Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2004., 21:49   #61
bokte serija je onako bezveze...bolji je Jelenko.
__________________
NAJBOLJI AUTO JE SLUŽBENI!
NO SOUND is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2004., 22:17   #62
Tako je *Grlie*.

Kad sam gledao Villu Mariu imao sam dojam da čujem kako se glumcima gaće tare o unutrašnju stranu hlača.
__________________
We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2004., 22:48   #63
Quote:
Ragestaff kaže:
Pa dajte im šancu jebote, trude se
Kad vidim kak si ozbiljan u svojim postovima i inzistiras na objektivnosti, pomislim da mora da se RTL-u tresu gace od mojih komentara jer ne vidim zakaj bi ih inace netko tak temeljito preispitivao. Bit ce da me cita puno vise ljudi nego sto sam mislio.

Zalim te bokce: ja se ne trudim niti biti pametan niti objektivan, samo zabavan. A ovo zadnje mi ponekad cak i uspije. To ti se ne svidja? Onda me ne citaj. Oces konstruktivne postove? Pokusaj napisati koji. I molim te, nastoj se drzati teme. Jedna stvar je srati, a druga stvar je srati of-topik. Prvo je sloboda govora. Drugo je krsenje pravila pristojnosti na netu sto nije grozno ali je iritantno.




PLOINK!
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2004., 10:31   #64
Druga epizoda i već ubojstvo. Fino...
 
Odgovori s citatom
Old 27.10.2004., 11:38   #65
Quote:
Koko kaže:
Druga epizoda i već ubojstvo. Fino...
Drugo pa musko.
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2004., 14:32   #66
baš bez veze...
ajd odustajem, jerbo vidim da sa vama nema smisla objektivno razgovarati kada samo znate srat pljuvat i svađat se...
Ragestaff is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2004., 15:44   #67
Daj, reci molim te imaš li ti kakve prste u Zabranjenoj ljubavi?
__________________
We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2004., 16:08   #68
Quote:
Ragestaff kaže:
baš bez veze...
ajd odustajem, jerbo vidim da sa vama nema smisla objektivno razgovarati kada samo znate srat pljuvat i svađat se...
Ovim postom si pokazao da si prvi put zalutao na Televiziju.
__________________
...YOU'RE TOO LATE, WE'RE EVERYWHERE...

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
gabal is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2004., 17:37   #69
Ne znam z avas ali meni je ova serija COMEDY GOLD, I TELL YOU! COMEDY GOLD!
Ne zato jer je dobra, već zato što je sjajna prilika da živciram ostatak obitelji.

Prva epizoda je trajala tek 15 sekundi, a ja sam već bio postavio fotelju 30 centimetara od TV-a, sjeo na rub rukohvata ko Spiderman (tak da ostatak obitelji vidi samo rubove ekrana, a tamo je ionak nestala boja jer je TV u q'rcu) i počeo sa špekuacijama...

"Dakle, ova mala je bila neko vrijeme u inozemstvu. Hmmmm...
<bacam sumnjičav pogled na moju obitelj>
Stvarno Hmmmm...
A-HA! Sto posto je bila otišla u neki inozemni internat kako bi rodila svoju bebu daleko od očiju zagrebačke elite. Jer ne bi bilo dobro da ju vide s trbuhom veličine Saturna na naslovnici Story-a!
<opet bacam pogled na svoju obitelj>
Ha! Što kažete na to?"

MOJ UJAK: Daj molim te, makni se od TV-a ne vidimo--"

JA: "TIŠINA! Špekuliram!
Dakle da vidimo... O-ho-ho! I ovaj Dado, ako mu je to uopće pravo ime, je također bio u inozemstvu! Pitam se koja je njegova tajna...
A-HA!
Možda je on otišao u inozemni internat kako bi rodio svoju bebu daleko od očiju zagrebačke elite! THE PLOT THICKENS...
TIŠINA!"

MOJ UJAK: "Nisam ništa ni re--"

JA: "REKOH TIŠINA!

Nažalost ispada da je klinka samo završila studij fotografije u Londonu, a Dado je samo propalica čiji tata liči na Aleksandra Stankovića.

Bolje bi im bilo da mene angažiraju za scenaristu.
Nephrite is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2004., 18:41   #70
Quote:
Ragestaff kaže:
baš bez veze...
ajd odustajem, jerbo vidim da sa vama nema smisla objektivno razgovarati kada samo znate srat pljuvat i svađat se...
Dobrodosao u cudesni svijet interneta!
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2004., 20:48   #71
Exclamation

danas sam na brzinu pogledao malo..

znači, ovo ide od 19:45-20:15

i.. zgodan je mladi glumac



over and out
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2004., 23:00   #72
Katastrofa na stotu!
Mislim da nije potrebno objašnjenje nit je vrijedno objašnjenja, jednostavno serija je prestrašna. Villa Maria je za ovo remek djelo!
__________________
Vecer u kojoj se svi prisutni sasvim slazu izgubljena je
klio is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2004., 12:31   #73
Quote:
kozz kaže:
Daj, reci molim te imaš li ti kakve prste u Zabranjenoj ljubavi?
Ne znam za njega, ali Zabranjena ljubav ocito zeli prtljat prste u mene:


KRUNSKI DOKAZ!




U picku. Sad me vec strah. Ovo je suptilan nacin da mi Oni pokazu kak znaju di zivim. Sad ce biti ovak, al ak nastavim srat, drugi put cu garant dobit antraks u kuverti. SAMO JEDNA OSOBA KROZ POVIJEST JE PLASILA SVOJE PROTIVNIKE LAZNIM LJUBAVNIM PISMIMA!!!11 bio je to....
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
HITLER !!!!
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2004., 20:17   #74
Sve bolje i bolje...
 
Odgovori s citatom
Old 29.10.2004., 00:50   #75
Nakon samo dva dana Zabranjena ljubav je dobila i svoju fanovsku internet stranicu: http://zabranjenaljubav.blog.hr/
Nemreš vjerovat
 
Odgovori s citatom
Old 30.10.2004., 23:36   #76
Thumbs down

Zabranjena ljubav je katastrofalno plitka i glupa s već odavno istrošenim temama.. Mogli su se potruditi i napraviti nešto originalnije. No dobro, tko voli neka gleda.
Ali glumci su užas na kvadrat! I to oni mladi, koji zapravo i nisu glumci. Stariji mogu proći, ali ove mlade fotomodele je bolno i za gledati. Loše, loše, jako loše. Pogotovo je loša ona mala, glavni lik . Sva je nikakva, bezlična i ukočena. Doslovno bez duha. Strašan promašaj.
Izgleda da su jedini kriteriji po kojem su birali mlade glumce ljepota (a i to je diskutabilno i subjektivno ) i to je vrlo glupo. OK, ako već hoće lijepe, pa kao da nema lijepih glumica i glumaca, i talentiranih ljudi za to. A svi mi ti mladi glumci izgledaju kao petnaestogodišnjaci, pogotovo muški. Pa kako onda shvatiti seriju ozbiljno.
Ah, da i ne govorimo o velikoj količini nerealnosti i gluposti kojom sve sapunice neizbježno obiluju.
__________________
Žali Bože i trud, i ludu glavu kojom ne mislim...
esk is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2004., 17:31   #77
Quote:
esk kaže:
Zabranjena ljubav je katastrofalno plitka i glupa s već odavno istrošenim temama.. Mogli su se potruditi i napraviti nešto originalnije. No dobro, tko voli neka gleda.
Ali glumci su užas na kvadrat! I to oni mladi, koji zapravo i nisu glumci. Stariji mogu proći, ali ove mlade fotomodele je bolno i za gledati. Loše, loše, jako loše. Pogotovo je loša ona mala, glavni lik . Sva je nikakva, bezlična i ukočena. Doslovno bez duha. Strašan promašaj.
Izgleda da su jedini kriteriji po kojem su birali mlade glumce ljepota (a i to je diskutabilno i subjektivno ) i to je vrlo glupo. OK, ako već hoće lijepe, pa kao da nema lijepih glumica i glumaca, i talentiranih ljudi za to. A svi mi ti mladi glumci izgledaju kao petnaestogodišnjaci, pogotovo muški. Pa kako onda shvatiti seriju ozbiljno.
Ah, da i ne govorimo o velikoj količini nerealnosti i gluposti kojom sve sapunice neizbježno obiluju.
Plitka, glupa i s istrošenim temama! Možda, ali to je format svake sapunice i tu se ne može puno mijenjati. Napravi ti od npr. STUDENGORE, JAMESA BONDA. Neizvedivo.

Koliko i sam format sapunica bio isfuran i istrošen toliko je i rečenica prosječnog hrvatskog gledatelja: MOGLI SU SE POTRUDITI NAPRAVITI NEŠTO ORIGINALNIJE!
A kaj to?
Da su snimili bilo šta s ne znam kolikim budžetom i da je taj proizvod najkvalitetniji, opet bi bio zasut kritikama primitivnog hrvatskog puka samo zato jer je domaći.

Naravno, ne branim ovu sapunicu, ali svakako su pogodili formulu prave serije tog žanra.
Glumci, hvala Bogu da su sve mahom klinci s ceste, barem književni hrvatski jezik ne zvuči kao da je proizveden u labaratoriju kao npr. u Villi Mariji.
Svi ti klinci glume deset puta bolje od onih kvazi akademskih glumaca koji nemaju pojma ni o profesiji kojom se bave, ni o dikciji, a još manje o glumi pred kamerama.

U svakom slučaju dajem glas za HR televizijsku produkciju, jer bitno je da se nešto radi i snima. Pa makar i loše, jer nakon 5. pokušaja možda nešto i ispadne dobro.

Pogledajte Njemačku ili Francusku oni su prije desetak godina počeli jako raditi na svojoj produkciji i počeli su navikavati narod na to. A građani Hrvatske također imaju pravo na izbor domačeg programa.
Radije ću gledati nešto svoje nego da mi program bude pun mahom njemačkih kakti kvalitetnih serija.
Re-Invented is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2004., 18:23   #78
Zabranjena ljubav-propala sapunica

je bukvalni prijevod naslova i scenarija njemačke serije Verbotene Liebe (RTL),koja je naslavno završila.
Koncept je bio isti;privuči gledatelje lijepim mladim ljudima koji se trude glumit.
Kad nisu uspjeli u Deutschlandu morete zamislit koji je to kalibar serije.
tako da se nemorate bojat njene besrajnosti...
Nema u njoj ni duha ni kruha.
Al dobra je za početnu popunu programa.
Prije svega jer je jeftina,mislim i financijski.
To je trebala neka In serija koja bi diktirala stil života.Ko Sex i grad iu Ameriki.
Imate priliku vidit koliko uspješno..
Izgleda i gledatelji su se odlučili za "dnevnu sobu obitelji Jurak"
Dr.Vito Dugonoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2004., 18:32   #79
Re: Zabranjena ljubav-propala sapunica

Quote:
Dr.Vito Dugonoga kaže:
je bukvalni prijevod naslova i scenarija njemačke serije Verbotene Liebe (RTL),koja je naslavno završila.
Koncept je bio isti;privuči gledatelje lijepim mladim ljudima koji se trude glumit.
Kad nisu uspjeli u Deutschlandu morete zamislit koji je to kalibar serije.
tako da se nemorate bojat njene besrajnosti...
Nema u njoj ni duha ni kruha.
Al dobra je za početnu popunu programa.
Prije svega jer je jeftina,mislim i financijski.
To je trebala neka In serija koja bi diktirala stil života.Ko Sex i grad iu Ameriki.
Imate priliku vidit koliko uspješno..
Izgleda i gledatelji su se odlučili za "dnevnu sobu obitelji Jurak"
KRIVO! Nije to nikakav njemački scenarij ni koncept.
I Verbotene Liebe kao i Zabranjena ljubav rađene su prema australskoj seriji SONS & DAUGHTERS. VL se ne prikazuje na njemačkom RTL-u nego na ARD-u i serija ide već deset godina i još uvijek traje, a u Deutschlandu je itekako veliki hit, a ista je ekranizirana u Grčkoj, Švedskoj, Mađarskoj...
Re-Invented is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2004., 18:40   #80
Ozbiljno!!!???

A ti si im PR?
Ipak je to njemačka Verbotene Liebe.
I ako je tako uspješna reci nekog njemačkog glumca iz te serije koji je neki kua u Nimačkoj.
Oš radit za mene, u propagandi si jak.
Volim ljude koji rade iz ubjeđenja.
Dr.Vito Dugonoga is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:05.