Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2014., 22:01   #201
Quote:
Wood kaže: Pogledaj post
Nije potrebno dati ispravan oib tako da je taj podatak besmislen i ne pada mi napamet ostavljat na njuškalu bilo kakve oibe.
Sad malo svi poceli previse srat

Oib je javni dokument
Stavio ti pravi il ne, kad prodas jednostavno izbrises oglas

Isto tak meni na zivce idu ti lazni oglasi...i to jako

I netreba tu izmisljat toplu vodu...jednostavno uzmes registraciju kakvu ima hl, ss i ostale kladionice...omogucis rejting prodavatelja i kupca i bok

Usluga bi bila bolje, brza i korektnija...i ne bi se desavale cigle i sl stvari
Ps. ne znam za tebe ali meni pojam musterija znaci kupca covjeka sa novcima postenog koji ce platit il kupoit i ispostovat sve kak smo dogovorili....i jedino ko bi mogo tic sa njuskala su smrdljivi lopovi muljatori i kreteni kaj su se nekad negdje zajebali pa bi i sad oni nekog drugom zajebali/uvaljali mu i sl
__________________
Trust me I know what I'm doing
Sledge_Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 22:56   #202
a komplicirano je napisat broj mobitela i primit poziv od stranje njuškala te odgovorit na 2 pitanja?
NMT is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 12:25   #203
Quote:
Sledge_Hammer kaže: Pogledaj post
Ps. ne znam za tebe ali meni pojam musterija znaci kupca covjeka sa novcima postenog koji ce platit il kupoit i ispostovat sve kak smo dogovorili
Naravno, samo to sve moze biti i netko ko ne želi svoj osobne podatke bilo gdje ostavljati.
Ne stavljam svoje pravo ime, ne stavljam svoj broj telefona, ne stavljam svoj oib, niti te podatke tražim od drugih ljudi.
U čemu je tu problem?
Zašto bi te podatke davao javno svima odma u startu?
Ako prodajem neke sitnice to je sve nepotrebno, ako prodajem neke skuplje i veće stvari normalno da ću dati podatke potencijalnoj mušteriji.

Quote:
Sledge_Hammer kaže: Pogledaj post
I netreba tu izmisljat toplu vodu...jednostavno uzmes registraciju kakvu ima hl, ss i ostale kladionice...omogucis rejting prodavatelja i kupca i bok
Upravo ovo što ti pričaš je izmišljanje tople vode, njuškalo ne treba nikakvu registraciju kao kladionice niti bilo kakav rejting prodavatelja.
Ako vidiš da je oglas lažan (a vidi se iz aviona) onda ga fino zaobiđeš i prijaviš ako treba, šta te tu ima živcirat?
Ionako se dotični brišu vrlo brzo.
Wood is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 13:26   #204
Njuškalo

Quote:
Wood kaže: Pogledaj post


Upravo ovo što ti pričaš je izmišljanje tople vode, njuškalo ne treba nikakvu registraciju kao kladionice niti bilo kakav rejting prodavatelja.
Ako vidiš da je oglas lažan (a vidi se iz aviona) onda ga fino zaobiđeš i prijaviš ako treba, šta te tu ima živcirat?
Ionako se dotični brišu vrlo brzo.
Ajd ne pricaj gluposti. Ajde mi reci kako ces prepoznati lazan oglas za npr. mobitel ili far od auta, ako hoces narucit postom od nekog tko nije iz tvog grada?
Nikako, ako hoces kupiti nesto takvo moras se ograniciti na svoj grad i okolicu, ili putovat do prodavatelja i osobno se uvjerit u ispravnost predmeta.
Da postoji feedback, i ako vidis da prodavac ima vec 20 pozitivnih ocjena od korisnika koji takoder imaju pozitivne ocjene, sansa da ti posalje ciglu postom znatno je smanjena, jer ocito se ne radi o muljatoru, kakvih na njuskalu ima kolko hoces.
A policija na prevare do 2k kn ne reagira po sluzbenoj duznosti..


Sent from my iPad using Tapatalk
Zekac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 13:39   #205
Quote:
Wood kaže: Pogledaj post
Naravno, samo to sve moze biti i netko ko ne želi svoj osobne podatke bilo gdje ostavljati.
Ne stavljam svoje pravo ime, ne stavljam svoj broj telefona, ne stavljam svoj oib, niti te podatke tražim od drugih ljudi.
U čemu je tu problem?
Zašto bi te podatke davao javno svima odma u startu?
ti si neki zesci zajebani igrac sa forum.hr-a kad ne otkrivas podatke...da nisi mozda pablo escobar koji voli raspravljat o njuskalu?

inace nitko tvoje podatke nema unaprijed osim ustanove preko koje se obavlja transakcija....jedini i jedini vidljivi tvoji podatci su ili mail ili broj telefona...pa cak niti to...mozes kontaktirat preko samog njuskala

isto tako ja kad kupujem i radi se o nijansama...netko tko stavi kucni broj bez razmisljanja cu od tog kupit...ne zato jer sam manijak vec zato jer covjek koji stavi kucni nit je lopov nit muljator nit ista....za razliku od danas palome do sutrasnjeg branka...a sve ista dama noci sa u gotovo 90% 095, 097 brojem....
Quote:
Wood kaže: Pogledaj post
Upravo ovo što ti pričaš je izmišljanje tople vode, njuškalo ne treba nikakvu registraciju kao kladionice niti bilo kakav rejting prodavatelja.
Ako vidiš da je oglas lažan (a vidi se iz aviona) onda ga fino zaobiđeš i prijaviš ako treba, šta te tu ima živcirat?
Ionako se dotični brišu vrlo brzo.
moj stari je star....siromaka zajebali za tiple...polomil bi ih da ih mogu nac
nisu svi sposobni hakeri ko i ti

kaj fali situaciji sa ebayem i paypalom?
jel si kad kupovo preko tog?
tamo si tolko zasticen da te fakat zaboli...imas vecu sigurnost nego kupovat u ducanu u kvartu
ali neeeee...ajmo si placat pouzecem cigle, drva, tacne i farove sa otpada...
__________________
Trust me I know what I'm doing
Sledge_Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 13:45   #206
Quote:
Sledge_Hammer kaže: Pogledaj post
kaj fali situaciji sa ebayem i paypalom?
jel si kad kupovo preko tog?
tamo si tolko zasticen da te fakat zaboli...imas vecu sigurnost nego kupovat u ducanu u kvartu
ali neeeee...ajmo si placat pouzecem cigle, drva, tacne i farove sa otpada...
I opet paralele ebay i njuškalo.
Pa makni se onda s njuškala ako ti ne paše i misliš da su svi prevaranti, šta si se uhvatio tamo prodavat i kupovat?
Wood is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 13:46   #207
pa necu listat oglasnik i gledat renole 4
jebiga nema konkurencije njuskalo i svi su gore...
i ne mislim da su svi prevaranti...ali bi rade da nema niti jednog jedinog

nego, sad sa ovim podatcima i tim forama si uporan ko i nmt sa onim sranjem od oglasa kakve on ima...

Quote:
Wood kaže: Pogledaj post
Niti znaš šta je službene dužnost niti imaš pojma o čemu pričaš.
Svaka prijevara se treba prijaviti taman i da je 200 kn, policija zbraja štetu i kad se javi više ljudi pokreću proceduru.
tek sad vidio....izgleda da ni ti bas nisi upoznat...al ga trkeljas auuuuu
kaj ce policija napravit ako je ispod 2000kn?
ispod 2000kn nejde po sluzbenoj duznosti...znaci privatna tuzba...znaci 10g po sudu da bi na kraju imo 10x vece troskove
policija nista ne skuplja....uostalom kaj ce skupit....oglas palome branka sa 097 brojem sa njuskala?
da stave registraciju korisnika sa pravim podatcima onda dr stvar...ali ti to ne volis
ti si mali pablo kralj oglasa:-)))
ajde prestani vise molim te...lol


eto ovdje imas lijepo i krasno ureden sustav prodaje
http://www.aukcije.hr/

....niti moras prodavat milijon stvari niti ista...
ja sam ionak registriran na njuskalo...i na supersport...i na forum hr...i ne mijenjam nista....ti ocito mijenjas svako malo podatke na njuskalu zar ne?
ili ak se kladis online u nekoj RH kladionici (ili inozemnoj nije bitno) isto svako malo mijenjas podatke zar ne?
ili na forumu hr isto mijenjas podatke?

koje gluposti....
__________________
Trust me I know what I'm doing

Zadnje uređivanje Sledge_Hammer : 23.02.2014. at 13:58.
Sledge_Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 13:49   #208
Quote:
Sledge_Hammer kaže: Pogledaj post
nego, sad sa ovim podatcima i tim forama si uporan ko i nmt sa onimsranjem od oglasa kakve on ima...
A i ti si uporan s tim glupostima da prodavači trebaju imati nekakav rejting i sl. nebuloze i sve to zajedno da njuškalo pokriva i štiti...
Prodam neku stvar dva puta godišnje i sad mi treba rejting...

Njuškalo je najobičniji i najjednostavniji oglasnik, onakav kakvi su prije bile novinski, a ako ti je do zaštite onda kupuj na servisima kao što je ebay i ostali koji posluju preko paypala i kakvih ima na tone, a aute kupuj po auto tržnicama.

Quote:
Sledge_Hammer kaže: Pogledaj post
eto ovdje imas lijepo i krasno ureden sustav prodaje
http://www.aukcije.hr/
Daj šetaj onda više tamo...
Nevjerovatno da si uporan u pisanju gluposti, ništa ti ne paše, a i dalje držiš njuškalo u bookmarksu.
Nemoj tamo prodavat/kupovat i gotovo, koji lik...

Zadnje uređivanje Wood : 23.02.2014. at 14:01.
Wood is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 14:04   #209
ima ih na tone kažeš?
ajde navedi mi jedan.
NMT is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 14:07   #210
Quote:
Wood kaže: Pogledaj post
Tako je.
Ako si dovoljno blesav da nepoznatom tipu uplaćuješ npr. 3000 kn onda ko ti kriv?


Dajte se više ostavite pretvaranja njuškala u ebay.
Kakav feedback i kakve gluposti?
Većina ljudi tamo proda jednom-dvaput neki predmet, a to je i svrha takvih oglasnika, da svatko može bez pol muke predati oglas i nešto prodati.
Jel razumiješ pojam oglasnik? Njuškalo je oglasnik, a ebay je servis za prodavanje.


Niti znaš šta je službene dužnost niti imaš pojma o čemu pričaš.
Svaka prijevara se treba prijaviti taman i da je 200 kn, policija zbraja štetu i kad se javi više ljudi pokreću proceduru.
S ovim si pokazao da ti stvarno imas pojma o cemu pricas.. Bas si drvo..
Policija zbraja stetu??? Di to zbrajaju, u svom blokicu, ili??
Ti si ocito jedan od onih muljatora koji operiraju na njuskalu, pa ti nije cilj da bude sto transparentnije i postenije.
Znaci ako hocu kupit neki predmet koji prodaje samo jedan oglasivac u npr. Splitu, ja moram ici dole kod njega imati 500kn troskova puta, da bi bio siguran da mi nece poslat ciglu, ili neko sranje?!
I btw. ebay je takoder oglasnik, mozes se registrirat i prodat samo jedan predmet, nikom nista.. Kakav mrtvi servis za prodavanje? To je eventualno amazon, jer tamo nemoze prodavat bilo tko, vec samo oni koji imaju ugovor s njima..
Sramotis se..


