Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.01.2007., 15:46   #1
Bol i peckanje tijekom/nakon spolnog odnosa

Dakle evo mojeg problema, htio bi cuti cure kakve su imale iskustvo kad su spavale s nekim prvi puta..
Mojoj dragoj je prvi puta nedavno bilo samnom, cijeli trbuh ju je bolio,nakon dva dana smo pokusali ponovo i tada ju je opet pocelo sve boljeti sa dodatnim bolovima u mjehuru.
Ja imam iskustva odprije da je nekim curama bilo prvi puta samnom ali nikad nije bilo toliko problema.
Totalno sam se zbedirao jer si mislim da sam ja nesto napravio krivo,da sam ju mozda previse stiskao za pocetak...
Cura se previse razocarala u sex i pocela je pricat kako to nije za nju i neznam sta sve ne..
Znaci, htio bi cuti cure ako su imale slicnog iskustva kod prvog puta i koje je rjesenje mog problema?

hvala
damir1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 15:53   #2
Možda si bio grub, možda je ona bila jako uska i boli ju tu nema neke prevelike pomoći, ima možda 100 razloga, mislim da je bitnije da s njom sad razgovaraš pa da ne misli kako je sex u kurcu i kako bu je stalno bolilo, a ako misliš da moće imati nekih većih problema odite doktoru.
__________________
Zelite reklamu? Javite se ovdje: [email protected]
Toto is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 15:55   #3
Svi smo razliciti.. puti ju par dana da se sve smiri pa onda probajte ponovno.. smo budi jako njezan.. ljubi ju mazi i sve sto radis radi lagano..

Puno srece!
Scarllet O'Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 15:55   #4
jel ti imas 27 god? a ona?
meni djeluje da je cura bila skocena, preplasena, i neopustena

i naravno da se plasi nastavka
za vecinu cura je prvi put bilo : "zar je to taj famozni sex? ?"
dakle neglamurozno. osim ako sex nije bio cin neceg viseg.
koliko dugo ste skupa? kakav vam je inace odnos?
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 16:05   #5
Quote:
Septembar kaže:
jel ti imas 27 god? a ona?
meni djeluje da je cura bila skocena, preplasena, i neopustena

