Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2016., 12:54   #101
Quote:
yoitsme kaže: Pogledaj post
Također je komično da pored svega,u današnjem svijetu feminizam cvijeta na teoriji da je ženama teško,i da ih muškarci "tlače",iako je po svim objektivnim standardima muškarcima uvijek bilo teže,samo ne kukaju.
Kako ne kukaju? Pa na vecini tema kukaju muskarci non stop.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 17:15   #102
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Kako ne kukaju? Pa na vecini tema kukaju muskarci non stop.
internet=/=real life
yoitsme is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2016., 11:30   #103
Quote:
Amybroj9 kaže: Pogledaj post
Situacija je sljedeća. Priča nas nekoliko što naš partner fizički baš mora imati.
Osoba A : Mora biti visok minimalno 185 i imati široku vilicu. Ne smije biti premršav.
Osoba B: Trebao bi imati plave oči. I naravno, ne smije imati premali penis.
(nitko ništa ne komentira)
Ja: Ne smije biti debeo.
I normalno, navale osuda. Kako to mogu reći. Pa svi će se kad tad udebljati (to je valjda neka nova isprika kad se zapustiš kao svinja već s 20 godina ako ćemo se svi dodatno udebljat, logično je da će oni koji su sad deblji, biti poslije jos deblji, zar ne?). Kako sam ja površna. Zašto mi je to bitno. Ja imam problema, ako mi je to problem



Jesam li jedina osuđivana? Zašto su ljudi toliko osjetljivi baš na kilažu?



Iskreno nisam primjetio. Inace svaka "diskriminacija" sto se veze tice nije diskriminacija. Imas potpuno pravo sebi birati partnera po kriterijima bas po kojima ti zelis. Izgled, visina, kvaliteta u krevetu, boja koze, vjera, nacionalnost i svi ostali kriteriji zbog kojih je apsolutno neprihvatljivo primjeniti kada se radi o prijatelju, kolegi i bilo kojem odnosu osim vezi.
davor_du is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2016., 03:53   #104
Quote:
Amybroj9 kaže: Pogledaj post
Situacija je sljedeća. Priča nas nekoliko što naš partner fizički baš mora imati.
Osoba A : Mora biti visok minimalno 185 i imati široku vilicu. Ne smije biti premršav.
Osoba B: Trebao bi imati plave oči. I naravno, ne smije imati premali penis.
(nitko ništa ne komentira)
Ja: Ne smije biti debeo.
I normalno, navale osuda. Kako to mogu reći. Pa svi će se kad tad udebljati (to je valjda neka nova isprika kad se zapustiš kao svinja već s 20 godina ako ćemo se svi dodatno udebljat, logično je da će oni koji su sad deblji, biti poslije jos deblji, zar ne?). Kako sam ja površna. Zašto mi je to bitno. Ja imam problema, ako mi je to problem

Okej, ja sam površna. Ali zar nije veća uvreda odbiti dečka jer je prenizak? Na visinu ne mozes utjecati. Dečko koji je visok 175, za tri mjeseca ne može biti visok 185. Dok debeli mogu smršaviti (znam da ima ekstremnih slučajeva, ja pričam o mladim,a zapuštenim dečkima).
Da naglasim, nisam rekla da dečko mora biti bilder i imati pločice. Samo da ne smije imati škembu. Zar je toliko teško za shvatiti da želim doći do penisa bez da moram dizati škembu?
Zašto je neshvatljivo da želim da me osoba bar malo fizički privlači jer se planiram i ševiti u toj vezi i da ne mogu birati hoće li me odbiti škemba ili neravni zubi? Ili su svi sigurno na prvi pogled zaljubili u nečiju dušu?

Jesam li jedina osuđivana? Zašto su ljudi toliko osjetljivi baš na kilažu?
Slažem se, a ova izjava kaj su rekli kao debeli će se još više zdebljat, je apsurdna, neće ak poduzmu nekaj, moj djed se tokom života zdebljao, ali je počeo šetati, smršavio je i doživio je 87., a jeo je sve kaj je baka skuhala . Osobe koje se uopće ne bave s fizičkom aktivnošću a da su mlade bi trebale svaki dan za početak krenut s hodanjem da im se razvije muskulatura.
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2016., 12:00   #105
Odgovor na naslov:

Po ovoj logici: Debljina je promjenjljiva, u to se osoba sama dovede, a s visinom je osoba rođena i ne može si pomoći...po toj logici bi društveno prihvatljivije bilo nekoga odbiti zbog debljine, manje ružno jel...

