Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2014., 13:22   #21
Ajme kako će se sad starinski (zatucani) i moderni svijet funkcijonirati zajedno,
jedva čekam vidjeti taj sraz

Baran je nažalost pod velikim utjecajem strica koji ga odgaja po svojoj slici.
Mislim da bi on bio drugačiji da je odrastao u normalnoj okolini,bez strica koji ga sputava i navodi na zlo misleći da radi dobro.Pa i da ga je sama Narin odgajala bez prisustva strica vjerujem da ne bi bio takav kakav je danas.
Sanja 453 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 14:33   #22
Počinje biti zanimljivo. Umjesto punomoći kojom se trebalo domoći love za pet rata kredita i automobila stigla bratova Instambulska obitelj. Mogla si samo punomoć poslati, gramzljivac će.
Gostoljubljivost na visini. Uđite, prtljagu ostavite.
E moja Ebru bez igdje ikoga. Ne bih ti htjela biti u koži.
Ako ni zbog čega, seriju ću gledati zbog krajolika, a možda bude i zanimljivo.
anista1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 14:45   #23
iskreno nisam mislila pratit ovu seriju, al mi se na kraju dopala


Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post

Baran mi je sladak i simpa dečko, dobar u suštini i strašno pati za ocem kojeg nije nikad ni imao. Strašno je iz daljine pratiti via Facebook život očeve prve/glavne obitelji!
e ovo nisam vidla, u kojoj je to epki bilo? bas bi htjela vidjet


meni se jedino po odabiru glumaca ne sviđa Narin, mislim lijepa je žena i sve al mi uopće ne paše za tu ulogu žene sa sela, djeluje mi previše urbano i još sa onom napumpanom usnom....hmmm nikako ne
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 19:11   #24
Iskreno,i ja sam se navukla na seriju,mada sam sam napisala da ne volim ovakve teme.
Najviše me zanima kako će se Ada priviknuti na život !
__________________
Hillal
Hillal is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 23:31   #25
Znaci kcer je prva saznals za narin
E sad postaje mrvu zanimljivo

A Baranu se svidja ko tocno od one dvi sestre?
__________________
Nije sve u rukama sudbine.
lorena-ny is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 23:39   #26
Quote:
lorena-ny kaže: Pogledaj post
Znaci kcer je prva saznals za narin
E sad postaje mrvu zanimljivo

A Baranu se svidja ko tocno od one dvi sestre?
Sviđa mu se ona cura iz škole.

Zadnje uređivanje Sahika : 27.08.2014. at 23:47.
Sahika is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 23:51   #27
Ajme, kad Baran skuži da starija sestra ove njegove školske (koja mu se svidja) opslužuje strica Kendala, a da je i on (čini mi se) omrsio brke Cirkus.

Maya vidjela vjenčanu sliku Narin i rahmetli babe. Hoće li reći majci? Hoće li skužit da je Baran možda polubrat? (još ne zna istinu)

Umrla sam od smijeha kad je Kendal potrčka Rizu udario u guzicu u zemljišnom uredu. A ovi pisarčići ništa. To čok normal, tabi ki.

Narin zaista izgleda previše urbano za onu zabit. Napumpane usne baš odudaraju.

Žao mi je prve Kendalove žene, jel' se Emine zove? Žena šuti i trpi, nema drugog izlaza. Zamijenjena je mladjom jer je Kendalu rodila samo sina invalida, znači ne vrijedi ništa. A nova snaša Ozlem isto nosi curicu, znači opet fail. Zato je Kendal toliko fiksiran na Barana.

Barana je u suštini dobar dečko, kakav bi mogao biti pored sirovine od strica. Hvala Bogu da ima razumnog ujaka Firata. Valjda ćemo otkriti i zašto on nije sa kćeri Sedef.

Ebru skontala da je Mahmut zemlju kupio za 600,000TL, a Kendal njoj htio udrobiti 50,000TL.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 00:14   #28
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
Ajme, kad Baran skuži da starija sestra ove njegove školske (koja mu se svidja) opslužuje strica Kendala, a da je i on (čini mi se) omrsio brke :bonk : Cirkus.
A ipak je? Ja sam mislila da se nije nista desilo ..

