Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.03.2005., 13:02   #21
differin, diacnal.

kreme s retinolima; tako da ti je sad prekasno pocet s njima jer se koriste zimi.

takodjer skinoren, cleanace; ali to je sve dio terapije tako da ćeš od ovog što ti napišem imat male koristi.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2005., 13:18   #22
Imam doma Avene kolekciju,nisam baš zadovoljna.

A taj differin gel..kaj je to,kak to radi?
Nina-01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2005., 13:43   #23
ljušti kožu; popriilčno je agresivan, već se pisalo o njemu pa potraži malo po starim topicima.
u svakom sl. ne preporucam ga koristit na vlastitu ruku i prije nego sto te dermatolog pogleda.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2005., 13:48   #24
Ajd mi preporuči nekog dobrog dermatologa...Please..
Nina-01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2005., 18:32   #25
Ja koristim Eucerin Hydro protect spf 15. Imam valja normalnu kožu, ujutro malo suhu. Ok mi je. Nisam alergična, ne masti, ko da je nema, dobra mi je sad za proljeće. Ljeti ne volim koristiti nikakve kreme jer mi bude vruće po faci ispod njih
billie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2006., 00:16   #26
termalna i ostala "apotekarska" kozmetika

Evo,potaknuta vichy topicom odlučih otvorit sličnu temu. dakle,kako vam se sviđa kozmetika koja se prodaje samo u ljekarnama,osim već spomenutog vichya,avene,uriage,bioderma,eucerin,darphin?

ja sam veliki avene fan,od sve kozmetike mi je nekako "najčišća" i najblaža.uzela sam nekidan uriageovu brošuru i uvidjela da i tamo ima puno neistraženog blaga koje bi voljela probat.
res publica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2006., 09:37   #27
jako mi se svidja jer mi pomaže.
sve što mi treba za lice i kosu kupujem u ljekarni; nešto zato što mi se svidja nešto zato što mi je tako propisano.
bioderma i roc; to me zadnje oduševilo.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2006., 10:22   #28
super mi je i jako volim kozmetiku koja se kupuje u ljekarnama! imala sam neke kreme od avene i bile su mi super!
__________________
volim more
bubu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2006., 10:25   #29
Najreklamiraniji vichy meni se pokazao najlošijim.
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2006., 11:10   #30
a jel se Biotherm prodaje u ljekarnama ili ga ima možda i u Limoni-ju (to je u mom gradu jedina veća pafrumerija)?
koristima za cijelo lice kozmetiku dr. Murada i kombinacija Decleora
probala bi nešto novo iako mi je i ovo ok, ali ko da mi se koža zasitila

ima tko iskustvo sa Biothermom?
Hrvach is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2006., 11:26   #31
Biotherm ne spada u 'apotekarsku' kozmetiku, kupuje se u parfumerijama, pa potraži na drugim topicima, ili otvori novi
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2006., 12:21   #32
Ja obozavam Vichy i koristim ga vec dobrih 8 god.Koristila sam puno raznih Vichy krema i sve su mi bile super.Ponekad kupim nocnu i okoloocnu od Eucerina,ali se Vichyju uvijek vracam.Osim toga konstantno koristim"apotekarski" make up od La Roche Posay(sigurno vec 5 god.)Uglavno,jako volim kozmetiku iz apoteke.Mislim da cijena odgovara kvaliteti
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2006., 13:34   #33
Ja sam probala od Darphina okolocnu kremu,uzasno me iritirao miris detetgenta....mirisala na faks.
i neki balsam za ciscenje t zone,inace imao je pozitivne ocjene na MUA,meni nije ispunio ocekvanja.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2006., 14:09   #34
vichy me razočarao kao ništa/nitko nikad

ali biodermi se klanjam doma svako jutro i veče fala bogu na biodermi ( ari_se_klanja )
Aricija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2006., 18:02   #35
Imam dosta misljenja o svemu tome, ali nekako kako god da ih pretovrim u rijeci, misljenja ispadaju politicki nekorektna, pa cu se savladati.

Samo kratko: Apotekarska marka mozda ima manji broj sastojaka, manje parfema ili se oslanja na odredjeni aktivni sastojak. Nista nemam protiv, ali mislim da u globalu nisu bolja sredstva od onih neapotekarskih.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2006., 19:32   #36
i ja imam diplomatske odgovore.i dobra je i loša.kako koji proizvod.al moja koža je sva čudna i dosta toga joj paše pa sam zadovoljna
5RICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2006., 21:29   #37
Cool

Quote:
Shtefitza kaže:
Nista nemam protiv, ali mislim da u globalu nisu bolja sredstva od onih neapotekarskih.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2006., 22:53   #38
kao što rekoh,volim dosta tih "apotekarskih" stvari,ali moram izdvojiti neke koje su me stvarno oduševile:avene voda,avene gel s cold kremom,vichy šampon i regenerator i darphin day fluid. počela sam koristit avene diacneal i toplo se nadam da će se i ona nać na tom spisku.
res publica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2006., 08:26   #39
vichy šampon za bojanu kosu je fenomenalan i dosta toga iz ROC linije posebno serum protiv bora. A našlo bi se i drugih stvati Uriage ima dosta zgodnih stvarčica
kikibela is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2006., 09:11   #40
Quote:
res publica kaže:
kao što rekoh,volim dosta tih "apotekarskih" stvari,ali moram izdvojiti neke koje su me stvarno oduševile:avene voda,avene gel s cold kremom,vichy šampon i regenerator i darphin day fluid. počela sam koristit avene diacneal i toplo se nadam da će se i ona nać na tom spisku.
za koji tip kože su te tvoje kreme? zanima me avene gel i darphin day fluide, i koja je cijena tog fluida!
__________________
volim more
bubu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:35.