No, oni koji odbijaju druge, igraju na sigurnu kartu, i ne žele dati ni promil šanse žrtvi baš zato jer znaju da je visina nepromjenjljiva vrijednost. U suprotnom slučaju bi žrtva mogla odgovoriti: ''Draga, od sutra ću početi šetuckati, skinuti ću 120 kila viška samo zbog tebe i zbog ljubavi u cvatu....''

A takve kvalitetne izjave oni koji daju nogu ne žele čuti, moglo bi se razglabati zbog čega je tome tako, ali išli bismo predaleko....

Moguće, a možda i najvjerovatnije je da je razlog noge neki treći, ali navodi se kao razlog visina čisto da ti ne da šansu za popravak zbog te navodno prevelike nepremostive različitosti.

No, u budućnosti će genetski inžinjering riješiti rast pa će se cura naći u neugodnosti nakon što dečko ispali odgovor kojem se mlada dama nije nadala: ''Nema problema draga, za tjedan dana sam naručen na terapiju genima, narasti ću 25 cm do 15-og svibnja ove godine. Izjebat ću te kao prasicu. Ima da mi platiš za to što si me htjela odjebati zbog visine....uuuuu''
nećeš me jahati is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2016., 12:40   #106
Quote:
nećeš me jahati kaže: Pogledaj post
Odgovor na naslov:

Po ovoj logici: Debljina je promjenjljiva, u to se osoba sama dovede, a s visinom je osoba rođena i ne može si pomoći...po toj logici bi društveno prihvatljivije bilo nekoga odbiti zbog debljine, manje ružno jel...

No, oni koji odbijaju druge, igraju na sigurnu kartu, i ne žele dati ni promil šanse žrtvi baš zato jer znaju da je visina nepromjenjljiva vrijednost. U suprotnom slučaju bi žrtva mogla odgovoriti: ''Draga, od sutra ću početi šetuckati, skinuti ću 120 kila viška samo zbog tebe i zbog ljubavi u cvatu....''
Samo sto za skidanje prekomjerene tezine treba jebena disciplina, lako je reci iz pozicije osobe koja nema puno kila 'ah, to se lako skine.'
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2016., 12:52   #107
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Samo sto za skidanje prekomjerene tezine treba jebena disciplina, lako je reci iz pozicije osobe koja nema puno kila 'ah, to se lako skine.'
Istina, u praksi je podjednako nemoguće skinuti 100 kila i narasti 10 cm nakon puberteta.

Da, potrebna je jaka volja, da ekstremno snažno nešto zacrtano želiš postići, i plus trajna promjena životnog stila (tjelesna aktivnost i umjerenija prehrana)
nećeš me jahati is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2016., 12:54   #108
Quote:
nećeš me jahati kaže: Pogledaj post
Istina, u praksi je podjednako nemoguće skinuti 100 kila i narasti 10 cm nakon puberteta.

Da, potrebna je jaka volja, da ekstremno snažno nešto zacrtano želiš postići, i plus trajna promjena životnog stila (tjelesna aktivnost i umjerenija prehrana)
I mimo toga, moj dojam, barem citajuci forum jest taj da je totalno neprihvatljivo odjebat drugu osobu zbog fizickog kriterija jer eto, ljudi se propnu na straznje noge ako bas njih taj kriterij iskljucuje. S druge strane, mos mislit da ima bas jako puno ljudi kojima je apsolutno svaki fizicki kriterij nebitan pa idu po sistemu 'sto naleti, naleti.'
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2016., 13:04   #109
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
I mimo toga, moj dojam, barem citajuci forum jest taj da je totalno neprihvatljivo odjebat drugu osobu zbog fizickog kriterija jer eto, ljudi se propnu na straznje noge ako bas njih taj kriterij iskljucuje. S druge strane, mos mislit da ima bas jako puno ljudi kojima je apsolutno svaki fizicki kriterij nebitan pa idu po sistemu 'sto naleti, naleti.'
Uglavnom samo oni koji iz razno razlih razloga nisu u mogućnosti ili smatraju da nisu u mogućnosti birati....pa su relativno zadovoljni tek toliko da nisu sami i da osoba s kojom misle biti djeluje kao netko s kome se može živjeti, održiv odnos.