Quote:
Barana je u suštini dobar dečko, kakav bi mogao biti pored sirovine od strica. Hvala Bogu da ima razumnog ujaka Firata. Valjda ćemo otkriti i zašto on nije sa kćeri Sedef.
To je ta rijec koja ga perfektno opisuje, bas sirovina.

Quote:
Ebru skontala da je Mahmut zemlju kupio za 600,000TL, a Kendal njoj htio udrobiti 50,000TL.
E sad je i ona pukla. Kendal se grdo prevario ako je mislio samo tako nasanjkat dosljakinju.

Adine cizme sa lubanjama dignute na stolu odudaraju totalno i od tog svijeta i kulture. Muratova mama jedino malog i prihvaca, unuke bas i ne,ili ?
florass is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 00:23   #29
Florass, nisam sigurna je li Baran obavio posao sa onom ženskom ili nije. Vidjeli smo da prvo nije htio, ali ju potom bacio na krevet i dalje nisu prikazali. E sad, što se desilo, tko zna.

Matora jedino u unuka gleda, liči joj na pok. sina, dok cure ne konstatira uopće. Ne znam kako ima herca toliko godine skrivat užasnu istinu o Baranu. I ona, i Narin i Kendal (mada, za njega znamo da nema savjesti).
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 00:53   #30
Meni je strašno zazvačalo kad je prva Kendalova žena tješila Narin :"Ti barem nećeš morati gledati kako svaku noć u krevet odvodi drugu"
I kad se stavljam u pozicuju tih žena bude mi teško,pogotovo takvih pozitivnih osoba kao ta ženica,koja trpi šuti i bespogovorno prihvaća svoju sudbinu.
Takvih ko Narin,koja je svoj bijes,frustracije i bol okrenula u mrznju prema Ebru ,koja ni nezna da ona postoji,a da je znala vjerojatno bi i ostavila Murata,e takvih mi i nije toliko žao.
__________________
Hillal
Hillal is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 02:19   #31
Već neko vrijeme sam imala u planu pogledati ovu seriju jer volim serije koje odudaraju od drugih, a i iskreno već su mi dosadile serije gdje je glavni fokus na ljubavnom paru a sve ostalo u pozadini, tako da sam se baš razveselila kada sam vidjela da će se početi prikazivati na tv-u.

Što se tiče likova, za sada mi je svaki na neki način zanimljiv i baš me zanima kako će se dalje razvijati kad se nađu u određenim situacijama. Za sada je prilično jasno da će glavni negativac biti Kendal, ali baš me zanima jel će se još netko priključiti njegovom ''timu''. Nisam dosada vidjela ovog glumca, ali baš mi ima onu neku zločestu crtu koja savršeno odgovara liku Kendala. On stalno u bratovoj sjeni, ljubomoran i zavidan mu jer on nije uspio osigurati muškog nasljednika obitelji, već upravo njegov brat. Murat praktički svu imovinu izgubio, a i dalje ljubimca, nije ni čudo da je frustriran.

Murata sam zasada doživjela izrazito negativno jer po meni uzeti ženi koju voli dijete i uvjeriti je da je to isto dijete umrlo je neoprostivo bez obzira na razloge zbog kojih je on to napravio. Iako za sada mi to izgleda ko da je on dao dijete da mu se obitelj ''skine s vrata'' i da može uživat u istanbulskom životu sa novom ženom. Ali opet, možda nije sve tako površno kako izgleda. Ono što sam primijetila i što me prilično iritira je to da Murata svi idealiziraju u njegovoj obitelji (osim Kendala i ajde tu i tamo Barana koji je pod Kendalovim utjecajem) i da za sve je Ebru kriva, a ne Murat koji je sve zakuhao.

Barana sam doživjela ko ranjeno dijete. Mislim da nije loš i da ima nada da dođe na pravi put, ali to je moguće samo ako se uspije nekako othrvati Kendalovom utjecaju, a malo više okrenuti drugom stricu. S jedne strane Kendal mu usađuje mržnju prema ocu i koliko sam skužila ne propušta priliku da spomene kako ga otac nije volio, a s druge strane je i Narin koja isto tu mržnju još više potiče. Jedva čekam kad će saznat da su mu upravo voljeni stric i majčica oduzeli pravo na obitelj, a ne Ebru kako on sada misli.

Narin je još jedan lik koji ne mogu razumjeti nikako jer ne volim taj tip žena kojima su uvijek druge žene krive jer ih muž vara, a muž jadan nevin zavela ga nesretnica. Tako da trenutno me njene suze i taj bijes iritiraju, a ne izazivaju sažaljenje koje bi valjda trebali. Sjećam se one scene kada je njen brat spasio Ebru iz vode, a ona se ljutila na njega jer ju je spasio, mislim da i to dovoljno govori o njoj kao osobi.

Ekipa iz Istanbula mi je čok zanimljiva. Ebru, žena koja je živjela u zlatnom kavezu, bila domaćica, kućanica, brinula o djeci i nije baš i imala neke veze sa stvarnim životom. Moram priznat da, s obzirom na šokove koje je doživjela, začuđujuće dobro se i snašla u situaciji u kojoj se našla. Već vidim da će bit zanimljivo sa onom svadljivom kćeri, nadam se da će malo zapaprit Kendalu i ekipi u konaku.

Lik koji je dosada nekako najviše pridobio moje simpatije je Firat. Smiren i normalan tip koji jedini tamo realno sagledava stvari onakvima kakve ustvari jesu, a ne onakvima kako kome paše. Otvoren u razgovorima, spreman pomoći kad vidi da je nekome potrebna, čak i Ebru, usprkos svojoj sestri, čovjek koji, kako je i on sam rekao radi po svojoj savjesti. Za sada mi je on jedini tamo baš ono što bi se reklo čovjek na mjestu.
PoisonIvy1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 05:33   #32
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
Florass, nisam sigurna je li Baran obavio posao sa onom ženskom ili nije. Vidjeli smo da prvo nije htio, ali ju potom bacio na krevet i dalje nisu prikazali. E sad, što se desilo, tko zna.

Matora jedino u unuka gleda, liči joj na pok. sina, dok cure ne konstatira uopće. Ne znam kako ima herca toliko godine skrivat užasnu istinu o Baranu. I ona, i Narin i Kendal (mada, za njega znamo da nema savjesti).
Mislim da je i on,kako ti kažeš,omrsio,je li..
Vidjelo se to po njegovom đavolskom pogledu(iako ne eksplicitno).
I ta mlada žena,koja radi za tog buljatog Kendala(obratila pažnju na oči;hhahaha,stvarno,samo što ne ispadnu),nosi neku neveselu sudbinu,kad mora biti poslušnica (i priležnica)

Primijetila sam da baba samo malog gleda unuka
Tolika opčinjenost turskih(i inih )majki sinovima je nevjerojatna!
Osim toga,previše je ženskadije u ovoj kući sad...Previše..
11tena is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 09:49   #33
Samo da se javim

Gledam seriju, čitam vas.

Eto, serija kojoj u centru događaja nisu ljubavne igrice 20 ili 30 godišnjaka. U prvom planu su problemi 40 godišnjaka i sukob dvije turske realnosti - moderna i tradicionalna Turska.

Malo za promjenu.

Iako od ljubavne tematike nećemo pobjeći, ali nemam ništa protiv.
Queen Margot is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 12:19   #34
Meni je mali sin od Ebru tako slatki i tako mi ga je žao kad vidim kako tuguje za tatom

Jedna stvar mi nije jasna, s kojom se Murat prvo oženio?
I dal je on uopće volio Narin, ili se s njom oženio zbog običaja?

Zao mi je i Barana, on iako se nekad ponaša bahato to je sve zbog toga jer je u suštini ljubomoran na cure tj. i on je htio kao i one imat tatu kraj sebe

Fatih mi se jako sviđa kao lik, za sad mi je najdraži uz Ebru.

Jedna stvar koja mi je presmijesna, Ebru jedan dan hoda u kaputu a drugi dan u majici bez rukava
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 13:06   #35
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
Zao mi je i Barana, on iako se nekad ponaša bahato to je sve zbog toga jer je u suštini ljubomoran na cure tj. i on je htio kao i one imat tatu kraj sebe
Što je i normalno. Svatko svoje roditelje želi imati pored sebe i s njima odrastati.

Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
Fatih mi se jako sviđa kao lik, za sad mi je najdraži uz Ebru.
Fatih ili Firat? Ne znam tko je Fatih?

Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
Jedna stvar koja mi je presmijesna, Ebru jedan dan hoda u kaputu a drugi dan u majici bez rukava
U jednoj sceni spuštala se je uličicom do rijeke, kada je prvi put bila u tom selu, i hodala je u štiklama. Kada se je vraćala sa rijeke imala je ravne čizme.
Queen Margot is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 13:45   #36
Mislim da još nigdje nije rečeno dal je Murat prvo oženio Narin ili Ebru.
Baran je najstariji koliko sam shvatila,tako da moguće da je već bio oženjen sa Narin prije Ebru.Ona vjerojatno nije mogla imati djece kad je uzeo svog sina od druge žene i dao ga njoj.
Murat je očito bio stariji brat ,jer u vrijeme kad je Baran ko novorođenče oduzet od majke nije se moglo znati da Kendal neće imati više muške djece,te je Murat imao sigurno i neke druge planove sa Baranom.
To je samo jedna od mogučnosti,vidjet ćemo
__________________
Hillal
Hillal is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 13:56   #37
Ja mislim da nije Baran spavao s onom Kendalovom priležnicom koja se prodaje za namirnice (žao mi ju je) jer se nećkao a onda mu je ona spomenula Kendala pa je mali shvatio da je bila i sa starkeljom pa ju je onda bacio na krevet (s gađenjem) a kad je izlazio stari mu veli "Izgledaš kao da si izašao a da nisi dovršio posao" a mali je tad izgledao kao da je progutao knedlu. Sladak mi je pa pratim sve njegove reakcije. No ako je bio s njom i nakon što je skužio da je bila s buljatorom baš je i on gadljiv.

Nisam shvatila jesu li Narin i Murat konzumirali brak i što se ta cendrava tuka sinokradljivica ljuti na Narin koja ni ne zna da ovaj ima ženu?!

Ružan mi je Murat, što se sve tuku za njega? I ne vjerujem da je mrtav, sigurno će negdje isplivati živ ali s amnezijom i pojaviti se se pred kraj serije da zasere stvar.

Turska je puna ovih ružnih starih muškaraca negativaca izbečenih očiju ali ovaj buljator Kendal je prešišao sve dosadašnje. Imam osjećaj da je on kao oni likovi iz crtića što glume životinje u mraku - samo im vidiš buljave oči.

Užasno mi je žao Kendalove prve žene i onog njihovog sina. Jadničak, uz to što se i sam pati još se i otac onako odnosi prema njemu, srami ga se i tjera u drugu sobu da jede i on to osjeti.

Čini mi se da u onoj kući od žena ne valjaju jedino ona šukunbaba koja glumi običnu babu i Narin, ostale su čak ok samo su sad malo sumnjičave prema Ebruovcima. I lijepa mi je Buljavčeva 2. žena, jest da mu može biti unuka.
crna ovnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 14:38   #38
I ja mislim da Baran nije spavao sa onom namještenom.Ali ako i je i ako počne nešto osjećati prema njezinoj sestri ,to za onu sredinu i način na koji Baran razmišlja u ovom trenu uopće nije problem.Problem bi mogao nastati ako se Baran ko lik kroz seriju počne mijenjati
__________________
Hillal
Hillal is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 14:45   #39
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
Jedna stvar mi nije jasna, s kojom se Murat prvo oženio?
I dal je on uopće volio Narin, ili se s njom oženio zbog običaja?
Quote:
Hillal kaže: Pogledaj post
Mislim da još nigdje nije rečeno dal je Murat prvo oženio Narin ili Ebru.
Narin je prva Muratova žena, u jednom razgovoru s Kendalom ili svekrvom (ne sjećam se točno) kad je imala jedan od svojih izljeva bijesa je rekla da je ona bila prva i da su se kao ona i Murat voljeli sve dok nije došla Ebru i ''uzela'' joj Murata.

Ono što mene zanima je to koliko je Murat bio vjeran Ebru i jel i dalje konzumirao brak s Narin i nakon što je bio u vezi, a kasnije i braku s Ebru, jer rečeno je da je Murat jednom mjesečno posjećivao Barana i svoju obitelj.


Quote:
Hillal kaže: Pogledaj post
Murat je očito bio stariji brat ,jer u vrijeme kad je Baran ko novorođenče oduzet od majke nije se moglo znati da Kendal neće imati više muške djece,te je Murat imao sigurno i neke druge planove sa Baranom.
To je samo jedna od mogučnosti,vidjet ćemo
Što se tiče odnosa među braćom, ja sam shvatila da je Kendal stariji, ali očito je Murat ljubimac jer je prvi donio muškog zdravog nasljednika (jer je Kendalov sin bolestan).
PoisonIvy1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 15:18   #40
Quote:
Hillal kaže: Pogledaj post
Mislim da još nigdje nije rečeno dal je Murat prvo oženio Narin ili Ebru.
Baran je najstariji koliko sam shvatila,tako da moguće da je već bio oženjen sa Narin prije Ebru.Ona vjerojatno nije mogla imati djece kad je uzeo svog sina od druge žene i dao ga njoj.
Murat je očito bio stariji brat ,jer u vrijeme kad je Baran ko novorođenče oduzet od majke nije se moglo znati da Kendal neće imati više muške djece,te je Murat imao sigurno i neke druge planove sa Baranom.
To je samo jedna od mogučnosti,vidjet ćemo

Narin je Muratu u rodu.Ona je ostala bez roditelja rano i udali su je za Murata kada je imala 15 godina.. užas ali to je takva tradicija.Vjerski brak...Mislim nakon što se Murat oženio sa Ebru ( građanski brak ) i tu svoju slobodu platio Baranom da nije više konzumirao brak..ali vidit ćemo.Murat je volio Ebru i želio njoj i djeci stvoriti lagodan život.Vidili smo vilu u kojoj su stanovali,privatne škole,brod,putovanja..život na visokoj nozi i onda je došao bankrot.Da li zbog raskošnog života ili loših ulaganja

Narin izgleda nije mogla imati djece,ali na žalost ne mogu je shvatiti kao je tako olako pristala uzeti dijete drugoj ženi..Murata tkđ krivim još i više.

Murat je mlađi od Kendala.Mislim da je i njihov otac tražio da se Baran tu goji i želio da on jednog dana preuzme familijarni posao

Quote:
crna ovnica kaže: Pogledaj post

Ružan mi je Murat, što se sve tuku za njega? I ne vjerujem da je mrtav, sigurno će negdje isplivati živ ali s amnezijom i pojaviti se se pred kraj serije da zasere stvar.



Užasno mi je žao Kendalove prve žene i onog njihovog sina. Jadničak, uz to što se i sam pati još se i otac onako odnosi prema njemu, srami ga se i tjera u drugu sobu da jede i on to osjeti.
ajme meni da ružan...

http://www.pohrani.com/f/23/Wx/1gdJZGXd/1/ozcan.png


Da ,ta prva Kendalova žena je prisiljena da ostane živiti u istoj kući,služiti ga,trpiti novu ženu i uvrede na račun sina..užas
__________________
Sve je više poznavanja stranih jezika i nerazumijevanja među ljudima - T.B. LOVE
MalMati is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:52.