Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2015., 08:06   #2761
Kad pocinje emitiranje 2.sezone?

Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk
Neno Svemirac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2015., 08:43   #2762
..jučer je krenula najava kod nas na tv......stavili Damira i Katu bez ostatka sela...slatki kao i prije...kažu "uskoro"...
...evo ga:

https://www.facebook.com/Kudpuklodap...type=2&theater

Zadnje uređivanje babajana : 21.08.2015. at 09:08.
babajana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2015., 09:49   #2763
Quote:
babajana kaže: Pogledaj post
..jučer je krenula najava kod nas na tv......stavili Damira i Katu bez ostatka sela...slatki kao i prije...kažu "uskoro"...
...evo ga:

https://www.facebook.com/Kudpuklodap...type=2&theater
Hvala. Uspjela sam jučer uhvatiti najavu s Ane te jedan s Milom, ali ovaj naš par mi je promaknuo. Baš su slatki!:klap:
Oštrovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2015., 12:01   #2764
Quote:
Oštrovac kaže: Pogledaj post
Hvala. Uspjela sam jučer uhvatiti najavu s Ane te jedan s Milom, ali ovaj naš par mi je promaknuo. Baš su slatki!:klap:
Caoo svima!Konacno nesto novo od nasih Ostrovcana.Damir i Kate isprobavaju krevete za novi hotel gdje je vlasnica nasa prelijepa Kate,.
Da li je neko gledao ostale najave i ako moze da ovdje napise sta su nam to porucili ili da postavi snimku. Hvala unaprijed.
Ketty961 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2015., 19:52   #2765
Gazda Mile je opet došao na svoje...
https://www.facebook.com/Kudpuklodap...type=2&theater

Obradovala sam se čak i i kada sam ugledala Zdenkine surfinije i oleandere
Bilo je ovo dugo ljeto bez Oštrovca

Ovo dvoje
https://www.facebook.com/Kudpuklodap...4547272254427/


Samo se nadam da im krevet neće biti jedina dodirna točka (eto me već se počinjem brinuti za njih )

@trebapreživeti :
Uživala sam u izboru pjesama
tagoresky is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 11:12   #2766
Kud puklo da puklo

Herceg je izletio iz serije jer je u vezi s Anitom Dujić, bivšom ženom Ivana Veljače koji je scenograf za seriju.
more2015 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 12:40   #2767
Quote:
more2015 kaže: Pogledaj post
Herceg je izletio iz serije jer je u vezi s Anitom Dujić, bivšom ženom Ivana Veljače koji je scenograf za seriju.
Bezveze, pa nije svećenik u stvarnom životu pa da je to neki problem. Vjerujem da se s produkcijom razišao oko love ili oko lika kojeg glumi. Po tv ojoj logici ni Dijanu više ne bismo gledali jer je u vezi s Veljačinim bivšim mužem. Bivši su bivši, kakve to veze ima s poslom?
__________________
MCR
ball is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 14:24   #2768
Quote:
ball kaže: Pogledaj post
Bezveze, pa nije svećenik u stvarnom životu pa da je to neki problem. Vjerujem da se s produkcijom razišao oko love ili oko lika kojeg glumi. Po tv ojoj logici ni Dijanu više ne bismo gledali jer je u vezi s Veljačinim bivšim mužem. Bivši su bivši, kakve to veze ima s poslom?
Da, ali nije Volarić ostavio Veljaču zbog Dijane.
more2015 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 17:56   #2769
Čini se da je hotel pravo mjesto gdje Oštrovčani mogu pokazati sve svoje talente.Mile je direktor,Stipe šef osiguranja,
https://video-vie1-1.xx.fbcdn.net/hv...fd&oe=55DA10DE

a zar smo sumnjali tko je glavna kuharica :klap:

https://video-vie1-1.xx.fbcdn.net/hv...97&oe=55DA0C61
tagoresky is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 18:05   #2770
Za one koji ne zalaze na spoiler temu,evo najava druge sezone

https://video-vie1-1.xx.fbcdn.net/hv...34&oe=55DA0CE7


https://video-vie1-1.xx.fbcdn.net/hv...67&oe=55DA0E01


https://video-vie1-1.xx.fbcdn.net/hv...58&oe=55DA026D


https://video-vie1-1.xx.fbcdn.net/hv...97&oe=55DA0C61


https://video-vie1-1.xx.fbcdn.net/hv...fd&oe=55DA10DE
tagoresky is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 19:57   #2771
Evo poneka novost o našoj simpatičnoj seriji....

oštrovačka Paris Hilton i hotel Đurin san

Čini se zabavno i jedva čekam,nadam se i vi?
viviana11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 14:46   #2772
@viviana 11
Quote:
Čini se zabavno i jedva čekam,nadam se i vi?
Zar sumnjaš ?A oni opet otežu s davanjem točnog termina početka emitiranja



Novopečeni bračni par i formalno pozira


Jesu li oni to promijenili i set dekoraterku ? Nekako mi ovaj kutak Zdenkinog boravka nije usklađen s onim iz prošle sezone.Inače,scenografija mi je bila jedan od najboljih dijelova serije,svaki detalj je izgledao realistično i kao da mu je upravo ondje mjesto.Vrhunski odrađeno.Pogledala sam par minuta ovdje spominjanih "Najboljih godina",netko je jednom rekao da je KPDP loša kopija te serije. Naravno ne bih se uopće složila,prekratko sam pogledala,ali baš scenografija je očajno neuvjerljiva ,a ni dijalozi me se nisu dojmili.

Oni ne bi bili ono što jesu da se malo ne našale na svoj račun.Poza karakteristične za sapuničarske parove

tagoresky is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 15:35   #2773
Kad smo već kod dekoracije seta ... i meni je upalo u oko da je Zdenka malo preuređivala dnevni. A da nije to utjecaj nove članice obitelji?

Kad malo razmislim što vam se čini gdje će oni živjeti? Kod Zdenke i Mile? ili po hotelskim sobama isprobavati krevete dok hotel ne propadne

nekako su mi ovdje zauzeli pozu kao da su u svom prostoru

Ako budu živjeli sa Milom i Zdenkom Katinoj sreći neće biti kraja Zdenka će povazdan o unucima i kuhanju , a Mile će je uveseljavati poslovnim idejama

Ova bi sezona definitivno mogla bit još luđa od prve. Materijala koliko hoćeš
RomaSPQR is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 17:44   #2774
...svim ljubiteljima serije KPDP!!! ...eto službeno je...počinje nam 07.09.2015. u 21,15....ihaaaaaaa

http://novatv.dnevnik.hr/clanak/kud-...---398460.html

...želim nam svima skupa da uživamo :klap:....

..he,he sad primjetih u popisu imena novih likova da imamo još jednog đetića...
babajana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 19:26   #2775
...prosudite sami......

EP. 1
Dan je svečanog otvaranja hotela „Đurin san“, financiranog od Đurinog nasljedstva, i užurbano se radi na zadnjim pripremama. Ljubomorni Sveto, ljut što se Đurin novac uložio u privatni biznis, a ne u selo, prijavljuje Elektri ilegalno poslovanje te hotel ostaje bez struje. Kada Mile, direktor hotela, omogući hotelu struju – opet ilegalnu, Sveto negoduje te ga Stipe zaključa u sobu dok ne završi svečanost. U potrazi za dijamantima, u Oštrovac dolazi Stanislav. Smješta se u hotel kao prvi gost te se baca na traganje i kopanje, glumeći da ispituje teren jer se planira baviti poljoprivredom. Nakon cjelodnevnog kopanja, razočaran se vraća u hotel, gdje je u tijeku svečanost otvorenja. U trenutku paljenja hotelskog natpisa, nastaje kratki spoj: hotel ostaje bez struje, Stanislava strese struja i izazove mu srčani udar te on, teturajući mračnim stubama, pada ravno pred recepciju hotela. Nalaze ga zgroženi Marko i Mile i postaju svjesni da je otvaranje hotela ugroženo, pošto im je već prvi gost mrtav. Iako nevoljko, Stipe im pomaže sakriti leš u sobu. I dok trojac skriva mrtvog Stanislava, a seljani slave otvorenje hotela, Sveto pokušava pobjeći kroz prozor. No, zbog kratkih plahti, on pada na građevinski otpad te ostaje nepomično ležati. Sav u panici, Mile rastjeruje goste doma te sa Stipom nalazi beživotnog Svetu…

EP. 2
Sveto je ipak živ i ljutit na Milu! Uz to, u hotel stiže i bijesna Barbara s crknutom mikrovalnom, optužujući Milu da je zbog njegovog ilegalnog spajanja na struju nastao kratki spoj, koji joj je uništio svu bijelu tehniku. I dok Sveto i Barbara odlaze kod Katarine po odštetu, Mile, Marko i Stipe iznose Stanislavovo tijelo umotano u tepih, ostavljaju ga kraj rupe koju je kopao tražeći dijamante, te odluče čekati da netko od seljana nađe leš. Nestrpljivi Mile želi „ubrzati“ stvar – vodi Zdenku u berbu divljeg luka želeći da ga ona nađe. No, kada ugleda tijelo, Zdenka pada u nesvijest. Mile je u panici! Za to vrijeme, Katarina ne pristaje na Svetinu procjenu štete na aparatima, uvidjevši da je pljačka. Sveto odlazi do Marka i prijeti policijom. Marko se uspaniči na sam spomen policije i pristaje na sve zahtjeve. Kada Višnja sazna da je Marko potrošio sav Katin novac, Marko Višnji, Kati i Damiru ispriča sve o smrti u hotelu. Višnji je to previše i traži razvod, a Damir se odlazi obračunati s ocem. Sveto mora preuzeti sve obveze oko leša jer je nađen na seoskoj livadi. Sveto negoduje, a kada konačno pristane, mrtvacu zazvoni mobitel. Na telefonu je Dario koji, saznavši vijest o smrti, kreće sa ženom u Oštrovac osobno preuzeti brigu oko leša.

EP. 3
Višnja je odlučila ostaviti Marka koji je u potpunom poricanju stanja stvari. Uvjeren je da će se Višnja vratiti nakon što renovira kuću i pretvori je u vilu. Katarina je zabrinuta za oca. U Oštrovac stiže bračni par Žeravica: Dario, Stanislavov računovođa, i njegova supruga, Miranda, koja želi odmah pronaći skrivene dijamante. Premda Dario želi samo mir, normalan život i posao, ona inzistira da ostanu dok ne pronađu skriveno blago. Pred Oštrovčanima ona glumi Stanislavovu nećakinju, nagovara Darija da sahranu obave u Oštrovcu te uspijeva dobiti smještaj u istoj sobi u kojoj je boravio njezin ‘ujak’. No, kada ne uspiju pronaći dijamante, Miranda odluči, na Darijevu žalost, ostati u Oštrovcu još barem tjedan dana te, uz pomoć Svete, kreće u raskošnu organizaciju sprovoda za svog ‘ujaka’.

EP. 4
Miranda organizira sahranu za Stanislava. Na Svetinu sreću, a Darijevu žalost, ne štedi pri odabiru grobnice, svećenika, pjesme itd. Netom prije sahrane, Ane, koja ne podnosi Mirandu i njezin bahatluk, donosi Dariju Stanislavov oprani prsluk u kojem je našla papirić, odnosno, kartu polja zakopanih dijamanata, te Dario i Miranda kreću kopati. Kada ih u poslu zatekne Stipe, oni mu slažu što rade te on odlazi. Ipak, zabrinut je da nisu otkrili da je tijelo premješteno. Kada ne nađu dijamante, razočarani Dario i Miranda odlaze na sprovod, na kojem Marko puca i rasplače se. Naime, dobio je papire za razvod i to jako teško podnosi. I dok Katarina odvlači Marka sa sahrane, njemu ispada nožić. Kada Dario nađe nožić i shvati da su na njemu Stanislavovi inicijali (S.T.), Miranda skroji priču da je Marko ubojica koji je ukrao dijamante i zato je, pritisnut grižnjom savjesti, plakao na sahrani. Marko svojim kukanjem izluđuje Katu i Damira. I dok Katarina shvaća da mora nešto poduzeti i nagovara slomljenog Marka da ode u Zagreb i pokuša se pomiriti s Višnjom, Miranda je sigurna da ima glavnog osumnjičenika za dijamante. To je Marko Došen i ona je spremna poduzeti sve da to dokaže.

EP. 5
Miranda je u akciji! Kako bi ispitala mogućnost da su dijamanti kod Marka, ona mu ponudi da ga odveze do Zagreba, a Dariju naredi da ostane u Oštrovcu i pazi na ostale seljane, na što Dario nevoljko pristaje. Marko pun nade dolazi u Zagreb i kuca Višnji na vrata, ali ona ga tjera. Očajan Marko zove Krešu u pomoć, ni ne sluteći da će taj njegov postupak učvrstiti Mirandine sumnje da je upravo on uzeo dijamante. Mile je uzbuđen jer u hotel dolazi lovačka skupina. Misli kako je to velika prilika za hotel „Đurin san“ i sprema im savršenu dobrodošlicu. Kada Sveto sazna za dolazak lovaca, odluči sabotirati Milin posao. Zaustavlja prilaz prema hotelu neobičnim radovima na cesti. Ipak, Mile i Stipe osujete Svetin pokušaj sabotaže te, na Svetinu žalost, uspiju dovesti lovce u hotel.

...
babajana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 19:26   #2776
Na oyo.hr je predpostavljam 6.9 jeli?

Citam clanak i stvarno nevjerojatno koliko radnje nas ceka u novoj sezoni...
Mafijas koji dolazi u selo me podsjeca na radnju Najboljih godina kad je onaj Kec dosao ili kad je u drugoj sezoni dosao Erceg i Jelena Percin..
a gdje je novi pop medju likovima?
nema ni naseg policajca, dolazi neki novi?
Naravno biti ce svadje izmedu Kate i Damira zbog ove nove sto dolazi...jao
Jeli ova Tina sto dolazi ona glumica iz Tajni???
Marko vodi hotel pa ce tu biti non stop popravaka to jedva cekam, mislim da to sto u radnji pise sa dolazi mafijas nece biti toliko dramaticno kao sto je bilo u najboljim godinama vec vjerujem da ce ovdje sve ici na humor naravno ;P tako da to nista ne znaci.
Kate i Damir su u selu to mi je super ali zato Snjeze i Tomice nece biti u selu vec ce samo povrememo dolaziti a neeee zelimo ih u Ostrovcu za stalno..
Hahah Stanislav pogiba zbog neispravnih instalacija i Visnja se razvodi te on zeli spasiti brak, ee jedva cekam Pervana i njegove fore, te Milicu koja se petlja u rad hotela ali ovaj put je Mile direktor pa joj to nece ici za rukom...ma ovo je ludilo...ludilo..hahaa
I can wait..
__________________
Temu kod -30% za nove korisnike: aam11835
mp3david is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 20:24   #2777
Oho pa već i sažetke imamo.Ima tu svašta nabacano.Događanja svakovrsnih.Osobno nisam najsretnija,što već ima mrtvih i što će biti peripetija s lešom.To meni ne pripada u ovakvu seriju.Ali vidim ima novih likova,što je ok,a tu je i moj omiljeni bračni par kojem se najviše veselim i nadam, da će biti slatki i zaljubljeni kao u prvoj sezoni.
Sažeci su ipak sažeci,a sigurno ima puno toga (nadam se dobrog) između što nije u njima napisano.Eto još koji dan i počinje,

još malo novostil

Zadnje uređivanje viviana11 : 01.09.2015. at 21:29.
viviana11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 21:21   #2778
Quote:
viviana11 kaže: Pogledaj post
Oho pa već i sažetke imamo.Ima tu svašta nabacano.Događanja svakovrsnih.Osobno nisam najsretnija,što već ima mrtvih i što će biti peripetija s lešom.To meni ne pripada u ovakvu seriju.Ali vidim ima novih likova,što je ok,a tu je i moj omiljeni bračni par kojem se najviše veselim i nadam, da će biti slatki i zaljubljeni kao u prvoj sezoni.
Sažeci su ipak sažeci,a sigurno ima puno toga (nadam se dobrog) između što nije u njima napisano.Eto još koji dan i počinje
...sori na upadici, ali lešom i peripetijama oko leša deda Đure i sprovoda je počela i prva sezona ..zakaj nebi i ova ...sjetimo se svi legendarnog ispadanja kovčega u grob, kako je Mile morao dati svoj sako za deda Đuru, ostao mu novčanik u dotičnom sakou, pa su ga išli iskapati...tak bu i sad, al dobro da se brzo riješilo pitanje lopatara koje je mnoge mučilo protekla 2-3 mjeseca...Rankec nam je lopatar i nebu ga dugo u seriji, a za mp3davida informacija da popa više nema nit će ga biti, naime objavljeno je već davno da nitko neće zamjeniti Hercega u toj ulozi..kak to nisi znal???...
babajana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 22:31   #2779
Quote:
babajana kaže: Pogledaj post
...sori na upadici, ali lešom i peripetijama oko leša deda Đure i sprovoda je počela i prva sezona ..zakaj nebi i ova ...sjetimo se svi legendarnog ispadanja kovčega u grob, kako je Mile morao dati svoj sako za deda Đuru, ostao mu novčanik u dotičnom sakou, pa su ga išli iskapati...tak bu i sad, al dobro da se brzo riješilo pitanje lopatara koje je mnoge mučilo protekla 2-3 mjeseca...Rankec nam je lopatar i nebu ga dugo u seriji, a za mp3davida informacija da popa više nema nit će ga biti, naime objavljeno je već davno da nitko neće zamjeniti Hercega u toj ulozi..kak to nisi znal???...
Jap, samo po sadržaju više Mirande(a Perčinka mi baš nije nešto omiljena) nego Kate i Damira
__________________
MCR
ball is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 23:11   #2780
Quote:
babajana kaže: Pogledaj post
...sori na upadici, ali lešom i peripetijama oko leša deda Đure i sprovoda je počela i prva sezona ..zakaj nebi i ova ...sjetimo se svi legendarnog ispadanja kovčega u grob, kako je Mile morao dati svoj sako za deda Đuru, ostao mu novčanik u dotičnom sakou, pa su ga išli iskapati...tak bu i sad, al dobro da se brzo riješilo pitanje lopatara koje je mnoge mučilo protekla 2-3 mjeseca...Rankec nam je lopatar i nebu ga dugo u seriji, a za mp3davida informacija da popa više nema nit će ga biti, naime objavljeno je već davno da nitko neće zamjeniti Hercega u toj ulozi..kak to nisi znal???...
Ma znao sam , samo se pitam gdje je medju likovima taj novi pop koji ce zamjenit Mirka?? ne pise u clanku a nisu ga ni spomenuli..samo me zanima hoce li napraviti da je Mirko nekud otisao a neki drugi sa drugim imenom da dolazi u selo..jer bilo je prije koji tjedan clanak o novom popu...al sta je je falit ce mi Mirko,sad kad smo navikli na njega..
__________________
Temu kod -30% za nove korisnike: aam11835
mp3david is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:08.