I to što neki kažu da im je karakter bitniji od izgleda, ok, pa i je za neke odnose, ali opet da su pitanju dva identična karaktera, dvije osobe, prednost zgodnijoj uvijek, valjda to vrijedi za sve.
nećeš me jahati is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2016., 09:41   #110
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
I mimo toga, moj dojam, barem citajuci forum jest taj da je totalno neprihvatljivo odjebat drugu osobu zbog fizickog kriterija jer eto, ljudi se propnu na straznje noge ako bas njih taj kriterij iskljucuje. S druge strane, mos mislit da ima bas jako puno ljudi kojima je apsolutno svaki fizicki kriterij nebitan pa idu po sistemu 'sto naleti, naleti.'
Ovo je u potpunosti točno. Napisao sam već prije na forumu da nije u opće bitno zašto te netko odjebao ako je taj razlog neka tvoja fizička osobina. Ako nekome to nešto na tebi ne paše, to je sasvim legitiman razlog da te odjebe. Srećom postoji svatko za svakoga i nekom drugom ta fizička karakteristika neće smetati. Ali ne treba ocrnjivati ljude zato jer ih nečija fizička karakteristika odbije. To je sve normalno. Netko više pažnje polaže na takve stvari, netko manje. Puno je bitnije znati se nositi s odjebom i krenuti dalje bez kukanja.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 08:19   #111
Quote:
Amybroj9 kaže: Pogledaj post
Ne. Jako mi smeta što stalno objavljuju kako bi prava žena trebala izgledati, objavili oni punašno izdanje ili anoreksično.
Svatko ima pravo izgledati kako želi i ne treba se vršiti pritisak na to niti izrugivati. Ali i ja imam pravo birati svoga partnera i ako je debljina eliminirajući faktor, ne znam čemu tolika frka, smeta mi.
A vjerujem da će se ti koji moraliziraju prvi narugati onima s viškom kila.
Slazem se. Na visinu se moze uticati samo donekle tokom puberteta, na tezinu se moze uticati skoro uvek.
Ni ja ne volim debele muskarce, ne podnosim okruglo lice, debeli vrat, debele ruke i prste.
Nisam debela, ali imam malo vecu zadnjicu od kako sam se ugojila jer zbog povrede nisam normalno hodala oko pola godine. Debeli uskarci me nikada nisu privlacili, kao ni premrsavi.
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 10:57   #112
Quote:
Preveza kaže: Pogledaj post
Slazem se. Na visinu se moze uticati samo donekle tokom puberteta, na tezinu se moze uticati skoro uvek.
Ni ja ne volim debele muskarce, ne podnosim okruglo lice, debeli vrat, debele ruke i prste.
Nisam debela, ali imam malo vecu zadnjicu od kako sam se ugojila jer zbog povrede nisam normalno hodala oko pola godine. Debeli uskarci me nikada nisu privlacili, kao ni premrsavi.
Ne brini, danas je za žene društveno prihvatljivije da imaju malo veću zadnjicu
bboy26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 13:12   #113
Quote:
Amybroj9 kaže: Pogledaj post
Situacija je sljedeća. Priča nas nekoliko što naš partner fizički baš mora imati.
Osoba A : Mora biti visok minimalno 185 i imati široku vilicu. Ne smije biti premršav.
Osoba B: Trebao bi imati plave oči. I naravno, ne smije imati premali penis.
(nitko ništa ne komentira)
Ja: Ne smije biti debeo.
I normalno, navale osuda. Kako to mogu reći. Pa svi će se kad tad udebljati (to je valjda neka nova isprika kad se zapustiš kao svinja već s 20 godina ako ćemo se svi dodatno udebljat, logično je da će oni koji su sad deblji, biti poslije jos deblji, zar ne?). Kako sam ja površna. Zašto mi je to bitno. Ja imam problema, ako mi je to problem

Okej, ja sam površna. Ali zar nije veća uvreda odbiti dečka jer je prenizak? Na visinu ne mozes utjecati. Dečko koji je visok 175, za tri mjeseca ne može biti visok 185. Dok debeli mogu smršaviti (znam da ima ekstremnih slučajeva, ja pričam o mladim,a zapuštenim dečkima).
Da naglasim, nisam rekla da dečko mora biti bilder i imati pločice. Samo da ne smije imati škembu. Zar je toliko teško za shvatiti da želim doći do penisa bez da moram dizati škembu?
Zašto je neshvatljivo da želim da me osoba bar malo fizički privlači jer se planiram i ševiti u toj vezi i da ne mogu birati hoće li me odbiti škemba ili neravni zubi? Ili su svi sigurno na prvi pogled zaljubili u nečiju dušu?

