Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2008., 13:51   #1
pozivanje decka na kavu

eto, u petak je bio neki tulumcic i ja se onako, malo zapila i skupila hrabrosti da pozovem jednog decka na kavu. on me onako dzentlmenski odbio - razlog - super sam ja njemu i ok, ALI, kaze da mora sjest i razmisliti jer se jedan njegov frend zapalio za mene.
e sad, ja mislim da ja njega zapravo ne zanimam pa je pokusao odbijanac sto vise ublaziti.

no, mene zanima sto vi zene mislite o zenskom pozivanju muskaraca na kavu? mnoge moje frendice to nebi nikad napravile, ali ja razmisljama ovako...zasto bih ja cekala da on shvati da se on meni svidja....ovako krenem u akciju i znam na cemu sam. a decko mi se stvarno svidja. uostalom, danasnji muskarci su totalni papci za pozvati nekog van. eto, i slobodno komentirajte ovu moju situaciju.
galebica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 14:34   #2
pa slazem se s tobom..., danas se nekad moze nacekati da te decko koji te zanima pozove van...tako da, zasto ne pozvati decka na kavu?

jednostavan poziv ( dobro nije bas jednostavan, al rekla bi riskantan i hrabar poziv)..., koji ce zavrsiti s Da ili Ne..., al onda bar znas da si pokusala i neces se pitati sta bi bilo da si ovo, ono....

kad te decko odbije..pa moze imati vise razloga...dakle mozda ga ne zanimas.. i bolje da te onda odmah odbio, nego ono rekao moze, pa ste se navlacili za tu kavu-pa skuzis da se samo poigravao s tobom..., moze te odbiti iz razloga sto se zbilja mozda sviđas njegovom frendu-a za decke su frendovi zakon i nema otimanja cure u pravom prijateljstvu, a zadnji razlog- mozda ima curu ili nekog tko se njemu sviđa...

bilo kako bilo, ne uzimaj taj odjeb k sebi...., vec razmisljaj na nacin "tko ne riskira, ne profitira"..., dakle da nisi pitala nebi ni znala jel bi izasao s tobom na kavu ili ne..., sad znas- pa si mirne duse...i mozes dalje nastaviti..., znajuci da tu nemas se sta vise zadrzavati..
jesicca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 15:28   #3
Quote:
galebica kaže: Pogledaj post
eto, u petak je bio neki tulumcic i ja se onako, malo zapila i skupila hrabrosti da pozovem jednog decka na kavu. on me onako dzentlmenski odbio - razlog - super sam ja njemu i ok, ALI, kaze da mora sjest i razmisliti jer se jedan njegov frend zapalio za mene.
e sad, ja mislim da ja njega zapravo ne zanimam pa je pokusao odbijanac sto vise ublaziti.
Zakaj uvijek najgori scenarij? Možda je stvarno situacija takva da se sviđaš njegovom frendu i da je njemu zbog toga bad. Takve situacije postoje, velim ti. Podsjeti ga za par dana, ponovi poziv i odmah mu reci da tebe ne zanima njegov frend, već on.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 15:50   #4
prvo, bravo na hrabrosti! nije loše ponekad preuzeti inicijativu

I baš sam to htjela napisati...kako znaš da stvarno nije u pitanju to da dečko jednostavno ima obzira prema svojem frendu kojem se sviđaš?
Myrtillaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 21:10   #5
a gle, moguce da mu je bed zbog frenda jer mi je i rekao koji je taj frend....a meni je sada preveliki bed da ga ponovno pozovem, i ovako sam ga jedva pozvala, a to je bilo pod utjecajem alkohola i podrsku frenda!

mozda da se ponovno nacugam pa ga pozovem?
ne znam kaj da si mislim, mozda da pitam frendicu neka se ona malo raspita?

znaci mislite da je u redu da cura pozove decka na kavu? neki misle da je to pomalo ocajno. a nije, vec mi se decko fakat svidja.
galebica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 21:16   #6
Da, obavezno se prvo nacugaj pa ga zovi. Nama muškarcima strašno imponira kada nas nazivaju pijane babe i zovu nas da se nađemo. Evo, meni se već digao pri samoj pomisli da me neka pijana nazove.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 21:25   #7
da? nisam to znala...vidis, dobro da si mi rekao...ja bi ga vec isla trijezna zvat.
galebica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 21:28   #8
Vidiš da znaš razmišljati kada hoćeš.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 21:31   #9
pa da, treba se samo malo potruditi!
galebica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 21:31   #10
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Da, obavezno se prvo nacugaj pa ga zovi. Nama muškarcima strašno imponira kada nas nazivaju pijane babe i zovu nas da se nađemo. Evo, meni se već digao pri samoj pomisli da me neka pijana nazove.
Možda je Irish pila.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 21:33   #11
a da radje tog frenda pozoves na kavu?... kad te vec krenulo

iskreno, meni se ovo cini kao prilicno jasan odjeb
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 21:37   #12
Naravno da je odjeb kada nazove pijana. Helou, pa da ti mene nazoveš pijana i ja bi te odjebal.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 21:42   #13
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Naravno da je odjeb kada nazove pijana. Helou, pa da ti mene nazoveš pijana i ja bi te odjebal.
jooooj, daaaaj, kao prvo, nisam ga nazvala vec sam ga pitala u facu. a kao drugo, nisam bila bas toliko pijana da jedva stojim i usput stucam dok mu govorim da bih rado sa njim na kavu....ali i ja mislim da je odjeb.
galebica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 21:44   #14
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Naravno da je odjeb kada nazove pijana. Helou, pa da ti mene nazoveš pijana i ja bi te odjebal.
pa na tulumu je to bilo
i nema veze sto je bila pijana... on kao musko bi trebao biti odusevljen sto mu se ukazala takva sreca i milost, a ne izmisljati neke isprike
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 21:47   #15
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
i nema veze sto je bila pijana... on kao musko bi trebao biti odusevljen sto mu se ukazala takva sreca i milost, a ne izmisljati neke isprike
a zašto to ne vrijedi za žene?
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 21:48   #16
Quote:
j.a. kaže: Pogledaj post
a zašto to ne vrijedi za žene?
zasto sto nikad ne znas kakav te manijak zapravo pozvao na kavu
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 21:50   #17
ako su ovakvi razlozi, onda dobro što se ne trudim
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 21:55   #18
Quote:
galebica kaže: Pogledaj post
jooooj, daaaaj, kao prvo, nisam ga nazvala vec sam ga pitala u facu.
Ovo je još bolje. Totalni je turn-on kada ti neka polupijana bazdi alkohol u faci i priča ti kak se hoće naći s tobom. Onak, ovaj je još bio jako obziran. Ja bih ti rekao da ko te jebe i da ne prilaziš otvorenom plamenu da oboje ne izgorimo.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 21:56   #19
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
pa na tulumu je to bilo
i nema veze sto je bila pijana... on kao musko bi trebao biti odusevljen sto mu se ukazala takva sreca i milost, a ne izmisljati neke isprike
Pa da, mi muškarci jebemo sve kaj nam da i uopće nemamo kriterije.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 21:59   #20
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Pa da, mi muškarci jebemo sve kaj nam da i uopće nemamo kriterije.
totalno mi je tesko zamisliti tipa koji bi odbio nesto ovako ponudjeno
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:58.