Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2007., 15:07   #21
Quote:
Kyra kaže: Pogledaj post
Joj, Masovčić...i meni je bio super ali onda me totalno razočarao svojim pristupom "pa probajte ovo pa probajte ono..." kao da imam šest jajnika pa se mogu igrat s njima.

Zadnje vrijeme sam išla kod dr. Jurice u Medico i meni je bila ok ali moja mama se razočarala.

Čula sam ok stvari o dr. Stanković. Da li netko zna nešto više? Hvala.
Meni se doktorica Stanković ne sviđa, bila sam kod nje jednom i nikada više.
Ja sam isto imala iskustva s tim "probajte ovo, ono..",pa mi je masovčić rekao da kad izliječiš jedno obično dobiješ nešto drugo jer kad piješ antibiotik da bi se riješila nekih bakterija, uništiš i one pozitivne bakterije, pa npr. dobiješ vaginalne gljivice. pa probaš liječiti gljivice i koristeći daj lijek opet negativno uništavaš nešto drugo, pa onda opet treći lijek za to, pa stalno u krug dok se ne napravi neki balans u tijelu i dok se iskorjeni taj spektar bakterija. A dok traje taj postupak probavanja "ovog i onog" ja ispalim na živce.
Linoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 15:53   #22
Quote:
FIRST kaže: Pogledaj post
Što god činila NIKAKO na Škurinje u dom zdravlja...tamo radi neka uberglupača
Istina, fali joj ljubaznosti i takta. Ali jedna je od rijetkih (po onom sto sam cula i jedina) ginekologica koja na svakom pregledu prekontrolira i dojke i tako meni dragoj osobi spasila zivot.
sara4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 16:54   #23
drzim ti fige da se stanje popravi![/QUOTE]


hvala ti i ja tebi drzim fige!!!
a kakav ti je taj lijecnik u zg? mislim, jel ti stanje krenulo na bolje?
sorry curke znam da ovo nije forum za ova pitanja
blue-panter is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 18:22   #24
I ja sam čula da je Masovčić dobar
FIRST is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 18:28   #25
Quote:
sara4 kaže: Pogledaj post
Istina, fali joj ljubaznosti i takta. Ali jedna je od rijetkih (po onom sto sam cula i jedina) ginekologica koja na svakom pregledu prekontrolira i dojke i tako meni dragoj osobi spasila zivot.
Nadam se da postoje dvije i da nije riječ o istoj.
Jer ova na koju ja mislim mi nije vjerovala kada sam joj rekla da imam problem sa venama i da ne želim uzimati pilulu (nije me čak ni pitala imam li taj problem, nego sam sama spomenula).
Rekla žena da probam, da sam ja premlada za probleme s venama (imala sam tada 23).
I rekla evo ti za mjesec dana recept pa probaj.
Ja probala koji mjesec poslije i nakon 3 dana uzimanja sam osjećala užasnu bol u nozi kao da će mi se vene rasprsnut i odmah pretala uzimati (nisam niti kutiju dovršila).
Zovem ja tu istu ginekologicu (pogledati ću kako se zove pa napisati) i kažem joj što se dešava a ona: joj, odmah ih prestanite uzimati, imali smo ima neko vrijeme problem sa tako mladom djevojkom upravo iz istog razloga...(valjda tromb) da nisam vidjela ne bi vjerovala, još pred 2 mjeseca bi vam rekla da nema šansi da imate problem zbog toga u tim godinama.

Eto jednom rječju KRAVA.
FIRST is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 20:04   #26
Ima dobar ginekolog u poliklinici sunce, ne sjećam se imena ali jedini je tamo.

Pristojan, objasni, skroz ok.
__________________
Čuvaj se vlasti bez mane.
mitzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 01:03   #27
Quote:
blue-panter kaže: Pogledaj post
hvala ti i ja tebi drzim fige!!!
a kakav ti je taj lijecnik u zg? mislim, jel ti stanje krenulo na bolje?
sorry curke znam da ovo nije forum za ova pitanja
za sad sam bila samo tri put kod njih, i obavila biopsiju, papu i nekakvu fulguraciju..
sad mi je ubrzo kontrola pa cemo viditi (ako se i dalje ne popravi, mislim da mi ne gine konizacija)..no dobro je to sto mi je zadnja kolposkopija pokazala da je grlic maternice cist tako da se fakat nadam dobrim vijestima
meni je doktor super, bas je strucnjak za hpv, a dosta hvale i doktoricu koja radi u istoj poliklinici na onom drugom topicu o ginekolozima..ovo je njihova stranica pa pogledaj ako te zanima ginoderma
a sad kidam na lijevo da vise ne oftopicarim sorry cure
__________________
I need your lovin' like the sunshine..cvrcak raste
iwchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 02:40   #28
Evo mojih iskustava:

dr. Čedomil Ivković (poliklinika 1885 na Korzu) - nije mi se svidio. Pregled je bio bolan i grub. Imala sam osjećaj kao da me se pokušava riješiti. Propisao mi je pilule, a kad sam ga pitala da li bi trebala napraviti jetrene probe (samo zato jer sam ih još prije pila pa znam da se to mora testirati) je rekao - pa, da, da, mogli biste. Mislim stvarno. Na jedvite jade su mi dali njegov broj u poliklinici kada sam ga morala nešto hitno pitati i tu me se više manje riješio.

dr. Jakov Masovčić - meni odličan. Sve lijepo objasni, uzme vremena za svakog pacijenta. Pregledao me jako nježno. Posebna pohvala sestri, koja vas dočeka na vratima, i onako srdačno primi. Kada ih nema u ordinaciji, na sekretarici kažu broj za hitne slučajeve (vjerojatno stan dr. Masovčića) koji sam jednom nazvala i bez problema ugovorila hitni pregled.

Inače, kako nisam prijavljena ni kod jednog socijalnog, nedavno sam se prijavila kod dr. Brnčić. Inače, ona još uvijek prima pacijentice, pa ako nekome treba - eto preporuke. Nisam ju sad uspjela naći u imeniku, inače to je u Domu zdravlja PGŽ - u onom malenom prolazu preko puta izlaza iz KBC Rijeka. Ta doktorica me primila na brzinu preko svih redova jer sam morala dobiti recept hitno, onako bila je malo živčana, ali čini mi se ok. Živčanost pripisujem ogromnom broju pacijentica i meni koja ulijećem.
flocki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 14:31   #29
Domika

Ja sam kod Domike, dolphin, pitaj.
Pingvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 14:38   #30
Quote:
vestoni kaže: Pogledaj post
Svi su ti privatnici meni divni, krasni i ljubazni, ali zanima me ako mi neka može preporučiti nekoga tko je stručan i dobar dijagnostičar. Naime, imam određene probleme i zbog njih sam potrošila dosta novaca i vremena, a da dijagnozu i terapiju nisam dobila....

Hvala
digni uputnicu kod svoje ginicke i odi u kbc rijeka na gin. ploikliniku i obavi pregled tamo su ti doktor Vlastelic i docent alen finderberg tako nekako divni ljudi, to ti pricam iz osobnog iskustva ja zivim u crikvenici i imam ludacu od doktoirice koja mi je rekla da mi nije nista i da nisam trudna a ja pred 7 dana imala spontani u 8 tjednu trudnoce, a kod nje sam ti dolazila samo po uputnice za polikliniku, jer nisam zeljela imati vise posla s nestrucnom osobom, tamo ces bez beda obaviti pregled, dobit ces objasnjenje i sta je najvaznije toplu rijec...
diana11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 16:12   #31
Bok,cure! Ja sam kod dr.Škunca Radman Elvire na Krimeji već 10.god., ona ima ugovor sa HZZO-om, i meni je super, premda sam od mnogih cura čula da im baš nije po volji. Sama je kupila Color-Doppler, pa se to i plaća. Jedina mana kod nje je šta se dugo čeka na pregled kad dođeš jer glupa sestra naruči 10 žena za isti termin. Prije nje je tamo bila dr.Kalinić, spominjale ste ju, sada je privatnica, ona meni nije bila nikakva, kad god bi me vidjela, slala me po marendu (išla sam kod nje od 16te god.,sada imam 29), i nije bila nešto ljubazna, imala sam osjećaj kao da sam u tvornici na traci. A Elvira mi je cool, šta god me zanima mi objasni, uzme si vrijeme za mene, a i odmah obavim ultrazvuk, koji dođe 150 kn, ali to mi se čini mala cijena. Nadam se da sam pomogla.
madcox is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 16:57   #32
da se nadovežem...meni je mama išla kod Rozalije i bilo je super zadovoljna pa sam mislim i ja ić (kad skupim hrabrosti a i vrijeme mi je) i čula sam da je super. ja sam ju upoznala i malo mi se nije dopala jer je onako prilično direktna i otvorena...npr. kaže ti direkt nešto u facu pa tek onda skužiš da se zaje... ma uglavnom nakon vremena provedenog na kavi sam stekla dojam da je ok ženska pa ću ić za prvi put pa javim...baj d vej čula sam da je ona Škunca isto super...toliko
LittleMiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 18:05   #33
Quote:
diana11 kaže: Pogledaj post
digni uputnicu kod svoje ginicke i odi u kbc rijeka na gin. ploikliniku i obavi pregled tamo su ti doktor Vlastelic i docent alen finderberg tako nekako divni ljudi, to ti pricam iz osobnog iskustva ja zivim u crikvenici i imam ludacu od doktoirice koja mi je rekla da mi nije nista i da nisam trudna a ja pred 7 dana imala spontani u 8 tjednu trudnoce, a kod nje sam ti dolazila samo po uputnice za polikliniku, jer nisam zeljela imati vise posla s nestrucnom osobom, tamo ces bez beda obaviti pregled, dobit ces objasnjenje i sta je najvaznije toplu rijec...
hvala!
__________________
maybe I look like a cutie but mess with me and I'll kick your booty
vestoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 00:18   #34
Knjizica popusta - sve dzabe

Izasla je navodno Knjiga popusta za Rijeku i govore da se s njom moze besplatno po vani piti, jesti, oblaciti se, teretana...da ustedis ful puno para.
Je li tko cuo za to? Daj posaljite gdje se to moze kupiti. Hvala.
sminker is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 01:20   #35
Quote:
sminker kaže: Pogledaj post
Izasla je navodno Knjiga popusta za Rijeku i govore da se s njom moze besplatno po vani piti, jesti, oblaciti se, teretana...da ustedis ful puno para.
Je li tko cuo za to? Daj posaljite gdje se to moze kupiti. Hvala.
jel se moze s tim ici besplatno i kod ginica?
__________________
I need your lovin' like the sunshine..cvrcak raste
iwchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 09:06   #36
Quote:
sminker kaže: Pogledaj post
Izasla je navodno Knjiga popusta za Rijeku i govore da se s njom moze besplatno po vani piti, jesti, oblaciti se, teretana...da ustedis ful puno para.
Je li tko cuo za to? Daj posaljite gdje se to moze kupiti. Hvala.

Ja bi prije rekla da je rijeć o popustima. Ne nemam pojma - probaj turističku zajednicu
FIRST is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 11:55   #37
ponovo na ginekologe - ima li netko informaciju o dr. franciskovicu?
kujela is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 22:11   #38
Quote:
sminker kaže: Pogledaj post
Izasla je navodno Knjiga popusta za Rijeku i govore da se s njom moze besplatno po vani piti, jesti, oblaciti se, teretana...da ustedis ful puno para.
Je li tko cuo za to? Daj posaljite gdje se to moze kupiti. Hvala.

probaj na izlasci.net - mislim da su je cak i oni izdali.prije par dana sam bas gledala njihovu stranicu i tamo je bila i ta knjizica.
missh is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 22:12   #39
i da-nije nista besplatno,nego dobijes npr. 10% popusta u Tarsi,5% popusta u gantu,1 makijato besplatan u malom kafeu....itd.
missh is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 22:13   #40
oprostite cure na OT!
missh is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:22.