Jesam li jedina osuđivana? Zašto su ljudi toliko osjetljivi baš na kilažu?
Retardirano društvo imaš U redu je da ne smije bit mršav, a nije u redu da ne smije bit debeo? Koji kurac? Ja bi bez ikakve dileme radije bio sa mršavom curom. Debele su mi ogavne i nema nikakve šanse da bi bio sa debelom krmačom
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 13:58   #114
Zene ce prije odabrati visokog i debelog muskarca, nego niskog i dobro gradjenog.
Apsolutno svaka zena se pali na visoke muskarce. Porazgovarajte malo sa njima i kazat ce vam se. Najzanimljivije mi je koliko one od metar i sumske jagodice insistiraju na visini.

A drustveno je prihvatljivije odbiti nekoga zbog visine je jer se na to ne gleda kao generalnu manu. Kao sto neka moze odbiti muskarca jer ima plavu kosu a ona voli crne. Nije direktna uvreda kao kad nekome kazes debeo si.
Brad0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 19:19   #115
Quote:
Brad0 kaže: Pogledaj post
Zene ce prije odabrati visokog i debelog muskarca, nego niskog i dobro gradjenog.
Apsolutno svaka zena se pali na visoke muskarce. Porazgovarajte malo sa njima i kazat ce vam se. Najzanimljivije mi je koliko one od metar i sumske jagodice insistiraju na visini.

A drustveno je prihvatljivije odbiti nekoga zbog visine je jer se na to ne gleda kao generalnu manu. Kao sto neka moze odbiti muskarca jer ima plavu kosu a ona voli crne. Nije direktna uvreda kao kad nekome kazes debeo si.
Slazem se, dobila sam takav dojam. Ali npr. ja sam visoka 170 pa mi ne smeta da je dečko isto visok 170, meni je to skroz nebitno.

Ali ne slažem se sa zadnjim. Kako nije direktna uvreda reci decku da je prenizak ? Ovo s očima se slazem, ali s visinom ne. Pa svi niski decki su svjesni da je nekako pozeljnije da su decki visoki, kao sto su i debele osobe svjesne da debljina nije bas pozeljna.
Amybroj9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 19:44   #116
Quote:
Amybroj9 kaže: Pogledaj post

Ali ne slažem se sa zadnjim. Kako nije direktna uvreda reci decku da je prenizak ? Ovo s očima se slazem, ali s visinom ne. Pa svi niski decki su svjesni da je nekako pozeljnije da su decki visoki, kao sto su i debele osobe svjesne da debljina nije bas pozeljna.
Onda ta niska osoba ima jebeno nisko dostojanstvo ako ga isticanje ociglednog moze uvrijediti.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 19:57   #117
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Onda ta niska osoba ima jebeno nisko dostojanstvo ako ga isticanje ociglednog moze uvrijediti.
čemu isticanje nečeg očiglednog osim u svrhu degradacije? da negroidu stalno govoriš da je crnac,to bi bio rasizam.
Otto83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 20:00   #118
Quote:
Otto83 kaže: Pogledaj post
čemu isticanje nečeg očiglednog osim u svrhu degradacije? da negroidu stalno govoriš da je crnac,to bi bio rasizam.
Kakva degradacija? Ako si nizak, znas da si nizak. Ako zbog toga imas problema s dostojanstvom, sretno ti bilo u zivotu s takvim stavom.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 20:04   #119
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Kakva degradacija? Ako si nizak, znas da si nizak. Ako zbog toga imas problema s dostojanstvom, sretno ti bilo u zivotu s takvim stavom.
ja imam 191cm,tako da me tematika nimalo ne dira...čemu isticanja osobina koje su društveno-estetski nepoželjne?!jedini razlog je koji mogu naći je u svrhu degradacija osobe

referiram se na tvoj upis,ako si crn,čemu kuknjava kada ti to netko kaže.
Otto83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 20:05   #120
Quote:
Otto83 kaže: Pogledaj post
čemu isticanje nečeg očiglednog osim u svrhu degradacije? da negroidu stalno govoriš da je crnac,to bi bio rasizam.
a znaš da je ovo tvoje zapažanje zapravo zanimljivo. da cura kaže crncu da ne želi biti s njim jer je crn to bi bila teška uvreda dok neću biti s tobom jer si nizak nije uvreda. a kako to? niti je crnac mogao utjecati na boju kože niti je ovaj niski mogao utjecati na visinu. u oba slučaja se radi o fizičkim karakteristikama.
kolkotolko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:02.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger