Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2006., 18:51   #21
Quote:
espinada kaže:
Od Art decoa imam fiksirjući puder (bezbojni puder koji se nanosi nakon nanošenja bilokojeg tekućeg pudra) ali ja želim neki fiksator u spreju. . a koliko znam Artdeco nema takvog preparata.
uzmi si od diega dellka palme cca 120kana
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2006., 10:03   #22
Ok, mislim da ću uzeti taj! Thanks Emergence!
espinada is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2006., 10:33   #23
Quote:
emergence kaže:
uzmi si od diega dellka palme cca 120kana

gdje ima kupiti taj fikstor i ostalih njegovih proizvoda? što mu cijena nije više od 120kn?
__________________
volim more
bubu is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2006., 13:32   #24
Quote:
bubu kaže:
gdje ima kupiti taj fikstor i ostalih njegovih proizvoda? što mu cijena nije više od 120kn?
u limoniju. ako me sjecanje ne vara tu je negdje oko 120kn. inace mi diego proizvodi i nisu nesto
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2006., 10:54   #25
Fiksatori

Malo sam listala po nekim vasim prijasnjim topicima i nisam ni znala da postoje fiksatori (neznalica ),dakle oni sluze da nam puder ostaje duze na licu,odnosno cjelokupni make up (ako sam dobro shvatila),e sad me zanima jel se time koriste samo profesionalni sminkeri ili toga ima kupit recimo u limoniju ili nekim drugim kozmetickim kucama,i kako to uopce izgleda? Mislim,svidja mi se jako svrha toga a sada bi samo jos da se malo bolje informiram a ne da upadnem u limonija pa da me tete gledaju ko da sam malo s marsa pala ,Boze hvala ti na forumu
__________________
Nijedan nije ti bio ni blizu niti ce ko...a ja sam sa svakim otisla predaleko
Doria22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2006., 15:14   #26
https://www.forum.hr/archive/index.php/t-155961.html
Profinjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2006., 15:26   #27
U hvala....sad znam,samo nisam iz ovoga uspjela skuzit znaci li to da moram koristit bas trajnu sminku da bi funkcioniralo??ako neko zna pojedinosti ili ga je oristio nek se javi i napise,pomoci ce i meni a vjerujem i drugima,hvala
__________________
Nijedan nije ti bio ni blizu niti ce ko...a ja sam sa svakim otisla predaleko
Doria22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2006., 13:36   #28
Cool Fiksatori šminke

Nova godina samo kaj nije.... Pa bi mi ovo dobro došlo. Jel tko koristio, u kojem obliku dolazi, koji proizvođači se preporučuju, jel preteško za lice i najbitnije - jel učinkovito?
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2006., 14:10   #29
Ovdje na forumu se govorilo da je termalna voda dobar fiksator i ja naravno probala Ajme,majko moja mila..sve mi se raspalo
PERLA_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2006., 18:24   #30
Ma to za termalnu vodu je glupost. Staviš pa se sve otopi. Gledam na filmovima fiksator tipa spreja. Nisam mislila ni na puder, ni ruž fiksator.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2006., 18:33   #31
http://www.makeupforever.com/catalog.../63-1/279.html

nisam probala, ali da mi treba tako nesto, pokusala bih doci do ovoga.
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 22:39   #32
Fiksator šminke može biti i termalna voda, lagano se rasprši po licu i pričeka 2 minute da se upije a samim time i hidratizira kožu.

Npr. Avene termalna voda u ljekarni - 300ml 60ak kuna
_she_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 13:23   #33
Quote:
_she_ kaže:
Fiksator šminke može biti i termalna voda, lagano se rasprši po licu i pričeka 2 minute da se upije a samim time i hidratizira kožu.

Npr. Avene termalna voda u ljekarni - 300ml 60ak kuna
Jel tu termalnu vodu stavis prije stavljanja sminke ili nakon? Mislim logicno mi je nakon, ali nisam nikad probala pa moram pitat!

I cemu jos sluze termalne vode? Mislim ono za svaki dan sta se njima postize? Thx
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 14:14   #34
Ja bih ipak izbjegla termalnu vodu kao fiksator šminke..ali tko ne vjeruje neka proba pa neka sam zaključi,jer nije sad to velika investicija oko 50 kn..Osim toga ta voda se može koristiti kao osvježivač lica u suhim i toplim uvjetima,poslije depilacije ili pilinga,kao zamjena za tonik..itd.Ima neki fiksator šminke u spreju (čula-ne probala)od Diego dalla palma iArtedeco u spreju-kupila ga jednom u Nami u Zagrebu 5okn i bio dobar
PERLA_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 14:53   #35
Quote:
PERLA-zd kaže:
Ima neki fiksator šminke u spreju (čula-ne probala)od Diego dalla palma
kupila ja jucer, 129 kn u irisu.
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 03:04   #36
Quote:
ashley kaže:
Jel tu termalnu vodu stavis prije stavljanja sminke ili nakon? Mislim logicno mi je nakon, ali nisam nikad probala pa moram pitat!

I cemu jos sluze termalne vode? Mislim ono za svaki dan sta se njima postize? Thx
Ja isto pojma nemam čemu služi ta termalna voda?!!Pa jel to dobra stvar,mislim vidim da je ode svi koriste ili su je koristili.Navedite nam što više primjera.I još nešto,moja frendica je koristila tu avene termalnu vodu za ožiljke!To se sjećam...I zato me to sve zbunjuje.Help
nellaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 12:54   #37
Fiksatori

Koristite li vi fiksatore šminke? Ako koristite koji bi preporučile? Čula san za MAC fix+ ali neman pojma di bi ga mogla nabavit?
Quote:
Fix+ is a moisturising makeup fixative that you spritz on before or over your finished makeup to finish it. You can also use it to refresh skin and its blend of Green Tea, Camomile, Cucumber topped off with the fresh, natural, energising scent of Sugi will apparently calm skin and add radiance. Fix+ is nice for though is as a nice cooling spray in hot weather, just don’t buy into the finishing lark because for that purpose, it’s just a product you don’t need.
crnka st is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 13:23   #38
Našla san i ovaj fiksator ali nekako mislin da je onaj u spreju bolji.
Fixing Powder- Transparent special powder in a powder compact or sprinkler to fix Camouflage Cream. Fixing Powder fixes Camouflage and makes it completely waterproof and wipe-resistant. It is suitable for fixing any foundation, especially with combination and oily skins. Makes foundation and lipstick last longer. Suitable for any skin type.
crnka st is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 13:33   #39
Taj je malecki, a kosta 70 kn. Ima ArtDeco i neki sprej s mirisom narance.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 10:43   #40
Ja koristim oba od artdecoa. Onaj u sprayu od naranče nije samo fiksator, već i osvježivač lica ako nemaš šminku...
A ovaj na slici u prahu od artdecoa je mark i ne košta 70kn, doduše možda da veće pakiranje ali ovo malo kao što je na slici košta oko 40-50kn.

ali, bez obzira na fiksator, najbolje ti je ispod pudera staviti make up bazu,
a na oči bazu za sjenili, pa tek onda na kraju sve fiksirati.

naravno, to se ne odnosi na svakodnevni make up
__________________
Iman
iman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:06.