Sent from my iPad using Tapatalk
Zekac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 14:10   #211
Quote:
Wood kaže: Pogledaj post
Tako je.
Ako si dovoljno blesav da nepoznatom tipu uplaćuješ npr. 3000 kn onda ko ti kriv?
taj tip.

jer po tebi, nije potrebno ostavljat brojeve mobitela, pa ćeš me ti prek emaila uvjeravat da ti uplatim 3000kn za tvoju ciglicu

ti si taj veliki frajer kojem je dosta pogledat oglas za auto da bi znao da je auto zlato ili smeće, pa tako vrijedi i za manje stvari radi kojih nećeš krenut na put jer nema prijepisa, JB i sličnih papirologija, pa kad ti netko uvalja ciglu budeš vidio kak ćeš se promijenit.

Quote:
Dajte se više ostavite pretvaranja njuškala u ebay.
Kakav feedback i kakve gluposti?
Većina ljudi tamo proda jednom-dvaput neki predmet, a to je i svrha takvih oglasnika, da svatko može bez pol muke predati oglas i nešto prodati.
jesi kad stavljao oglas na aukcije.hr ili ebay.com?
nisi.
e pa onda ne lupetaj.
bez pol muke se tamo postavi oglas, a imaš zaštitu kao kupac da te zaboli đon za đuku iz amsterdama i njegovu vjerodostojnost kao prodavača.

Quote:
Jel razumiješ pojam oglasnik? Njuškalo je oglasnik, a ebay je servis za prodavanje.
jel razumiješ ti da je njuškalo firma koja želi zgrnut što više love i posluje po pravilima tržišta?

ako tržište zahtijeva veću sigurnost i više kontrole, a zahtijeva jer malo malo imaš tužaljke sa svih strana i iz privatnih i iz javnih kanala, onda je razumljivo da će poduzeti nešto po tom pitanju, pa su tako uveli onaj debilni sustav zaštite protiv spamera s oglasima da moraš kopirat captcha kod kad predaješ više oglasa.

no je li to dosta?
naravno da nije, ali ih boli neka stvar, jer oprali su se da nešto rade a nisu mrdnuli prstom, samo su dodali redak koda i kopirali captcha kod za na stranicu.

no nemaju konkurencije i skoro ništa (osim nekog pritiska javnosti ili organa reda, koji zasad ne postoji u toj mjeri) ih ne može natjerat da se promijene.


zamisli ti nekonformne situacije, registriraš se na njuškalu sve kao i dosad, nakon čega ti za autorizaciju oglasa treba 1 minuta odvojenog vremena da te netko nazove na mobitel i provjeri tvoje podatke. nakon čega si slobodan sve radit kao i dosad, ali ti oglasi budu aktivni tek kad ih netko pregleda, kao i svaka izmjena, kao što se radi i na plavom oglasniku i na 4kotaca.net ili kupi-prodaj i svakom iole normalnom oglasniku po pitanju sigurnosnih provjera.

kakvi captcha kodovi kad sam registriran?

pa ja imam preko sto oglasa i svaki tjedan velik postotak tih oglasa ponovo objavljujem i onda mi taj captcha jebe i krade vrijeme ko veliki. a registriran sam i sve ap cap.

Zadnje uređivanje NMT : 23.02.2014. at 14:17.
NMT is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 14:21   #212
Quote:
Zekac kaže: Pogledaj post
S ovim si pokazao da ti stvarno imas pojma o cemu pricas.. Bas si drvo..
Policija zbraja stetu??? Di to zbrajaju, u svom blokicu, ili??
Ti si ocito jedan od onih muljatora koji operiraju na njuskalu, pa ti nije cilj da bude sto transparentnije i postenije.
Eto, ti nemoj prijavljivat, zbog takvih mi je i drago kad ih prevare.

Quote:
Znaci ako hocu kupit neki predmet koji prodaje samo jedan oglasivac u npr. Splitu, ja moram ici dole kod njega imati 500kn troskova puta, da bi bio siguran da mi nece poslat ciglu, ili neko sranje?!
Tako je, kog briga gdje bi ti trebao putovat?
Jel bi se vlasnici njuškala trebali s time zamarat da ti ne dobiješ ciglu?
Ako ju već i dobiješ, udari se s njom po glavi.

Quote:
NMT kaže: Pogledaj post
jer po tebi, nije potrebno ostavljat brojeve mobitela, pa ćeš me ti prek emaila uvjeravat da ti uplatim 3000kn za tvoju ciglicu
Da, ali ja sam pošten, ako mi netko uplati 3k kn ja ću mu rado poslati što trebam, ako ima prevaranata to niej moj problem, a bogami ni problem njuškala, to je problem društva.

Po sto pedesti puta, ako vam se ne sviđa njuškalo onda ga zaobiđite.
To je danas najjači oglasnik u hr i imaju najviše oglasa, a to dovoljni govori da taj koncept kakav je sada funkcionira bez greške i nikakave promjene na dotičnom oglasniku nisu potrebne.
Wood is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 14:21   #213
NMT ja ne znam kako se ti uspiješ prosrat na ama baš svakoj temu na cijelom forumu...

Njuškalo živi od oglasa i prodavanja boljih pozicija u oglasniku.
Njuškalo kao takav nema APSOLUTNO NIŠTA s fejk oglasima, ljudima koji prodaju cigle umjesto mobitela i slično. Ne mora ih biti briga ali ipak moderiraju takve oglase. Njihova dobra volja. Također, ne postoji nikakav tehnički izvediv sistem koji bi vršio automatiku protiv takvih oglasa.
Ako te smeta, vidiš da je fejk, pa prijavi ga onda. To traje 5 sekundi. Kukanje po forumu 5 dana..

A zašto oni tebe kao kupca ne mogu to jest ne moraju zaštiti pitaj seljačine koje vladaju ovom državom. U EU fino postoji zakon koji te štiti i daje ti određena prava, a i svaki kupac recimo na ebay.de/co.uk/... se obavezuje na poštivanje istog onog trena kad tamo stavi oglas. Zamijetit ćeš disclaimer o istom na svakom listingu tamo.
logx is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 14:23   #214
Quote:
Wood kaže: Pogledaj post
A i ti si uporan s tim glupostima da prodavači trebaju imati nekakav rejting i sl. nebuloze i sve to zajedno da njuškalo pokriva i štiti...
Prodam neku stvar dva puta godišnje i sad mi treba rejting...
nemoraju imat rejting...dovoljno je da ostave svoje prave podatke da bi ja kao kupac bio siguran ak me se zajebe

i to kaj ti prodajes dva puta godisnje na njuskalu ne znaci ama bas nista jer u toj prici nisi bitan ti vec kupac kao i svugdje u svijetu
Quote:
Wood kaže: Pogledaj post
Njuškalo je najobičniji i najjednostavniji oglasnik, onakav kakvi su prije bile novinski, a ako ti je do zaštite onda kupuj na servisima kao što je ebay i ostali koji posluju preko paypala i kakvih ima na tone, a aute kupuj po auto tržnicama.
pa i kupujem...sve osim auta i ovihvecih stvari...
pa nisam lud da usb il bateriju il kablove il gedore il neki alat il ista slicno kupujem prek njuskala ili u nasim ducanima kad je na ebayu jeftinije i ako uzimas nesto kvalitetno a ne neko kinesko sranje onda narucis iz eu i dode ti kroz radni tjedan
Quote:
Wood kaže: Pogledaj post
Daj šetaj onda više tamo...
Nevjerovatno da si uporan u pisanju gluposti, ništa ti ne paše, a i dalje držiš njuškalo u bookmarksu.
Nemoj tamo prodavat/kupovat i gotovo, koji lik...
neke stvari moram tipa tehnika mobiteli i sl...i muka mi je kaj moram razmisljat i gruntat si i trazit po forumima jel prdavac dobar il salje cigle


i da....bas si napisao u nekoliko postova gluposti svjetskih razmjera
Quote:
logx kaže: Pogledaj post
Također, ne postoji nikakav tehnički izvediv sistem koji bi vršio automatiku protiv takvih oglasa.
istina...osim da stavis pravo ime i prezime broj telefona broj tekuceg racuna adresu i sl. prilikom registracije
isto tak, i ebay kojeg se tolko spominje zivi od oglasa...i ne ne zelim da njuskalo bude novi ebay nit to itko govori....
ljudi samo zele sigurniju kupnju a ne da ovaj iz sl. broda mobitel nemre nikom prodat jer u okolici il nema nikog il niko nema para a iz zagreba i splita i rijeke di se nalazi 90% stanovnista nitko ne zeli jer se boji da ne dobije ciglu a i zaboli ih ak je i jeftiniji jer ionak u njihovom susjedstvu ima tisuce takvih i sl mobitela
__________________
Trust me I know what I'm doing
Sledge_Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 14:24   #215
Quote:
Wood kaže: Pogledaj post
Eto, ti nemoj prijavljivat, zbog takvih mi je i drago kad ih prevare.


Tako je, kog briga gdje bi ti trebao putovat?
Jel bi se vlasnici njuškala trebali s time zamarat da ti ne dobiješ ciglu?
Ako ju već i dobiješ, udari se s njom po glavi.
pa normalno da bi.
firma želi veću zaradu ne?
kako će je dobit?
tako da sve više ljudi kupuje i prodaje preko njuške, a ne sve manje, ne?

a da li će više ljudi kupovat i prodavat ako sve više ljudi bude moralo na taj put dok npr konkurencija omogući takvo kupovanje da to ne moraju radit?

ajde razmisli malo prije nego lupiš.
NMT is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 14:30   #216
Quote:
NMT kaže: Pogledaj post
pa normalno da bi.
firma želi veću zaradu ne?
kako će je dobit?
tako da sve više ljudi kupuje i prodaje preko njuške, a ne sve manje, ne?

a da li će više ljudi kupovat i prodavat ako sve više ljudi bude moralo na taj put dok npr konkurencija omogući takvo kupovanje da to ne moraju radit?

ajde razmisli malo prije nego lupiš.
Znači sad si ti još pametniji od ljudi koji vode njuškalo?
Eto njima nije pala na pamet ideja da idu štitit kupce?
Samo si se ti pametan toga sjetio
Ako to nisu uveli znači da je idiotarija, da bi otjerala većinu prodavača i da bi morali uložiti masu para u taj sistem.

Šta čekaš sa svojim oglasnikom? Skupite se vas pametnih ovdje, ti sledge, zekac i napravite svoj njuškalo koji će štititi naivce da ne dobiju cigle.
Meni zaštita nije potrebna, a vjerujem i svakome ko ima malo mozga.
Wood is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 14:40   #217
Quote:
logx kaže: Pogledaj post
Njuškalo živi od oglasa i prodavanja boljih pozicija u oglasniku.
krivo.
njuškalo živi od svojih posjetitelja, jer su isto kao i novine, bazirani na klikovima plus prodaji oglasnog prostora - ovog što si ti naveo.

jel ti kužiš da na njuškalu postoji nešto što se zovu reklame? i da li znaš na kojem principu funkcioniraju?

pogledaj koliko je plaćenih a koliko besplatnih oglasa pa se zapitaj zašto je to tako i kako to da njuškalo usprkos toj činjenici i dalje nakon cijelog niza godina, uspješno posluje.

Quote:
Njuškalo kao takav nema APSOLUTNO NIŠTA s fejk oglasima,
osim što su objavljeni na njemu, nema apsolutno ništa

kao da tebi netko na kući napiše: "prodajem stado ovaca za 2 kune".

jel imaš ti šta s time kad ti ljudi počnu dolazit jer ih je lik zajebo pa se ti objašnjavaj s njima?

Quote:
Ne mora ih biti briga ali ipak moderiraju takve oglase. Njihova dobra volja.
da je do njihove dobre volje, ne bi mrdnuli prstom ako bi dobivali više love od toga, a ne manje.

Quote:
Također, ne postoji nikakav tehnički izvediv sistem koji bi vršio automatiku protiv takvih oglasa.
mm da, a ostali oglasnici su valjda izmislili toplu vodu.

1. provjeriti registrirane korisnike - aukcije to rade telefonski, ebay preko isplate sitnog iznosa gdje ti se na računu pojavi kod za reganje tj verifikaciju, ili poštom šalje pismo za verifikaciju adrese itd. ostavljaš podatke o kreditnoj kartici...

sve ovisi na koji način i koliko kompliciran hoćeš to izvest.

najjednostavniji je ovaj telefonski, dobar dan, jeste li vi taj i taj? -jesam.
-molim recite nam vaše korisničko ime kojim ste se registrirali.
-korisnik123,
-zahvaljujem na suradnji, uspješno ste registrirani, doviđenja.

2. autorizacija oglasa - poslije objave oglas je nevidljiv na njuški, tj u pretincu je neaktivni, da bi došao netko s njuške, otvorio ga, provjerio sve prema pravilima oglašavanja, aktivirao i to je to. ti samo dobiješ obavijest da je oglas aktiviran, a što više imaju ljudi zaposlenih da to rade, bit će im bolja i sigurnija usluga, rekao sam, idealan posao za studoše kojeg mogu i od doma i iz grada u subotu navečer radit.

3. izmjena oglasa - autorizacija isto kao i pod 2.

jebački težak tehnički sustav za izvest. već ga imaju 4kotača.net.


Quote:
Ako te smeta, vidiš da je fejk, pa prijavi ga onda. To traje 5 sekundi. Kukanje po forumu 5 dana..
zašto bih ga prijavljivao, to mi se ne da, to je njihov posao ne moj. meni ne smeta, ali smeta mi da smeta drugim ljudima.

toga ne bi bilo da se naprave ove 3 stavke gore.
Quote:

A zašto oni tebe kao kupca ne mogu to jest ne moraju zaštiti pitaj seljačine koje vladaju ovom državom.
je da, vlada bi trebala i autorizirat oglase na njuškalima.
svašta od ovih rvata
Quote:
U EU fino postoji zakon koji te štiti i daje ti određena prava, a i svaki kupac recimo na ebay.de/co.uk/... se obavezuje na poštivanje istog onog trena kad tamo stavi oglas. Zamijetit ćeš disclaimer o istom na svakom listingu tamo.
ma to je zaštita na papiru, ti se na ebay ne možeš ili jako teško možeš registrirat s lažnim imenom, jer ti kartica mora glasit na tvoje ime i imaju sve gore navedene sustave provjere.

ovi disclaimeri i "accept" gumbići nikom ništa ne znače kad netko bude zajeban.
NMT is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 14:41   #218
Quote:
Wood kaže: Pogledaj post
Znači sad si ti još pametniji od ljudi koji vode njuškalo?
Eto njima nije pala na pamet ideja da idu štitit kupce?
Samo si se ti pametan toga sjetio
Ako to nisu uveli znači da je idiotarija, da bi otjerala većinu prodavača i da bi morali uložiti masu para u taj sistem.

Šta čekaš sa svojim oglasnikom? Skupite se vas pametnih ovdje, ti sledge, zekac i napravite svoj njuškalo koji će štititi naivce da ne dobiju cigle.
Meni zaštita nije potrebna, a vjerujem i svakome ko ima malo mozga.
Steta da tvoji starci nisu koristili zastitu, nebi sad morao ove gluposti citati...

