Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2007., 15:14   #201
Evo moj dragi muz kupio u konzumu mljeveno meso (zaboravila sam mu reci da vise ne kupuje kod njih meso).. Pakirano dan ranije, vrijedi par dana..
Otvorila ga.. Opet ista stvar ..iznutra smedje I smrdi!
Ili gase frizidere preko noci ili lazu za datum pakiranja
Na kraju smo otisli do merkatora po drugo (svjeze)mljeveno meso

A sto se tice razlike u cijeni sljiva I kome ta lova ide.. Ta lova umjesto u todoricevu casu sampanjca bi trebala ici u racun za struju u ducanima ili bolje frizidere!.. Ili uostalom.. U place ili bonuse
I ponoviti cu.. Konzum: ..moze biti hrvatski na kvadrat.. Ali ako je prijetnja da otruje mene, bebu i muza.. Nek se nosi..
Radije (tj.nerado) odem kod slovenaca
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 16:10   #202
Quote:
Crow Jane kaže: Pogledaj post
Imaju u Lidlu, 8 satno radno vrijeme i 4.000 tis.

Osobno ne kupujem u Konzumu iz principa, ne da njima ne punim kućni budget, već zato što su prljavi i trash dućani, i prvenstveno što ne drže Dukat!!!

Bojkotiram sve osim Leda i ABC namaza. [neke navike ne nestaju prek noći ]

Ne drže oni puno stvari..neki dam sam skužila da nemaju kinder pingvin i milch šnite nego neki svoj K-plus slični desert..
mislim, ne kužim...

A zašto "mrzim" Konzum...
zato što mi mama radi u Dioni...

..kupila sam prije tjedan dana njihovo groždje , oprala, pojela....
povraćala cijelu noć...skoro nisam mogla na posao...
ne znam..ne mora biti ..svi mi kažu nisam dobro oprala, da je puno pesticida..


ali ne znam zašto tolika averzija prema Konzumu....
prodavačice mi ponekad izgledaju "izmučene" i programirane kad pitaju "imate li k-plus karticu"....
a taj K-plus je dobro marketinški proučen....

je li netko probao one Standard konzerve za mace i peseke ???
marta 76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 16:15   #203
Quote:
Hrvach kaže: Pogledaj post
oko tog Konzuma (izgrađenog na igralištu) je jako duga spika. teren je uvijek pripadao crkvi. crkva ga je dala na korištenje nogometnom klubu arbanasi, ono na dugo, dugo. kada je Todorić postao zainteresiran i kupio to od crkve jedini uvijet je bio da se pronađe drugi teren za nogomet. iz tog razloga Todorić nije tako dugo vremena došao u Zd sa super Konzumom. nisu mogli pronaći teren za nogomet. sada je to rješeno. pomoćno igralište tamo na Stadionskoj. i to je to. svi sretni i zadovoljni.



a finih gljiva i friških imaš često u Kauflandu. znam jer sam tamo skoro svaki dan.
mda sretni su svi nema što.
kaufland ne pohodim živcira me onaj njihov glas danas akcija i to.
plus ona svjetla
rađe palim za interšpar.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 16:57   #204
A ne živcira te šta u Sparu svira 24/7 "interspar za mene, on je baš za mene..." (u Zagrebu bar)
mislim, briga mene ali smiješno mi je. zamislite jadne ljude koji rade tamo i svaki jebeni dan to slušati od početka do kraja
mighty_aphrodite is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 17:20   #205
ljudi metro je zakon!
svugdje iste cijene i najpovoljniji je...
i radnici imaju ok placu,a ne kao konzumovci 2200(prekovremene ne placaju,nemaju slobodnog dana,a u ugovoru im je 40 h tjedno,a odrade i vikend koji im smradovi na platnoj listi ne plate)
a to je samo maleni dio njihovog prljavog vesa..imam osobu koja tamo radi,pa znam kakav je mobing i uvjeti tamo..posebice u manjim ducanima..
a kako nas varaju isto je zlocin..todoric..stara cunka
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 17:27   #206
Quote:
mighty_aphrodite kaže: Pogledaj post
A ne živcira te šta u Sparu svira 24/7 "interspar za mene, on je baš za mene..." (u Zagrebu bar)
mislim, briga mene ali smiješno mi je. zamislite jadne ljude koji rade tamo i svaki jebeni dan to slušati od početka do kraja
naravno da da
al imaju bolji izbor od klauflanda
da jadni radnici neki dan sam kasirku vidila kako pjevuši tu šugavu pjesmu, valjda joj je isturpijalo mozak.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 17:37   #207
marta

meni je kolega s posla koji ima svoj vlastiti vinograd rekao neka uopće ne kupujem grožđe na placu niti u trgovačkim centrima

bude mi on donio od doma ono koje oni jedu ( koje je drugačije tretirano od onoga što je za prodaju )
Hrvach is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 18:06   #208
U pravilu volim obaći različite trgovačke centre, naročito novootvorene. Tu di živim i nema svih dućana o kojima pričate, ali zbog prirode posla sam bila u više njih. Meni je manje važno di kupujem, već što kupujem. To obično nisu marke trgovačkih lanaca, jednostavno jer sam isprobavanjem zaključila što mi najviše odgovara. To su uglavnom hrvatski proizvodi, npr. Dukatovi, Vindijini, Gavrilović itd. Ali sam naišla i na neke srpske proizvode koji su me oduševili, npr. slatko i džemovi Bakina tajna, ma za prste polizat!
Ako sam zaključila da je bolji neki strani proizvod, onda kupujem njega. Ali tu ima cakica-trudim se da nikada ne kupujem takve proizvode kod nas, već u Italiji koja mi je vrlo blizu jer je razlika u kvaliteti nemjerljiva. Npr. Nutella za istočno tržište je obični shit i još skuplja nego ona koju kupiš na zapadu. I deterdžent za robu-samo Dash i to, naravno, onaj sa zapada. Barilla kupljena tu nema veze s onom iz Italije...Itd., ima toga dosta.
Ali sam pronašla i proizvoda trgovačkih marki koji su me posve zadovoljili.
Npr. u dm obožavam ići, a super su mi njihovi proizvodi zdarve hrane. Lan samo tamo kupujem! Od kozmetike mi se sviđa Balea mlijeko za tijelo i maslac za tijelo, čisto OK.
U Plodinama, di najčešće kupujem, super mi je čokolada za jelo i kuhanje (volim tamne čokolade), košta samo 3kn i niš joj ne fali.
U Mercatoru, kojeg u pravilu ne volim jer je skuplji od drugih dućana i vrlo je daleko od moje kuće, najbolji mi je papir za pečenje.
U Konzumu ne kupujem Kplus proizvode, nikad neću zaboravit kad smo kupili za usporedbu paštetu od tune Mirna Rovinj i K plus koju proizvodi isti proizvođač-to nije imalo veze jedno s drugim!! Na moram napominjat da K plus nije niš valjala. I zato sam odusatala od njih.
Grandi, Clever, Aro u pravilu ne kupujem, ništa od toga nije zadovoljilo moje kriterije kvalitete.
U Lidlu sam bila u Kopru jer mi je taj najbliži i oduševila se čokoladama. Drugo nisam ni probala, zato neću ulazit u diskusiju.
E,da ne zaboravim, obožavam slovenske mliječne proizvode-nisam naišla na loš!
zrnce soli is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 18:31   #209
Quote:
marta 76 kaže: Pogledaj post
Ne drže oni puno stvari..neki dam sam skužila da nemaju kinder pingvin i milch šnite nego neki svoj K-plus slični desert..
mislim, ne kužim...
Da, tako je već nekoliko mjeseci
I da je bar imalo sličan pingvinu... totalna katastrofa
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 18:44   #210
Quote:
zrnce soli kaže: Pogledaj post
U pravilu volim obaći različite trgovačke centre, naročito novootvorene. Tu di živim i nema svih dućana o kojima pričate, ali zbog prirode posla sam bila u više njih. Meni je manje važno di kupujem, već što kupujem. To obično nisu marke trgovačkih lanaca, jednostavno jer sam isprobavanjem zaključila što mi najviše odgovara. To su uglavnom hrvatski proizvodi, npr. Dukatovi, Vindijini, Gavrilović itd. Ali sam naišla i na neke srpske proizvode koji su me oduševili, npr. slatko i džemovi Bakina tajna, ma za prste polizat!
Ako sam zaključila da je bolji neki strani proizvod, onda kupujem njega. Ali tu ima cakica-trudim se da nikada ne kupujem takve proizvode kod nas, već u Italiji koja mi je vrlo blizu jer je razlika u kvaliteti nemjerljiva. Npr. Nutella za istočno tržište je obični shit i još skuplja nego ona koju kupiš na zapadu. I deterdžent za robu-samo Dash i to, naravno, onaj sa zapada. Barilla kupljena tu nema veze s onom iz Italije...Itd., ima toga dosta.
Ali sam pronašla i proizvoda trgovačkih marki koji su me posve zadovoljili.
Npr. u dm obožavam ići, a super su mi njihovi proizvodi zdarve hrane. Lan samo tamo kupujem! Od kozmetike mi se sviđa Balea mlijeko za tijelo i maslac za tijelo, čisto OK.
U Plodinama, di najčešće kupujem, super mi je čokolada za jelo i kuhanje (volim tamne čokolade), košta samo 3kn i niš joj ne fali.
U Mercatoru, kojeg u pravilu ne volim jer je skuplji od drugih dućana i vrlo je daleko od moje kuće, najbolji mi je papir za pečenje.
U Konzumu ne kupujem Kplus proizvode, nikad neću zaboravit kad smo kupili za usporedbu paštetu od tune Mirna Rovinj i K plus koju proizvodi isti proizvođač-to nije imalo veze jedno s drugim!! Na moram napominjat da K plus nije niš valjala. I zato sam odusatala od njih.
Grandi, Clever, Aro u pravilu ne kupujem, ništa od toga nije zadovoljilo moje kriterije kvalitete.
U Lidlu sam bila u Kopru jer mi je taj najbliži i oduševila se čokoladama. Drugo nisam ni probala, zato neću ulazit u diskusiju.
E,da ne zaboravim, obožavam slovenske mliječne proizvode-nisam naišla na loš!
evo jedan veliki poudrav od mene i jako mi je drago da si se javila jer me jako zanima ovo sa dashem,jaga koristim vec jako dugo i prezadovoljna sam s njim ali mi nije nikako jasno cije je ustvari to prasak.ovaj koji kupujemo tu kod nas ,sloveniji i italiji je isti a onaj koji se kupuje u mulleru ili njemackoj,austriji svicarskoj je drugaciji potpuno drugacije i pakiranje i prasak i sve i na jednom pise da je proizvodjac italija a na drugom da je njemacka.posto ga u zadnje vrijeme kupujem u mulleru pitala sam i njihovu prodavacicu sta je sta i ona mi je rekla da je samo taj njihov orginal,pa sad vise nista nekuzim.
sta ti mislis o tome,jesi li mozda probala ovaj iz njemacke.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 18:55   #211
e da ovo za metro je istina,stvarno se najvise isplati otici tami u kupovinu a pogotovo meso i jos ako se uzimaju ona veca pakiranja mesa onda se stvarno moze jako puno ustediti.imaju i uvjek nesto na akciji i drugacija pakovanja proizvoda koja se uvjek isplati kupiti,npr.nama zenama uvjek vazan omeksivac plavi lenor u kanisteru od 5l kosta 60kn i jos jako puno proizvoda po super povoljnim cjenama.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 19:45   #212
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post
Evo moj dragi muz kupio u konzumu mljeveno meso (zaboravila sam mu reci da vise ne kupuje kod njih meso).. Pakirano dan ranije, vrijedi par dana..
Otvorila ga.. Opet ista stvar ..iznutra smedje I smrdi!
Ili gase frizidere preko noci ili lazu za datum pakiranja
Na kraju smo otisli do merkatora po drugo (svjeze)mljeveno meso
A vi koji nađete pokvareno meso, jel ga ikad odnesete nazad u dućan ili prijavite negdje pokvareno meso?
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 21:35   #213
Ja sam kupila dash na akciji u kartonskoj kutiji 2 X 5,5kg- za nekih 100kn, u ipercoopa, bija mi je odličan. A proizvodi ga P&G (koji proizvodi tide, ariel, bonux). Ali mogu vam isto tako reći da mi Lidlov Lil 3kg- 16KN (ja sam ga na akciji uzela za 11), nije ništa lošiji.
aurora-s is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 22:03   #214
Quote:
Jean kaže: Pogledaj post
E, kad smo već kod robnih marki trgovačkih lanaca, nekidan sam kupio ulje marke Rumke

Ako sam dobro vidio, proizvodi ga Čepin...

to si vidio u kerumu jel?
ja sam se bacila na pod kad sam vidjela vodu "Rumke"
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 22:43   #215
Quote:
Ava Adore kaže: Pogledaj post
A vi koji nađete pokvareno meso, jel ga ikad odnesete nazad u dućan ili prijavite negdje pokvareno meso?
Mi koji nadjemo pokvareno meso nazovemo udrugu za zastitu potrosaca koja radi utor.I cetvr. 12-14.. I ne javljaju se na tel (nemam doma fax).. Nazovemo I konzum, cekamo 10-15min na liniji i odustanemo.. I ne vracamo se u taj ducan jer je predaleko.. A I sta.. Dat ce mi drugo meso, a ja moram dva put do njih I nazad?.. Jebemise, zelim da plate globu za to..

Do sad ih nisam uspjela prijaviti.. Neznam kome drugome.. Da ih provjeri I masno kazni
I nemam apsolutno nikakvih kocnica za neprijavljivanje (dapace, rado bi ih sje..), ako si to mislila..
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 22:45   #216
dam ti ja mob od kneževića
nećeš ga dobiti na fiksni, odnosno teško.
ili mu šibni mejl...
oće on raditi oće
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 23:00   #217
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post
dam ti ja mob od kneževića
nećeš ga dobiti na fiksni, odnosno teško.
ili mu šibni mejl...
oće on raditi oće
ko je taj?
Uostalom, daj..
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 23:01   #218
šef zadarskih nezadovoljnika pod imenom potrošači
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 23:04   #219
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post
šef zadarskih nezadovoljnika pod imenom potrošači .mig:
Trebaju mi ovi u Zagrebu.. Nisam vise u Zadru
..u zag. Konzumima sam kupila pokvareno meso..
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 23:05   #220
e ježga, ne mogu da ti pomognem.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:04.