Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.05.2016., 23:33   #41
Quote:
Orlandia kaže: Pogledaj post
Gleda na mobitel dok se seksa s tobom zato jer još ne može jasno verbalizirati da si ispao iz igre pa to pokazuje na taj način.
Gledanje na mobitel u prijevodu znači: nisi napet, nisi bitan, odradimo to što prije da mogu ići počupati obrve / nalakirati nokte / nešto treće.
Da, da, nazalost istina. Na mob gledas samo kad ti do nekog nije uopce vise stalo...uvedi neke promjene, i razgovor vam ne bi skodio, pitaj ju jel postoji kakav problem..
Znaci ja na mob ne bi gledala da nema nikakvih osjecaja, cisto iz postovanja, a kad nema ni pstovanja, eee onda mozes uzet i mob u ruke

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
__________________
Možemo je Pametno i Fokusirano, 2 u 1.
VitaliK is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 01:31   #42
Za dić se i otic odmah, ne sutra, ne za tjedan dana, odmah, i nikad ne mislit više na nju.

Jedini pravi put.
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 03:14   #43
Quote:
Garys kaže: Pogledaj post
Za dić se i otic odmah, ne sutra, ne za tjedan dana, odmah, i nikad ne mislit više na nju.

Jedini pravi put.
prisutan!
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 06:14   #44
Quote:
sicario kaže: Pogledaj post
Da li se vama kada dogodilo da partnerica nije prisutna tokom seksa?
Da, dok drkam.
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 09:34   #45
Quote:
sicario kaže: Pogledaj post
U braku sam nekoliko godina već, imamo redovite odnose koje mogu ocijeniti dosta dobrima, povremeno zna biti baš svemirski no posljednjih nekoliko mjeseci se nešto po meni zabrinjavajuće događa..jednostavno nije prisutna tokom seksa..zamisli se u stranu, pitam šta je, kaže zamislila se samo..no to se nije samo jednom dogodilo, sve učestalije bude to njeno ponašanje..posljednji put je uzela mob u ruke i tipkala za vrijeme odnosa, lijepo sam je zamolio da ga otkloni..inače radi po 12+ sati dnevno, obzirom na posao bila je uvijek za akciju, da je oslobodim stresa, uživala je zbilja no i samo njeno stenjanje se smanjilo, rekla u par navrata da me ne osjeća (?), i sam osjetim malo drugačije stanje dolje, rekao joj da posjeti ginića, možda zbog tolikog stresa na poslu..ne vara me u to sam uvjeren jer već neko vrijeme planiramo neke ozbiljnije pomake u životu..što mislite, što bi moglo biti posrijedi? Da li se vama kada dogodilo da partnerica nije prisutna tokom seksa, kako ste riješili to?
ona radi 12 sati? a ti?
koliko dugo ste u vezi?
kakve ozbiljnije pomake?
suzivot? djecu?
i u jednom i u drugom slucaju, djeluje mi kao da te bas i ne dozivljava muskarcem.
zene koje predugo financiraju citavu obitelj unistavaju svoju zenskost. i zele muskarca uz kojeg ce se ponovno osjetiti zenom, a to bas i ne ide uz rintanje od 12 sati.
nije glupa da ne zna otici ginekologu, ne trebas joj ti nuditi ocigledna rjesenja. njoj treba izlaz iz kompletne situacije, a ne estrogenska krema.
OneHitWonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 09:42   #46
ah, konacno...
uskoro ces moci gledati sta zelis, kad zelis...jedino ces se morati snaci za nekog ko privredjuje opet.
OneHitWonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 19:56   #47
Quote:
vitality kaže: Pogledaj post
Da, da, nazalost istina. Na mob gledas samo kad ti do nekog nije uopce vise stalo...uvedi neke promjene, i razgovor vam ne bi skodio, pitaj ju jel postoji kakav problem..
Znaci ja na mob ne bi gledala da nema nikakvih osjecaja, cisto iz postovanja, a kad nema ni pstovanja, eee onda mozes uzet i mob u ruke

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
što to ljudi gledaju na mob dok se sexaju
ah,dragi forume uvijek me lijepo razveseliš
Racchella is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger