Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2015., 12:30   #661
Quote:
zlocka kaže: Pogledaj post
Koliko epoizoda ima serija? Na hrtu pise 105, na netu 150.
105 ima internacionalna verzija, koja ide na HRT-u. 154 epizode ima verzija koja se emitirala u Brazilu.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 13:14   #662
Quote:
chandlerbing kaže: Pogledaj post
a i nema se ona kaj ljutit, kad sazna- ima da mu veli da je ona Paulo Lima i fino se nasmiju, budu oduševljeni jedno drugim jer su super i predivni i sve ikad i budu sretni :c erek:



Celia znači previše utegnula korzet pa se srušila
G: kakva ti je to haljina? C: reći ću ti poslije


u najavi Edgaru samo fale kokice kad Laura veli Guerri da je ona Lima


Alice u hlačama
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 13:54   #663
Jao Laure i Edgara. Edgar: "Trebalo bi zakonom zabraniti ružmarin. Širi grozno zlo. Ubojitu čežnju."

Šta reći na Celiu. A Constancia i Carlota tek toliko da su se pojavile, jedva su čekale da mogu otić s vjenčanja.

Alice u hlačama, najs. Valjda se Jonas toga dosjetio. Nadam se da će ju to potaknuti pa i ona odluči biti žena ispred svog vremena.
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 14:04   #664
pa ja sam te hlače tako i shvatila, kao malen korak prema oslobađanju od Carlote ako već ne žena ispred vremena u rangu kao Laura i Isabel.
i mislim da mi Alice nikad nije bila ljepša nego u toj kombinaciji


sestre vještice


tko je Lucianov otac? meni nekak Frederico da bi mogao bit. iako navijam da to bude Mario
kad će se riješit mali Angelo i cijela ta drama
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 14:10   #665
Ma kao što sam već komentirao, mislim da je otac Frederico jer su sličniji on i Luciano, nego Luciano i Mario. Obojica pomalo prgave naravi, zavodnici...

Da, jest Alice i ovako prelijepa, no ova kombinacija danas, predobro.

U vezi Angela, sjeti se šta ti u PM poslah.
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 14:14   #666
Quote:
mlac13 kaže: Pogledaj post
Ma kao što sam već komentirao, mislim da je otac Frederico jer su sličniji on i Luciano, nego Luciano i Mario. Obojica pomalo prgave naravi, zavodnici... :hnj
haha, da sjećam se. a i ak se Mario ženi Divom, mora i Frederico imat neš s njom. Luciana

Quote:
U vezi Angela, sjeti se šta ti u PM poslah. :mi g:
znam znam, palo mi je na pamet, ovo je bilo više u stilu- daaaj više


treba se još toga razriješit a samo 6 ep ostalo
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 16:09   #667
Ne mogu vjerovat da su u ovoj internacionalnoj verziji serije izbacili dio kad se Laura vrati kući... aaaaaa
gledala sam tu epizodu još prije na portugalskom i šok danas kad sam vidjela da tog dijela nema ://// baš razočaravajuće
petrunjelaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 18:20   #668
Ajde napokon Laura i Edgar zajedno! Dugo, predugo su ih držali razdvojene.
Udala nam se Celinha, i ovaj put nije ništa srušila i razbila no zato se ona srušila u nesvjest. Ostala vjerna sebi, simpatična kao i uvijek. Već sam se bojala da će srušiti oltar ili svećenika koliko je smotana.
martie81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 18:40   #669
Quote:
petrunjelaaaa kaže: Pogledaj post
Ne mogu vjerovat da su u ovoj internacionalnoj verziji serije izbacili dio kad se Laura vrati kući... aaaaaa
gledala sam tu epizodu još prije na portugalskom i šok danas kad sam vidjela da tog dijela nema ://// baš razočaravajuće
aaa daj mi reci dal se sjećaš koja je to ep bila kod njih
treba i to vidjet
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 18:49   #670
142. epizoda. Ima link gdje su vam sve 154 epizode sa Globa u HD 720p (ne znam je li svi linkovi valjaju). Oće tko? Ja si već lagano skidam seriju.
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 19:21   #671
Vozdrica

Danas mi je nešto bilo žao Fernanda.
Znam da je čudan, znam i da je bez ikakvog razloga ljubomoran na Edgara, znam da svoje frustracije liječi na potpuno pogrešan način ali mi ga nešto bilo danas žao kad je rekao da odlazi zauvijek iz porodice ogrezle u licemjerstvu. Djelovao je kao izgubljen i prilično nesretan.

Zanima me da li će Albertinho konačno donijeti barem jednu samostalnu i ispravnu odluku i pokazati da je odrastao ili će i dalje biti samo igračka u rukama svoje majke!?

A i ona! Constancia! Kako je samo samoživa!
Kad potpuno ubijeđena u istinitost svojih riječi kaže kako je uvijek mislila na dobrobit porodice!? I kako voli i Albertinha i Lauru i Eliasa!?
Ranije sam joj mnoge od njenih "dogodovština" pravdala odgojem, društvom, vremenom u kojem živi...
Uviđam sve više da je odgovor u njenoj prirodi. Ona prije svega voli samo sebe i sebi je najvažnija. I sebe mora zadovoljiti u svakom pogledu. Ako onima oko nje to odgovara - dobro je, ako ne - ona se zbog toga nešto specijano ne uzbuđuje. Pa tako...
Razvedena Laura neka živi negdje u nekoj nedođiji i ne bruka porodicu razvodom. Majka će ju proglasiti psihički bolesnom i tako opravdati njeno odsustvo i uz to nikad ju neće posjetiti niti se upitati kako joj, tamo negdje, prolaze dani. Ona ju voli na daljinu! I brine za nju!
Bitno da ugled majke Constancie nije poljuljan a kako je Lauri - to i nije tako važno.
Albertinho neka se oženi sa Esther da je forma bude zadovoljena jer snaha je bogata i iz ugledne porodice.
Majka i svekrva Constancia popet će se jednu stepenicu više u društvu a što Albertinho ne voli Esther i što će biti nesretan u takvom braku - nevažno je.
Elias nek bude upisan kao Albertinhov sin, neka ako je ikako moguće bude oduzet od Isabel i dodijeljen Albertinhu.
Kako će se osjećati njen voljeni unuk Elias, odvojen od majke i lišen njene ljubavi, odvojen od djeda, od djece iz favele... - nije važno!
Baka Constancia biće sretna jer je njen voljeni unuk pored nje!
Čudna neka ljubav ( prema bližnjima ) skroz!!!!
Daša is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 19:28   #672
Sve što si rekla stoji. Constanciji je bio bitan samo njezin ugled, a pucala joj je ona stvar za osjećaje drugih. Ali nije mislila na svoj ugled kad je išla spavati s načelnikom, kao i s Umbertom koji joj može biti sin po godinama. Nadam se samo da će kazna biti dostojna.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 19:38   #673
Quote:
mlac13 kaže: Pogledaj post
142. epizoda. Ima link gdje su vam sve 154 epizode sa Globa u HD 720p (ne znam je li svi linkovi valjaju). Oće tko? Ja si već lagano skidam seriju. :c erek:
e hvala na info, bum pogledala online, iako nema prijevoda (?) pa kolko skužim. mislim, budem ih samo gledala i meni dovoljno, ionak nisu valjda puno pričali

nemoj mi to radit
linkaj

Quote:
dasha1602 kaže: Pogledaj post
Čudna neka ljubav ( prema bližnjima ) skroz!!!! : 503:
da ne kvotam cijeli dio o Constanciji

Fernanda mi bude žao na milisekundu (kao danas npr kad je dao sve Margaridi a onda Bonifacio okrenuo na svoj mlin i onda kad je Catarina pričala o crncima) ali onda opet i ne baš jer mi je iritantan unatoč svemu.
istina da za veliku većinu stvari nije kriv; splet okolnosti, život mogu dovest do jadnog i ogorčenog čovjeka ali

Albertinha čekamo skoro cijelu seriju pa ništa i dalje, u nadi je spas
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 19:52   #674
Ma Fernando bi bio bolji čovjek da nema onakvog oca. Bilo mi ga je žao kad je rekao da bi radije da živi u kanalizaciji, da mu ona teče žilama.

@dasha, potpisujem ti post za dio o Constanciji i njezinim metodama odgoja.

Albertinho je ništa drugo doli marioneta u rukama Constancije, kako kaže Isabel. I on bi se trebao riješiti njezinog utjecaja.
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 20:00   #675
zamisli da je Margarida neka aždaja, na kaj bi to tek ličilo? dobro, ne bi ga onda ni uzela


Mlac, hvala ti još jednom
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 00:21   #676
Smile

[QUOTE=chandlerbing;55297658]e hvala na info, bum pogledala online, iako nema prijevoda (?) pa kolko skužim. mislim, budem ih samo gledala i meni dovoljno, ionak nisu valjda puno pričali

ma skužit ćeš kaj su rekli na portugalskom, ona dođe doma i neš kao niš se nije promijenilo pa je posjedne Edgar na kauč i počnu se ljubit kao da kauč upamti da se vratila pa je odvede u blagovaonicu da i ona upamti da se vratila itd. i onda odu gore u sobu i on je zaključa da kao ostanu zauvijek gore... ma vidjet ćeš već, preslatki su naravno
petrunjelaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 01:42   #677
uhuhuhuhuhuuuuuu pa kaj su to izrezali


hvala na slobodnom prijevodu


edit: sad pogledah i




__________________
Peralta&Terry

Zadnje uređivanje chandlerbing : 28.08.2015. at 02:00.
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 13:35   #678
Albertinho danas. Stvarno su ga dirnule Eliasove riječi.

Ze je danas bio krvav. -Koliko? Edgar: To je početna plaća. ; Z: "Nisam to htio pitati. Zanima me koliko će tvoj tata biti u tvornici?" ; E: "Vrlo malo. Vraća se u politiku." ; Z: "Odlično. Tragično što se vraća u politiku, ali super što ga neću gledati." ; B: "Bezobrazni crnče." ; Z: "Arogantni bijelče."

Eh Guerra. Dobro Celia za te govori: "Moderan je samo prema muškarcima, a kad bi trebao biti moderan i prema ženama, onda je primitivac."

A Edgar Guerri: "Ferreira štrajka iz solidarnosti prema Limi."

Uf, eto opet se pokaže Fernando.
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 13:35   #679
eto na s Fernandom


Ze i Bonifacio su mi bili
posebno Bonifacijev komentar da Ze nemre bit gori od Fernanda


Alice, oblači te hlače i beži van, što dalje od te luđakinje
Albertinho (i ja se umalo rascmizdrih na njegove suze)


Celia kao hrabra i moderna žena


edit: Mlac, taj razg m ije bio vrh. posebno uvrede
i ono kad je Ze rekao, woow, cijelu rečenicu ste rekli a da me niste uvrijedili
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 14:07   #680
E ljudi, nešto me mori već par dana. Jel imate vi dojam da je glumac koji igra Umberta ovdje fkt loš? Svaki put kad ga vidim, imam poriv platiti mu tečaj glume.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:15.