Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.03.2012., 18:47   #181
Quote:
cobras kaže: Pogledaj post
Od 19. marta PRO TV postaje PRVA televizija.
Vidjecemo sto su nam spremili.
Po reklami koju sam vidio u novinama, logo ce biti isti kao i na srpskoj verziji.
ima l islika ili video?
fdsar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 20:26   #182
meni je zanimljivo čitati o televizijama naših susjeda. dajte ljudi pišite, dajte malo slika. uspoređujmo hrvatske i crnogorske kanale i slično..
M.Williams is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 21:29   #183
čini mi se da će prva crnogorska biti teška reciklaža prve srpske... a i čini mi se da su u hrvatskoj kvalitetniji kanali nego u srbiji, bosni i crnoj gori...
hrco1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 01:04   #184
Quote:
fdsar kaže: Pogledaj post
ima l islika ili video?
Koliko sam primijetio ide jedan kratak spot koji najavljuje da od 19. marta PRO TV postaje PRVA televizija. Naredne nedelje moram kupit tv karticu pa ce biti snimaka

Nazalost i ja se bojim da cemo dobit reciklazu srpske verzije, al se opet nadam da su ovaj period otkad su kupili PRO, pa dosada (kupljen je zvanicno u septembru prosle godine, al navodno su sa ulaganjem krenuli jos i prije) iskoristili za nabavku kvalitetne ekipe, izgradnju studija i sl. Ne ocekujem da cemo imati CG verzije ovih emisija sto idu u primetimeu (ivan ivanovic, paklena kuhinja, prvi glas i sl), al se nadam da ce imati sopstveni informativni program i nesto autorskih emisija (cg verzije ekskluziva i eksploziva npr, onda onog vodim te na veceru itd).

Inace po pitanju hrv i cg kanala...osim RTL-a, rekao bih da su to ustvari samo sredjenije i usminkanije verzije onoga sto mi gledamo. Iste se turske sapunjare vrte i na nasim i na svim televizijama u regionu, razlika je u tome sto je marketinski kolac hrvatskog trzista neuporedivo jaci od crnogorskog, samim tim i televizije imaju para.
SKoro sam napravio jedno zanimljivo poredjenje o cijenama reklama...koristio sam podatke sa RTL-ovih stranica i sa stranica RTV Vijesti koja je trenutno najgledanija tv kuca u CG....sekund reklama na RTL-u u primetime-u ide i do 4410kn sto je oko 630e .... dok Vijesti u svom primetimeu najvise idu do smijesnih 20e po sekundi...mislim da to dovoljno govori.
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 01:07   #185
haahhahaha.... 20 eura.... pa nije onda ni loš program....
hrco1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 01:28   #186
Quote:
cobras kaže: Pogledaj post
Koliko sam primijetio ide jedan kratak spot koji najavljuje da od 19. marta PRO TV postaje PRVA televizija. Naredne nedelje moram kupit tv karticu pa ce biti snimaka

Nazalost i ja se bojim da cemo dobit reciklazu srpske verzije, al se opet nadam da su ovaj period otkad su kupili PRO, pa dosada (kupljen je zvanicno u septembru prosle godine, al navodno su sa ulaganjem krenuli jos i prije) iskoristili za nabavku kvalitetne ekipe, izgradnju studija i sl. Ne ocekujem da cemo imati CG verzije ovih emisija sto idu u primetimeu (ivan ivanovic, paklena kuhinja, prvi glas i sl), al se nadam da ce imati sopstveni informativni program i nesto autorskih emisija (cg verzije ekskluziva i eksploziva npr, onda onog vodim te na veceru itd).

Inace po pitanju hrv i cg kanala...osim RTL-a, rekao bih da su to ustvari samo sredjenije i usminkanije verzije onoga sto mi gledamo. Iste se turske sapunjare vrte i na nasim i na svim televizijama u regionu, razlika je u tome sto je marketinski kolac hrvatskog trzista neuporedivo jaci od crnogorskog, samim tim i televizije imaju para.
SKoro sam napravio jedno zanimljivo poredjenje o cijenama reklama...koristio sam podatke sa RTL-ovih stranica i sa stranica RTV Vijesti koja je trenutno najgledanija tv kuca u CG....sekund reklama na RTL-u u primetime-u ide i do 4410kn sto je oko 630e .... dok Vijesti u svom primetimeu najvise idu do smijesnih 20e po sekundi...mislim da to dovoljno govori.
Morate uzeti u obzir da su i cijene za otkup sadržaja manje za CG nego za RH.
Istina je da se slične ili iste serije vrte ali to je normalno s obzirom da su one očito najpopularnije. Ja bih rekao da su naše televizije daleko najkvalitetnije od svih ex yu zemalja. Da najviše ulažu u program kako domaći tako i strani!
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 10:26   #187
jel neko zna gdje se može vidit raspored za sve crnogorske tv kuće?
M.Williams is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 11:04   #188
Quote:
Istina je da se slične ili iste serije vrte ali to je normalno s obzirom da su one očito najpopularnije. Ja bih rekao da su naše televizije daleko najkvalitetnije od svih ex yu zemalja. Da najviše ulažu u program kako domaći tako i strani!
Pa ne bih se bas slozio. Opet, kazem, u Hrvatskoj je RTL izuzetak po pitanju stranog programa, strani program nove i dome su uglavnom temelji na turskim/meksickim sapunjarama, a to nikad ne bih nazvao kvalitetnim stranim programom. A kad je u pitanju domaci program, pogotovo DOMACI IGRANI PROGRAM, mislim da su tu Srbi bez premca, po broju sati proizvedenih filmova i serija, a usudio bih se i reci gledljivog tv sadrzaja (jedina HR serija koju sam mogao svariti i koju zapravo i dan danas gledam su Bitange i princeze)

Quote:
jel neko zna gdje se može vidit raspored za sve crnogorske tv kuće?
http://extratv.me/tv.html
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 15:58   #189
Naravno da će hrvatske i srpske televizijske postaje biti najkvalitetnije u regiji upravo zbog obima marketinškog kolača.
MystSky is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 16:08   #190
Pa i bih ima solidan marketinški kolač, pa ima sadržaje za k*rac i svi koji imaju mogučnost gledaju hrvatske i srpske kanale...
hrco1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 18:02   #191
Quote:
MystSky kaže: Pogledaj post
Naravno da će hrvatske i srpske televizijske postaje biti najkvalitetnije u regiji upravo zbog obima marketinškog kolača.
S tim sto su hrvatske neuporedivo usminkanije od srpskih. Kod Srba jedino Prva ima kakav takav vizuelni identitet i eto B92, ostalo je teza tuga.
Ne znam kakvo je stanje u Bosni, nikad me nesto posebno nisu interesovale njihove tv stanice.
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 19:23   #192
kad ćemo saznat nešto više o toj - prvoj tv. mislim ako pro tv od 19.postaje prva mislim da bi bilo ok da daju malo više podataka.

i da..hoće se zvat samo prva tv ili prva crnogorska tv?
M.Williams is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 22:19   #193
Zasad je reklamiraju kao Prva televizija.
A detalje cemo nadam se dobijat naredne nedelje. Zasad je sigurno da ce ici Survivor i nastavice se s prikazivanjem Ivana Ivanovica, sto ce od ostalih formata s Prve Srpske uzeti ne znam. S obzirom da su sa reklamama poceli tek juce, nadam se da su spremili nesto vise od obicne najave da PRO postaje PRVA. Vidjecemo, trudicu se da ispratim i postavim sve na sta naidjem u ovaj topic
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 23:48   #194
Nov sam ovdje, jako me zanima tema pa se prikljucih nekako uz pomoc telefona. - Ne mogu a da ne prokomentarisem novi logo IN Tv koji je po mom misljenju OCAJAN. - Konacno da krene i PRO TV odnosno sad vec PRVA TV,poslije 3 god od dobijanja licence.
Tvholic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 23:54   #195
Uskoro valjda novi logo RTCG,trebali su da raspisu konkurs za novi znak ,ne znam dokle se doslo sa tim.
Tvholic is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2012., 00:15   #196
Dobrodosao na forum
Nisam pisao ovdje, al da, IN-ov novi logo je KATASTROFALAN. Nije mi jasna potreba za promjenom, pogotovo sto im se pola vizuelnog identiteta i dalje vezuje za stari (koji je bio sasvim ok, dovoljno je bilo samo staviti ga malo na transparent). Nije bas najbolja slika (uslikano sa web streama), al eto, da vidite kako to sada izgleda:

U svakom slucaju, ova promjena loga i piratski snimci 8. sezone Housea, serije Accidently on purpose i Merlin samo su slag na torti u citaovm procesu raspada ove televizije.
A sto se novog loga za RTCG, citao sam o tome i znam da su se pominjale neke nerealne cifre (s obzirom na to da mogu da pretpostavim na sta ce liciti zavrsni proizvod). Al eto vidjecemo.
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2012., 00:29   #197
Hvala,cobras! - A sto se tice znaka IN Tv-a, mene bi bilo sramota staviti ono na ekran, poslao sam im poruku na onaj broj sto ide u toku inpulsa- i rekao da im je novi logo katastrofa. Jos samo kad bi VIJESTI kreirale neki kvalitetan logo,obzirom da na program i spice nemam puno zamjerki.
Tvholic is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2012., 10:44   #198
Quote:
cobras kaže: Pogledaj post
Dobrodosao na forum
Nisam pisao ovdje, al da, IN-ov novi logo je KATASTROFALAN. Nije mi jasna potreba za promjenom, pogotovo sto im se pola vizuelnog identiteta i dalje vezuje za stari (koji je bio sasvim ok, dovoljno je bilo samo staviti ga malo na transparent). Nije bas najbolja slika (uslikano sa web streama), al eto, da vidite kako to sada izgleda:

U svakom slucaju, ova promjena loga i piratski snimci 8. sezone Housea, serije Accidently on purpose i Merlin samo su slag na torti u citaovm procesu raspada ove televizije.
A sto se novog loga za RTCG, citao sam o tome i znam da su se pominjale neke nerealne cifre (s obzirom na to da mogu da pretpostavim na sta ce liciti zavrsni proizvod). Al eto vidjecemo.
logo je
prošli je bio super.

a ček jel' onda oni legalno ili ilegalno prikazuju housa?
M.Williams is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2012., 12:06   #199
S obzirom na to da je na snimku isao znak FOX-a i americko upozorenje za dobne oznake, sa titlom skinutim sa prijevodi-online, rekao bih ilegalno Isto je i sa Merlinom i Accidentely on purpose
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2012., 13:01   #200
ajme im se ako ih ulove..
M.Williams is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:22.