Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2015., 20:32   #4301
Sanja ovo je jako opasno...među tim ljudima ima pripadnika ISIL-a...to je opće poznata stvar...opasno do bola...tko bi živio, a da znaš da u susjedstvu imaš takve krvnike, koji su spremni da uđu u trgovački centar i ubiju na stotine ljudi...ovo je katastrofa...

U pravu su Poljaci i Slovaci...samo kršćani...svaka im čast na izjavi...
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Old 25.08.2015., 22:15   #4302
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
Sanja ovo je jako opasno...među tim ljudima ima pripadnika ISIL-a...to je opće poznata stvar...opasno do bola...tko bi živio, a da znaš da u susjedstvu imaš takve krvnike, koji su spremni da uđu u trgovački centar i ubiju na stotine ljudi...ovo je katastrofa...

U pravu su Poljaci i Slovaci...samo kršćani...svaka im čast na izjavi...
Štonoreko alim, ipak je vučić pametan:

https://www.youtube.com/watch?v=yvRGTQFUTlI

https://www.youtube.com/watch?v=ZV7_FbXMxu0

Sve mi se čini da ovdašnjim novinarima niko neće seći glave u skorije vreme.

(na stranu to što je ovo sve sa njegovim čovekoljubljem pizdarija; ali je dobro iskalkulisana pizdarija)

((na stranu ova pretnja o sigurnosti kao u svom domu))
Dalaj Sanja is offline  
Old 26.08.2015., 12:11   #4303
Quote:
Dalaj Sanja kaže: Pogledaj post
.. ovo je propaganda ..

.. ja nisam vidio do sada ni jednog .. na televiziji ni jednog .. .. i jedva da sam na radiju čuo za nekog .. izbjeglicu .. na kojeg nisam obraćao pažnju ..
.. nešto postoji .. znači .. postoji za tebe .. to znači .. na to si upućen .. nekako vezan .. .. aktivno razmišljam da odjavim televiziju ..

.. naravoucenije .. filozofsko ..
.. neko može umirati od tuge zbog azilanata .. neko zbog mrtvih mačića .. a neko što mađarska nema mora ..
.. ali taj neko .. najprije mora biti .. neko .. .. on najprije mora biti .. nekakav ..
.. a kakav će biti .. za to je sam odgovoran ..
alim is offline  
Old 26.08.2015., 12:52   #4304
Quote:
alim kaže: Pogledaj post
.. ovo je propaganda ..

.. ja nisam vidio do sada ni jednog ..
.. nije bre .. obrati pažnju na kontekst ..
.. čovek je iz srbije i govori o srbiji ..
.. ovde ih zaista viđaš svugde ..
.. pre neko veče na autobuskoj stanici u zemunu upoznam pet libanaca .. najpre jednog posle su došli ostali .. on je profesor fizičkog ..
.. u centru je krcato .. tu je najveća koncentracija .. kod glavne autobuske stanice je park pun .. pun šatora u kojima su .. i prekriven ljudima kao mravima ..
.. svaki dan .. gde god da krenem .. svaki treći prolaznik na ulici je neko od njih ..
.. žene umotane u marame s decom ispred pekara i na česmama ..
.. ispred stanica policije .. uvek po pet-šest njih ..
.. dakle .. o tome šta se viđa .. ne laže ništa ..
.. azilant je tu .. i za mene je potencijalno jednako čovek ili jednako nečovek kao i svako drugi ..
Dalaj Sanja is offline  
Old 26.08.2015., 15:56   #4305
Quote:
Dalaj Sanja kaže: Pogledaj post
Evo pet Imaš žicu za pesmicu
Plagijat...
__________________
Padaj silo i nepravdo!
F. Chief is offline  
Old 26.08.2015., 15:59   #4306
Quote:
Dalaj Sanja kaže: Pogledaj post
Šesti vek nove ere, negde na obali Dunava razgovaraju dva Dačana:
- Šta je ovo više, buraz? Sloveni ulaze na Balkan. Preti nam velika najezda imigranata od iza Urala...



A nema ni Dačana više, ni Avara...
__________________
Padaj silo i nepravdo!
F. Chief is offline  
Old 26.08.2015., 19:18   #4307
Quote:
F. Chief kaže: Pogledaj post


A nema ni Dačana više, ni Avara...
Hahahahahahah, da, da
S tim što se tu ne poziva na niže civilizacijske vrednosti i varvarstvo bledolikih
Niti je motiv bledolikih za odlazak u ameriku bila bežanija zarad spasavanje glave na ramenima.

Pa šta što nema ni dačana ni avara?
Svega bude pa ga posle ne bude.
U tome j jeste poenta one sličice koju sam stavila.
Jebemu sve. Nekad si mogao peške do amerike iz motovuna. A sad više jok. Kuda ide ovaj svet
Dalaj Sanja is offline  
Old 27.08.2015., 16:09   #4308
Quote:
Dalaj Sanja kaže: Pogledaj post
Hahahahahahah, da, da
S tim što se tu ne poziva na niže civilizacijske vrednosti i varvarstvo bledolikih
Niti je motiv bledolikih za odlazak u ameriku bila bežanija zarad spasavanje glave na ramenima.
Ne? Mislim da se varaš, Amerika je baš bila spas za gladnu i napaćenu Europu, pa vidi kako su se odužili domaćinima...

Quote:
Dalaj Sanja kaže: Pogledaj post
Pa šta što nema ni dačana ni avara?
Svega bude pa ga posle ne bude.
Reci to Avarima...

Quote:
Dalaj Sanja kaže: Pogledaj post
U tome j jeste poenta one sličice koju sam stavila.
Jebemu sve. Nekad si mogao peške do amerike iz motovuna. A sad više jok. Kuda ide ovaj svet
Nikad nisi mogao pješke nikud, uvijek te je negdje netko dočekao u zasjedi...
__________________
Padaj silo i nepravdo!
F. Chief is offline  
Old 28.08.2015., 10:28   #4309
.. otvoriš forum .. i vidiš neke ljude koji pišu .. .. znaš ih .. isti su .. godinama ..
.. ne otvaraš ništa jer .. znaš ih .. isti su .. godinama .. .. najvjerojatnije će takvi umrijeti ..
.. ali šta se uopće može očekivati .. ? .. mislim da je dežulović jedanput negdje pisao .. i čini mi se da se seljaštvo lovilo .. ko som .. na durdubak ..
.. ali da se javi .. onaj .. albreht ahenštajn .. židov .. .. šta bi on mogao reći .. ?
.. može li čovjek .. bilo koji .. sa bilo kog svijeta .. .. reći nešto što ja nebi već znao .. ? .. pa zar ja nisam čovjek .. ? .. jeba me bog .. ?
.. šta kažete .. vas dvojica .. ? .. na tu moju vilozofiju .. ?
alim is offline  
Old 28.08.2015., 22:18   #4310
Dežulović je seljačina...
__________________
Padaj silo i nepravdo!
F. Chief is offline  
Old 30.08.2015., 20:22   #4311
.. sloboda je kad gledaš vlastitu misao .. kako je izmigoljila iz rupe .. koju si sam razgrnuo .. .. jebiga .. .. to je lijep osjećaj ..

.. ja mislim da je idiot onaj koji misli da evolucija nema smjer .. .. pa .. evolucija .. i znači .. smjer .. .. evoluirati .. razviti se .. napredovati .. usavršiti ..
alim is offline  
Old 30.08.2015., 20:26   #4312
Alime, Ameri sklanjaju zlato na sigurno...što nam to govori ?

Ova frka oko imigranata nije slučajna...nešto tu opasno smrdi...
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Old 30.08.2015., 20:46   #4313
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
Alime, Ameri sklanjaju zlato na sigurno...što nam to govori ?

Ova frka oko imigranata nije slučajna...nešto tu opasno smrdi...
.. ovo je vrijeme apokalipse .. svjetski rat je strogo nužan .. .. a novo je .. ovo ..

.. imao sam dojam da će početi .. na nekom .. kurcšlusu .. recimo koreje ili pakistan i indija su mi .. dobre .. mogućnosti .. .. nakon toga bliski istok i pregaženi židovi ..
.. ali mislim da se događa .. ovo ..
.. ovaj je rat rat amera .. oni da bi preživjeli moraju započeti svjetski rat ..
.. i čini se kao da to polako svi znaju ..
.. oni guraju sve .. u ratove .. .. ali niko neće ..
.. guraju ukre na ruje .. švapce na ruje .. evropu na ruje .. .. ali niko neće ..
.. guraju koreje jedna na drugu .. .. sve guraju na svih .. ali niko neće ..
.. čeka se da krenu ameri ..
.. a oni najrađe nebi ..
alim is offline  
Old 30.08.2015., 20:51   #4314
Quote:
alim kaže: Pogledaj post
.. ovo je vrijeme apokalipse .. svjetski rat je strogo nužan .. .. a novo je .. ovo ..

.. imao sam dojam da će početi .. na nekom .. kurcšlusu .. recimo koreje ili pakistan i indija su mi .. dobre .. mogućnosti .. .. nakon toga bliski istok i pregaženi židovi ..
.. ali mislim da se događa .. ovo ..
.. ovaj je rat rat amera .. oni da bi preživjeli moraju započeti svjetski rat ..
.. i čini se kao da to polako svi znaju ..
.. oni guraju sve .. u ratove .. .. ali niko neće ..
.. guraju ukre na ruje .. švapce na ruje .. evropu na ruje .. .. ali niko neće ..
.. guraju koreje jedna na drugu .. .. sve guraju na svih .. ali niko neće ..
.. čeka se da krenu ameri ..
.. a oni najrađe nebi ..

Zato bliski istok gori...doslovce gori...tamo se nitko ne žali...od bebe do staraca...sve je na udaru, bez imalo tolerancije...strašne se stvari događaju...

Da problem bude veći, masa imigranata ide prema zapadnoj Euruopi...među njima puno pripadnika ISIL-a...što znači, da će biti jako jebeno u bliskoj budućnosti...iz dana u dan, sve ih ima više...

Mi kao da stojimo nemoćno i gledamo, da nam Europa padne bez ispaljenog metka...
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Old 30.08.2015., 21:07   #4315
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
Zato bliski istok gori...doslovce gori...tamo se nitko ne žali...od bebe do staraca...sve je na udaru, bez imalo tolerancije...strašne se stvari događaju...

Da problem bude veći, masa imigranata ide prema zapadnoj Euruopi...među njima puno pripadnika ISIL-a...što znači, da će biti jako jebeno u bliskoj budućnosti...iz dana u dan, sve ih ima više...

Mi kao da stojimo nemoćno i gledamo, da nam Europa padne bez ispaljenog metka...
.. mislim da nije ništa ni strašno ni veliko .. .. samo mnogo riječi ..
.. iz sirije je u jordan izbjeglo 800 hiljada u tursku više od milijon .. u evropu 300 tisuća ..
.. bliski istok je u kaosu .. ali to zadnjih 70 godina ..
.. ni tu ameri ne mogu izazvati ništa veće ..
.. tu su židi htjeli na iran .. .. židi su krv amera .. to znači da bi ameri na iran .. i oni nisu htjeli .. iran je jak i ima značajne prijatelje .. i ameri su se usrali ..
alim is offline  
Old 31.08.2015., 19:23   #4316
.. pesma ..

.. ah moj doro dobri doro ..
Dalaj Sanja is offline  
Old 01.09.2015., 10:23   #4317
Quote:
alim kaže: Pogledaj post
.. ja mislim da je idiot onaj koji misli da evolucija nema smjer .. .. pa .. evolucija .. i znači .. smjer .. .. evoluirati .. razviti se .. napredovati .. usavršiti ..


Pa koliko puta smo već o tome, ha?

Nije 'napredovanje' i 'usavršavanje', nego 'prilagodba', ako je 'napredovanje' i 'usavršavanje' u službi prilagodbe onda da, ako nije, e onda too bad po 'napredovanje' i 'usavršavanje'...

'Smjer' nije usmjeren prema 'napredovanju' i 'usavršavanju', nego boljoj prilagodbi...
__________________
Padaj silo i nepravdo!
F. Chief is offline  
Old 01.09.2015., 12:08   #4318
Quote:
F. Chief kaže: Pogledaj post


Pa koliko puta smo već o tome, ha?

Nije 'napredovanje' i 'usavršavanje', nego 'prilagodba', ako je 'napredovanje' i 'usavršavanje' u službi prilagodbe onda da, ako nije, e onda too bad po 'napredovanje' i 'usavršavanje'...

'Smjer' nije usmjeren prema 'napredovanju' i 'usavršavanju', nego boljoj prilagodbi...
.. hm .. da .. .. s tim da duša znači .. bolja prilagodba ..

.. i .. živo .. je bolje prilagođeno od mrtvog .. .. i životinja od biljke ..
alim is offline  
Old 02.09.2015., 10:17   #4319
šefe, vidim danas jednog dugokosog cigu u knez mihajlovoj, sjajno svira i peva (dok sam prolazila bilo na repertoaru ovo), a ispred njega kartonska tabla na kojoj crnim flomasterom, velikim štampanim slovima piše:

POMOĆ
IMAM ZAHTEVNU DEVOJKU
TREBAM JOJ SKUPITI PARE ZA NOVE SILIKONE

ne znam iz kog razloga, ali meni tad ti pade na pamet
Dalaj Sanja is offline  
Old 03.09.2015., 11:34   #4320
.. meni treba podrška zemlje .. i vjerujem da ću ju dobiti .. .. nadam se ..
.. tako je svijet nasađen .. u suprotnostima ..
.. ne možeš bogu bez zemlje .. zemlja daje biljke .. povrće .. voće .. neke jako mirišu .. kuš .. menta ..
.. ja ne mrzim životinje .. samo ljude mrzim .. a biljke volim .. .. bliske su mi .. .. po mentalitetu ..
alim is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:03.