Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.01.2015., 13:40   #2541
Farbam se kod frizerke L'Oreal bojom br. 7. Htjela bih se sama farbati, ali ne znam koju boju izabrati ako sama kupujem. Farbam izrast, trebam nešto što prekriva sijede.
Pls ako netko ima iskustva i znanja
ModestyBlase is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 16:46   #2542
kako dobijate pepeljasto-smedju...kombinujete li odredjene farbe ili kupujete neku bas u toj nijansi....svaka info je od pomoci....
agroziv is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 17:31   #2543
Quote:
agroziv kaže: Pogledaj post
kako dobijate pepeljasto-smedju...kombinujete li odredjene farbe ili kupujete neku bas u toj nijansi....svaka info je od pomoci....

Mene ista stvar interesira.Pretpostavljam da sa onim barvama iz drogerija ne mogu dobit pepeljasto smeđu boju,a i kad gledam po slikama na kutiji sve imaju crvenkasti ton,što mi ne odgovara.Treba iskombinirat dvije farbe,al u kojem omjeru i koje ne znam.
roza jabuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 10:51   #2544
farbala sam se u crveno 4 godine no dosadilo mi je i odlucila sam ici na smedje. Pofarbala sam se s nekom tamno smedjom koja je ispala crno, naravno uz crveni odsjaj. Kak se farba pocela ispirati, crvena je sv vise izbijala van. Sad sam radila blajh kupku i skinulo mi je do neke narancasto bakrene. Jel bi se smedja sad na tu boju lijepo primila ili je najbolje da napravim jos jednu kupku da bi bila sigurna da nece vise biti crvenog?
black08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 23:20   #2545
Ja sam isto bila crvena. Iskreno mislim da dok ne izraste neće nestati tog crvenog odsjaja. Meni ne smeta jer preferiram tople boje pa se tako i dalje farbam. Naravno sto se više farbas u smede biti ce manji ali ako zelis neku hladnu boju jako teško
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 13:22   #2546
Na ljubičastu Palette 880 (skoro pa ispranu) staviti koje nijanse da bi bila svijetlo smeđa?
Preporučite mi boje, cijena je nebitna.
Našla sam tu dobar savjet sa osmicom + 6% hidrogen pa par dana nakon toga sedmica + 3% hidrogen + regenerator u to.
Ali ne znam koje bi boje uopće. Ovaj savjet sam našla sa Igora farbom ali kažete da jako isušuju.
Što bi mogla uzeti? Majirel? wella Illumina? Keune?
Inače nemam crveni pigment u kosi no mogla bi me zahebavati ova ljubičasta
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 13:56   #2547
Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
Na ljubičastu Palette 880 (skoro pa ispranu) staviti koje nijanse da bi bila svijetlo smeđa?
Preporučite mi boje, cijena je nebitna.
Našla sam tu dobar savjet sa osmicom + 6% hidrogen pa par dana nakon toga sedmica + 3% hidrogen + regenerator u to.
Ali ne znam koje bi boje uopće. Ovaj savjet sam našla sa Igora farbom ali kažete da jako isušuju.
Što bi mogla uzeti? Majirel? wella Illumina? Keune?
Inače nemam crveni pigment u kosi no mogla bi me zahebavati ova ljubičasta
Neznam zbilja kako doci do svijetlo smede bez skidaca boje ili blajha ili blajh kupke ali znam da ti je sedmica dosta tamna.. ja nebi uopce gledala nista ispod osmice. cak bi prvo s devetkom probala.. lakse ti je otic u tamnije nego svijetlije ako pogrijesis..
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 14:18   #2548
jedino što me strah je izrasta koji bi mi uhvatio tu boju a ostatak kose ne. i uvijek mi tu ispadne cirkus.
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 14:23   #2549
Ja nikako ne bi farbala kosu 2x u razmaku od nekoliko dana. Prije bi napravila blajh kupku da posvijetli kosu pa stavila željenu boju

I kako misliš da je 7mica pretamna? Znam da svaka boja ima drugacije oznake ali najcesce je 7 je svijetlije od 6 i to je tamnoplava
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 14:38   #2550
nije mi problem napraviti blajh kupku onda ako je ova opvija 2x farbanja gora.
ja mislim da mi 7.1 ne bi bila pretamna. npr ova igora royal 7.1 mi se čini ok
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2015., 09:53   #2551
Ovo vam je majirelova cista sedmica



A ovo 8.0



Na obje slike sam ja. Nisu skinute s neta.

Galadriel sestica je tamnija od sedmice..

Moj savjet ti je da radije uzmes svjetliju boju jer ce ti se prije desit da ti povuce na tamno nego na svjetlije. Sumnjam i da ce ti boja ispast kao na slici. Prije dodes do zeljene iz svjetlije u tamno nego iz tamne u svjetlije, ali ti napravi kako zelis
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2015., 10:37   #2552
Sorry onda sam te krivo shvatila a u biti govorimo isto. Da 6tica je tamnija od 7mice i slažem se da je bolje prvo probati s svijetlijom bojom
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2015., 10:54   #2553
A sto se tice izrasta, prije farbanja bi svakako trebala dosta skinut boju s kose.. Nemoj stavljat boju ako ne dodes do neke bakrene. Zasto ne pokusas radije sa skidacem? Nego blajh kupkom.. Subtilovog skidaca ti ima dosta, ja sam imala kosu do grudnjaka i ostalo mi je za barem jos 2 puta ponavljanja..

Kakva kosa ti je uopce ispod te ljubicaste palLete? Prirodna ili isto neka tretirana?
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2015., 18:43   #2554
Moja kosa stvarno svasta podnosi i mislim da ne bi trebalo biti problema sa blajh kupkom. A kakva je razlika sad sa skidacem?

Naravno da mi je ispod palette tretirana ni ne znam koja je moja prirodna
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2015., 01:47   #2555
Mislim da ti jedna blajh kupka za lijepu svijetlo smedu nijansu nece biti dosta.. i da ce ti vuci na narancasto osim ako ne pretjeras sa pretamnom bojom nakon skidanja. Ja sam u srednjoj mjesala crnu ljubicastu. Boja ko boja je bila dosta tamna, puknulo me da idem u neku med boju. 4 puta sam stavljala cisti blajh na kosu (u tjedan dana) i jedva uspjela izvuc vrhove. Kosa doslovno ko kauguma Poprilicno sam sigurna da skidac nebi napravio ni pola takve stete.

Neznam, probaj pa javi!
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2015., 07:10   #2556
evo javit ću
sa dvije blajh kupke i keune 10.21 , 1001 i wella illumina 7/81 sam ispala narančasto rozo crvena prestrašno nešto
nije bilo za hodati ulicom ni po mraku
Nisam znala što ću jer sam morala izgledati normalno a nisam htjela staviti opet tamnosmeđu, pa sam puknula keuneovu 6.
sad sam neka normalna smeđa.

djeco, ne pokušavajte ovo doma
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2015., 10:46   #2557
Ojoj! bas mi je krivo.. da si barem isla skidat sa skidacem! Koliko si boja nakupovala ispalo bi te tu negdje, na cijenu mislim.. :/
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2015., 10:59   #2558
yap...što je najgore od svega, opet ću isto takvo neko sranje napraviti
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2015., 11:03   #2559
Ma znam! I ja svakih par godina isto napravim..

Nikak do zdrave duge kose
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2015., 11:05   #2560
ma od duge sam odustala, sad mi je iznad ramena i mogu ti reći da sam se preporodila, zadovoljna sam frizurom ali bojom neću nikadaaaaa
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:39.