Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2016., 16:41   #61
Ako se sve svodi da si napikirala jednog koji ti se sviđa i ne odstupaš od njega, nema kruha od toga. Mislio sam da je problem generalno. Pazi situacija, u mom slučaju radilo se o desecima cura koje su mi se manje ili više sviđale tokom vremena(krađeg, ili dužeg) i ne mogu se sjetiti da sam i s jednom otišao na cugu(makar u toj fazi dok su mi se sviđale). U vezi sam s osobom kojoj sam se ja svidio i uživam s njom


Poanta je da ne budeš kao ostale glupačice koje se zacopaju u jednog lika u srednjoj školi, ili najkasnije u ranim dvadesetima, i onda za istim cmizdre 5 godina, propuštajući desetke prilika, od kojih će ti se neki možda i svidjeti, i zbog kojeg ćeš pomisliti da si bila glupa što si letala za nekim tko te nije doživljavao. I ti za fudbalerom ne letaš zbog love, nego ima nešto u tom nogometu zbog čega cure šize za njima. Da sjedi doma ili vozi bicikl, vjerojatno ne bi Kada budeš starija, padat ćeš na uniforme, ili na odjela
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 17:05   #62
Već samo postavljanje teme nazivom "Kako biti privlačna" jest izuzetno neprivlačno.
Nema mi ništa gore nego kada se netko trudi biti nešto što nije odnosno oblikuje se u skladu sa standardiziranim normama okoline. Nema ništa privlačnije nego žena/muškarac koji su svoji.
Dakako ovo je samo moje skromno mišljenje.
cedevitaxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 19:24   #63
Jesi li ti svjesna koliko neki nisu svjesni da su i mimo tih standarda debelo deficitarni s nekim kvalitetama u tom smjeru, pa se moraju mjenjati



Mislim, neće Pero Perić postati George Clooney, ali možda ne zna neke standardizirane norme u stilu da ne prdi/podriguje/pljuje/kopa nos ispred cure koju misli osvojiti.


Što se postavljanja teme tiče, a čemu služi forum? Neće na fejsu napisati status:"kako postati privlačna?" i ispod čekati odgovore. Mislim, i meni su spočitavali isto, ali ja sam u odnosu na sve ostale opcije, samo na forumu bio "nitko". Na fejsu npr sam osoba s imenom i prezimenom, te slikom. I nemam 100 000 potencijalnih korisnika koji mogu odgovoriti na temu
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 19:33   #64
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Jesi li ti svjesna koliko neki nisu svjesni da su i mimo tih standarda debelo deficitarni s nekim kvalitetama u tom smjeru, pa se moraju mjenjati



Mislim, neće Pero Perić postati George Clooney, ali možda ne zna neke standardizirane norme u stilu da ne prdi/podriguje/pljuje/kopa nos ispred cure koju misli osvojiti.


Što se postavljanja teme tiče, a čemu služi forum? Neće na fejsu napisati status:"kako postati privlačna?" i ispod čekati odgovore. Mislim, i meni su spočitavali isto, ali ja sam u odnosu na sve ostale opcije, samo na forumu bio "nitko". Na fejsu npr sam osoba s imenom i prezimenom, te slikom. I nemam 100 000 potencijalnih korisnika koji mogu odgovoriti na temu
Lijepo što ističeš da su "neke" osobe debelo deficitarne u odnosu na druge kao i to što ti je prva poveznica George Clooney.
A ovo vezano za prdenje,podrigavanje, pljuvanje, kopanje nosa bi trebalo predstavljati temelj bontona koje bi svaka osoba trebala imati.
cedevitaxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 19:37   #65
Quote:
cedevitaxx kaže: Pogledaj post
Već samo postavljanje teme nazivom "Kako biti privlačna" jest izuzetno neprivlačno.
Nema mi ništa gore nego kada se netko trudi biti nešto što nije odnosno oblikuje se u skladu sa standardiziranim normama okoline. Nema ništa privlačnije nego žena/muškarac koji su svoji.
Dakako ovo je samo moje skromno mišljenje.
slazem se, kad si zadovoljan sam sasobom, ne govoris svoje nedostatke..
nadam se da autorica nie od oni koji pati da bude ljepotica da moze barit nogometase ili bit s debilima
iako to nesvjesno naglasava
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 21:01   #66
Ja imam jednu interesantnu priču pa ti možda pomogne.

