Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2010., 18:14   #81
Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
troškovi d.o.o. su cca 1500kn mj. (zdr.mirovinsko,ii stup,itd)
cijena auta amortizirana kroz 3 g. nek je 20 000€ (150 000kn ),mjesečno 4170
osiguranje 4500kn godišnje - 375 kn
održavanje mjesečno nek je 1000kn
znači ugurbo je 8000 mj. + benzin (nek troši 10l/100km eurodizela,iako ima puno plinaša)
dolazak 25kn,km 7 kn ,prtljaga 50kn
3 odlaska do zračne luke iz grada je 408knx30dana je 12240 kuna (166kn nek je vožnja kao što tu kažu)
od trga do zračne luke ime 13km vožnje, znači potroši 30kn dizla tamo i natrag
ako im je to puno i cijene moraju biti takve,zašto su digli bunu kad je budget renta-car uveo prijevoz osoba iz/u zračnu luku s svojim vozilima koji su više klase od zg taxi vozila po nižoj cijeni ?
to je onda monopol (da ne kažem kartelno udruživanje koje ne znam zašto je dopušteno)
A ti radiš 30 dana u godini, ili imaš slobodnu nedjelju, a ti ideš na plaćeni godišnji odmor od 20-ak dana godišnje, a taxisti ne...

A da te još nešto pitam, jesi li se ikad sudario?

Ako jesi onda sigurno znaš što to znaći biti bez auta na recimo dva tjedna, pa to je god taxista jednako gubitku posla na dva tjedan (neplaćenog).

A reci mi još jesi li se ove godine razbolio, barem jednom, pa si sedam dana ostao doma, plaćeno naravno? e pa taxistima nije...
_zuti_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 18:21   #82
Quote:
Monsignor.m kaže: Pogledaj post
I ako Cameo tada nabije cijene bez prepreka ulasku dolazi konkurencija i cijene se opet stabiliziraju točno na razini na kojoj treba.

Gdje je problem?
A što si Ti onda dobio, dva mjeseca jeftinog prijevoza... Vau.

Problem zagrebačkog taxija nisu visoke cijene, već premali standard građana....

Nisam taxist, otac mi je taxist, nikad nije u životu nikoga prevario za vožnju ili iznos koji je trebalo naplatiti... I ja ne živim (a niti moji roditelji) kao bogataš, mogao bih reći da moja obitelj živi kao bilo koja obična familija. Imamo stan, dvosobni, za kojeg su otac i majka radili (i još rade) i živim sasvim prosječno, niti premalo niti previše...

Zadnje uređivanje _zuti_ : 14.04.2010. at 18:23. Reason: dodatni komentar
_zuti_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 18:35   #83
to, napokon došao taksist tu,tj sinček

prvo ti je čovjek odgovorio,ako ovi propadnu i ovaj digne cijee ući će drugi koji će njega probati izgurati, u čemu je problem, to ti se u normalnom poslovnom svjetu zove konkurencija

baš slučajno smo u jako sličnoj branši, pa reci gdje to taksis popravlja auto da im treba 2 tjedna?
jel taj isti čuo za naknadu gubitka dobiti?

i da, nisam bio bolestan već desetak godina,da pokucam u drvo (tj. prehlade ne računam,jer i takav odradim dio posla),a pošto sam vlasnik tvrtke mogu ti reći da plaćenog godišnjeg nema također

ajmo sad, da li on može obaviti nešto privato bilo kad kad iskrca mušteriju? da
da li sam bira kad će i koliko sati raditi? da (ovo isto bi trebalo regulirati koliko smije netko voziti,kao i kod kamjonđija)
da li bira kad će ići na godišnji, ili treba moljakati i natezati se?
da li mu zbog recimo 2 tjedna bolovanja neće produžiti ugovor?ne

reci starome da se pripremi da će morati i RADITI uskoro
i da, reci što u mojoj računici točno ne štima? prosječno da odradi 25 dana mi ispadne 8000kn s tri vožnje, posla nek bude 3 sata
po meni satnica je odlična

nego reci u čemu je problem ako netko vidi računicu s nižom cijenom i želi raditi taj posao?
pa ni oni valjda neće varati ljude,inače će i oni propasti
i nije stvar je li varao ili ne, sadašnje cijene su previsoke za pruženu uslugu,a onemogućavan je pristup drugima da se time bave i to je bit problema
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 18:37   #84
Quote:
mlijekopija kaže: Pogledaj post
malo razmislite i o toj drugoj strani medalje taxi prijevoza. a ako to ne možete shvatit - ZET vam stoji na raspolaganju...
ovak je kod nas: nije riječ o Zg-u, već Sisak - Petrinja relacija.
do sada su Slavijatrans, kao privatna tvrtka imali ulogu monopola u ovim mjestima, rekla bih.
onda su došli taksisti - naplaćuju ljudima uslugu za prijevoz kroz grad, iste relacije kao i Slavijatrans, po istim cijenama kao i Slavijatrans.
ako Slavijatrans poveća cijene, oni isto povećaju. ak ovi spuste oni isto.

eto, prošli mj. 'Slavijatrans', tj. Miljenko , se pobunio da su taksiji napravili nered, otimaju putnike, nemaju taksimetre (ne znam koliko je to bitno zakonski)..
možete si pročitati nešto više o tome ovdje:
http://www.vecernji.hr/regije/slavij...-clanak-119354

ja shvaćam da taksisti voze, zarađuju za život - imaju strašno puno toga za platiti - poreze, prireze, odreze, sim tam... čudim se kakvu uopće imaju zaradu od svega toga i kako im se to isplati

no, problem je što je Slavijatrans odlučio štrajkati neko vrijeme, ne znam točno koliko dana sveukupno, al čini mi se da su od 1.04 pa sve do jučer 'štrajkali'..

nešto sam od jedne taksistice načula da su se taksisti u gradskom viječu izborili za svoja prava.
i ok, to je u redu. ljudi rade i to treba poštivati.

no, problem je u tome što javni prijevoz kao što su autobusi, mogu prevesti puno više ljudi za razliku od dva do tri taksija koji prođu kada sam na stanici.

za ovo vrijeme Slavijatransovog štrajka morala sam pješke hodati na drugi dio grada da uhvatim taksi, ili da se 'naručim'... jer jednostavno nema dovoljno mjesta da potrpaju sve ljude kojima je prijevoz potreban.

i sad šta reć o tome?
jel potreban taksimetar?
jel u redu ak taksi naplaćuje iste cijene kao i primarni javni prijevoz i 'krade im putnike'?
ili je u redu da taksisti naplaćuju duplo-troduplo više i onda nemaju mušterija?

mislim da je ispravnije ako taksiji imaju manje mušterija, jer oni nisu u mogućnosti prevesti sve, oni su tu za posebne prilike i usluge.
coolinesay is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 18:47   #85
a zašto, slavija trans je isto privatna tvrtka valjda i zarađuje od karata
ako je gradu bitna jp neka subvencionira prijevoz iz prireza kao svugdje
čudi me da taksi može imati jednaku cijenu kao prijevoznik, ali eto onda će se povećati broj taksija kod vas
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 18:50   #86
Ma tu ti Slavijatrans ima ziher monopol pa drzi cijene visoko... Nema sanse da taksijem konkuriras autobusu. Ovih lokalnih taksista ocito nema dovoljno da spuste cijenu, pa se slepaju.
Treba uvest da svatko moze vozit autobusnu liniju bez ikakvih posebnih dozvola. Pa da vidis belaja za Slavijatrans. Ali bolje njima dat monopol, dat da drze cijene visoko i na kraju subvencionirat karte novcem poreznih obveznika. Tako se to inace radi.
__________________
“To die hating them, that was freedom.”
somied is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 18:59   #87
Quote:
_zuti_ kaže: Pogledaj post
A ti radiš 30 dana u godini, ili imaš slobodnu nedjelju, a ti ideš na plaćeni godišnji odmor od 20-ak dana godišnje, a taxisti ne...

A da te još nešto pitam, jesi li se ikad sudario?

Ako jesi onda sigurno znaš što to znaći biti bez auta na recimo dva tjedna, pa to je god taxista jednako gubitku posla na dva tjedan (neplaćenog).

A reci mi još jesi li se ove godine razbolio, barem jednom, pa si sedam dana ostao doma, plaćeno naravno? e pa taxistima nije...
Nemoj se ljutiti ali ovo su floskule. Znam jako puno ljudi, privatnika posebno, koji rijetko u godini dana imaju slobodan dan, koji su neplaćeni kad su na godišnjem, kojima bolest znači gubitak posla, na ovaj ili onaj način.
I meni, kad smo kod toga, pa ne kukam. Radim za onoliko novaca koliko mi je tržište spremno platiti. Kad se jednog dana s tim ne budem mogla pokriti tražit ću način da se izvučem iz toga, zvao se on i drugi posao.
I nije stvar u standardu, moj je standard odličan, a svejedno mislim da je 200 kuna koje mi taksist naplati od aerodroma do Maksimira turbo puno previše. Da mi naplati 50-70 kuna vozila bih se stalno, dapače prodala bih auto jer ga se ne bi isplatilo imati.
Zato pozdravljam uvođenje (pre)jeftine taksi službe, treba prodrmati sve to, da dođe na normalu.
bilokoje is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 18:59   #88
Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
a zašto, slavija trans je isto privatna tvrtka valjda i zarađuje od karata
ako je gradu bitno neka subvencionira prijevoz iz prireza kao svugdje
čudi me da taksi može imati jednaku cijenu kao prijevoznik, ali eto onda će se povećati broj taksija kod vas
ah, krcat grad taksijima.. bez ijednog autobusa. wow
coolinesay is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 19:02   #89
Quote:
somied kaže: Pogledaj post
Ma tu ti Slavijatrans ima ziher monopol pa drzi cijene visoko... Nema sanse da taksijem konkuriras autobusu. Ovih lokalnih taksista ocito nema dovoljno da spuste cijenu, pa se slepaju.
Treba uvest da svatko moze vozit autobusnu liniju bez ikakvih posebnih dozvola. Pa da vidis belaja za Slavijatrans. Ali bolje njima dat monopol, dat da drze cijene visoko i na kraju subvencionirat karte novcem poreznih obveznika. Tako se to inace radi.
gle ne znam šta je ispravno.
zato sam i napisala post ovdje. nek mi netko pojasni.
znam samo da meni odgovara više kada znam da će mi prijevoz doći točno oko 07:35 h i ne moram pritom razmišljati o tome hoće li biti mjesta ili ne.
coolinesay is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 20:29   #90
Quote:
coolinesay kaže: Pogledaj post
ah, krcat grad taksijima.. bez ijednog autobusa. wow
pa u čemu je problem ako su jeftiniji od busa?
mislim i meni je malo čudno kako to uspiju
inače ovo je međugradski prijevoz ako sam dobro shvatio
pravi gradonačelnik bi onda rekao ok, i raspisao novu koncesiju, ljepo tražio otvorene ponude i sve javno obavio, uz naznaku u kolikom djelu grad sudjeluje
ili grad da osnuje tvrtku koja bi to radila

a gle, to su privatne kompanije,meni bi bilo super da imam avionsku liniju zagreb-new york,ali nemam i što mogu, tako da grad ne mora (naravno da je poželjno i pohvalno) uvoditi tu liniju, i subvencionirati ako to nije u interesu većeg broja ljudi
meni je taksi bolji izbor,ako je ista cijena jer vozi od vrata do vrata, i tu mu nemre nikakav autobusni prijevoz konkurirati
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 22:11   #91
Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
pa u čemu je problem ako su jeftiniji od busa?
1) jer često puta nema mjesta za mene ili još nekog kada dođu na moju stanicu (jer su se već ukrcali ljudi sa stanica koje se nalaze prije moje)
2) jer srednjoškolcima treba prijevoz a njih je popriličan broj, starčeke i ljude koji rade
3) ovih dana dok Slavijatrans nije radio jako puno ljudi je čekalo na stanicama svoj prijevoz, ali uglavnom su se prevezli doma ili s nekim kog poznaju ili jedva jedvice sa prenapunjenim taksijima.
4) pod međugradski prijevoz više spada Sisak - Zagreb.
Petrinja - Sisak bih ja čak nazvala lokalnim prijevozom (mjesta nisu udaljena puno).
5) jer taksiji ionako ne voze od vrata do vrata već isto onako kako i busevi.
coolinesay is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 01:47   #92
Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
to, napokon došao taksist tu,tj sinček

prvo ti je čovjek odgovorio,ako ovi propadnu i ovaj digne cijee ući će drugi koji će njega probati izgurati, u čemu je problem, to ti se u normalnom poslovnom svjetu zove konkurencija

baš slučajno smo u jako sličnoj branši, pa reci gdje to taksis popravlja auto da im treba 2 tjedna?
jel taj isti čuo za naknadu gubitka dobiti?

i da, nisam bio bolestan već desetak godina,da pokucam u drvo (tj. prehlade ne računam,jer i takav odradim dio posla),a pošto sam vlasnik tvrtke mogu ti reći da plaćenog godišnjeg nema također

ajmo sad, da li on može obaviti nešto privato bilo kad kad iskrca mušteriju? da
da li sam bira kad će i koliko sati raditi? da (ovo isto bi trebalo regulirati koliko smije netko voziti,kao i kod kamjonđija)
da li bira kad će ići na godišnji, ili treba moljakati i natezati se?
da li mu zbog recimo 2 tjedna bolovanja neće produžiti ugovor?ne

reci starome da se pripremi da će morati i RADITI uskoro
i da, reci što u mojoj računici točno ne štima? prosječno da odradi 25 dana mi ispadne 8000kn s tri vožnje, posla nek bude 3 sata
po meni satnica je odlična

nego reci u čemu je problem ako netko vidi računicu s nižom cijenom i želi raditi taj posao?
pa ni oni valjda neće varati ljude,inače će i oni propasti
i nije stvar je li varao ili ne, sadašnje cijene su previsoke za pruženu uslugu,a onemogućavan je pristup drugima da se time bave i to je bit problema
Naknada dobitka dobiti, od koga od osiguranja?? nemoj biti smješan... Zadnji udes koji je moj tata imao prije par godina jedva je pokrio troškove popravka (lošeg) branika i ostalih sitnica...

Pa ako si vlasnik tvrtke onda za svoj godišnji očito nemoraš moljakati. A ako je prednost toga što možeš birati kada ideš na godišnji velika stvar onda stvarno.

To što ti nisi bolestan nije pravilo, već iznimka... Ako dva tjedna ne vozi nema novaca, niti kune, pa ti sjedi i plači...

Ako već želiš točniju računicu, onda ovako:

Nabavka vozila, gubitak vrijednosti u 1.g. 2000EUR (prosjek megane 2005.g. s 150000Km)
Obaveznog osiguranja - 3000
Kaska - 3000
Redovne servise - 1500
Vanredne servise - 500
Pranje vozila - 250
Set guma - 1500
zdravstveno, mirovinsko, regos, porezi, komorski doprinosi, spomeničke rente, godišnja kontrola taximetra, udruženju taxista, radijska frekvencija - 25000 (možda je više možda manje, vi bi to bolje trebali znati).

Broj radnih dana u godini
365 dana - 52 vikenda - 18 godišnji - 7 bolest = 288 radni dan ako računamo 400Kn po danu (premija) ispada = 115200Kn dobit - ovo sve gore nabrojeno - ja dolazim do 5600Kn plaće. A znaš šta još nije uračunata cijena benzina. Pa ajmo i s benzinom - recimo da mi do ZL-a treba 10km svako jutro, tri vožnje po 15 tamo i natrag (natrag ne naplaćujem) + 10 natrag doma, sveukupno 100Km dnevno ili 40Kn dnevno (neću baš sve vožnje raditi povrat na aerodrom) * 288 radnih dana ispada 11520 (ako cijena ostane kao i do sada, i ako mi auto troši 6L goriva). I gle čuda došao si do cifre od 4577Kn za SS radnika s profesionalnom vozačkom dozvolom B kategorije (koja se plaća dodatno), stručni ispit (plaća se), licencom (miki moj i to se plaća i to čini mi se 10000EUR) koji ima automobil s radiostanicom (koja se plaća i kvari), taximetrom (plaća se). Eh da zaboravio sam da ti se s obzirom na kilometražu (150000cca) mora raditi i veliki servis na autu koji ne košta samo 1500Kn.

Jesam li fulao u brojikama... Čak sam i ja mislio da se zaradi više...

Jedino što ti nemogu opisati, što vjerujem da je predivno u tom poslu je kada čekaš vožnju po dva sata, a na -10, i razmišljaš da li da upališ auto i malo se zagriješ i slučajno ne potrošiš više od onih 6L goriva...

Nije ništa onemogućeno, nitko tebi ili bilo kome drugome ne brani da pod istim uvjetima kao što je i moj tata uzmeš licencu sjedneš u svoj privatni automobil i na stajalištu umjesto kao i svi drugi naplaćuješ po svojoj tarifi...

Riječki cameo, ima jednu jedinu manu - usluga - ako te je volja čekati po 20-ak min. taxi pa sjediti s nepoznatim i pritom platiti (ali pazi sad, svatko od vas ) 15 Kn za 5Km (ili koliko već) - super - takav nam je taxi sigurno potreban, ali to nije zg taxi...

http://www.croportal.net/forum/rijek...lijente-34495/

http://www.hale.at/tarife/taxitarife.html

P.S: Vidim da smo i susjedi...
Pozdrav...

Zadnje uređivanje _zuti_ : 15.04.2010. at 01:57.
_zuti_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 02:01   #93
Quote:
_zuti_ kaže: Pogledaj post
Problem zagrebačkog taxija nisu visoke cijene, već premali standard građana....
Yeah right, to je glavni problem

Ako se po Europi taksisti mogu voziti preko 50% jeftinije nego u ZG onda mislim da nije problem standard građana. Da imaju jeftinije cijene onda bi se i daleko veći broj ljudi odlučivao za taksi vožnje.

U jednoj EU metropoli sam platio manje od 10€ noćnu vožnju od zračne luke do centra. Udaljenost otprilike kao i u ZG. Dakle za 1/3 od naše cijene.

Kako oni mogu preživjeti i živjeti od toga a ovi naši ubogi taksisti ne mogu?

A ovi naši se cigane i sa neizdavanjem računa. Pa čak i taksist u Bukureštu mi automatski izda račun
(istinabog i tamo voze duljim putem do odredišta )
__________________
Old school.
Faca5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 02:03   #94
U čemu je problem ako dođe konkurencija,tko želi neka drži cijenu!
Putnik ima izbora.
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 02:06   #95
Samo da još nešto kažem, a ovakovih primjera ima još:

http://www.forza-fiume.com/forum/vie...e67a5f13eccad6

http://www.facebook.com/group.php?gid=47697887796

Ja ne kažem da se ovakve stvari ne dogadjaju u zg-u ali za svaku vožnju u ZG možete tražiti račun, ako ga ne dobijete, upisati broj koji se nalazi na tabli, račun reklamirati u taxi udruženju, novac će te dobiti natrag, dok će taxista biti kažnjen s minimalno 500Kn kazne ili oduzimanjem licence...

A pitao bih forumaše, dali bi bili spremni dati 30000EUR i otvoriti biznis za 4500Kn plaće, mislim da sam sve rekao ...
_zuti_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 02:09   #96
Btw, vozio sam se nedavno 2-3 puta zbog hitnosti i posla na toj relaciji, od Trga Hrv. Velikana (džamija) do Britanca i to ispadne 45-50kn. Dakle udaljenost od svega par km i nekoliko tramvajskih stanica. I još sam svaki puta trebao raspravljati sa retardiranim taksistom da mi izda račun. Valjda je kriminal tražiti račun.

Zagrebačka taksi služba je sramota za jednu "metropolu"!
Treba malo konkurencije da se neke stvari promijene.
__________________
Old school.
Faca5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 02:11   #97
Quote:
Faca5 kaže: Pogledaj post
Yeah right, to je glavni problem

Ako se po Europi taksisti mogu voziti preko 50% jeftinije nego u ZG onda mislim da nije problem standard građana. Da imaju jeftinije cijene onda bi se i daleko veći broj ljudi odlučivao za taksi vožnje.

U jednoj EU metropoli sam platio manje od 10€ noćnu vožnju od zračne luke do centra. Udaljenost otprilike kao i u ZG. Dakle za 1/3 od naše cijene.

Kako oni mogu preživjeti i živjeti od toga a ovi naši ubogi taksisti ne mogu?

A ovi naši se cigane i sa neizdavanjem računa. Pa čak i taksist u Bukureštu mi automatski izda račun
(istinabog i tamo voze duljim putem do odredišta )
Jednu rijeć za tebe imam: SUBVENCIJA - npr. u njemačkoj svaki automobil je tvornički ojačan (ovjes, mjenjač, karoserija - npr. to su oni žuti mercedesi D200 - 124 linija), tvornički ima ugrađen taximetar, i uz sve to automobili su subvencionirani od grada, grad daje povoljnu stopu kamate za kupnju automobila itd. Subvencije su i na pređene kilometre...
_zuti_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 02:13   #98
Quote:
Faca5 kaže: Pogledaj post
Yeah right, to je glavni problem

Ako se po Europi taksisti mogu voziti preko 50% jeftinije nego u ZG onda mislim da nije problem standard građana. Da imaju jeftinije cijene onda bi se i daleko veći broj ljudi odlučivao za taksi vožnje.

U jednoj EU metropoli sam platio manje od 10€ noćnu vožnju od zračne luke do centra. Udaljenost otprilike kao i u ZG. Dakle za 1/3 od naše cijene.

Kako oni mogu preživjeti i živjeti od toga a ovi naši ubogi taksisti ne mogu?

A ovi naši se cigane i sa neizdavanjem računa. Pa čak i taksist u Bukureštu mi automatski izda račun
(istinabog i tamo voze duljim putem do odredišta )
Osim toga u jednom od linkova su ti cjene taxista u Europskoj njemačkoj pa usporedi...
_zuti_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 02:21   #99
Quote:
_zuti_ kaže: Pogledaj post
Jednu rijeć za tebe imam: SUBVENCIJA - npr. u njemačkoj svaki automobil je tvornički ojačan (ovjes, mjenjač, karoserija - npr. to su oni žuti mercedesi D200 - 124 linija), tvornički ima ugrađen taximetar, i uz sve to automobili su subvencionirani od grada, grad daje povoljnu stopu kamate za kupnju automobila itd. Subvencije su i na pređene kilometre...
A ja imam za tebe jednu riječ: KONKURENCIJA
Pa nek tržište odluči. To je i jeftinije rješenje nego SUBVENCIJA za koju nemamo novca. A i znamo kako u HR funkcioniraju subvencije.

Quote:
_zuti_ kaže: Pogledaj post
Osim toga u jednom od linkova su ti cjene taxista u Europskoj njemačkoj pa usporedi...
I opet vožnja od naše zračne luke do centra ispadne skuplja kod nas nego što bi bila u dosta njemačkih gradova.

Vozim se redovito na poslovnim putovanjima u taksijima pa znam o čemu pričam. ZG taksi je preskup i gotovo.
__________________
Old school.
Faca5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 02:25   #100
Quote:
_zuti_ kaže: Pogledaj post
A pitao bih forumaše, dali bi bili spremni dati 30000EUR i otvoriti biznis za 4500Kn plaće, mislim da sam sve rekao ...
Zašto je tvoj otac to napravio?
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:28.