i naravno da se plasi nastavka
za vecinu cura je prvi put bilo : "zar je to taj famozni sex? ?"
dakle neglamurozno. osim ako sex nije bio cin neceg viseg.
koliko dugo ste skupa? kakav vam je inace odnos?
meni je 27, njoj je 26
prvi puta je bila prilicno opustena, lagano pod alkoholom, no bio sam jako njezan prema njoj i nisam forsirao ulazak u nju,nego skroz lagano...
u biti sve sam radio ko inace kad bi nekoj curi bilo prvi puta.
i to je istina da je rekla za taj "famozni sex", tocno to..
Upoznali smo se prije koju godinu ali smo tek sad 3 mjeseca skupa.
Na samo smo jako prisni, ali kad smo u drustvu kao da ni nismo skupa jer drzi nekakvu distancu od mene, u biti malo ljudi zna da smo skupa, sluzbeno nismo zajedno jer ne zeli vezu zbog problema u vezi, no cujemo se i vidimo kao da jesmo zajedno..prilicno komplicirano..hmm
damir1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 16:12   #6
Quote:
damir1979 kaže:
meni je 27, njoj je 26
prvi puta je bila prilicno opustena, lagano pod alkoholom, no bio sam jako njezan prema njoj i nisam forsirao ulazak u nju,nego skroz lagano...
u biti sve sam radio ko inace kad bi nekoj curi bilo prvi puta.
i to je istina da je rekla za taj "famozni sex", tocno to..
Upoznali smo se prije koju godinu ali smo tek sad 3 mjeseca skupa.
Na samo smo jako prisni, ali kad smo u drustvu kao da ni nismo skupa jer drzi nekakvu distancu od mene, u biti malo ljudi zna da smo skupa, sluzbeno nismo zajedno jer ne zeli vezu zbog problema u vezi, no cujemo se i vidimo kao da jesmo zajedno..prilicno komplicirano..hmm
Koliko shvacam - ona ima drugu vezu, a stobom je nesluzbeno i sa strane. To sigurno dosta utjece na njenu (ne)opustenost. Sta onda u toj drugoj vezi nema seksa?
I pazi s tim "polako", ne valja ni prepolako. Ne kazem da treba biti grub, daleko od toga, ali nekada kada zelis nesto lijepo i polako, bas to boli. Isto je i u odnosima izvan seksa, kada zelis nekome nesto lijepo i polako priopciti, da bi ga zastitito, bdue nekada jos gore i jos vise boli.
Školjka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 16:22   #7
Quote:
Školjka kaže:
Koliko shvacam - ona ima drugu vezu, a stobom je nesluzbeno i sa strane. To sigurno dosta utjece na njenu (ne)opustenost. Sta onda u toj drugoj vezi nema seksa?
I pazi s tim "polako", ne valja ni prepolako. Ne kazem da treba biti grub, daleko od toga, ali nekada kada zelis nesto lijepo i polako, bas to boli. Isto je i u odnosima izvan seksa, kada zelis nekome nesto lijepo i polako priopciti, da bi ga zastitito, bdue nekada jos gore i jos vise boli.
nema nikoga drugoga sa strane, samo se boji veze zbog svakakvih problema koja veza donosi, tj pricanje, kompliciranje, svađanje itd.
bilo joj je prvi puta sad za Novu godinu samnom, ali moze biti da ju uhvati neka panika, nesigurnost, i da je to sve psihicke prirode u biti.. no mene smeta i bediram se sto pocne pricati kako cu se morat igrat s nekom drugom, kako nije ona za to, ako je mogla sve te godina bez toga, moze i dalje itd itd..
pokusao sam pricat jucer s njom, no samo smo se porjeckali i posvađali, ali probat cu ponovo

PS
Hvala svima na odgovorima
damir1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 17:54   #8
Quote:
damir1979 kaže:
nema nikoga drugoga sa strane, samo se boji veze zbog svakakvih problema koja veza donosi, tj pricanje, kompliciranje, svađanje itd.
bilo joj je prvi puta sad za Novu godinu samnom, ali moze biti da ju uhvati neka panika, nesigurnost, i da je to sve psihicke prirode u biti.. no mene smeta i bediram se sto pocne pricati kako cu se morat igrat s nekom drugom, kako nije ona za to, ako je mogla sve te godina bez toga, moze i dalje itd itd..
pokusao sam pricat jucer s njom, no samo smo se porjeckali i posvađali, ali probat cu ponovo

PS
Hvala svima na odgovorima

Ma daj očigledno je da je jako nesigurna i tom pričom kao morat ćeš si naći neku drugu za igru dokazuje upravo to, zapravo vjerujem da misli upravo suprotno. Ako ti je stalo do nje, onda ćeš morati upregnuti svo svoje strpljenje da joj svojim ponašanjem dokažeš da može imati povjerenja u tebe i da to što se katkad posvađate nije tako tragično, zapravo svađe, tj rasprave su dobar način da se kroz vezu izgrađujemo. Sve to bi moglo dovesti do toga da se i opusti u seksu jer je očito zakočena. Ne znam je si primjetio je li bila dovoljno vlažna jer ako nije onda je to moglo izazvati takvu bol, ujedno usljed napetosti dolazi do grčenja rodnice što opet može izazvati jednaku bol, znači najvažnije je to da ona zadobije povjerenje u tebe, a i sebe jer očito iz nekog razloga ima sheban odnos prema seksu i samoj sebi. Brijem da je nekad davno bila jako povrijeđena pa je generalno postala nepovjerljiva, ne nužno od strane nekog tipa, možda tijekom odrastanja je imala neke konflikte s ljudima zbog čega je postala jako zakočena...ma dosta toga sad tu može igrati ulogu, ali zapravo takvi bolovi nisu neobični niti za osobu koja se seksa već niz godina, a kamoli kad ti je prvi put.
lunali is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 08:57   #9
Quote:
damir1979 kaže:
samo se boji veze zbog svakakvih problema koja veza donosi, tj pricanje, kompliciranje, svađanje itd.
bilo joj je prvi puta sad za Novu godinu samnom, ali moze biti da ju uhvati neka panika, nesigurnost, i da je to sve psihicke prirode u biti.. no mene smeta i bediram se sto pocne pricati kako cu se morat igrat s nekom drugom, kako nije ona za to, ako je mogla sve te godina bez toga, moze i dalje itd itd..
pokusao sam pricat jucer s njom, no samo smo se porjeckali i posvađali, ali probat cu ponovo
cuj cura ocito ima psihickih i emocionalnih problema
izvini al 26 godisnja djevica je

a boji se veze zbog eventualnih svadja??? to kao da neces da izadjes na ulicu jer te mozda pokupi auto

cura je freek i trazi DUBLJU analizu
i ovi bolovi su isto psihicke prirode
nije ona nizbogceg bas tebe cekala sA 26
DA NIJE JAKO RELIGIOZNA?
da nije imala neka zlostavljanja u mladosti?
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 15:57   #10
i da naravno da zavisi PUNO od tebe
ako si stariji, i iskusniji, vjerojatno od tebe ocekuje da sve radis sam za pocetak, da je opuistis i pokazes
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 16:01   #11
Quote:
damir1979 kaže:
Dakle evo mojeg problema, htio bi cuti cure kakve su imale iskustvo kad su spavale s nekim prvi puta..
Mojoj dragoj je prvi puta nedavno bilo samnom, cijeli trbuh ju je bolio,nakon dva dana smo pokusali ponovo i tada ju je opet pocelo sve boljeti sa dodatnim bolovima u mjehuru.
Ja imam iskustva odprije da je nekim curama bilo prvi puta samnom ali nikad nije bilo toliko problema.
Totalno sam se zbedirao jer si mislim da sam ja nesto napravio krivo,da sam ju mozda previse stiskao za pocetak...
Cura se previse razocarala u sex i pocela je pricat kako to nije za nju i neznam sta sve ne..
Znaci, htio bi cuti cure ako su imale slicnog iskustva kod prvog puta i koje je rjesenje mog problema?

hvala
Strah i trema najvjerojatnije.Ne forsiraj je,strpljenja i sve će doći samo od sebe kad se opusti
__________________
Nekad sam bio umišljen...ali sam se riješio i te mane,sad sam savršen.
baushtelac is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 16:08   #12
Njoj je bio prvi put, pa nije bila dovoljno opustena i to je sve prirodno. Treba joj malo vremena da se opusti i fizicki i psihicki. Ako ju je tako boljelo prvi put, sada se plasi i uspanicena je, ali ti sada tu trebas uletiti sa strpljenjem i njeznoscu. Da bi se tako ponasao i da bi njoj ulio povjerenje, ti moras imati dovoljno samopouzdanja, preuzeti glavnu ulogu i ne paniciti i ne bedirati se. Nemoj je forsirati. Samo polako i sve ce biti u redu.
Školjka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 16:12   #13
iz svega što si rekao, djeluje da je cura je prilično plašljiv, osjetljiv tip. kad si ulazio u nju, jel išlo lako ili teško? brijem da je bilo teško. to je ne samo zbog himena, već zbog stisnute muskulature vagine. to bi išlo nekako u kompletu s psiho profilom.

polako, ali ne samo u smislu seksa. istražujte se malo bez penetracije. vježbajte samo predigru. neka ona poželi. kaži joj da je svaki početak težak, ali da je poslije puno bolje
zed_alive is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 16:25   #14
Quote:
damir1979 kaže:
cijeli trbuh ju je bolio,nakon dva dana smo pokusali ponovo i tada ju je opet pocelo sve boljeti sa dodatnim bolovima u mjehuru.
jel cura razmišljala o tome da ode doktoru? da mene od seksa boli cijeli trbuh i mjehur, otišla bih na pregled, a ne na forum.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 16:29   #15
Quote:
alexxx kaže:
jel cura razmišljala o tome da ode doktoru? da mene od seksa boli cijeli trbuh i mjehur, otišla bih na pregled, a ne na forum.
ja samo trazim na forumu slicna iskustva, ali previse je tvrdoglava da bi isla doktoru, mozda ce otici tek ako ju bude boljelo koji tjedan, jer ne zeli...
damir1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 16:47   #16
Quote:
damir1979 kaže:
ja samo trazim na forumu slicna iskustva, ali previse je tvrdoglava da bi isla doktoru, mozda ce otici tek ako ju bude boljelo koji tjedan, jer ne zeli...
dovoljno zrela da se jebe al nedovoljno zrela da ode kod doktora i vodi brigu o svom reproduktivnom zdravlju. :klap:

koja glupača.


jel riba opće ikad bila kod ginekologa?
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 16:30   #17
Quote:
alexxx kaže:
jel cura razmišljala o tome da ode doktoru? da mene od seksa boli cijeli trbuh i mjehur, otišla bih na pregled, a ne na forum.
I ja tak mislim. Sve mi šmeka na neke cistice na janicima. Bole pri sexu ful. Laganini s njom kod ginića na pregled i sve bu bilo ok.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 13:38   #18
Quote:
Ivanicapeca kaže:
I ja tak mislim. Sve mi šmeka na neke cistice na janicima. Bole pri sexu ful. Laganini s njom kod ginića na pregled i sve bu bilo ok.



po tvome se sve zene s policisticnim jajnicima placu dok se seksaju i svi muski imaju barem 30 cm
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 13:52   #19
Rekao si joj da ti javi, čekaj vjerojatno ovo samo loše zvuči, ali da sam ja osjetljiva i da mi je prvi seks i da mi nakon svega toga tip to kaže pomislila bih da on samo čeka da se poseksamo. Stoga, ako je tako nepovjerljiva i osjetljiva moraš paziti na svoje izjave, pa znaš kakve smo mi žene od jedne rečenice napravimo 5 digresija i 10 mogućih zaključaka što bi to moglo značiti, pogotovo kad si na početku veze i nemaš još uvijek onu sigurnost i osjećaj koliko te doista tvoj partner voli, pa ti sve djeluje trosmisleno, čak i za osobu s dobrim samopouzdanjem. Ono što ti je Rip Hymen napisao je dobar savjet, znači oralno se igrajte, prstić i jezik zajedno i varijacije, a kad se nauči opustiti onda penetracija s time da si možete kupiti neki gel kao dodatnu pomoću u ovlaživanju tako da je manje boli. Vjerujem da sljedeći put neće imati nikakvih bolova ili zanemarivih jer je ono najgore prošlo i na kraju krajeva sama njena spoznaja da je to sad napravila, pa makar kako-tako, joj je sigurno makla dio pritiska koji je imala.
Eto, samo budi strpljiv i popolako!
lunali is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 15:32   #20
Quote:
atlantis kaže:


po tvome se sve zene s policisticnim jajnicima placu dok se seksaju i svi muski imaju barem 30 cm
Ne, po meni ako boli može biti cista pa onda idem kod dr. da otklonim tu mogućnost. Ne mora ni svaka cista biti od policističnih jajnika. Postoji endometrioza koja se manifestira tako da umireš od bolova za vrijeme sexa, a stvar je grda, jer ti se može desiti da ostaneš neplodna ako je ne liječiš. Ima sve više djevojaka s endometriozom, ali moram primijetiti i sve manje dečki s 30cm KUŽIŠ?
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:19.