Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2022., 13:11   #1
Izvanredni liječnički pregled za profesionalne vozače

Pozdrav, jedno pitanje. Profesionalni sam vozač sa C i Ce kategorijama, prošle godine u rujnu imao sam izolirani provocirani epi napad poznatog uzroka i poslan sam na vanredni liječnički pregled na kojemu mi je utvrđena privremena nesposobnost (1 godinu) za sve kategorije (B, BE, C, CE). Nakon godinu dana pristupio sam liječničkom pregledu uz pozitivan nalaz neurologa na kojem piše da je s moždanom aktivnosti sve u redu i da se radi o izoliranom provociranom napadu. U medicini rada su mi rekli da mi mogu vratiti B i BE ali su mi za C i CE rekli da sam trajno nesposoban (10 godina). Sad me zanima zašto mi za C i CE kategoriju nisu onda odmah prošle godine na prvom pregledu pisali trajnu nesposobnost nego sam bezveze izgubio godinu dana čekajući sve kategorije da bi ispalo da svakako ne mogu dobiti profesionalne kategorije narednih 10 godina. U rješenju piše da se mogu žaliti drugostupanjskoj komisiji, da li je to moguće i da li će mi to nešto pomoći da možda dobijem nesposobnost u kraćem trajanju za profesionalne kategorije?
omeegah is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:10.