Naime, imam jednog jako dobrog i dragog prijatelja kojem sam pomogla u sličnim okolnostima. Nisam ga htjela sažaljevat nego sam ga motivirala da radi na sebi.

za početak sam mu rekla da se digne i strese prašinu sa sebe. Zatim ga motivirala da vježba, davala mu savjete za zdraviju prehranu, rekla mu neka sredi zube, davala mu savjete kako da se obuce. Malo po malo ali vidila sam kako napreduje i samim time mu ju je raslo samopouzdanje. Ima "prirodnu" inteligenciju, ali svejedno radi na obrazovanju i zadaje sam sebi teške knjige za čitat. Danas je u sretnoj vezi, onako kao jedan pravi alfa mužjak

počni od izgleda za početak jer je zapravo to najlaška stvar na koju možeš utjecat. Vježaj, zdravije se hrani, odi kod frizerke, kupi neku umivalicu za lice i malo šminkice, obuci nešto fora i odmah ces se osjecat bolje. Na pdf 'kozmetika' sam ja npr naišla na puno savjeta po pitanju njege kose ali ima i super savjeta za šta god ti treba- kosa/šminka/koža..i sl.

Nije ni bitno dali imaš tisucu prijatelja/ica, okruži se sa par dobrih, ja sam otkako sam suzila svoj krug prijatelja se puno bolje osjecam, tj znam ko je uvijek tu za mene, a što se tiče onih malo manje dobrih prijatelja, oni su mi samo za tu i tamo, ako idemo u vecoj grupi van i sl.

na kraju, ne sažaljevaj samu sebe. Radi na tome da ti ego/samopouzdanje poraste, i samim time dolazi ta 'privlačnost'.
__________________
''There's a sucker born every minute'' p.t.b.
Rachela is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 21:06   #67
hezoid
OK,ajde,bit cu ozbiljan na sekundu;
Svjesna si da imas viska kilograma i sto si tocno poduzela glede toga?
Znas,sjedenje za kompom doma i tipkanje po forumu aer ti sigurno nece pomoci da se dovedes u red
____________________________________
KOje sjedenje za kompom ako zena ima 11 postova????????? Ubijas u pojam sve ljude koji zele postaviti pitanje o onom sto ih muci i traze odgovor, odgovor forumasa ne mora znaciti dobitak na lotu ali moze biti pokretac, ideja sta i kako dalje
Otvorenomore is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 11:25   #68
Quote:
Otvorenomore kaže: Pogledaj post
hezoid
OK,ajde,bit cu ozbiljan na sekundu;
Svjesna si da imas viska kilograma i sto si tocno poduzela glede toga?
Znas,sjedenje za kompom doma i tipkanje po forumu aer ti sigurno nece pomoci da se dovedes u red
____________________________________
Ekšli, znam neke ljude koji su upravo tipkanjem na forumuhaer (pdf Rekreacija) i apliciranjem korisnih savjeta o vježbanju i prehrani na tom podforumu se doveli u zavidnu formu i uspostavili izvrsne zdrave navike.

Go figure. Doslovno.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 13:10   #69
Quote:
cedevitaxx kaže: Pogledaj post
Lijepo što ističeš da su "neke" osobe debelo deficitarne u odnosu na druge kao i to što ti je prva poveznica George Clooney.
A ovo vezano za prdenje,podrigavanje, pljuvanje, kopanje nosa bi trebalo predstavljati temelj bontona koje bi svaka osoba trebala imati.
Ali NEMA Trebala bi imati samo

Mislim, naveo sam primjer samo. Eto, kolega s kojim radim izađe van da ispusti plin. Kolegijalno od njega. Ali uredno pijucka većinom gazirane napitke i podriguje pomalo. Čak i par noći dok je dovodio curu na posao(koju je usto, nakon 4 mjeseca veze zaprosio, nije trudna, i nisu u godinama kad bi im se trebalo žuriti, rekao bih, još jedna stvar koja se uglavnom ne radi)



