Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2016., 22:33   #21
A šta je u realnom slučaju?

Ja joj ne ostajem dužan pa je pecnem na svaku provokaciju
__________________
Najbrži put do ludnice-SKRENEŠ!!!
casillas is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 22:33   #22
Ne, ne odjebava ona njega. Sviđa joj se.
FassGoHard is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 22:34   #23
Quote:
fassgodard kaže: Pogledaj post
Ne, ne odjebava ona njega. Sviđa joj se.
da, more bit da nije toga jos uvijek svjesna
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 22:34   #24
Quote:
casillas kaže: Pogledaj post
A šta je u realnom slučaju?

Ja joj ne ostajem dužan pa je pecnem na svaku provokaciju
e, al potpis ti je ludilo
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 22:35   #25
Ma ako ta mala ima neku svoju "specijalnu zajebanciju" ja to dopustam sebi prihvatiti da je to isto moguce, pa ostavljam prostor da to ispitam, ono kao neki specifican oblik zabave njen, pa ajde mozda bi i to mogao shvatiti.

Iako nekako sumnjam i da je to, a opet ne dopustam si zakljuciti po ovome do sada da je bezveznjaca jer ono, mozda ipak nije, pazi, mozda ipak nije, mozda...
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 22:47   #26
Quote:
PussyLicker kaže: Pogledaj post
da, more bit da nije toga jos uvijek svjesna
Da ga mrzi, otkantala bi s ga Facebooka. Predstava za publiku je to sve, vjerojatno je neiskusna i u glavi još uvijek derle.
FassGoHard is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 23:10   #27
prestani pjevat'
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 23:38   #28
Quote:
casillas kaže: Pogledaj post
@ Gueguon. Pa komuniciram s njom podjednako i u stvarnosti i virtualno.

@ noxten, duže je sama.

@ Garys, na istoj smo poziciji. Nije mi ni nadređena ni podređena
Postani sef pa ces postati zanimljiv.
Moment torzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2016., 07:25   #29
Ne volim takve ljude

Dok je sa tobom na solo onda je sva divna krasna a cim dodje do nekog drustva onda se pokazuje frajericom i nadje tebe podbadati

Ja bi to odjebao jer takva osoba mi nije potrebna u zivotu,nek si nadje nekog drugog za napucavanje i podbadanje
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2016., 08:20   #30
ne zna kako i na koji drugi nacin da kaze da zeli da je karas
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2016., 09:30   #31
Quote:
RodjaZg kaže: Pogledaj post
Ne volim takve ljude

Dok je sa tobom na solo onda je sva divna krasna a cim dodje do nekog drustva onda se pokazuje frajericom i nadje tebe podbadati

Ja bi to odjebao jer takva osoba mi nije potrebna u zivotu,nek si nadje nekog drugog za napucavanje i podbadanje
ajme rodjo, ko uvrijeđena si stara frajla, cura ga teasea jer joj se očito sviđa, ima li klasičnijeg ženskog upucavanja il upucavanja općenito...
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2016., 09:38   #32
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
ajme rodjo, ko uvrijeđena si stara frajla, cura ga teasea jer joj se očito sviđa, ima li klasičnijeg ženskog upucavanja il upucavanja općenito...
Cuj,meni je takav nacin upucavanja jako jako los,zapravo jako nezrelo jer ako nisi u stanju se upucavati,nabacivati dok smo na solo onda definitivno nije rijesenje da se to radi na takav nacin u drustvu i to konstantno!
Ispada da je isprdak kojeg se moze svaki puta podbadati,zajebavati a da pritom ne misli kako je njemu?
Ono,ja sam u drustvu glavna faca i mogu da radim sto god hocu a ti budi vidovit da je takav nacin zapravo upucavanje tebi,nemoj mi nis zamjerit,samo si glup i jadan al mi se svidjas
Ako njemu to pase i odgovara go for it al kod mene to sigurno ne bi proslo
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2016., 09:55   #33
Quote:
casillas kaže: Pogledaj post

Tipa kaže mi "joj baš si nam morao doći" i "stvarno loše pjevas" i tako te neke dječje fore.

Ne znam šta joj to znači i šta da radim?
Quote:
RodjaZg kaže: Pogledaj post
Cuj,meni je takav nacin upucavanja jako jako los,zapravo jako nezrelo jer ako nisi u stanju se upucavati,nabacivati dok smo na solo onda definitivno nije rijesenje da se to radi na takav nacin u drustvu i to konstantno!
Ispada da je isprdak kojeg se moze svaki puta podbadati,zajebavati a da pritom ne misli kako je njemu?

a jadan

Quote:
RodjaZg kaže: Pogledaj post
Ono,ja sam u drustvu glavna faca i mogu da radim sto god hocu a ti budi vidovit da je takav nacin zapravo upucavanje tebi,nemoj mi nis zamjerit,samo si glup i jadan al mi se svidjas
Ako njemu to pase i odgovara go for it al kod mene to sigurno ne bi proslo
elaboriraj
Samo jako! 1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2016., 10:11   #34
Quote:
Samo jako! 1994 kaže: Pogledaj post
a jadan



elaboriraj
Ovdje nisam ja u pitanju vec autor teme
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2016., 11:39   #35
Quote:
RodjaZg kaže: Pogledaj post
Cuj,meni je takav nacin upucavanja jako jako los,zapravo jako nezrelo jer ako nisi u stanju se upucavati,nabacivati dok smo na solo onda definitivno nije rijesenje da se to radi na takav nacin u drustvu i to konstantno!
Ispada da je isprdak kojeg se moze svaki puta podbadati,zajebavati a da pritom ne misli kako je njemu?
Ono,ja sam u drustvu glavna faca i mogu da radim sto god hocu a ti budi vidovit da je takav nacin zapravo upucavanje tebi,nemoj mi nis zamjerit,samo si glup i jadan al mi se svidjas
Ako njemu to pase i odgovara go for it al kod mene to sigurno ne bi proslo
Potpis. Ne volim ljude sa više lica.
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2016., 12:07   #36
kako si to opisao u 1. postu, ja bi shvatio kao zajebanciju, ali 100 ljudi 100 ćudi

ak te zajebava definitivno te želi, a ak je ozbiljna mani se toga
__________________
Jebeš potpis na kojem ništa ne piše.
deni-15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2016., 13:47   #37
Ta cura ocito zeli igrat nekakvu igru ali ne zna igrat igrice i radi to vrlo lose i djetinjasto.

Ne znam, i meni se cini da joj se svidjas jer ipak ti posvecuje nekakvu paznju, al mene bi osobno odmah potjerao takav nacin zezancije jer je krajnje nedomisljat, nezanimljiv, seljacki i djetinjast kako sam vec rekla, pa bi mi to puno govorilo o toj osobi i odmah bi se ohladila.

Postoje nacini za igranje "toplo-hladno" koji su puno vise sexy i zabavniji..
pink cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2016., 17:12   #38
Quote:
casillas kaže: Pogledaj post
Evo ovako kratko ću. Radim između ostalih i sa jednom curom koja je tek došla u firmu i jako mi se sviđa.

Preko fb-a komuniciramo sasvim normalno, ali u stvarnom svijetu čim smo okruženi drugim ljudima pomalo vrijeđa me.

Tipa kaže mi "joj baš si nam morao doći" i "stvarno loše pjevas" i tako te neke dječje fore.

Ne znam šta joj to znači i šta da radim?
Mozda samo zeli zadiviti drugog muskarca u vasem drustvu.
No, najbolje da joj kazes da ti se ne svidja njeno ponasanje i to je to. Nema drame, svidjet ce ti se jednom i neka druga, da ne kazem normalnija Zivot je prekratak da bi se lijepi trenuci trošili na umisljene ljude
__________________
“Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Stvorili smo društvo koje cijeni slugu, a zaboravilo je dar.”
MrEngineer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2016., 20:36   #39
Quote:
casillas kaže: Pogledaj post
Evo ovako kratko ću. Radim između ostalih i sa jednom curom koja je tek došla u firmu i jako mi se sviđa.

Preko fb-a komuniciramo sasvim normalno, ali u stvarnom svijetu čim smo okruženi drugim ljudima pomalo vrijeđa me.

Tipa kaže mi "joj baš si nam morao doći" i "stvarno loše pjevas" i tako te neke dječje fore.

Ne znam šta joj to znači i šta da radim?

Pokušava da vidi od čega si stvarno sazdan jer se i ti sviđaš njoj u određenoj razini, mada si joj na granici prolaska 5/10

Zato hoće da te izbaci iz ravnoteze

Drugi put, bilo šta da ti kaze, okreni na šalu
Typhoon1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2016., 20:52   #40
Quote:
RodjaZg kaže: Pogledaj post
Cuj,meni je takav nacin upucavanja jako jako los,zapravo jako nezrelo jer ako nisi u stanju se upucavati,nabacivati dok smo na solo onda definitivno nije rijesenje da se to radi na takav nacin u drustvu i to konstantno!
Ispada da je isprdak kojeg se moze svaki puta podbadati,zajebavati a da pritom ne misli kako je njemu?
Ono,ja sam u drustvu glavna faca i mogu da radim sto god hocu a ti budi vidovit da je takav nacin zapravo upucavanje tebi,nemoj mi nis zamjerit,samo si glup i jadan al mi se svidjas
Ako njemu to pase i odgovara go for it al kod mene to sigurno ne bi proslo
Očito je tip malo uštogljeniji i ukočen u društvu jer bi je neko već britko spustio i u društvu, ako ne, onda nasamo. Treba procijeniti jel to radi da ga testira, il stvarno pušta zloću, a to mi nikako ne možemo znat jel to odlučuje govor tijela, intonacija i sama situacija. Ovako imamo samo njegov opis. No velike su šanse da joj se sviđa, iako joj istovremeno ide malo i na k. Sve je to ok.
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger