Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2016., 09:38   #241
Quote:
evin mali kaže: Pogledaj post
Ne. Nije istina. Poslušat ću. Nisam se ja javio kako god njoj nego ona meni. TJ. prvo majka njena. Koliko god bilo sjebano šutio sam i trpio sam i planirao sam šutit i trpit i ne poduzimat ništa. Poduzeo sam sve one korake "normalne" maknuo se sa svih područja virtuale, osim w app to sam ostavio kao jedinu komunikaciju. Ja znam da od preseljenja neće biti ništa. Osjećam. Ali kako god to je njen san koji je njoj "u glavi" puno duže od mene. Pa je onda red šutit i sklonit se i pomirit s tim da ide. Jesen će biti pametnija od ovog ljeta.
Plus otišla je prvi put, drugi put nije jer drugog put nema. Drugačiji joj je i ton sad. Mirniji i interesantiniji. Naveo sam dosta puta ovdje da sam dosađivao, što su mnoge djevojke osudile kao da sam psihijatrijski slučaj, eto sad... kad sam ušutio sad sam opet interesantan?
meni se čini da to nije do tebe, već joj tamo nešto nije krenulo kako treba/po planu, na drugoj strani. dobro procijeni je li se ona poželila tebe ili je nešto drugo u pitanju

ako ju još voliš i imaš taj san, probaj malo čačni možda, ali jako polako, rezervirano i oprezno. pusti nju sada nek se bori. davaj joj pažnju samo na žličicu. ako je spremna uložiti napor, onda možda ima neke podloge. ali napor na duže vrijeme, ne na jedan tjedan
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 11:50   #242
Quote:
evin mali kaže: Pogledaj post
Čudni sve u svemu. Nemamo ja i ona svojstvo. Ići ćemo na kavu. Ne čujemo se često. A zove me svaki dan. Navečer iznenada i razgovaramo po sat-dva.....

Nakon svega što sam napisao o svemu

Kontam da joj je žao pa se zato i kontaktiramo i mislim da ću sad ja povuć iznenadan potez i samo nestat.
Čini mi se da si se užasno razočarao i pomalo se gasiš glede nje, daj si vremena da odlučiš, taj povremeni kontakt s njom će ti možda pomoći da vidiš kako se sada nosiš s tim i da li joj možeš oprostiti što je otišla
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 12:13   #243
Quote:
Splicanka123 kaže: Pogledaj post
Čini mi se da si se užasno razočarao i pomalo se gasiš glede nje, daj si vremena da odlučiš, taj povremeni kontakt s njom će ti možda pomoći da vidiš kako se sada nosiš s tim i da li joj možeš oprostiti što je otišla
Ne mogu se trgat vječno to nitko ne može
sve ono prije kako sam napisao tako je doslovno i bilo
stoga mi nije jasno sto me zove navecer i zeli pricat samnom
ubacuje mi sve ono od prije napisano u jebenu nejasnocu
volio bih da ode napokon jer malo mi fali, jako malo da mogu počet prelazit preko toga
evin mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 12:20   #244
Quote:
evin mali kaže: Pogledaj post
Ne mogu se trgat vječno to nitko ne može
sve ono prije kako sam napisao tako je doslovno i bilo
stoga mi nije jasno sto me zove navecer i zeli pricat samnom
ubacuje mi sve ono od prije napisano u jebenu nejasnocu
volio bih da ode napokon jer malo mi fali, jako malo da mogu počet prelazit preko toga
To je mučenje, vjerujem da te nije htjela namjerno povrijediti i zove vjerovatno jer joj je žao, ali bol i ljubav je trebala onda zadržati a ne otići pa se kajati...znam da ti je teško, poznaješ sebe, ako joj ne možeš oprostiti i ako su sumnje probuđene toliko da joj više nečeš moći vjerovati, tada samo trebaš naći način da odeš ili da potakneš nju da te pusti.
Stvarno ti želim da to prebrodiš
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 13:04   #245
Quote:
Splicanka123 kaže: Pogledaj post
To je mučenje, vjerujem da te nije htjela namjerno povrijediti i zove vjerovatno jer joj je žao, ali bol i ljubav je trebala onda zadržati a ne otići pa se kajati...znam da ti je teško, poznaješ sebe, ako joj ne možeš oprostiti i ako su sumnje probuđene toliko da joj više nečeš moći vjerovati, tada samo trebaš naći način da odeš ili da potakneš nju da te pusti.
Stvarno ti želim da to prebrodiš
hvala ti

i da sto put kazem
nije mi jasno
nije mi jasno
nije mi jasno
nije mi jasno
nije mi jasno
nije mi jasno
nije mi jasno
nije mi jasno
nije mi jasno
nije mi jasno
nije mi jasno
nije mi jasno
nije mi jasno
nije mi jasno

koji me k odblokiravala
evin mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 13:34   #246
odblokirala te jer joj fali tvoje pažnje, energije, jer joj mama stvara tlaku, jer jer... nemoj biti siguran da te odblokirala jer je odjednom odlučila biti stabilna u ljubavi, to je vrlo diskutabilno i ako nastaviš ovaj put ti doziraj vrijeme i način provođenja vremena, nemoj njoj to dozvoliti
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 14:28   #247
Poanta priče je što sam ja u 6 mj upoznao jednu osobu a dvije potpuno različite ličnosti sa skroz potpuno različitim osobinama i ponašanjem. Dok je bio mir, tišina i zima imao sam djevojku iz snova, kako je došlo ljeto aktivirala se druga djevojka koja odlazi odavde. I ja bih sad trebao pretrpjet cijelo ljeto i to u najgorem mogućem osjećaju. NADANJU I NADI da neće otić tj kad ode da neće ostat. A po svim mjerilima i svemu realna stvar je da joj je nemoguće ostat tamo poslije sezone. I ako kao osoba prihvatim tu nadu mislim da će me to skršit više nego da patim u pomirdbi sa životom u kojem nje više nema.
evin mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 15:03   #248
Nemoj imati apsolutno nikakve kontakte s njom, ako baš moraš na tu kavu ići, idi, ali ništa drugo nakon toga. Ni pozivi ni razgovori ni mailovi ni poruke. Gadno ćeš se zajebat.
A ima još puno puno riba u moru i jedna ode, druga dođe.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 00:34   #249
Za večeras ću samo reći što se kave tiče ako ima netko na.ovom forumu tko bilježi muškarce koji su odbili sex kad su ga najviše htjeli, mogli i bili .... izazvani ... nek me pribiljezina listu

Ptuj jebem ti život...
evin mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2016., 15:19   #250
Da se ja javim nakon 2 mjeseca.
Netko je ovdje rekao " ima nekog na moru" i bio je u pravu
Ovaj... Naletio sam na neke stvari na njenom laptopu sasvim slucajno ( i to pred njenim ocima) ali sam ostao mrtav hladan. nakon toga sam kopao sam kopao ( bio sam kod nje na moru i vratio se kuci nedavno) i iskopao sam sve. Dosao i do njegovog broja i nazvao ga. I pričao sam s tim drugim tipom. U biti hehe 4 godine je " snjim" i u ono vrijeme kad sam pisao ovdje i zalio se on je bio ovdje i "gazio" nju meni pred nosom. ovaj...

stvari koje je on govorio o njoj... ja sam lijepo naravno snimio poziv... ja ne mogu vjerovat da covjek tako zenu moze opisivat
u biti manipulira ju tip koji uz nju ima takve 3 ili 4 jos i uspjesno na svoju shemu godinama radi isto
naravno ona je rekla da nakon sto smo se pomirili ( ja i ona kad sam se javio ovdje i rekao da je sve po starom) da se pokušavala cijelo vrijeme otrgnut od njega i da je onda kad smo se ponovno nasli ( ja i ona) ona to uspjevala...

i sad...

ja ovaj... nisam njoj niti jednu rije rekao pogresnu
meni je jako zao sto sam ovo dozivio jer to ponizava mene
ali opet to s njim ne traje usporedno samnom tj nije pocelo kad i samnom nego prije mene ohohohoh
tako da mislim da sam uletio gdje nisam trebao i da sam bio igracka
poslao sam joj snimke razgovora gdje ju tip meni opisuje kao "poštena kurva" a to je jedan od boljih naziva koje je on uputio za nju i zavrsio s tim

Rečeno mi je od njene strane da nisam saznao sto jesam kopajuc da bi mi bili skupa a da bi se ona njega rijesila

zove me non stop place i ispricava se
pozelio sam joj srecu jer ja se s takvim situacijama neznam i nisam nikad nosio. mogla se cut s kim je htjela,.. pa svi imaju takve stvari.. kolebanja... al nakon 4 mj dok ja ovdje pisem i jadam se i kukam da mi nije jasno ona s njim meni iza leđa..i to meni iza leđa a pred ocima

sve u svemu covjek koji se javljao ovdje i pljuvao po zenama... generalno gledajuci ... sto ste starije gorije ste...i pocinjem dijelit misljenje da ste u stanju napravit štete čovjeku kao mala atomska bomba... mi radimo sranja ali "vaša" ženska istina koja se prešuti ponavljam kad se sazna ima megatonsku eksploziju

hvala lijepa svima koji su ovdje pisali i podrzavali

ono sto sam rekao da sam joj bio opsesivno dosadan pa ste me osuđivale ovdje pojedine ženske duše na kraju se ispostavilo da nisam sumnjao bezveze. samo koliko mi je drago što sam sam sebe opravdao toliko mi deset puta više nije drago što sam saznao na kraju krajeva.

Lijep pozdrav

Farewell
evin mali is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 13.07.2016., 15:36   #251
ma ti si zapravo sumnjao u sebe, a imao si sve potrebne materijale i impulse da te se vuče za nos...baš mi je drago da si na čisto i baš ti želim više sreće za ubuduće...
nema generalnog,u pitanju je trenutno samo jedna...i nemoj sebe mijenjati na gore ako si doživio razočarenje s 1 osobom..
poželio si joj sreću, a ti svoju traži i dalje
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2016., 15:52   #252
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
ma ti si zapravo sumnjao u sebe, a imao si sve potrebne materijale i impulse da te se vuče za nos...baš mi je drago da si na čisto i baš ti želim više sreće za ubuduće...
nema generalnog,u pitanju je trenutno samo jedna...i nemoj sebe mijenjati na gore ako si doživio razočarenje s 1 osobom..
poželio si joj sreću, a ti svoju traži i dalje
neznam stvarno zašto opet kao pripadnica zenskog roda pokusavas biti pametna?
ja sumnjao u sebe?
zasto jer sam usao u odnos i vezu s djevojkom koja ima nekog drugog i krije nas jednog od drugog tako vjesto da to ni u meksičkim sapunicama nema? taj tip je rekao da je isto sumnjao da ona nekog ima jer im se odnos promjenio. i onda je dosao ovdje na naše područje, a kad je on dosao ovdje ja sam plakao po forumu jer sam bio odjeban kao sto je on plakao dok je ona bila samnom par mjeseci. ( tip ima 43 ja imam 28 treba jos nesto rec? )
I JA SUMNJAO U SEBE I IMAO ŠTA?

ne budi smiješna jedino sto je sad istinito je da istina uvijek dođe na vidjelo.
ja sam se skulirao nakon onih mjesec dana i rekao da necu biti kreten koji sumnja i kad napisem DA SAM SLUCAJNO NALETIO NA NESTO neki dan kad se istina pocela otkrivat onda SAM SLUCAJNO NALETIO a nisam SUMNJAO I BIO SUMNJICAVI IDIOT

ja bih sad trebao likovati i biti zadovoljan jer sam bio u pravu kad sam bio opsesivan jer je stvarno bila istina da cura zivi dvije veze ima dvostruki zivot dva decka? ne! bio sam u pravu u svemu zbog ceg sam onda bio "opsesivan i dosadan" al sam sam sebi rekao da necu biti takav i da cu zasutit. pojeo sam ponos kroz nos i BOG mi dao istinu
zao mi je sto sam to uopce morao dozivjet i biti dio toga. jer kad momak nesto posumnja onda je idiot i ovakav i onakav i nema kakav nije. a sto kad se obistini? sto smo onda? i odmah da za kraj naznacim nije se vidjela s njim ODKAD SAM JA BIO OPSESIVAN nego sam ja bio opsesivan jer mi nije bilo jasno i jer sam osjetio da nesto ne stima. uvukla me u nesto sto ona izigrava 4 godine

nemoj pametovat vise javio sam se da zavrsim temu posto sam je i zapoceo
evin mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2016., 16:05   #253
Nadam se da ces zavrsiti tu pricu u stilu Elvisa Kurtovica " ko te kara, nek ti pise pjesme" i jednostavno se ne javljati
Evo,ja kao primjerak zenskog roda ti Kazem. Jbg, naletio si, mislim,i ona je isto vucena kao ti za nos, a ti si dosao kao slucajna zrtva cijele te Price. Desava se, stari, svi smo mi nekad dobili po nosu. Ili smo nekog klepili.
Znam da ti je ocajno, ja cak nisam bila u fazonu one and only, pa me spucala depra (moram priznati cist ego-ali sam mjesec dana zivjela na kavi i cigaretam blejeci u televizor i spavajuci sat vremena,i nije bio samo on,ali...)
Nije stvar u zenama, nije stvar u muskarcima, nego neki ne znaju sta je fer igra.
Mislim,OK,sta bit ti tek uradio da je jednu noc bila sa tobom, a drugu organizovala Party povodom vjeridbe...skidala zvjezde samo za tvoje oci,a ovamo planira vjencanje za mjesec dana?
Ili drugi koji zeli biti samo sa tobom, juri i moli,pa dva dana kasnije se pojavi njegova bivsa i on ko pesek odjuri za njom.I vrati se tri kasnije(tip zbog kog ga je ostavila je zivio sa njom,ona bi htjela obojicu,ali ovaj bas i nije bio toliko otvorenih pogleda)
Ima svakakvih sjedaca na dvije stolice, odboluj i idi dalje. I ne slusaj ove sto mrze sve zene, stvar je u ljudima, ne u spolu. Ima nas raznih pod kapom nebeskom
P.S. Ovaj drugi navedeni je iz Karina,a ispao tovar...
Relax, sve prodje...
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2016., 12:54   #254
Eto, u jednu ruku mi je drago šta si doznao istinu jer je tako puno lakše prestati voljeti, nema dizanja na pijedestal osobu koja je sjedila na dvi stolice.
Lakše ćeš je preboljeti sada kada znaš dijagnozu. Samo nemoj po njoj suditi ostale, nisu radi pokojeg govneta svi govna, naiće mala koja će samo tebe vidjeti i voljeti, nemoj da to ne uočiš ili propustiš radi nekog tko nije ni malo držao do tebe.
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2016., 13:40   #255
Prije par godina mi je neko rekao (u vrijeme kada sam kukala nad ljudskom prirodom i postupcima), da smo mi u suštini životinje te da je među nama igra opstanka. Za*ebava ko koga može i nanjuši da može.

U toj igri neko izađe kao pobjednik, neko donji, ali dobra je stvar što uvijek ima gore od goreg pa i tog pobjednika neko pobijedi. To se desilo u tvom slučaju.

Eh sad... Da li je takav pristup neki nivo, da li je ljudski i smisleno drugi je par opanaka, ali većina ljudi su ionako mediokriteti.

Ti, također, nju nisi volio. Da jesi, ne bi nakon prekida postao opsesivan. Ti si želio da je posjeduješ, nisi uspio i iz tebe je proradio ego. Ni "Lj" od ljubavi. Ali, dobra je stvar što mnogi miješaju ego i emocije. Mada, različiti su kao nebo i zemlja.

Ubuduće voli polako, mirno i postepeno. Posmatraj. Proživljavaj zajedničke trenutke bez skiciranja, projekcija... Vrijeme pokaže kako su te neke mirnije emocije i poštovanje ipak prije ljubav nego ovo što si osjetio prema njoj i čime ti je, potom, bacila prašinu u oči.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2016., 14:32   #256
Može li mi netko reći jesam li opsesivan ili samo povrijeđen?

Quote:
Ace of Diamonds kaže: Pogledaj post
Teško je kada te ostavi netko u koga si se zaljubio, koga voliš... Teško je, na onoj sebičnoj razini, kada ti na bilo koji način netko povrijedi ego, kada ne bude po tvome, onako kako si zamislio... Sve mi je to jasno i svima nam se to kroz život događa i bio bi baš jedan nestvaran lala land kada se to nikada ne bi događalo. Ali je život pa se dogodi. Pa se onda naučiš nositi s time. Netko je u tome bolji, netko lošiji. Netko životne udarce, barem naizgled, iznese stoički, dok je netko emotivniji, osjetljiviji pa ga više pogodi i duži mu je put oporavka.



Tebe je, eto, taj prekid jako pogodio. I s te strane je ok da kroz temu tražiš savjete kako da to prebrodiš. Možda ne bi bilo loše da se okreneš i nekoj stručnijoj pomoći. Nije sramota, a može ti samo koristiti.





Ali ono što me lagano užasava je način na koji opisuješ uznemiravanje, da ne kažem zlostavljanje, te djevojke nakon prekida bez ikakve svjesnosti da činiš nešto užasno loše i pogrešno.

Svatko ima pravo prekinuti, izaći iz veze u kojem god trenutku to poželio, iz kojeg god razloga to poželio, što god druga strana u vezi o tome mislila. Da, druga strana, u ovom slučaju ti, može time biti povrijeđena, ljuta, žalosna, osjećati nepravdu, ali nema, n.e.m.a. pravo zbog toga maltretirati "ostavljača" i zahtijevati ono što misli da zaslužuje. Nisi toddler, sam kažeš da si blizu tridesete, trebao te život već naučiti kako na civilizirani, ili barem nenasilnički, način procesuirati negativne emocije. Ukoliko nije, stvarno mislim da bi stručna pomoć bila najbolje rješenje.



Kažeš da si djevojku doveo do stadija da te blokirala, pretpostavljam da se to odnosi na pozive i poruke. Znaš li do kolikog si je stupnja stresa i grozničavog očekivanja sljedećeg tvog poziva, tj. ispada uspio dovesti da se na to odluči? Zašto je ona morala trpiti tvoje, kako sam kažeš, opsjedanje i dosađivanje, repetitivno navaljivanje!? I onda još uvijeno prijetiš da bi sljedeći korak mogao biti sačekivanje jer si ti, oh, kompulzivan! Odaješ na javnom forumu podatke u koje se mjestašce seli čime si joj praktički otkrio identitet svima koji ju znaju!

I čime je ta djevojka to zaslužila? Time što se, tebe svevišnjeg, drznula ostaviti! A ti si imao tako lijepe planove, čak si joj i roditelje upoznao, mogli ste živjeti sretno do kraja života...



Prvenstveno osvijesti da si zlostavljač i da nemaš pravo raditi curi išta od ovoga što si radio nakon prekida. Pomiri se s prekidom, pronađi pomoć da uspiješ u tome što lakše i prestani ju gnjavit.


Oooooo ace of diamonds ,jebo.. Mene si uplasila s ovime kako si objasnila,Mislim pojednostavila si i vjerojatno je to i mehanizam kako to i ide,ali ima i onaj drugi manje prihvacen nacin koji dolazi s muske strane!Da kuja ne mase repom nema ni kera kod nje itd.itd.Zene znaju bit uzasno proracunate i cak su u stanju zivjet tako cijele zivote ,a u ovoj prici ovom mladicu se upravo to i desilo!Naisao je na proracunatu,hladnu,egoisticnu bitcharku za koju ce se maci opravdanje,a on si treba pucat u glavu jer ju je zamislio zvao nekoliko stotina puta dnevno,a nakon sto mu je urusila njegov cijeli svijet!Mislim ne branim nikoga nit opravdavam,ali upravo ovako dolazi do smrtnih posljedica za zene od strane muzeva,deckiju,nikad od ljubavnika ili barem rijetko.

Sad ovdje jel on otkrio identitet je manje bitno,jer vjerujem da mu to nije bila namjera nego se covjek htio pozalit i napisao je tocno ono sto je i njemu receno!Zasto vi ne pocnete kuzit kako muskarci djeluju,nego sve nesto i svi trebaju razumjet jadne zene i sta one zele bla bla bla.
Dobile ste sta ste htjele i sad se navikakavjte lagano u toj ravnopravnosti i emancipaciji da se pravila mjenjaju.

Autoru temevaka ti cast,ja sam imao nesto slicno u zivotu i reagirao sam puno gore od tebe,ja sam skoro ubio tako da vjeruj mi da s tobom nije nista lose i budes prezvakao,ali ocito je da se moras maknut od te gospodje i da od toga svega nista osim,ako zelis bit booty call.

Reci mi jel ti ta cura mozda vodenjak u horoskopu,a ti rak ?

I da!Jebe.. Si povrijedjen,emotivno,povrijedjen ti je ego,ma nema sta ti nije povrijedjeno.
Za ubuduce ti preostaje da stvarno pocnes razmisljat kao predator i budes alfa,nema ti druge,ali nikako nemoj zatvorit dio srca koji je cist,imas ga i imat ces ga jos dugo.Cuvaj ga,jer naici ce netko tko ce te cijeniti,a ako i ne naidje,barem neces ostat sam i ogorcen,lako je za ostat sam,al sam i ogorcen e to je vec problem

I samo da napomenem,ne znam kako razmisljas i sta bi bilo da ti ona kaze evo ja sam odlucila i zwlim biti s tobom,sta bi napravio?Ali garantiram da ju vise ne bi volio nit gledao ni 3 posto kao prije svega

Sent from my iPhone using Tapatalk

Zadnje uređivanje Male Mage : 14.07.2016. at 15:15.
Male Mage is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2016., 16:12   #257
Znas kak je meni?Mislim i mi neki si mozemo priznat da s nama mozda nesto ne valja kad evo ne valja ,sami smo,ubijali bi za ljubav ili ljubomoru,osjecamo se izigrani,nekad smo i mi nekoga izigrali i to se sve vrti ukrug.
Ja imam 34 godine i ne prodje jedan dan,a da ne naidjem na nekoga tko me ne pita,(ej kak si,jesi se ozenio ,ej nemas pojma kak je to kad dobijes dijete,ej jebote sve ti se promijeni)mislim si tebi je majmune trebalo cudo zivota da ti se sve promijeni,a meni se to promijenilo
I bez toga.!Ali ,eto po njegovom i njihovom misljenju oni idu kuci svojoj zeni i djetetu i za razoliku od tebe oni imaju svoju vrijednost i sebe cijene vise nego tebe,mada puno puta u stanju pijanstva,isti ti ti kazu,znas nisi ti ni lud i nemoj se nikad ni zenit,pa mislim si ajde dokle to vise ide i sta je tu vise normalno.Svako malo sanjam jednu bivsu od prije par godina,eto udala se prije mj.dana,a ja svako malo se probdim sav razjeb.sto eto to se tako desilo.Isto je bilo oZbiljno,posao smo joj nekako rijesili,to jest ja uz pomoc,mislio sam da je to to i sve je nekako islo tim putem,medjutim ja sam ae razbolio,bio sam bolestan vec neko vrijeme ,ali sam mislio da sam umoran,nju sam poceo tako malo odgurivat od sebe jer su mi govorili da imam kojekakve bolesti i da cu zivjet godinu dvije mozda i tako covjek se malo povuce u sebe,pocne vagat stvari za koje je mislio da nemaju cijenu i pocne si rusit svoj svijet.Na nesto ne mozes utjecat,na nesto vrlo malo,al uglavnom ,proslo je 8 mj.ja sam bio u svom filmu,ona je ajd bila tu,htjela je,al sam ja to odgurivao jer sam cekao svoje vrijeme da odem ili sta ce mi se vec desit i nekako do toga da ja odem nikako nije doslo evo ni danas,a vidi gdje sam ja,a gdje ona.!U
Medjuvremenu sam se ja spojio s jednom drugom koja mi je priustila jedne od najnezaboravnijih osjecaja,dana kako god da mazovem,u jednom trenu ljubit u drugom ubit.Ne krivim je sada vise nakon sto je proslo vec i neko vrijeme,ali eto bilo je tako da je ona bila ugusena u svom zivotu sa svih strana,presutjela mi je hrpu svega,ali samo zato sto nije mislila ni u ludilu da ce se zaljubit umene,mislim zene imaju milion izgovora,a ja to objasnjavam ovak.Zena ne moze pustit granu na kojoj visi dok drugom rukom nije uhvatila drugu i to je jednostavno tako.Sve sto sam ja znao i mislio o zenama mi se kod ove zadnje slomilo i pokazalo da na njoj nisam mogao sprovest svoju alfa sok doktrinu,to jest jesam i cijelo vrijeme sam bio uvjeren da sam ja taj alfa,medjutim medju nama je ona bila ta koja je to sprovodila u biti,nije htjela ,ali je tako ispalo.
Omda se u to upetlja uvijek neki bivsi koji jos nije bivsi,ali nista mije znao,to jest znao je,ali kao rekao
Je da on ce njoj dat vrijeme da se izludira pa ce sve opet bit ok,i mislim to ide meni govorit,a u isto vrijeme me optuzujuc kako sam ja kriv za raspad njegove veze.Ajd zamisli ti tek tog lika!Ja sam mislio da sam ja licemjer jel!A mrzim licemjrstvo.
I tako dalje i tako dalje,sve to nekako prodje,nisam ju ubio kao ni njega,nit su oni mene,ona je sama,ja sam sam ,imamo neki status quo vec duZe vrijeme,cijenim ju jer je kao covjek veliki covjekoljubac,pravedan itd.znam da je pravi drugar i vise joj ne zamjeram nista skoro.Medjutim etoozivljava mi se neka bivsa bivsa prica,pocelo me to mucit ,do te mjere da bih im htio razjeb... Taj brak,onda opet si mislim daj idiote,odakle ti uopce takve misli,mislim volio si ju,htio si da bude sretna,ako je sad takva a nije s tobom eto ti si ispunio neku svoju misiju(ja to tako nekako gledam),mada me jako zaboli kad me nece ni pozdravit onako migom barem cak ni kad je sama!e to me mozda i najvise boli,jer njena sreca privatna i poslovna je proizasla iz mojih djela,pa kakva god bila.Ali ni to nema veze!Ja sam isto bio vec kAo klinac,ma nula bodova,ljubavi sam prozivljavao i to samo tragicno vec valjda od 7 godinA,samo sam patio ,patio,sve su me zenske odjeba.le sve do moje 20 godine,do 20 godine sam imao samo jednu curu ,a i ta me je ostavila Zbog Tomislava iz sesveta koji je vozio zeleni bmw 3,sin nekog privatnika.Nakon toga sam poceo sve stavljat u jednazdbu,poceo ucit kako sakrit emocije ako nista drugo,ali poceo i ucit kako dolaziti do plijena na pokvaren nacin da tako kazem!Poceo sam bit drzak,bezobrazan,direktan ,na nesto tipa (znas,mozemo bit prijatelji ili slicno),moj odg.bi bio (ja ti mogu biti samo ljubavnik,nista vise)i nekako je to u dosta velikom postotku zavrsavalo zaista tako.Nazalost,ali funkcionira!mozda ne uvijek,ne stalno ne svugdje,ali u vecini slucajeva funkcionira.Kazem opet,kad skuzis i tu shemu i nacini kad ju pocnes sprovodit samo zato da bi skupljao trofeje ili zasitio svoju neku glad koju imas od malena ili zbog nekih stvari koje su ti se desile ni to ne valja jer nakon odredjenog vremena vise ti nitko i nista ne valja jer imas osjecaj da imas sve ili da barem mozes imat,a opet i sve to onda u trenu postane upitno,bez obzira.Znaci ja sam nakon dobrih 10 godina slaganja kojekakvih prica,zena,cura,nema cega ne,dosao do trena gdje sam se ja slomio opet kao i prije 10 godina,ali sad me nije toliko boljelo ni priblizno kao onda.Sta ce bit dalje ne znam,ni ne razmisljam o tome,djeca me ne zanimaju,volim ih,ali u ovom avijetu i na ovaj nacin me bas ne zanimaju.Zenu da imam,kako to kod mene ovi stariji znaju reci,pa moras imat nekoga da ti skuha caj i bude s tobom kad si bolestan ili ne mozes itd.Nazalost da da,na kraju se sve te ljubavi i veze svode samo na to,da zivis s nekim pod istim krovom i da si pomazete ovisno o situaciji,a i to je tako osim,ako
Ne dodje do razvoda,ovog onog itd.
Eto,tako da ti moj prijatelju,najbole ti je da dobro zapamtis ta prva 4 mjeseca u kojima si se osjecao dobro,mozda i kao alfa muzjak i jedino to si iz svega uzmi i ponesi sa sobom,a sve ovo ostalo vidis i sam da je bolje da pustis kraju i nek zivi kako hoce,u karinu-karini a njim,s njom ,ma sta god,a ti lijepo uvijek se samo sjeti slatke sexy profe koju si milovao pod svjetlima zvijeZda.
Jbg.sta drugi reci,osim da sa sljedecom budes malo oprezniji,da ti se ne desi slicna stvar,jer vjeruj mi da je moguce itekako
Moguce da dodjes samo na jos goru


Sent from my iPhone using Tapatalk
Male Mage is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2016., 10:46   #258
Stvarno ovdje ima turbo simpatičnih "komentatorica"
Tko bi me nazvao opsesivnim da ja to nisam sam rekao?
Opsesija je danas znat istinu? Ili tražiti isto?
Umjesto da sad likujem jer sam s pravom iz dana u dan u 4 mj bio dosadan, jer napose na kraju krajeva i imao sam pravo, ja to ne radim i opet sam šta? OPSESIVAN.. hehe ljudi moji...

poslije tog njezinog nalaženja s njim i tog mog 4 mjeseca trulog ja i ona smo nastavili odnos. Potiho. Vratila mi se ja nisam ništa pitao. Provodili smo vrijeme skupa više negoikad. Ja jednom riječju nisam pokušao biti "opsesivan" opustio sam se i nastavio dalje. I sad ovo što sam napisao da sam saznao to je stvarno viša sila. Nenadano i nenamjerno sam dobio prvi trag. Saznao neke stvari, nabavio broj i nazvao sam tipa. Gospodski sam popričao s njim i nije bilo jebanja majki i prijetnji. Ali.. on je pogubljen on je zadnja dva mjeseca ispao iz igre i on ne zna što da radi. Razgovarali smo o svemu i u svemu smo našli poklapanje u vezi nje samo nismo zadnja dva mjeseca. Ona se lomila između nas. I čini mi se da je odabrala mene. Naravno razgovarao sam i s njom. Niti jednu lošu riječ nisam rekao. Ako sam na kraju krajeva ja ovo morao doživjet, da u 4 mj bude s njim ( nakon 6 mj veze) da testira sama sebe pa mi se vrati, pa da ovo saznam, da se ona makne od njega i da ju također i ja izgubim onda pristajem na to ..

Jer tip je bolesnik. Navodio je u razgovoru da je ona poštena kurva, da ona njega vara već tri godine, da ona ovo da ona ono a ni za jednu tvrdnju nije imao dokaz (osim mene koji sam se javio ostale njegove sumnje su takve da sumnja da ga vara jer je zgodan tip lajkao sliku njenu na fejsu) nego je i dalje pristajao da je na bilo koji način njegova jer on ju je gledao tjelesno, i samo tjelesno. Pogotovo jer je kad je shvatio da je bila samnom dosta vremena pokušavao ogadit meni, iznoseći tvrdnje iz njihovog seksualnog odnosa, davno prije nego sam ju uponzao. .Jer u biti ona je mene prevarila s njim a ne njega samnom. Samnom je bila neprekidno osim famoznog 4 mj. u biti ja sam u tome svemu vrh sante leda kako god pogledam "njihovu " situaciju od prije mene. Znači nemam vremena ni volje opisivati sve što je rekao ali sam shvatio da je on nju jakooo jakooo jebeno izmanipulirao tokom svih ovih godina. Poslala mi je screenshotove njegovih poruka dok je bila samnom, poslala je screenshotove poruka gdje mu govori da su završili ( poruke od zadnja dva mjeseca) i ne moram niti joj želim vjerovat jer nije bitno. Bila je s njim kako tako. Lomila se lomio ju je, i ja nisam sposoban ovdje opisati taj krug indicija na kraju krajeva u kojem je meni NJE žao i to jako, i koliko mi je drago što sam ju sreo i što je istina izašla na vidjelo. Boli me naravno, njoj nije jasno da uopće hoću popričat s njom ( nije doduše ni meni jasno zašto pričam s njom) ali jednostavno ostao sam joj mirni prijatelj i nisam sebe i stavio u prvi plan. Nikad neće biti fer i korektno što mi je u trenucima kad sam tražio istinu u 4 mj rekla takve stvari da sam se ja jednostavno zapitao jesam li ja toliko loš, nego je uradila što jest, ali kako god njen ton glasa i trzanje i neugoda i bol koji se čuje u glasu prilikom totalno iskrenog razgovora o svemu meni je dovoljan. Nemam što oprostit. Rekao sam joj da znam da nismo balavci. I da je logično da što smo stariji više teških neriješenih situacija u životu imamo koje nas opterećuju u svakom novom danu, ali mi je drago što ipak znam što je bilo. Ne idem joj vjerovat al rekla je da ga se nije mogla riješit, da joj je slao po 200 poruka svaki dan kad bi ga otpilila ali da je jednostavno popuštala i da je tek u meni vidjela dečka koji njoj treba( to je ona teorija koja je ovdje napisana da žena ne pušta jednu granu dok drugu ne uhvati ali ja bih teoriju nadopunio i rekao da se žena zna držat i za dvije grane). Na moje pitanje kako se osjeća što mi je nabijala na nos da sam svakakav i naporan ( a imao sam pravo) rekla je da se osjeća kao govno kao i zbog tog što je bila s njim. Ima puno elemenata koji meni ukazuju na to da i ja da nisam saznao ovo što jesam nenadano da bi se ona uz mene riješila tog što naziva " teretom koji ju svjesno manipulira i ona to zna" ali.. tko zna

osjećam se ponosno iz sata u sat jer ipak je to djevojka s kojom sam proveo predivne trenutke kako god okreneš i što sam ju "ne jebanjem majke i slično kako to bude kad se svašta sazna" nego podrškom ipak malo podignuo i dokazao da svi radimo greške ali da nas ima koji ćemo to sagledat malo nesebičnije. Što će ona nadam se, sad kad je "prvi put u životu sva neugodna istina na vidjelu" valjda moć odlučit da ne uradi takvo nešto više nikad jer ne doživi svatko da uradi glupost i dobije prijateljsku podršku i ohrabrenje za daljnji život.

Ne. Ne radim na tome da ju vratim nazad. Jednostavno sam ponosan na sebe što sam uspio ostat gospodin čovjek koliko go me boljelo.

Pozz
evin mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2016., 11:25   #259
Nisam čitala cijelu temu, samo prvi post i dio kad pišeš što je istina te ovaj tvoj zadnji post pa me samo zanima da te pitam zašto imaš potrebu opravdavati se nepoznatim ljudima na forumu. Btk tko misli da si opsesivan

Inače, život nam donese tisuće situacija i ne treba osuđivati nečiji izbor ili način. Da svi mi znamo kako će stvari na kraju ispasti ne bi se usudii ući u jako puno odnosa ni poslova. Rizik je ono što prihvaćaš u svemu a život trebaš živjeti da radije žališ što jesi nego što nisi.
Sretno!
__________________
Nikada neće proći. Obećavam...
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2016., 11:40   #260
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
Nisam čitala cijelu temu, samo prvi post i dio kad pišeš što je istina te ovaj tvoj zadnji post pa me samo zanima da te pitam zašto imaš potrebu opravdavati se nepoznatim ljudima na forumu. Btk tko misli da si opsesivan

Inače, život nam donese tisuće situacija i ne treba osuđivati nečiji izbor ili način. Da svi mi znamo kako će stvari na kraju ispasti ne bi se usudii ući u jako puno odnosa ni poslova. Rizik je ono što prihvaćaš u svemu a život trebaš živjeti da radije žališ što jesi nego što nisi.
Sretno!
a jednostavno sto zapocnem ako treba zavrsit ,onda volim to zavrsit kako treba sto god bilo
evin mali is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger