Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2011., 15:14   #1341
Ne mogu se snaći nikako na Olayevoj stranici: te dvije nijanse, jesu li kao kod Nivee - neka brončana i neutralna ili su neutralana i svijetla? Ja inače imam problema sa tim one color fits all toniranim kremama, jer sam bijela i malo me požute
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 16:52   #1342
Quote:
MelodyNine kaže: Pogledaj post
Ne mogu se snaći nikako na Olayevoj stranici: te dvije nijanse, jesu li kao kod Nivee - neka brončana i neutralna ili su neutralana i svijetla? Ja inače imam problema sa tim one color fits all toniranim kremama, jer sam bijela i malo me požute
nema brončane
ta svijetla je ispočetka skroz svijetla, a kroz sat-dva se prilagodi tenu. a medium (tamnija, jelte ) je nijansu tamnija od ove, ali nije brončana
__________________
Život. Eto što bih ja dao da te nikad nisam vidio ili da te vidim samo još jednom.
hana24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 17:14   #1343
Quote:
hana24 kaže: Pogledaj post
nema brončane
ta svijetla je ispočetka skroz svijetla, a kroz sat-dva se prilagodi tenu. a medium (tamnija, jelte ) je nijansu tamnija od ove, ali nije brončana
Odlično, hvala na informaciji i oprosti na sitničavosti
Jednostavno se bojim da mi ta skroz svijetla, kroz sat-dva, bude "prilagođena" u vidu žutila
A ništa, vidjet ću kad probam
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 17:30   #1344
Quote:
MelodyNine kaže: Pogledaj post
Odlično, hvala na informaciji i oprosti na sitničavosti
Jednostavno se bojim da mi ta skroz svijetla, kroz sat-dva, bude "prilagođena" u vidu žutila
A ništa, vidjet ću kad probam
hmm... a neman pojma u što se prilagođava, ali oćeš da ti pošaljem tester pije nego kupiš pa da vidiš?
__________________
Život. Eto što bih ja dao da te nikad nisam vidio ili da te vidim samo još jednom.
hana24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 18:16   #1345
Quote:
hana24 kaže: Pogledaj post
hmm... a neman pojma u što se prilagođava, ali oćeš da ti pošaljem tester pije nego kupiš pa da vidiš?
Hvala ti, super si
Sutra idem u izvidnicu, ako budem imala ikakvih sumnji, javim ti se za tester
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 17:20   #1346
novo, novo!

http://www.parfumsgivenchy.com/skinc...5_441_137.html
madeira is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 21:09   #1347
Baleina tonirana:
ne pokriva dobro, fleke sam imala po licu i mrvicu mi je pretamna ona svjetlija nijansa

ak je neko zainteresiran, stoji zapakiran i čeka bolje dane
__________________
Najsigurniji način da ne postaneš vrlo nesretan jest taj da ne zahtijevaš da budeš vrlo sretan.
poop is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 19:17   #1348
alverde tonirana krema

ostavlja fleke po licu a ona svjetlija mi je pretamna



edit: sad tek vidim da mi je post isti kao ovaj iznad, dakle ni balea ne dolazi u obzir.

Ja zapravo nikad nisam koristila toniranu kremu pa ak su sve takve kao alverde onda niti ne budem... Zar ima krema koja se lijepo i jednolično razmazuje ? Imam suhu kožu.
Satene is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 19:29   #1349
Alverde tonirana ni nema više od jedne nijanse. Balea je meni super se razmaže, krema ko krema je odlična, al svijetlija nijansa mi je pretamna. -.-
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 19:37   #1350
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Alverde tonirana ni nema više od jedne nijanse.
Zar nema dvije?
Kad sam kupovala sam pogledavala i Baleinu pa je moguće da mi je ostalo u glavi dvije nijanse.

Kakvu kožu imaš? Izgleda da za suhu kožu trebaju neke malo 'razmazivije' kremice.
Satene is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 20:45   #1351
Mješovitu, lagano masnu po t zoni. Ima svakakvih toniranih, samo ja nemam para da isprobavam. Naručit ću BB kremu i gotovo.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 06:13   #1352
Quote:
poop kaže: Pogledaj post
Baleina tonirana:
ne pokriva dobro, fleke sam imala po licu i mrvicu mi je pretamna ona svjetlija nijansa

ak je neko zainteresiran, stoji zapakiran i čeka bolje dane
Potpisujem skroz. Užasna mi je. Vraćam se ipak Nivei.
__________________
...Se è tardi a trovarmi insisti, se non ci sono in un posto cerca in un altro, perché io son ferma da qualche parte ad aspettare te...
Lilly Vanilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 14:41   #1353
Da li je probao netko od Uriaga toniranu za masnu kožu,iz linije hyseac?Kakva je nijansa?
veronika_87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 16:13   #1354
Je li netko koristio i ranije tu Balea toniranu?

Vidim da je hvaljena, al ja se sijecam da sam je imala ima tome i 5, 6 godina i da mi nije ostala u najboljem sjecanju, pa ne znam bi li je opet kupila, mozda su joj nesto promijenili sastav?

Meni je od svega sto sam koristila, za moju suhu kozu, najbolja Nivea. lagano ujednaci, nigdje se ne isticu suhi djelovi, ma super mi je.
Sparkle_cedar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 20:34   #1355
E a jel probao tko Bebe toniranu?
regana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 16:18   #1356
Prijavljujem da je Olay tonirana meni jako dobra. Uzela sam nijansu Fair, i ta je svjetlija od Niveinog Naturala za cijelu jednu nijansu (ako ne i više). Niveina je na meni narančasta i to je potpuni užas.
Na ruci kad se nanese djeluje malo žućkasto, pa sam se zabrinula, ali na licu je odlična i lijepo se razmaže i stopi. Ne masti mi lice (imam normalnu kožu, mjestimično dehidriranu), jako omekša lice i fina je podloga za rumenilo. I fino miriši.
Ima SPF 15

Moje preporuke
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 16:24   #1357
Kolko para?
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 16:33   #1358
E, mislim oko 105 kuna. Nisam u Hrvatskoj, pa sam ju kupila u pola cijene, na nekakvom sniženju, nije mi se dalo prvo probati sa testerom.
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 16:34   #1359
Budem pogledala u kozmu, tnx.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 17:53   #1360
Mislim da te tonirane nema nigdje osim u mulleru.
lida is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:49.