Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.06.2013., 16:40   #261
Quote:
Peropostar kaže: Pogledaj post
Svaki put kad izadjemo van uvjek šetamo ili ak sjednemo u neki kafic vecinom samo ja pricam ona ćuti ili progovori skroz malo kako daj je raspricam


Ako je šutljiva onda joj postavljaj pitanja pa da ti odgovara, vjerojatno će se tako opustit s vremenom.
Nemoj pričat samo o sebi, nikako. Animiraj ju i potakni da se uključi u tvoj monolog, pitaj ju za mišljenje, savjet, da se izjasni oko nečega. Ako imaš sreće neće odgovarat samo sa da i ne.
__________________
"Ja jesam produkt ove civilizacije, ali ne i njezin sljedbenik." I.Č.
stupified is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2013., 14:35   #262
Quote:
stupified kaže: Pogledaj post
Ako je šutljiva onda joj postavljaj pitanja pa da ti odgovara, vjerojatno će se tako opustit s vremenom.
Nemoj pričat samo o sebi, nikako. Animiraj ju i potakni da se uključi u tvoj monolog, pitaj ju za mišljenje, savjet, da se izjasni oko nečega. Ako imaš sreće neće odgovarat samo sa da i ne.
Potpisujem. Ili ju mozes pitat sta voli. Ako imas srece pocet ce pricat o tome a ne samo rec konkretan odgovor.
__________________
"The sun is in the sky and it is gonna be a glorious day"
SongJihyo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 18:35   #263
preporucate odlazak s curom u kino ili nekamo neodredeno npr u setnju ili tak nest?
bb6969 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2015., 16:26   #264
Quote:
bb6969 kaže: Pogledaj post
preporucate odlazak s curom u kino ili nekamo neodredeno npr u setnju ili tak nest?
Po meni je prvi dejt u kinu flop bas zato sto je prvi dejt namjenjen da se bolje upoznate, da saznaš njezine interese, hobije, što voli/što ne voli, kažeš nešto o sebi itd. Definitivni plus bi ti bio da je odvedeš na neko "kreativno" mjesto, tipa negdje gdje inace volis izac iz nekog razloga (najljepsi park, najbolja kava, pizza, sladoled stogod), odvedes je u setnju i popricate u miru. Ovako u kinu dva sata sjedite i blejite u film (bar bi trebali jel ) i ne razgovarate.
Takve dejtove ostavi za kasnije, prvo pricajte o nekon filmu koji biste htijeli pogledat u kinu i onda je iznenadi i odvedi. Odmah si najbolji i najpazljiviji muskarac na svijetu
Ems is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 03:35   #265
o svemu xD ma nađe se tema ako nema, mazite se
ninisky is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 15:15   #266
Uglavnom ja blebećem gluposti, a on moli Boga da zašutim.
__________________
"Znaš li što je najljepše u životu? Želja, prijatelju."
" Željo moja, najslađi otrove. "
Tajana95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2015., 12:59   #267
šutnja nekad nije loša stvar, pogotovo ako ste stalno u kontaktu preko messengera/whatsappa i ostalih aplikacija pa istresete svaki moguci trenutak u danu..
sarah14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2015., 23:28   #268
o drugim ljudima, o tome kako nas svijet živcira. o sebi, o glazbi i svemu
ultramundane is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 14:57   #269
Ja blebecem o svemu i svacemu. Na kraju se uvijek nasmije i ukljuci se ona u razgovor... sto vecu glupost lupis, to bolje... kad je kasnije dobijes u razz lagano ozbiljni razz pokreni... tipa planovi u buducnosti, zelje za ostvarit i to sve kroz zezanciju
NocAdsl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 20:37   #270
Meni najbolje s njom pricat o modi, pa gledat izloge, birat s njom krpice, tangice , stiklice, sto vec, to ce joj sigurno bit napeto! Da s njom pricam o autima ili politici u svijetu, ne bi islo, nisu curke za tu razinu!!
BONBONCIC is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 23:05   #271
Quote:
BONBONCIC kaže: Pogledaj post
Meni najbolje s njom pricat o modi, pa gledat izloge, birat s njom krpice, tangice , stiklice, sto vec, to ce joj sigurno bit napeto!
Znaju li ti roditelji da si gay?
Quote:
Da s njom pricam o autima ili politici u svijetu, ne bi islo, nisu curke za tu razinu!!
Aha, te mudrosti ostavljaš za birc.
Quote:
Po meni je prvi dejt...
The hell is "prvi dejt"?! To je ono kad je počupaš jer ti se sviđa, pa ona uzvrati, pa vas teta stavi zajedno u kut?
pushthetempo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2015., 00:01   #272
Wink

Quote:
Peropostar kaže: Pogledaj post
Svaki put kad izadjemo van uvjek šetamo ili ak sjednemo u neki kafic vecinom samo ja pricam ona ćuti ili progovori skroz malo kako daj je raspricam
Vjerojatno ju je strah i nesigurna je, bar je meni tako bilo s prvim deckom koji mi se svidao. Stalno sam razmisljala ocu napravit nesto krivo i sto ce misliti,i koliko god on pokazivao da mu se svidam uvijek sam se osjecala nedovoljno interesantnom.
Kad nesto ispricas, nekakav dogadaj ili nesto - pitaj ju za misljenje, ili jel ona imala slicno iskustvo. ispricaj o svom danu pa ju pitaj sto je ona radila. AKo odgovori kratko, postavi potpitanje - ne daj joj da se tako lako izvuce. Nemoj se bojati reci ili napraviti nesto blesavo i smijesno, jerr ce tako vidjeti da si i ti obican smrtnik. To sto ne preuzima inicijativu ne znaci da si joj dosadan ili da ne zeli biti s tobom ( da je tako ne bi ni bila s tobom vani) tako da se nemoj bojati nesto potaknuti, zagrljaj,drzanje za ruke, dotaknut joj kosu, pa pusa i tako to. Probaj ali nemoj nikako naglo nego sve polako, ali bez straha.
Mara03 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:04.