Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti > Strip

Strip Kvadrat na kvadrat.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2024., 09:22   #2661
Quote:
Cahit kaže: Pogledaj post
Batman - Imitator

Priča je kratka, ali dobra.

Ali crtež je ajme, nekad ima nekakvu crvenu ili ljubičastu podlogu, treba naprezat oči da vidiš ko, di, šta...
Ne sjećam se više. Već mi je postalo teško pratiti Batmana. Kao da je svaki put nova verzija.
__________________
In an age of darkness, at a time of evil... When the world needed a hero, what it got was him.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2024., 15:51   #2662
Quote:
Constantine kaže: Pogledaj post
Već mi je postalo teško pratiti Batmana.
Ja sam bio krenuo s klasicima: Year One, Long Halloween, Dark Victory....sada, kad dođe nešto u knjižnicu, škicnem na komentare po forumima, pa vidim šta mi se čini. Evo, recimo i Ja sam Bane mi čini OK.
__________________
o_O
Cahit is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2024., 18:45   #2663


Strip Kolekcija #14 - Dragonero, Zagor, Marti Misterija + novo pivo i 100-ti broj Fiće

- bogme sam već od toga pola pročitao...
dr_gonzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2024., 00:21   #2664
Modesti Blejz, album 4. Izdavač Darkvud

Nema šta posebno ovde da se komentariše, od Modesty uvek dobijem to što učekujem.
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2024., 22:20   #2665
Bastien Vives - Zadnji vikend u siječnju

Oženjeni autor stripova se zaljubi u udanu ženu na nekakvom kongresu stripaša. I tako lik zbog neke ženske koju je tek upoznao propušta vjenčanje svoga sina i kaže "nema veze, već ću mu nekako nadoknaditi"

Gipi - Aldobrabdo

Možda "najupicanjeniji" Gipi do sad, ali ne i meni najdraži. Ono što me ugodno iznenadilo je doza humora, ne sjećam se toga u ranijim radovima.
__________________
o_O
Cahit is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2024., 02:47   #2666
Rorschach,preporuka
principio is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2024., 21:30   #2667


Strip Kolekcija #15 - Judge Dredd, Mali Spirou, Komadant Mark...
dr_gonzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2024., 21:36   #2668
Bezdušni serijal - Dragonero u mladosti kad je bio jedan od plaćenika Bezdušnih. Odlični likovi, dobra radnja, brutalno nasilje i zarazno za čitanje. Jedino što su izdanja dosta skupa, ali format je dobro napravljen. Da bar ubrzaju kiosk izdanje Dragonera.
__________________
In an age of darkness, at a time of evil... When the world needed a hero, what it got was him.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:06.