Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2012., 05:05   #1
UNAJMLJUJEM STAN ILI GARSONJERU!

Lijep pozdrav. Ne znam jesam li u pravoj rubrici. Ovako trazim stan za najam u stambenoj zgradi, okolica vrapca, stenjevec, gajnice bi mi najbolje odgovaralo, no uzela bi u obzir i malesnicu ili sveti duh...novogradnja, lift, adsl, tv, internet, potpuno opremljen stan ili garsonjera. Uvijet mi je takodjer da kupaonica ima vecu kadu, ne tus kabinu, centralno grijanje. Ne dajem proviziju jer nam stan treba na oko 20 dana samo. Otprilike od 18.12.2012 do 4.1.2013 pa je mogucnost potpisivanja ugovora ako se to zahtjeva, placam najvise oko 300 eura+rezije. Jako je bitno mi je da je zgrada u blizini svega, kiosk, pekara, ducan, kafici....balkon nije potreban ako ga nema. Vazno je da je stan lijepo uredjen, cist i uredan i da po mogucnosti nije visoko prizemlje. Takodjer parking nije potreban. Stan bi iznajmila ja sa svojom prijateljicom. Uredne, organizirane i odgovorne. Oboje pusacice da naglasim.
Po mogucnosti ako govorite engleski jezik bio bi veliki plus jer mi prijateljica dolazi iz strane drzave na novogodisnje praznike pa se zajedno mozemo dogovoriti.
Ako imate ikakve ponude molim lijepo da mi se javite na PM.
Unaprijed zahvaljujem.

Zadnje uređivanje Mallenna25 : 29.10.2012. at 06:21.
Mallenna25 is offline  
Old 29.10.2012., 10:37   #2
Ovakav zaseban oglas možeš staviti na Male oglase.
Ovdje imamo za njega već predviđenu temu, pa nema potrebe za otvaranjem posebne - i još napisane velikim slovima.
City is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:33.