Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.08.2015., 14:39   #81
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
Je si li se učlanio? Imaš člansku kartu?
Onda znaš da ulaz je besplatan ali izlaz se naplaćuje.
ma nisam se uclanio, nikako da ih nadjem, mislio sam im pokazat par fora
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2015., 11:20   #82
Quote:
Vatra14 kaže: Pogledaj post
ma nisam se uclanio, nikako da ih nadjem, mislio sam im pokazat par fora
Bojim se da su previše umišljeni da bi kupili tuđe fore, znaš, oni se furaju na 'nek svijet kupi njihove fore'.
T-t-t...
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2015., 19:24   #83
Pa svijet "puši" naše fore.

Mislim da je korisnik "Vrag Jedan" najbliži istini.
Mulinacionalne kompanije zapravo posjeduju svijet. Sa toliko love ti zapravo nije bitno tko piše trenutne zakone.
Svi su dio istog kluba i gle - vi niste u njemu. Ali tu nema ništa mistično.

Iako postoje ljudi u alternativi koji možda i imaju dobre informacije, to je utopljeno u moru paranoidnih šizofrenika sa raznim kompleksima. Samo, takvi se vrte po medijima tako da je šira javnost istrenirana da se smije njima i njihovim temama.

Isto tako kad pričate o Illuminatima i slično... ako su tako moćni sigurno nebi dopustili da netko otkriva njihove tajne okolo i drži predavanja. Takvog bi našli predoziranog negdje u prljavoj sobi i svi mediji bi prenosili kako je bio ludi ovisnik.

Većina alternativaca počne dobro, znaju da nešto nije u redu ali završe tako da vjeruju u bajke.
Dezinformiranje je jedan od načina ratovanja, određene agencije sa 3 slova to jako dobro znaju. Umjesto da linkate filmove sa youtubea, odite za početak na Wikileaks pa pročitajte prave stvari koje su procurile. Počnite sa CIA Field Training Manual.
Nakon toga gledajte malo po medijima možda vidite uzorak.

Puno više stvari će vam biti jasnije iz takvih dokumenata nego iz 100 dokumentaraca. Ali teže je listati i čitati 1000 tajnih email poruka koje su procurile, nego upisati par riječi u google.

__________________
Information wants to be free
R00t-Sec is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2015., 19:32   #84
Quote:
Vaxxx kaže: Pogledaj post
Ovo mi se već neko vrijeme mota po glavi.



Kako da znamo kome možemo vjerovati? Toliko je kontradiktornih informacija da se prosječna osoba neupućena u te stvari više ne snalazi.

Što vi mislite?
Bibliji možeš vjerovati. Sve je ostalo ------------- ?
morskigolub is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 15:10   #85
Quote:
R00t-Sec kaže: Pogledaj post
Pa svijet "puši" naše fore.

Mislim da je korisnik "Vrag Jedan" najbliži istini.
Mulinacionalne kompanije zapravo posjeduju svijet. Sa toliko love ti zapravo nije bitno tko piše trenutne zakone.
Naravno da nema ničeg mističnog u tome, doduše prije je bilo, al eto vremena se promjeniše, danas su iluminati javna stvar i kao takva se javno obznanjuje i kao takvoj se javno pristupa i kao takvoj se javno odgovori :

NE!

Štima? Ok.
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:23.