Postoje i druge uopćene stvari koje nekolicina ne zna. Da je seks igra za dvoje. Da ženi nije dovoljno što ti pokažeš koliko ti znači, mora to i čuti(dečki, zajebite stvar sa stavom:"ako želi da se zbog nje mjenjam nek odjebe, znala je u što se upušta, da nisam romantik". Ispostavlja se ipak da moraju, iako ste joj izjavili da niste romantik). I slično :klap:
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 18:46   #70
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Da ženi nije dovoljno što ti pokažeš koliko ti znači, mora to i čuti(dečki, zajebite stvar sa stavom:"ako želi da se zbog nje mjenjam nek odjebe, znala je u što se upušta, da nisam romantik". Ispostavlja se ipak da moraju, iako ste joj izjavili da niste romantik). I slično :klap:
Ili gle cuda, nadjes onu kojoj je ok da ti nisi nekakav romantik. Problem rijesen. :klap:
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 23:39   #71
Ti mene baš i ne znaš s foruma, jelda? Sugovornica mi je rekla da cura kojoj ta sranja nisu bitna spada u kategoriju 1/100 ili 1/1000
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 00:06   #72
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Ti mene baš i ne znaš s foruma, jelda? Sugovornica mi je rekla da cura kojoj ta sranja nisu bitna spada u kategoriju 1/100 ili 1/1000
Ok, i? Nema sanse da se zbog ostalih 99 ili 999 mijenjam, Otprilike mi puca kurac.

p.s. nije da pretjerano vjerujem u takve 'statistike.'
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 00:44   #73
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ok, i? Nema sanse da se zbog ostalih 99 ili 999 mijenjam, Otprilike mi puca kurac.

p.s. nije da pretjerano vjerujem u takve 'statistike.'
Sve 5, ali ako ideš na jedan spoj u 4-5 godina, statistike nisu zanemarive. Tko kaže da će mi i ta jedna od 1000 pasati, pa onda uzimamo novi paket. Da promjenim pitanje, za koliko bih izvrtio 2000 spojeva?
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 01:06   #74
co'ek, vecina zena ne pati nesto previse na romantiku i patetiku. ali to ne znaci da ih nece razveseliti znakovi paznje i sitne geste nakonosti tu i tamo.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 01:40   #75
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
co'ek, vecina zena ne pati nesto previse na romantiku i patetiku. ali to ne znaci da ih nece razveseliti znakovi paznje i sitne geste nakonosti tu i tamo.
A ne znam, jebiga. Očito je da negdje šteka Ne govorim sad o tome da joj pjevam serenade, nego, ne znam, da kažem da mi je drago što je baš ona sa mnom. Da kažem da mi je super večeru pripremila. Izjave ljubavi, komplimenti, male sitnice koje život znače.



Mislim, otišli smo u krivom smjeru, htjedoh samo reći da općenite stvari nisu svima poznate, te da nekad problem može biti i u tome
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 09:57   #76
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Sve 5, ali ako ideš na jedan spoj u 4-5 godina, statistike nisu zanemarive. Tko kaže da će mi i ta jedna od 1000 pasati, pa onda uzimamo novi paket. Da promjenim pitanje, za koliko bih izvrtio 2000 spojeva?
Statistika je onda itekako zanemariva jer je uzorak premali. Nemam potrebe ic na 2000 spojeva, rijesim stvari prije istog, ak na spoju nije ono kaj je bilo dok smo pricali, odoh.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 10:12   #77
Vi'š, tu je ono što sam spomenuo. Nisi me zapamtio(ne kažem da si trebao), za mene situacija nije ista kao i za većinu "normalne" populacije
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 10:17   #78
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Vi'š, tu je ono što sam spomenuo. Nisi me zapamtio(ne kažem da si trebao), za mene situacija nije ista kao i za većinu "normalne" populacije
Nije ni za mene i kaj sad? Samo ti isticem da u ovom slucaju statistika nije na tvojoj strani.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 10:45   #79
Samo govorimo o dva kraja iste skale, ako su kuloarske priče istinite


Al dobro, u duhu ove teme, kako bih postao privlačniji, dobio sam i ja preporuku svoje ispovjednice da ne mislim na žene i seks, pa se valja prestati zamarati time:zen:
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 14:20   #80
Kako biti privlačan ? To jesi ili nisi kao dio svog bitka . Mozes se dobrano napiturat po licu, obući najboju bleku ali to ne znači da si privlačan. Biti privlačan je skup nekih osobnih značajki neke osobe.
__________________
ja volim te, to priznajem
al' drugo slabo pamtim
anastacia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:22.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger