Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2012., 12:41   #1
Sviđa mi se jedna rolerica

Ima jedna pickica na jaruna koja se rola dosta brzo, pa je ne uspjevam uglavnom stići, da opišem stil rolanja? Ne odiže noge od poda i ide cik cak, a ja bi tako rado da počne podizati noge, čak ne obavezno pri rolanju...

Uglavnom moj problem je u tome što bi joj ja htio prići, a nemam hrabrosti, al sam skužio da ona kuži da mi se sviđa, stalno se okreće kad se rola i kad god me spazi da dolazim iza nje (ponekad uz pomoć bržeg sredstva) skužim da me registrira kao "a to je onaj kojem se sviđam", to se jednostavno kuži...

Pa jebemu mater, kad ona kuži da mi se sviđa, a ne pokazuje da sam ja njoj ogavan npr. mogla bi i ona probat se nasmiješit il nešto, mislim pa zna valjda kako je to nezgodno, prići nekom tako nasred ceste...

Jel mi može neko dati neki savjet, šta da radim, očajan sam...
septičkamačka is offline  
Old 24.08.2012., 12:49   #2
Kupi brže role za početak
__________________
NE porezu na nekretnine!
VDCOTO is offline  
Old 24.08.2012., 12:49   #3
Joj, sad kad samo ovo pročitala, sad se i meni rola!
pompompom is offline  
Old 24.08.2012., 12:52   #4
Pičkica, kažeš. :/

Jel ti palo na pamet da ti ne želi slat krive signale?


Onako, što bi ženska trebala? Dizat noge svakom tko joj se smješka?
Alexa is offline  
Old 24.08.2012., 12:52   #5
A jesi pizda, kad vidiš tak neku sudjeluj nemoj samo gledat, s tim nećeš ništa postić!
Za početak joj mahni rukom i nasmješi joj se. Ne radi to u stilu "želim da mi budeš cura" nego radi u stilu "hej, viđam te ćesto i želio bi te upoznat" žišku?

Kad to radiš nemoj razmišljat samo reagiraj, što si brži to bolje!
Hmm4 is offline  
Old 24.08.2012., 12:55   #6
ti kreni prije sa svojim sredstvom, pa kad će te preticati ko fol joj podmetni nogu...ili nešto...pa će valjda stati. ako ništa drugo da te izvrijeđa...ali, i to je početak
pizdekalo is offline  
Old 24.08.2012., 12:56   #7
Quote:
magjar07 kaže: Pogledaj post
daj neki opis
Šta će ti opis? I ti bi se rolao iza nje? Neće moći, samo ako si jako brz...a ako nisi ti bi skuterom po rolerskoj stazi, jesi normalan? Takve sa skuterom bacamo u žbunje. Čuj, iskreno, ja se nadam da ta rolerica dolazi na forum i da čita ovu rubriku, a čim pročita prvi post znat će da sam ga ja napisao.

U jebote, moram si u potpis staviti: klasa optimist...

Al, čuj, pa mnogi ovdje dolaze, ko zna, možda i ta mala čita ovo, pa mi možda bar odgovori: "samo se nadaj, toliki se nadaju, al ja sam ti u povjerenju lezba..."

Ne, ne, takva pickica ne smije biti lezba, bolje da Todorić bankrotira nego da ona bude lezba...

Oćeš opis, pogledaj gaćice...samo su jedne takve na Jarunu...Doduše vidio sam jednu malo zreliju rolericu jučer, e šta bi joj radio, topovi Navarona nisu ništa prema tome...al, znam sve je to samo mašta...

Pa ne dolaze li svi ovdje zbog mašte? Ko je ovdje ikad nešto pojebo? Nitko nikad, znači svi smo tu zbog mašte...

Tako da ako ova mala s gaćicama s Jaruna svrati na ovu temu nak zna da je pojebem svaki put kad joj dojurim na sredstvu iza leđa i projurim pored nje brzinom svjetlosti, bit će da je skužila da kad je god prošem još više ubrzam, točno onako kako se ubrzava prije svršavanja...

A možda ima ovdje i kakva zgodna forumašica s utegnutim gaćicama koju bi u mašti mogao nategnuti?

Ako ima nek se ne javi, samo nek mi namigne, to će biti dovoljno...

Šalim se, trenutno sam zaljubljen u ovu s Jaruna, znači da me trenutno možete samo tješiti, al nikad se ne zna, ako me uspijete utješiti iz toga se može razviti i nešto više, budite nježne, patim...
septičkamačka is offline  
Old 24.08.2012., 13:00   #8
Priđi joj i upozori je da se više ne okreće za tobom dok se rola, jer da tako može pasti i povrijediti se. A onda je na kavi uvjeri da joj želiš uvijek biti ispred očiju, kao i da čezneš da i ona tebi bude ispred tvojih. Nikada više iza.
Companion is offline  
Old 24.08.2012., 13:02   #9
Quote:
Hmm4 kaže: Pogledaj post
Samo čitaj kaj sam ti ja napisao. Ovi ostali će ti davat glupe savjete! Vjeruj mi!
Ma prišao bi ja njoj, al sam duplo stariji od nje, ona ima 20, ja 40...U tome je problem, doduše dolazi i Nikolina Pišek, ona voli starije, al ona mi se gadi...
septičkamačka is offline  
Old 24.08.2012., 13:04   #10
Quote:
septičkamačka kaže: Pogledaj post
Ma prišao bi ja njoj, al sam duplo stariji od nje, ona ima 20, ja 40...U tome je problem, doduše dolazi i Nikolina Pišek, ona voli starije, al ona mi se gadi...
Onda samo maštaj xD

Makar postoji mogučnost!
Napravi doma parti pozovi cjelo susjedstvo + nju, pa da vidiš imaš cjelu noć da ju zavedeš, napiješ i khm khm
Hmm4 is offline  
Old 24.08.2012., 13:08   #11
Quote:
Hmm4 kaže: Pogledaj post
Onda samo maštaj xD

Makar postoji mogučnost!
Napravi doma parti pozovi cjelo susjedstvo + nju, pa da vidiš imaš cjelu noć da ju zavedeš, napiješ i khm khm
A ne bi ni pjesma pomogla? Da joj napišem npr. pjesmu (sonet) i zakeljim joj papir ispod brisača?

Možda padne na poeziju, ha?

Pa da se volimo, makar platonski?

Ili da se upustim u vezu sa prijateljevom ženom? :mislim:
septičkamačka is offline  
Old 24.08.2012., 13:21   #12
Quote:
septičkamačka kaže: Pogledaj post
Ma prišao bi ja njoj, al sam duplo stariji od nje, ona ima 20, ja 40...U tome je problem, doduše dolazi i Nikolina Pišek, ona voli starije, al ona mi se gadi...
ostavi dijete na miru da rola i dalje ... vjerovatno imas cerku njenih godina
adryy is offline  
Old 24.08.2012., 13:26   #13
Quote:
septičkamačka kaže: Pogledaj post
A da uz pomoć HARPa izazovem zemljotres pa se onda zaletim u nju? Da bar imam neki dobar izgovor zašto sam se zaletio?

Ovo s bombom mi se čini dobra ideja, a pjesme ne pomažu kažete vi?

Da bar znam šta sluša pa slijedeći put protutnjim pored nje ko crnci što su nekad u Harlemu znali po ulici hodat s cijelom linijom na ramenu, jednom rukom držim volan od bicikle, a drugom na ramenu ogroman kazetofon iz kojeg trešti njena omiljena pjesma...

Nemojte me jebat da ovo nije dobra ideja...
Nije, prebrza je ona za tebe
Pričekaš ju, kada naiđe, digni noge u zrak i padni na guzicu. Ako se zaustavi i pomogne ti da ustaneš, zamoli ju da te odgura do stana...a za dalje ćeš vidjeti šta i kako
mala prkos is offline  
Old 24.08.2012., 13:51   #14
Quote:
septičkamačka kaže: Pogledaj post
A da uz pomoć HARPa izazovem zemljotres pa se onda zaletim u nju? Da bar imam neki dobar izgovor zašto sam se zaletio?

Ovo s bombom mi se čini dobra ideja, a pjesme ne pomažu kažete vi?

Da bar znam šta sluša pa slijedeći put protutnjim pored nje ko crnci što su nekad u Harlemu znali po ulici hodat s cijelom linijom na ramenu, jednom rukom držim volan od bicikle, a drugom na ramenu ogroman kazetofon iz kojeg trešti njena omiljena pjesma...

Nemojte me jebat da ovo nije dobra ideja...
Misliš ovako?

Al to je bilo dosta davno, vidiš kako su obučeni?
antinomija is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger