak potpuno jednak onome kako raskrinkati muškarca koji samo želi pojebati i ništa drugo
__________________

čovik je jedina beštija koja piše

Zadnje uređivanje div : 17.02.2010. at 20:15.
div is offline  
Old 17.02.2010., 19:02   #6
Jednostavno. Zaveži joj kamen za nogu i baci u prvu vodu: ako ispliva manipulatorica je, ako potone - nije
Aha, kažeš da ti znaš? Podijeli s nama - da se bolje zakamufliramo...
__________________
Take life with a grain of salt, a slice of lime and a shot of tequila.
Anubisova Robinja is offline  
Old 17.02.2010., 19:02   #7
Ja koristim quia board,kristalnu kuglu ili tarot karte..a nekad mi dođu vizije same od sebe..kad Vidoviti Milan šalje energiju preko tv-a.
Chansomps is offline  
Old 17.02.2010., 19:11   #8
Pogledaj u kašike pobogu, a zašto tebe to zanima? Jesi li možda i ti žrtva manipulacije?
megan95 is offline  
Old 17.02.2010., 20:12   #9
ma ja sam alergican na manipulaciju pa tako pisem posto vidim zene samo govore o interesu da im je ovo ili ono a imam dojam da na jadne muskarce gledaju kao na sredstvo pomocu kojeg ce doci do cilja nisu sve takve ali ima ih dosta
mladic123 is offline  
Old 17.02.2010., 20:17   #10
Quote:
mladic123 kaže: Pogledaj post
ma ja sam alergican na manipulaciju pa tako pisem posto vidim zene samo govore o interesu da im je ovo ili ono a imam dojam da na jadne muskarce gledaju kao na sredstvo pomocu kojeg ce doci do cilja nisu sve takve ali ima ih dosta
stvarno... ima li ičeg goreg od muškarca koji im tj. nama (uvijek zaboravim) nema ništa za ponuditi...
priroda je kriva za sve, ili imaš mišiće illi sise. nekako mi jadne sisate (manje više) ženkice nemamo izbora
Akina is offline  
Old 17.02.2010., 20:47   #11
stobom je se tesko raspravljat uhh
mladic123 is offline  
Old 17.02.2010., 20:52   #12
Quote:
mladic123 kaže: Pogledaj post
sta vi mislite kako raskrinkati svaku zenu u njenoj namjeri manipuliranja,ja to ono znam ali volim cuti i misljenja eksperata
kakvo si ti to muško kad nećeš podijelit svoje saznanje s ostalom svojom braćom!

razotkrio si veliku tajnu, a šutiš o njoj!
__________________
dipl.breskvica
salonitanka is offline  
Old 17.02.2010., 21:01   #13
Quote:
salonitanka kaže: Pogledaj post
kakvo si ti to muško kad nećeš podijelit svoje saznanje s ostalom svojom braćom!

razotkrio si veliku tajnu, a šutiš o njoj!
a baš si smiješna... takve spoznaje se čuvaju za knjigu
Akina is offline  
Old 17.02.2010., 21:03   #14
Quote:
mladic123 kaže: Pogledaj post
stobom je se tesko raspravljat uhh
ti to meni?
a ne možeš raspravljat o takvoj temi s neprijeteljem
Akina is offline  
Old 17.02.2010., 21:04   #15
Quote:
Akina kaže: Pogledaj post
a baš si smiješna... takve spoznaje se čuvaju za knjigu
jel` onakvu ispod najniže police u školskoj knjižnici, k`o u "American pie"?

__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Old 17.02.2010., 21:10   #16
Quote:
Akina kaže: Pogledaj post
a baš si smiješna... takve spoznaje se čuvaju za knjigu
jesam i ja smušena!

onda on ovo ispituje teren, da vidi isplati li se pisat buduću uspješnicu!
__________________
dipl.breskvica
salonitanka is offline  
Old 17.02.2010., 21:10   #17
Quote:
div kaže: Pogledaj post
jel` onakvu ispod najniže police u školskoj knjižnici, k`o u "American pie"?

u tom filmu je bilo i knjiga? nisam pažljivo gledala neke scene, al obično takve jesu negdje dobro sakrivene... ili među priručnicima za samopomoć
inače, samopomoć je dobra metafora za posljedicu čitanja takvog djela
Akina is offline  
Old 17.02.2010., 21:34   #18
Quote:
mladic123 kaže: Pogledaj post
sta vi mislite kako raskrinkati svaku zenu u njenoj namjeri manipuliranja,ja to ono znam ali volim cuti i misljenja eksperata
Pretpostavljam da namjeru manipulacije povezuješ sa laganjem. Prema tome sposobnost prepoznavanja manipulacije ovisi o mogućnosti osobe da uoči laži kada ih čuje. Ne znam točno postotak, no relativno mali broj ljudi se rodi sa instinktivnom sposobnošću uočavanja laži. Radi se o uočavanju govora tijela, a posebno mikrofacijalnih izraza koji traju dijelić sekunde u trenutku laganja.

Sposobnost razumijevanja tuđih mišljenja, želja preferencija jedinstvena je ljudskim bićima i razvija se u dobi od dvije i pol godine.

Utvrđeno je da dobri manipulatori lagano prepoznaju druge manipulatore jer naprosto imaju prirodno bolje razvijenu percepciju i razumijevanje tuđih namjera i osjećaja.

Prepoznavanje manipulanata donekle se može i naučiti.
Bega is offline  
Old 17.02.2010., 22:32   #19
Quote:
mladic123 kaže: Pogledaj post
sta vi mislite kako raskrinkati svaku zenu u njenoj namjeri manipuliranja,ja to ono znam ali volim cuti i misljenja eksperata
Ako ti je život mio, nikako!
Crna dalija is offline  
Old 17.02.2010., 22:37   #20
Veoma jednostavno.


Krećeš prvo sa jednostavnim eksperimentom.
Uvatiš jednu ženku soma od 3 kile. Nakon vaganja izvadiš utrobu. Nakon toga sadržaj utrobe staneš kuhati na laganoj vatri cirka 25 minuta do pola sata. Ukolko sadržaj poprimi laganu ljubičastu notu to je sigurni pokazatelj da si uspješno skuhao i uhvatio kvalitetnu ribu. Ukoliko ne poprimi željenu boju, pokušaj opet. Sa drugom vrstom ribe. Tek nakon toga možeš preći na žene.


Kad uočiš kvalitetnu žensku, obavezno joj priđi sa DESNOG BOKA./ključni dio/. Kaži 'bok' ili 'Mogu li te častit?'..Ukoliko ženka prvo pogleda tebe pognutom glavom 35 stupnjeva prema grudima i zatim pogleda ostatak ženki iz svojeg čopora. ZASIGURNO je riječ o jednom od oblika manipulacije.

Manipulacija se dijeli na pet zasebnih oblika; Namjerna sponzorska manipulacija, Nenamjerna sponzorska manipulacija, Formalna sponzorska manipulacija, Neformalna sponzorska manipulacija i Dividenda. Svaka od navedenih oblika manipulacija dijeli se u podskupine, no to je ovisno o vrsti i kvaliteti željene ženske osobe. I preopširno za ovaj forum.
__________________
I want to give her everything. And I want to take everything from her.
mrtva_pusa is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:03.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger