Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.07.2014., 22:59   #81
Mislim da su Turci i ovaj puta malo puno pretjerali sa naivnom i dobrom djevojkom. Možda to rade kako bi naglasili zloču sa druge strane, ali za moj ukus i zdrav razum pretjerani naglasak i na dobrotu i na zloću.No, to je ipak samo sapunica i moramo nešto gledati i komentirati.
zugica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 23:03   #82
Ayšin prvi poljubac

I tako Ayšen se prvi put poljubila, nije negodovala, nije se opirala, ono kao da se ljubi svaki dan. Čudno mi bilo da se nije otrgla tom poljupcu, onako čedna. Toliko je dobra, naivna, jednostavna, obična da mi na momente ide na nerve, pa izgubila cipelicu/papučicu (loše odglumljeno) ono mi je bilo tako smiješno, blesasto, da sam se u jednom momentu upitala-šta ja ovo gledam? No dobro, Savaš mi je odličan, zanimljiv tip, nesavršen, ne vjeruje u ljubav, ne vjeruje u žene jer mu se sve nabacuju, ipak ga privukla Ayšen, nova, svježa, nevina, lijepa, dobra, pa prijateljstvo njegovo i Fatihovo me dojmilo Fatih, ah Fatih, dobrica...
Romanaromani is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 23:23   #83
Ja samo čekam da ova glavna postanu bičulja.
Vjerojatno u drugoj sezoni .
Nemere ona biti toliko dobra koliko to Turci mogu zakomplicirati po metodi "ko bi gori, sad je doli".

Inače, Savaš mi ima nešto posprdno u licu, ali već vidim da će se promijeniti.
I molim Boga za dan kad će onu peder- naušnicu maknuti iz uha.
Glavna mi djeluje draga, ali se previše frikasto ponaša, ko da će ju zgromit infarkt kad joj kakvi muški priđe. Malo je prenaglašena ta naivnost i dobrota.

Nije mi se svidjelo kad je nataknuo njezinu bapsku papuču na šiljak ograde- gdje je nestala romantika ?

Imala sam osjećaj kao da je povukao još jednu recku u svojoj crnoj bilježnici.

Bio ćaćak mi je neki dobar čovjek. Mislim da bi teško mogao glumiti nekog zlicu.
Ove ostale žene sve bezveze i iste, a posebice je iritantan primjerak ona Feride koja izgleda ko da je iz Male nevjeste ispala.

EDIT: Vidim da svi pišu za koga drukaju...

Ne navijam za Fatiha. Fizički baca na Leventea, što će reći da mi nije privlačan. A kao osoba mi je neodređen, uspavan, prefin da bi bio zanimljiv. Čoek za ženidbu.
Ovaj Savaš je kočoperan ko kakav pjetlić pa će time njegova transformacija biti zanimljivija.
Pretpostavljam da će Fatih biti tu i čuvati leđa Ajši.

Zadnje uređivanje SOHO_ : 09.07.2014. at 23:43.
SOHO_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 23:23   #84
Savas nije tip za koji na kojem bi ja pogled zadrzala,nadmen,bogat ,zgodan i svjestan sebe,
Fatih ,e njega bi ja za Ajse, ali bojim se da je kasno,koliko je naivna i jadna ,ne vidi da joj se smiju ,a nakon sto kupi torbicu,ja pomislih,o gospe koja glupaca?Kada se prepust poljupcu,ja rekoh glupa na kvadratNema veze sto je rano,ja sam sud donjela o Savasu,Moj favorit je doktor
__________________
Sutra je novi dan,
divna diva is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 03:13   #85
Quote:
SOHO_ kaže: Pogledaj post
Bio ćaćak mi je neki dobar čovjek.


zugica, tina 25, mina_jasmina, hvala na objasnjenju o grobu, ja sam malo lijepila one zidne naljepnice (na zid suprotan od televizora ), malo gledala.

Jos uvijek mi nesto fali u ovoj seriji, da bih joj posvetila punu paznju.
Mozda ako se i dotur odluci ubaciti u igru i boriti za djevu, meni postane zanimljivije. Ja navijam za njega.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 08:49   #86
ja navijam za dotura i ajšen, tako je lijepo govorio o ženi koju želi imati u životu pored sebe, savaš ga slušao iznenađeno. kod savaša mi se sviđa samo to što je iskren prema kokoškama koje trče za njim, same mu dolaze, on ih potroši i to je to, ne mulja ih, pedala nakon provedene noći. savaš je iznio svoj stav o ženama,na početku su samouvjerene, poslije se mijenjaju, žele udaju, a on bi uživao, a ne se vezao. cijenim savašovo poduzetništvo, ali, mislim da postoji druga priča što se tiče ate, mislim da mu je tata umro sa atinim katalogom u rukama,( bila je scena njegovog sjećanja) i zbog toga kuje neku osvetu i otkupljuje atin dug kod kamatara.
kupovanje torbice me iznenadilo, ali puno govori o obje djevojke.
__________________
srce ne traži ni kavu, ni kavanu; srce traži razgovor,kava je samo izgovor
cincamarinca2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 09:20   #87
Meni se ne sviđa što se Ajšen zaljubljuje u Savaša, bojim se za nju koja je odrasla među četiri zida, odgajanu na sapunicama u nestvarnom svijetu.
Imam dojam da se ona na prvu zaljubila u Savaša, kad je s njim blokira se, s doktorom ipak ima kakovu takovu komunikaciju. Dokaz tomu mi je, ona na prozoru kad ugleda njegov automobil i već udvorištu hrani mačku dok on izlazi iz njega.
Imam dojam da je doktor bio drugačiji, da je trenutno u depresiji, traženju sebe i novog puta u životu.
Savaš razbija monotoniju zavođenjem pepeljuge odnosno djevojke koju je opisao Fatih. Obzirom koliko je odan majci a ona snob ogromnih razmjera sumnjam ako su i njegove namjere iskrene, da će to ići, sestra naravno navija za takovo što, riješila bi se opasnosti ali majka već sad otvoreno pruža otpor njenom interesu za Fatiha.
Zna majka zeta u dušu, pitam se što nije kćerku ranije upozorila, ah da sjetila sam se, važno se udati pa makar za krpelja. To je jasno dala do znanja u razgovoru sa Savaševom sad već bivšom.
Nisam opterećena kvalitetom serije, gledati ću čisto da mi vrijeme prođe.
anista1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 09:51   #88
erija me nije kliknula,ne volim takve mutave likove kod glavnih junakinja!a kako vidim i najslabija serija do sada u reziji od Kudreta Sabancija,do sada su me sve u njegovoj reziji odusevile osim ove no vidjet cemo
Dalia-Bozur is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 11:51   #89
Pozdrav svima!

Rekla sam si još prije da više nikad neću gledati ništa tursko (grozna iskustva s turskim krajevima), ali sam preksinoć malo sjela s mamom kao da ću gledati 20 minuta-ne više i evo me sad tu, tražim 3. epizodu online sa prijevodom i nigdje ju ne mogu naći. (ako netko zna di je mogu naći bila bi jaaako zahvalna da mi kaže)

Vidim da ovdje svi obožavaju dr.-a, ali meni je Savaš Kod doktora neće biti nikakvog razvoja lika, ali Savaš mi miriše na nekog koji će se tijekom serije potpuno promijeniti, doktor jedino izgleda kao lik koji će poludjeti i/ili povampiriti se.
Ne znam, valjda su mi zaista previše puta čitali Pepeljugu dok sam bila mala ili jednostavno ne mogu odolijeti bad boyevima, ali Savaš je moj favorit jer nije dosadan i iskren je

E da, je li netko možda primijetio da je Savaševa kuća zapravo kuća Ziyagilovih (Strasti orijenta) ?
Mačkaa. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 13:17   #90
Quote:
Mačkaa. kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!

E da, je li netko možda primijetio da je Savaševa kuća zapravo kuća Ziyagilovih (Strasti orijenta) ?

S obzirom da je i meni Savaš interesantan lik primjetila sam nešto poznatu kuću, najprije sam uočila poznatu trpezariju za vrijeme njihovog doručka, cijela prostorija mi bila poznata (odmah mi prošla scena kao da vidim dragu Bihter kako zamišljeno gleda kroz one francuske prozore) i shvatih da je to kuća gdje se snimala serija ''Strasti Orijenta''. Naravno, da sam to primjetila samo zbog Savaša kad je pozdravljao svoje najdraže dame: majku i sestru. No, nisu mi one bile toliko zanimljive je'l mislim zna se...on...
Romanaromani is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 14:20   #91
ej,samo da se ubacim, ne gledam seriju ali vidim da se komentira ova kuća od strasti orijenta. prolazio sam s curom prije 3 mjeseca ispred nje i snimala se neka serija. jel ste mislili na interijer same kuće ili i vani?

evo tu je slika kuće koju sam uslikao https://www.forum.hr/showpost.php?p=4...postcount=8516
margaretron is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 15:02   #92
nisam primijetila boravak, ali sam skužila atelje od bihterinog muža.
__________________
srce ne traži ni kavu, ni kavanu; srce traži razgovor,kava je samo izgovor
cincamarinca2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 15:54   #93
Romana


Meni je isto daleko zanimljiviji Savaš kao lik a i kao pojava...zasad je takav kakav jest..ali od njega možemo očekivat da bude gori a i bolji..dakle jedan kompleksan lik koji izaziva pažnju zato mi je interesantan.
Fatih je ok..ali nit smrdi nit miriše..i mene niti malo ne podsjeća na Leventa koji je bio drugačiji lik i uloga..zgodniji..iskusan morski vuk sa životnom pričom..karizmatičan i ostvaren muškarac...

Savaš je također pokazao srčanost i prijateljstvo kad je skočio pred nož onog napadača ..da bi zaštitio Fatiha ..jest ludost..al to je on..i cijenim to kod čovjeka..a to što je Fatih dao onom malom neku kintu..nije za usporedit..Savašu vjerojatno nije u tom trenutku to ni palo na pamet...a nit je mali prosio ..samo je prolazio tu...a vjerojatno i ne nosi gotovinu..plaćao je karticom...tako da me Fatihova gesta nije posebno imresionirala.

Kako se Savaš odnosi prema ženama ne mogu generalizirat..s majkom i sestrom je ok..Ajšen mu je nešto novo i interesantna..Neshilan..očito kakav je tip ženske ..tako se i odnosi prema njoj isto kao i prema onoj s kojom je proveo noć..koja zna da je u vezi sa Neslihan ..a ta Neslihan zna da Savaš ima izlete te vrste..s drugim ženama i to prihvaća i prelazi preko toga..to sve govoei o njoj...kako se on prema tim ženama odnosi ...upravo onako kako one to dozvoljavaju..koliko one same sebe cijene i poštuju toliko ih i on cijeni i poštuje...

Upravo zato mi je drago što se Ajšen zaljubila u Savaša..uz njega će i sama sazrijet..spoznat i otkrit puno toga..a on uz nju..mislim da će postat još bolji kao osoba..a ja volim gledat kako se razvijaju karakteri koji u biti su dobri i dopunjavaju se..jasno mane su neizostavne kod svih..a isto tako očekujem da Ajšen malo pomalo spozna ljude i nauči kako se s kim odnosit...jer ona nije glupa..pametna je cura..ali jako neiskusna..naivna..koja je pala doslovno s neba u taj svijet...ne mislim da će cijelo vrijeme bit tako naivna..sigurno njen lik ima prostora za razvijanje..ali njena dobrota ..iskrenost ..veliko srce ..ono najvrijednije kod čovjeka se ne može izgubit...
Ona mi je jedan od kvalitetnijih ženskih likica...u turkiš serijama ..za sad...bez obzira na njenu naivnost...jer je jako dobra i karakterna osoba..
Riva Taš Ev is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 16:11   #94
evo ovako ja njušim da ce biti fajt između Doktora i Savasa oko male Ajšen, doktor ce se zaljubiti a Savas ju iskoristiti, pa ce se njih dva malo klati oko nje u stilu ''ti ju zelis samo iskoristiti ko sve ostale žene, makni se od nje, bla bla bla....'' a ovaj ce njemu ''to je bilo prije, ovo sad je drugačije'' i tak...
A Ajšen ce se ofkors zaljubiti u mangupa
Drugim riječima, doktorsito ce izvisiti isto ko i Levant, jbg.


Quote:
MISSYOU3 kaže: Pogledaj post
Primjetila sam da je Savaševa sestra presretna zbog bratova interesa za susjedu. Ne mogu se oteti dojmu da je ljubomorna na Aysen upravo zbog doktora za kojeg očito gaji snažne osjećaje.
e sad dolazimo do seke, koja je po meni čist okej curka nije zlobna ko bivša susjeda joj, čak bi mogla biti okej sa Ajšen kad bi joj mala dopustila

ALI čim skonta da doktorsito baca oko na malu, odma ce dobiti akutni popizditis pa ce biti scena u obliku ''sta ima to u njoj, da vas je obojicu zavela''
Ko zna, možda se udruži sa Feride protiv Ajšen, bumo vidli

Quote:
MISSYOU3 kaže: Pogledaj post
Scena sa ukradenom torbom pokazuje svu naivnost i dobrotu Aysen. Nikako ne mogu shvatiti dali je ona uopće svjesna koliko je novca dala za torbu...da li uopće zna vrijednost novca?
Ne bih rekla da ne zna, pa nije bas da je živjela u kartonskoj kutiji nego mislim da su s tim htjeli pokazati kako ona očito Feride doživljava kao frendicu, a ona pošto je dobra sva i iskrena ne gleda novce kad je prijateljstvo u pitanju, drugim riječima dala bi sve pare na svijetu za sreću prijateljice
Bar sam ja to tako shvatila


btw, ovo gore su sve moja nagađanja, nisam gledala unaprijed da nebi bilo pec-pec po mojim prstima
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 16:14   #95
Quote:
Romanaromani kaže: Pogledaj post
Meni je Savaš ok, mislim, mladi čovjek je u biznisu, trudi se, hoće kvalitetu, hoće nešto vrijedno i nesvakidašnje, stremi uspjehu, biti najbolji u svom poslu. Danas ovakvih mladih biznismena punih sebe, a i sa pokrićem ima mnogo. Čak i njegovo ponašanje prema Ajši je bilo simpatično, nekako se sažalio nad njom, pa kad je iznijela postole onog pokojnika on se malo čudio, ali nije prema Ajši pokazao ni podsmijeh ni sprdnju. I meni je jako zgodan tip, ima onaj pravi muški gard, hod muškarca koji se u svom tijelu izvrsno osjeća.
I onda kovrdžasta ulazi njemu u ured kao da je sve ona stekla, dobro joj je rekao da ima on i tajnicu, zar su za njegov uspjeh zaslužne njene reklamice kojim se ona promovira skoro kao vlasnica svega. Nije na tu temu puno prikazano, ali mi nije sjela. Njegov plan osvete ima veze sa Atom, pogotovo kad slučajno sazna, a bar to tako biva u serijama, da je Ajša njegova nepriznata kćerka. A zašto se osvećuje jedva čekam da nam Savaš to otkrije.

A Ajše mi je nekako previše naivna, tip pepeljuge koja je toliko dobra da nije normalno u današnje vrijeme, nadam se da će se naučiti bar malo pokazati zube. I ona je baš morala tu večer imati kruh šta nije kupila nešto voća u onoj voćarnici i vratila se, znam, znam, trebalo je prikazati koliko je naivna, za moj ukus i previše.
Apsolutno se slažem sa svime napisanim:
i za Savasa i za Aysen.
Prvo: danas svi mladi, visoko obrazovani na privatnim sveučilištima, potomci bogataških, imućnih obitelji sa vlastitim biznisom/biznisima visoko lete i žele letjeti čak još više.
A Aysen, iako je jedino u svom životu gledala samo serije na tv-u, pa i u tim serijama je bilo i pozitivnih i negativnih likova; tako da je mogla barem nešto vidjeti kako funkcionira svijet. Ili je samo geldala dječje serije...
__________________
It's never too late to be what you might have been...
ALsf is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 16:14   #96
Ne razumijem zasto nam Turci serviraju prenaivne,predobre gl.zenske likove?Imam osjecaj da scenaristi imaju ruzno misljene prema zenama.U svim serijama imamo lik kao sto je Aysen!Nadam se da ju Savas nece uspjeti razocarati.Jer mi se neda gledati drugu Fatmu koja pati zbog Azera!
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 16:44   #97
Da li ima spojler od ove serije
Hvala
__________________
Vulpes pilum mutat, non mores.
dimanado is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 16:48   #98
Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
Zasto je Aysuman sahranjena u Istanbulu, ako su tada zivjeli daleko odatle?
Asuman je sahranjena u Kayseriju.
I ono što su prikazali na tv-u je zaista grad Kayseri, onih nekoliko scena..
__________________
It's never too late to be what you might have been...
ALsf is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 17:06   #99
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
Za Kayseri sam prvi put čula u 1001 noći kad je Burhan bey sve nepoćudne slao po kazni u Kayseri. Ja mislila to neka vukojebina od 100 stanovnika bez struje, kad ono milijunski grad!
Kayseri zapravo je vukojebina, neka te podatak koliko broji stanovnika ne zavara, posebice za naše pojmove.
Kayseri se nalazi u središnjoj Anatoliji, spada pod Kapadokiju. I fakat kada grad vidiš - je vukojebina.
Da nije u sklopu Kapadokije i tamo međunarodna zračna luka, yok bi išta bilo od tog grada.
Ja kada sam prolazila kroz njega, kada sam to sve vidjela - jedina misao mi je prošla kroz glavu - ajme, kako Prosinečki tu može živjeti.
Čitava provincija Kayseri ima 1 mil stanovnika, a ne samo grad, iako velika većina stanovnika živi u gradu.
Ali da jest vukojebina, jest.
__________________
It's never too late to be what you might have been...
ALsf is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 17:37   #100
Što se tiče Savašove sestre čini mi se da je njena zaljubljenost u Doktora previše uzela maha da je na neki način postala opsjednutost njime.To je opet potvrdila time što je bezobrazno uzela njegovu maramu od Aysen i stavila je pod jastuk umjesto da mu je vrati.
Sanja 453 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:54.