Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.06.2008., 23:02   #101
Quote:
galebica kaže: Pogledaj post
ti to iz iskustva ocito govoris....
ne...pročito sam u storiju

pa iz iskustva, normalno....zato se što prije navikni na odjebe ak misliš uletavat
kad bi tipovi za svaki odjeb otvarali teme forum bi bio posjećeniji od gugla
spy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 17:47   #102
Ma tako je curke, po mome mišljenju nema ničeg lošeg u pozivanju muškarca na "kavu".

Ja sam to do sada iskusio samo jednom i ta mi je cura odmah postala (neznam koju bih riječ upotrijebio) simpatičnija, sigurnija u sebe....
Nažalost po nju ostali smo samo frendovi, nisam želio zavaravati ni nju ni sebe..

U svakom slučaju, odmah treba poduzimati određene mjere, bar ja tako razmišljam, tko će se načekati da druga strana skuži što želi ova prva...

Još nešto:
Osobi koja me pozvala sam lijepo na toj kavi objasnio kako stvari stoje, dakle razgovorom i iskreno, i smatram da je to OK za razliku.....

........od situacije u kojoj se trenutno nalazim: Pošaljem jednoj curi SMS i ne dobijem NIKAKAV odgovor, ajde popustim sam sebi te nakon dva dana pošaljem 2. koji bi se trebao shvatiti onak čisto prijateljski (da se nadovežem tako je izgledao i prvi) i naravno opet nema odgovora.
Nakon toga bi svatko znao na čemu je (valjda).

E sad, da li vi mislite da je to ok??
Pa hebemu bar iz poštovanja prema toj osobi smatram da se treba nešto odgovoriti, može se odbiti kava i preko SMS-a nije to problem, ali ovak bez ijedne riječi to je po meni totalno glupo, pogotovo od osobe od koje se to nikada ne bi nadali.

Što vi mislite o tome???
jedan mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 19:53   #103
Mislim da nema potrebe za trećim SMSom i da broj te nepristojne kučke možeš, bez imalo beda, napisati u svakom veceju u kojem se zatekneš. Uz tekst "mala daje u guzu i guta".
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 11:56   #104
Ne bediraj se, treba se odgovoriti, makar i odbijancem. Ti si bio fer prema onoj drugoj, svaka čast.

Meni nije bed pozvat dečka na kavu ak smo si ok (a ne idemo inače po kavama), a ne sviđa mi se, znači ono, za catching up ili slično. Kad mi se sviđa- ponašam se ko mumija Ne pitam jer se bojim odbijanca
elle747 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 20:01   #105
Quote:
galebica kaže: Pogledaj post
eto, u petak je bio neki tulumcic i ja se onako, malo zapila i skupila hrabrosti da pozovem jednog decka na kavu. on me onako dzentlmenski odbio - razlog - super sam ja njemu i ok, ALI, kaze da mora sjest i razmisliti jer se jedan njegov frend zapalio za mene.
e sad, ja mislim da ja njega zapravo ne zanimam pa je pokusao odbijanac sto vise ublaziti.

no, mene zanima sto vi zene mislite o zenskom pozivanju muskaraca na kavu? mnoge moje frendice to nebi nikad napravile, ali ja razmisljama ovako...zasto bih ja cekala da on shvati da se on meni svidja....ovako krenem u akciju i znam na cemu sam. a decko mi se stvarno svidja. uostalom, danasnji muskarci su totalni papci za pozvati nekog van. eto, i slobodno komentirajte ovu moju situaciju.
Mene obično krivo shvate kad ih pozovem na kavu. Ne znam, nekima je kava sinonim za nešto drugo izgleda.
Uglavnom, istina je da su muški papci kad treba nekog pozvati na kavu. To mi je i jedan prijatelj rekao. Rekao je kako voli da ga cura pozove na kavu.
Dakle, to muškima u biti olakšava stvar.
Mislim da treba iskzati interes, pa što bude. Ako on nje zainteresiran, hvala Bogu idemo dalje. Interes svakako treba pokazati, ali trčati za nekim za kog vidiš da je hladan, no way.
BornInApril is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 21:29   #106
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Mislim da nema potrebe za trećim SMSom i da broj te nepristojne kučke možeš, bez imalo beda, napisati u svakom veceju u kojem se zatekneš. Uz tekst "mala daje u guzu i guta".
Riješena je misterija brojeva mobitela po javnim wc-ima. A ja sam uvijek mislila da su to izmišljeni brojevi. :naivna:


Meni je uvijek bed otpilit nekoga tako, ja rađe držim sve na prijateljskoj razini, ako vidim da je naporan, smanjim te kave, a ako baš postane glup, onda mu kažem da ništa od toga.