Po tebi, ako nesto funkcionira, nema potrebe za poboljsanjima, daljnjim ulaganjima, osluskivanjem trzista, itd.. Takvo ograniceno razmisljanje su imali i oni koji su 90. dobili uspjesne firme za kunu, pa svi odreda propali, jer eto islo je dok je islo, dok nije kljuc u bravu. Kakvo sad razmisljanje, ulaganje u buducnost i nove tehnologije..



Sent from my iPad using Tapatalk
Zekac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 14:44   #219
Quote:
NMT kaže: Pogledaj post
zašto bih ga prijavljivao, to mi se ne da, to je njihov posao ne moj. meni ne smeta,
Ako ti ne smeta i ako ne želiš prijavljivat, šta onda drobiš ovdje danima?
Jel to samo trolaš ili šta?
Quote:
ali smeta mi da smeta drugim ljudima.
Što je pisac htio reći?
Wood is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 14:44   #220
Quote:
Wood kaže: Pogledaj post
Znači sad si ti još pametniji od ljudi koji vode njuškalo?
Eto njima nije pala na pamet ideja da idu štitit kupce?
dobro jel se ti zajebavas il kaj?
pa jel ti je reko NMT da imas kod koji moras upisat...toga prije nije bilo...uveli su nakon kaj je bila tema na provjerenom o sranju sa njuskalom kaj se dogada

znaci da ima njuskalo kakvu kvalitetnu konkurenciju uveo bi on to bez brige

ja kupujem u krugu 100km ovisno o vrijednosti....a vidio sam lijepih stvari sirom RH...ali npr u vukovaru il sl brodu me frka da nije nes ukradeno i smuljano jer je blizu granica srbija bosna...isto tak i u dubrovniku i splituisto...i isto tak i u rijeci zbog digica iz trsta
a mogo bi kupit da me nije frka popusit lovu...i njuskalo bi imalo vise koristi od mene da kupim...
i ako i kad dode konkurencija...onda ce se potrudit da ja budem zadovoljan i siguran

Quote:
Wood kaže: Pogledaj post
Šta čekaš sa svojim oglasnikom? Skupite se vas pametnih ovdje, ti sledge, zekac i napravite svoj njuškalo koji će štititi naivce da ne dobiju cigle.
Meni zaštita nije potrebna, a vjerujem i svakome ko ima malo mozga.
da znam bi...moj stari je star...njega su zajebali...je bila je glupost ali su ga zajebali...mene nisu...mnoge jesu...
to ak si ti super pametan ne znaci da su i svi takvi poput tebe super pametni...
Quote:
Wood kaže: Pogledaj post
Eto, ti nemoj prijavljivat, zbog takvih mi je i drago kad ih prevare.
iako po ovoj tvojoj pricici koju si ispricao vidim em si mlad em nis nisi kupil jer ti starci kupe em ja kao bivsi policajac ti kazem da to nitko ne pise kak si si ti zamislil i objasnit cu ti primjero a to je...odi ukradi salamu u ducan..il kremu u dm...i pricekaj policiju...i onda ces vidjet policajca da je napravio zapisnik i postavlja se pitanje zelite li podic privatnu tuzbu
znaci policija se ne backa sa tim sitnim stvarima...koje su ujedno nekom covjeku velike...eto takav je zakon i mos ga jebat

i molim te daj vise prestani pisat gluposti i sranja...i pokusaj kontrolirat taj svoj ego...jer je velik...i znam da zelis bit u pravu ali nisi...bez obzira na ego

i samo jos jedna stvar dijete moje drago....ja sa ebaya kupim iz hebene kine iz nekog mjesta za koje nikad nisam cul...ovdje me frka iz novske narucit igricu za klinca
kazem ok je nama iz zgb jer imam sve okolo...al dam se kladit da neces narucit mob iz knina iako bio on jeftiniji 100kn jel tak?
__________________
Trust me I know what I'm doing

Zadnje uređivanje Sledge_Hammer : 23.02.2014. at 14:54.
Sledge_Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:46.