Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2015., 23:08   #9661
Beren je fantastična glumica. Da sam producent nju i Okana Yalabika bih angažirala za sve što postoji, oni već i jesu glumili skupa.

Inače, slažem se s gornjim komentarom za Bešira. Taj lik mi je najveći luđak serije, nije mi nimalo jasan, ono, wtf
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2015., 17:52   #9662
strasti orijenta

ja sam uvijek smatrala da suu ovoj seriji madmassele i adnan jedno za drugo i potajno navijala za to da budu par . što se tiče behlula on i bihter su mi idealan par mada me odobravam ono što su učinili adnanu a naročito što se behlul podlo da bise riješio grižnje savijewsti ako je uopče to bio razlog okrenuzo se nihal iako sam sigurna da on nikak i nikada ne bi mogao zaboraviti bihter možda je mislio otiči s nihal u ameriku a kad se vrati opet po strarom iza leža adnanu i nihal biti sa se bihter jer se u zadnoj sceni vidi da on nikad nije zaborvio bihter
ebru is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 00:31   #9663
Quote:
bihterforever kaže: Pogledaj post
Evo ja cu tebe quotati jer se slazes sa onima sa kojima se i ja slazem...svako malo virnem ovamo da vidim ima li jos nostalgicara kao ja i bas sam se prijatno iznenadila....koja zena ne shvata Bihter i njeno ponasanje ja je u najmanju ruku zalim...svaki drugi komentar je suvisan....ovo je najljepsa serija koju sam gledala i ne samo medu TRserijama....ja cesto pogledam po neki dio na compu. i nikad mi ne dosadi....
Quotam jako stari post ali eto,slucajno opet zavrsila ovdje..nakon toliko godina ) strasti orijenta je za mene najdraza ljubavna prica, najbolja serija ikada, a odgledala sam ih dosta, jednostavno mi se urezala kao nijedna i to je to.
zalosno je samo sto je toliko godina proslo od prvog prikazivanja, rado bi se vratila u one dane kad sam gledala svaku vecer i komentirala ovdje na forumu sa ekipom 😍😍😍
__________________
Bihter & Behlul <3
fame chocolate is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 18:09   #9664
posle sto godina ponovo odgledah. I dalje issti utisak Kakva liubav. I nema sanse da nije i privatno bilo hemije izmedju njih.
Gvozdena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2018., 17:53   #9665
Svako malo se vratim ovoj predivnoj seriji, barem pomoću klipova. Još uvijek, nakon puno odgledanih TS, još uvijek je za mene nenadmašiva serija ljubavne tematike. A koliko vidim, tako će i ostati.
Nije stvar tematike, preljuba, krivih procjena, prevara, nego je stvar u fantastično prilagođenom scenariju, izvrsnoj karakterizaciji likova, odlično izrežiranim situacijama u kojima se likovi (glavni par) nalaze, a naravno i u besprijekornoj glumi Beren i Kivanca. Koliko god gledala druge serije (a ovo je bila moja prva TS), takve kemije među parom jednostavno ne nalazim.
Moram ponoviti gledanje.

Kad sam prvi put pogledala seriju, uzdrmala me, izvukla mi tlo pod nogama, najviše zahvaljujući Beren i Kivancu i odlično napisanim glavnim likovima (Bihter i Behlulu). Nakon toga sam je pogledala još nekoliko puta tražeći skrivene poruke, nešto što nisam vidjela.

Svakako, na temu nisam došla da bih iznijela svoje mišljenje, nego da bih obavijestila one koje zanima, napokon je i kod nas dostupna knjiga po kojoj je snimljena serija (Aşk-ı Memnu, pisac Halit Ziya Uşaklıgil). Slučajno mi je dospjela pod ruku u gradskoj knjižnici, prevedena je pod naslovom Zabranjene ljubavi, a dostupna je kod nas od ožujka ove godine.
Pročitala sam je u dahu, u svega 2-3 dana (bih ja i kraće, ali moram i raditi ).

Ukratko, pisac je dao odličnu psihosocijalnu studiju svakog lika, baš je najveći dio knjige posvećen tome, razrađeni su likovi do najsitnijih detalja, njihova razmišljanja i postupci su vrlo detaljno opisani.

Događanja je vrlo malo, tako da su autori serije imali (po meni) veliku slobodu. Okosnica je, naravno, Adnanov brak s mladom Bihter, njen preljub s Behlulom, događanja s Nihal i s Firdevs. Bulent i Bešir također su važni likovi, dok je posluga sasvim sporedna.

Knjiga mi je samo dopunila doživljaj serije, potvrdila sva moja razmišljanja, ustvari mi je jako nedostajala da mogu zaokružiti priču.

Preporuka svim ljubiteljima serije
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2019., 18:40   #9666
:)

Pozzz svima
Jel ima onih koji su gledali ovu seriju "Strasti Orijenta" i meksicku verziju ili remake ove serije "Pasion Prohibida" zanima me koliko ima slicnosti i po vama koja je bolja
Naime ja trenutno gledam "Pasion Prohibida" meksicku verziju nisam gledala Strasti Orijenta pa me zanima
Hvala unaprijed
marlies09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2019., 20:40   #9667
na nova m krece uskoro, kazu.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2019., 22:34   #9668
Od 10.08. u 20:15 na Nova M.
PeterGriffin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2019., 10:57   #9669
Quote:
PeterGriffin kaže: Pogledaj post
Od 10.08. u 20:15 na Nova M.
sto je nova m?
__________________
…srce nakit ne voli
voli tebe, trebaš mu da preživi…
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2019., 11:16   #9670
Quote:
Apolon kaže: Pogledaj post
sto je nova m?
Isto što je Nova u Hr, samo je ovo u Crnoj Gori
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2019., 23:36   #9671
Ja sam jedina kojoj ova serija i nije neš, ako izuzmemo glavne glumce, njihovu ljepotu, bogatu kuću i ostale predivne lokacije i odjevne kombinacije... Fali mi radnje i događanja, stala sam na 48. epizodi, ima već godina, i ne mogu nastaviti. Mada i to je uvelike zato što znam kako će se završiti, pogledala sam zadnju epizodu i većinu bitnih scena. Sad na youtube-u su otvorili kanal i postavljaju bitne scene iz svih epizoda pa ću samo to gledati do kraja, toliko od mene.
Roksolana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2019., 08:18   #9672
koliko sam videla, repriza ide i u tr na kanalu d i dobro se kotira.
https://www.instagram.com/p/ByLljlxgeEa/
https://www.instagram.com/askimemnuofficial/


ja sam pocela skicati (necu gledati, uskoro ce me behlul poceti nervirati ) i ne mogu verovati (mislim mogu, previse sam upucena, just figure of speech) da su turci nekada snimali (i) ovakve serije. ovo sto rade poslednjih godina je... (pre)razblazeni caj. :fina:
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2019., 12:06   #9673
Dragi moji..... ja još uvijek nakon toliko vremena gledam ovu seriju i ne mogu se zasititi
doslovno me podsjeća na moj život
Aski Memnu TI is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2019., 23:57   #9674
bacim povremeno pogled (koliko sam videla pustaju svaki dan po dva sata) i svaki put mi dodje jedna ista misao, uz psovku: kakvi balavci! njegove slabosti, njena (samo)destrukcija, kod oboje nedostatak (samo)postovanja, itd, da ne nastavljam niz. naprosto neke stvari se ne rade. i trenutno sam mnogo mnogo manje voljna nego kad sam onomad gledala sve prebacivati na teren i teret njihovih nesretnih detinjstava, ispunjenih neljubavlju, prazninom... i cime vec sve, ne da mi se ni misliti ni tipkati, drma me viroza.

inace doslo se do boluma kada se behlul osisao, u inat, kada se zatim bihter kresnula s adnanom, pa ona biiiiiiip firdevs bacila tip na... zaboravih mu ime, sve uoci puta u ny za ng. kako bih ja njima svima... khm... sve po spisku.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:23.