No, između toga svega prođe par mjeseci, znam, grozna sam.

Obično zovem frendove na kavu, poencijalne nikada.
Mislim, kavu kavu, ne nešto drugo, Slafko.

(još uvijek sam tužna, znaš )
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 21:35   #107
Nemaš zakaj bit.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 21:41   #108
Ne kužim.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 21:59   #109
Pa pored toliko kuratih i maljavih jebača s LJESa i obrazovanih ekonomista s USa, ti mene nađeš zvat na kavu.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 22:10   #110
Pa nisam tak plitka da me zanimaju samo novac i izgled.

A i imaš lijepe oči.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2008., 00:35   #111
Quote:
jedan mali kaže: Pogledaj post

........od situacije u kojoj se trenutno nalazim: Pošaljem jednoj curi SMS i ne dobijem NIKAKAV odgovor, ajde popustim sam sebi te nakon dva dana pošaljem 2. koji bi se trebao shvatiti onak čisto prijateljski (da se nadovežem tako je izgledao i prvi) i naravno opet nema odgovora.
Nakon toga bi svatko znao na čemu je (valjda).

E sad, da li vi mislite da je to ok??
Pa hebemu bar iz poštovanja prema toj osobi smatram da se treba nešto odgovoriti, može se odbiti kava i preko SMS-a nije to problem, ali ovak bez ijedne riječi to je po meni totalno glupo, pogotovo od osobe od koje se to nikada ne bi nadali.

Što vi mislite o tome???
Nije okej. UVIJEK se može smislit pristojna stvar za reć. Ja sam zamalo napravila nešto slično nedavno (umalo se prepoznah na početku priče al aj kad sam pročitala do kraja ipak me ti nisi zvao na kavu ) nisam u tom trenu znala kaj dečku reć (jer nisam znala bi li išla na kavu il ne) i kao budem kasnije odg kad smislim i zaboravila. Nakon 2 dana poslao mi on opet poruku i onda mi je bilo stvarno neugodno i aj imala sam slobodnog vremena i otišla ipak. I pala na njega ko tele. I onda na kraju ON mene sjebe

Tako da djevojka ne zna kaj propušta. Il se spasila kasnijeg odjeba

Bottomline: Ne odobravam. Nikako. Al doživjela sam sama gore stvari...da me na ignor baci prijatelj s kojim se znam par godina i onda se spetljamo nepredviđeno i on mi nema muda reć da ipak ne nego ignorira moje poruke. Mislim kaj reć..ak su ljudi to u stanju napravit dojučerašnjim prijateljima. Šta će onda nekom kog ne znaju dobro.
Elaine123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2008., 00:49   #112
dobro,jel ta kava se ikad desila,otkako je topik otvoren..ili pago mozda ili nista jos?
je's ti ostalo,mene to zanima.i jel bila sa slagom kak se spada ili samo neka splacovin od kave?
a znate,ja sam naucila da sve ovisi i o lokaciji i kaficu..imas ti kafica sa tako super kavom da se isplati otici makar ti i nije do kave..to su one sa puno pjene(ala nesica)sa slagom,vanili stapicima,cokoladom,karamelom,uf da ne nabrajam sad...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2008., 21:36   #113
jos nista....ma nismo se ni vidjeli od onda jer nismo u istom drustvu....nemam pojma kakva je situacija kod njega. a bas me briga, sta ce bit, bit ce. tak ionak imam pametnijih stvari sada za raditi. samo me zanima kak ce to izgledati kad se iduci put vidimo.
__________________
Bebolino
galebica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:01.